Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Gyakorló terem - Page 5 Vote_lcapGyakorló terem - Page 5 Voting_barGyakorló terem - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Gyakorló terem

Go down 
+15
Isabella Sancu
Lionel Lockhwell
Mara Sîrbu
Ronald Morgan
Angela Bahneanu
Sevastian Porge
Florina Zaharia
Nimphadora Adams
Emett Remus Bacan
Lucius Marga
Főmesélő
Caterina Aurora Basilides
Radák Zolta
Baranyai Abony
Fekete Béla Benjamin
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 14:06

- Így értem *bólintok egyetértően. A könnycseppjei most sem hatnak meg. Ha esetleg barátkozni akar velem, határozottságot, talpraesettséget kell produkálnia, mert gy sosem állja meg a helyét az életben.*
- Hát sok sikerült hozzá! Merre keresed majd? Nem félsz attól, hogy kudarcot vallasz? *kérdezem komoran, visszafordulva a bábuk felé.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 14:18

-Hát utolsó információm róra hogy Japánba van a legnagyobb temetőbe..
*A lány letörölte a könnycseppet az arcáról.*
-Nem félek már 200 éves.Gyenge.De azért a vámpír vadászokat küldeném rá.De én nem vagyok olyan mint ő.Én nem fogom csak úgy hátba támadni mint ő.De akkor is elmegyek.Ha nem jönék vissza akkor ő járt sikerrel.Akkor meghaltam.De ezért szenvedni fog.
*Mondja a lány kiálva a maga igazájért.Bár nem akart panaszkodni a fiúnak még is kicsúszot a szájából.*
-Csak egy fiú tudna megálítani.Fére ne érts nem te.Hanem egy volt vámpír vadász társam.
*És erre Alexa elmosolyodot.*
-De ő nincs itt szóval megyek.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 14:35

*Nem akart? Azt én is észrevettem, de már mindegy. Valamennyire segíteni próbálok azzal hogy lebeszélem a bosszúról. Semmit nem old meg, ám ő hajthatatlan, így ráhagyom. Úgy sem az én problémám az a vámpír "barát".*
- Japánba? Eh, mi onnan jöttünk vissza *mondom elgondolkodva, miközben tovább birkózom egy bábuval* - Nyugodt környék, ha nem is találod meg, pihenhetsz egy jót. Egyedül mész, vagy egy társad is megy? *érdeklődöm, az élettelen tárgyat fixírozva. Őt inkább nem bámulom tovább, így még higgadtabban tudom folytatni a társalgást.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 14:43

-Rokonaimhoz megyek.Szóval egyedül de oda vámpírt nem vinnék.Őszintén én is félek egy kicsit.Mert nem találkoztam velük mióta vámpír vagyok.Mert tudod ők vámpír vadászok.Őmiatuk letem én is az.
*Mondja féllemel a szemébe.És azon is eltűnődött hogy mi lesz ha megtámadját a lányt.És ha nem maradhat ott náluk.Mi lesz vele.De úgy döntött hogy akkor örökre lezárja a múltnak eszt a részét.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 14:57

*Amikor így megcsillan a szeme, látszik igazán, hogy még gyerek. Nem olyan, mint a mai generáció, a maguk érdekes öltözködési stílusával, azzal a hülye járással - a csípőjük nem szokott szétesni? - meg a sok dumálással. Hülye szavakkal nyomják tele, csakhogy menőbbnek tűnjenek. Szánalmas és gyomorfogató. Ezzel jellemezném őket, viszont mégsem mond el róluk mindent, ami fontos lenne.*
- Jogos. Nem hinném hogy először tárt karokkal fogadnak, bár ez gyakran egyénfüggő. Ha nem fásult alakok a rokonaid, nagy az esély rá, hogy nem fogadnak rosszul *jézus, mi ütött belém? Játszom a lelki tanácsadást annak, aki vadászott a fejemre!!
Azt hiszem végleg kezd elmenni az eszem, kezdve ezzel. Ezután a mondat után inkább elcsendesedem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 15:06

*Alexa néha azt érzi mintha olvasna a fiú fejébe.Ahogy most is.Ezért szólt ilyet.*
-Nem vagyok gyerek.*Mondja cinikus hangnemmel.*
-Jó fejek.Legalábbis eddig azok voltak.
*Megint reagál Alexa Steven gondolataira.*
-Jól áll neked ez a lelki tanácsadó szerep.
*Mondja mosolyogva.Bár nem érti Alexa hogy hogy tudhatja Steven gondalatit olvasni.De örűl neki.Hisz így legalább a legkisebb rezenést is megérthetem.Hogy mit gondol.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 EmptyHétf. Okt. 28 2013, 15:22

*Igen, ámde a gondolatolvasás ellen is ismerek egy trükköt. Láthatóan nem tetszik amit csinál. Elhúzom rá a szám és a tekintetem sem túl biztató. Ha tovább folytatja, csak felhúz vele, ami gondolom nem hiányzik neki azután hogy tegnap is majdnem letámadtam. Lehet ma meg is teszem, ki tudja!*
- Ha még egyszer a fejemben kutakodsz, annyit sem fog látni a gondolataimból, mint a gyogyós a gumiszobába zárva! *hördülök fel* - Plusz elintézem hogy a rokonaid megutáljanak. Képes lennék rá *vigyorodom el szélesen, elfalazva előle minden bensőséges gondolatomat. És ne mondja azt, hogy ő 13 éves kölyökként olyan profi, máskülönben garantált hogy besegítek majd szerelmemnek és nem kell tovább spórolnia Alexanak a fodrászra.*
- Amúgy dehogyisnem! Nagyon fiatal vagy még! Lehet hogy én sem vagyok még túl idős, mégis elég érett ahhoz hogy tudjam, igazam van *karjaimat összefonom mellkasom előtt, lassan az ajtóhoz somfordálva. Nem bírok sokáig itt maradni, amúgy meg alig órák kérdése és leszálll az éj.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorló terem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorló terem
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» CSI terem
» 588-as terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Első emelet-
Ugrás: