Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_lcapPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Voting_barPadlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásra vezető csigafolyosó

Go down 
+4
Isabella Sancu
Bálint C. Baltazár
Avram Thadziev
David Rowle
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 01:52

[2013. 12. 21.]

*Óvatosan rátámaszkodom, de nem helyezem rá a teljes testsúlyomat, máskülönben mindketten elborulnánk. Sosem voltam könnyű alkatú, aggódom amiatt, hogy ha elesünk, én rajta kötök ki, másrészt nehezen viselné a hirtelen jött nagy terhet, akkor is, ha belül nagyon makacs, és nagyon elszánt.*
- Afilado Rostro, a sasom.Ő volt az, aki így az arcomba kapott, de nem tudom, miért. Nagyon zavar, hogy rám támadott, mert amúgy sosem tenne ilyet és egy állat sem tudna ilyen profin, előre kigondolt trükköt végrehajtani.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 09:50

* Lassan baktatunk lefelé, és én próbálok segíteni neki,de ő nem igazán hagyja.
-Ez baromi zűrös. Megszelídített, kedves sasok nem szoktak a gazdájukra támadni!-akadok ki. Vagy mégis? Lehet hogy ez direkt történt így?*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 17:35

[2013. 12. 21.]

*Némán kullogok mellette, majd sorban megválaszolom a kérdéseit. Előfordulhat, hogy nem tudok majd mindre úgy felelni, ahogy elvárná, de amire tudok, arra megpróbálok. Egyébként a segítségét nagyra értékelem, de még mindig aggódok amiatt, hogy összenyomná őt a súlyom, ezért továbbra is csak félig nehezek rá.*
- Szerintem ez rohadtul nem a sas hibája *jegyzem meg komoran. Yvanne lassan egy olyan oldalamat is láthatja, melyet jobb lenne elkerülni* - Bizarr a helyzet. Egy állat sosem cselekedne így, de! Valaki a háttérből már biztosan, és van is egy tippem arra, ki tette. De ha kiderül, hogy tényleg az, akire gondolok... *tűnődök magam elé meredve, ám a mondat végét nem fejezem be.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 17:52

* Na ugye, mondtam én hogy ez nem véletlen volt. De ki tenne ilyet? 
- És ki?- nézek rá, bár ha nem akar nem kell válaszolnia.- Akkor ha valakit nem kedvelek, nem szoktam elvarázsolt sasokat küldeni rá.  Ehez elég durvának kell lennie...- vagy valami olyan dolog történt, amivel így lehetett vissza vágni.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 18:12

- Egy olyan személy, akit nem bírok, és sikerült bejutnia ebbe az iskolába *válaszolom nagy nehezen. Kezd elönteni a harag. Erősen összeszorítom a fogaimat, meg elfordítom a fejem.*
-  Egy külsős. Egyetlen egy olyan srác volt, akit kis korom óta ismerek, de sosem hittem volna, hogy még látjuk egymást. Őszintén gyűlölöm őt, és mélyen szánom, amiért ilyen ádáz trükkökhöz folyamodik *felelem fogcsikorgatva* - Beezony, elég durva a stílusa, de ami a legérdekesebb, hogy ez baromira nem érdekli!
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 18:40

* Érzem hogy hangjába ott lángol a düh, ami mint egy tűz úgy ér utol engemet is. 
- De mi mi történt köztetek? És miért  pont most ....?- nézek rá kérdően.Belegondolok milyen ember lehet az,akit ilyen bántalmazás nem nagyon hoz lázba.  De egyáltalán hogy tehet ilyet? Szomorúan nézek Solra, és azon gondolkozok hogy mit tennék a fickóval.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 18:51

[2013. 12. 21.]

*A kérdés hallatán pár percre csend furakszik közénk. Sokáig csak a falat pásztázom, és nem veszem le róla a szemem. Fájdalmas mosoly fut át az arcomon, ahogy visszaidézem magamban, mit is tett. Úgy érzem, mintha egy régi, lezártnak hitt esetről feltörnék a pecsétet, amivel megpróbáltam eldugni az agyam egy sötét zugában, s örökre elfelejteni. Sajnálatomra azonban nem sikerült.*
- Többször is átgázolt rajtam. Amikor barátkozni próbáltam vele, mindig összekaptunk, így végül hagytam. Egy nap viszont ő szállt rám, majd el is gyepált elég kegyetlenül. Utána elhordott mindennek, de még a családomat is olyannak titulálta, amit egyszerűen képtelen voltam elviselni... Nehéz elmesélni az egészet, mert többnyire foszlányok ugranak be. De az érzést sosem felejtem el. Megalázó volt, és nagyon.. kellemetlen *suttogom*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 19:02

* Lehangoltan mosolyog, miközbe rám néz.
-Megértelek.- mondom zavartan.- És ez mikor történt?- kérdezem meg. Nekem se tetszene ha össze vernének, rosszat mondanának a családomról. Még mindig fúrja az oldalam az, hogy mért viselkedik így egy ember,de inkább nem feszegetem tovább a témát.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 19:13

[2013. 12. 21.]

*Végül hajlandó vagyok ránézni, de csak nehezen megy ebben a helyzetben. A pillanatnyi jókedv valahogy elszáll. Elszáll messze, és ki tudja, mikor tér vissza. Az újabb kérdésre megcsóválom a fejem.*
- Már nagyon régen Igazából már nem is lényeges *válaszolom őt nézve, majd előre pillantok. Leérünk.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 19:24

* -Pedig eléggé annak tűnik.-mondom komoran. Mindenképpen lekísérem a betegszobába, aggasztana ha nem látnám hogy begyógyítják az arcát. Ahogy elnézem egy egyszerű gyógyító bűbájjal meg lehet oldani, szerencsére.*
/ szentem menjünk le az orvosiba/
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 19:42

[2013. 12. 21.]
//Jó lenne, de ott egy NJK van, tehát nagyon nem tudnánk játszani, és szerintem az is elfoglalt, aki őt kijátssza. =/ //

*Megcsóválom a fejem, majd megtorpanok, amikor megpróbál az orvosiig kísérni. Eddig nem tapasztalta, milyen makacs tudok lenni, ám most azt hiszem, erre is sor kerül. Mintha a lábaim földbe gyökereznének, némán megállok, és rápillantok.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 19:50

* -Mi az?-nézek rá amikor megáll. Pedig akár mennyire is nem akarja le fogom kisérni.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 20:01

[2013. 12. 21.]

*Vissza pillantok előre, majd rá. Finoman a tudtára szeretném adni, hogy nem akarok az orvosiban kikötni. Főleg nem olyan sérülésekkel, amik hamar begyógyulnak. Igaz, hogy Rostro nagyon belém mart, de attól még úgy gondolom, hogy jól vagyok, és magam is megoldom a problémát... Abban a tekintetben, hogy nincs szükségem a javasasszony segítségére, legyen bármily kedves is. Eddig mindig segített nekem, ha bármi történt velem, amiért hálás is vagyok, azonban ma kerülöm, s holnap is, meg azután.*
- Egyszerűen nem szeretnék oda bemenni. Ezek a karmolásnyomok maguktól is begyógyulnak majd *pillantok rá.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 20:39

* Megcsóválom a fejem majd válaszolok.
- Na jó. - fordulok felé. Nem bizom abba hogy igaz van, de nem szeretek kötöszködni,ha úgy gondoolja begyógyulnak,akkor az be is fognak. Viszont ha nem akar lemenni az orvosiba, akkor lassan mennem kell,késő is van, és még van néhány elintézni valóm is. - Nem baj ha én most megyek?-nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 20:51

[2013. 12. 21.]

*Ajkaimat megkönnyebbült sóhaj hagyja el. Megnyugszom a gondolatra, hogy nem kell a javasasszonnyal találkoznom most, aki ha úgy ítéli meg, hogy komolyabb a sérülésem, talán még bent is tart. Egyszer-kétszer már jártam ott, szóval ismerem is egy néhány módszerét.*
- Nem, menj nyugodtan! *mosolygok rá lágyan, majd egy puszit nyomok a homlokára, és szorosan magamhoz ölelem* - Jó éjt, sietni fogok az LLG terembe, ahogy megbeszéltük!
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 21:05

* Megölelem, és elköszönök tőle.
- Neked is jó éjt!-válaszolok mosolyogva vissza. Már előre izgulok a holnapi ajándék ügyébe, remélem tetszeni is fog neki. Erről viszont eszembe jutott hogy mindenképpen  el kell még mennem a hollóházba küldeni egy levelet. Még egyszer rá mosolygok majd a torony felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 EmptyPént. Dec. 27 2013, 21:13

[2013. 12 21.]

*Olyan.. Jól esik tudni, hogy van még valaki, akire számíthatok. A karjaiban egy szempillantás alatt elpárolog a rossz kedvem. Nyomtalanul elvándorol, helyét egy különö melegség és boldogság elegye veszi át.*
- Vigyázz magadra! Ha rajtakap egy őrdémon hogy itt vagyunk, megeszi a hajad, mielőtt a szobádba érnél! *szólok utána viccelődve, végül intek egyet, és sarkon fordulok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásra vezető csigafolyosó   Padlásra vezető csigafolyosó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásra vezető csigafolyosó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: