Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásszoba - Page 2 Vote_lcapPadlásszoba - Page 2 Voting_barPadlásszoba - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásszoba

Go down 
+10
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Teofana Enescu
Alan Wood
Hámorszky Honoráta
Gavril Lucian Baticescu
Bálint C. Corina
Bálint C. Baltazár
Jonathan Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyKedd Szept. 25 2012, 23:43

-Ennyire komolyan volt a helyzet?-*Ámul nagyot a nő.*-Meséljen! Vagy tudja mit? Ezt inkább halasszuk holnapra egy tea vagy kávé mellé. Meghívom a szobámba.-*Javasolja, nem gondolni rosszra, a nő szándékai tisztességesek.*-De akár Troxiára is leruccanhatunk.-*Teszi még gyorsan hozzá, még mielőtt Alan félre értené.*
-Gondolom, ott sem járt mióta elment. De nyugodjon meg, ott már nincs ekkora nagy változás.-*Neveti el magát. Az ajándékon meglepődik, de széles mosollyal fogadja.*
-Igazán nem kellett volna, de köszönöm, hogy gondolt rám!-*jegyzi meg őszinte örömmel. Mondjuk, a nőnek nem is nehéz örömöt szerezni, hiszen általában olyan mint egy nagy kislány.*
-Nagyszerű, most már biztonságban érzem a lábaimat, s még a napi parfümöt is megspórolom!-*Nevet ő is kollégájával együtt. A miniszterről szóló mondtara csak legyint.*
-Higgye el, nem veszített sokat. Szerintem a Román Mágiaügyi Minisztérium megléte óta nem volt ilyen csapnivaló miniszterünk. S ez az egész ország véleménye, nem csak az enyém.-*Húzza el a száját. A Somás reakciót hallva ismét csak elneveti magát.*
-Hát, amióta csak ismerem őket, jóban vannak, sőt, Som
nak mindig is volt Nath lakosztályában egy szobája. most már legalább azt is tudjuk, miért. Sőt, már tavaly óta ott is lakik nála, nem használja a Lupiatto Torony béli szobáját.-*Ejt el újabb infókat a férfi számára.*
-Nem olyan idős Nath sem, csak tinédzser korában elkövetett egy baklövést, amiről csak 12 évvel később szerzett tudomást.-*Jegyzi még meg kissé zavartan. Zavart bizony, mindig az, ha a korára terelődik a szó, hisz annak ellenére, hogy nem látszik rajta, jóval idősebb már, mint azt sokan gondolják.*
-Hálás vagyok, hogy előkereste őket. De ugye le is tudja őket állítani és nem fognak elütni bennünket?-*Kérdi nevetve a férfit a feléjük száguldó két ketrecet elnézve. No, nem mintha Teo erre nem lenne képes.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Alan Wood
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Alan Wood


Hozzászólások száma : 78
Kor : 43
Regisztráció : 2008. Nov. 28.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyKedd Szept. 25 2012, 23:57

- Áh, még annál is komolyabb.. * Csóválta fejét Alan kissé szorongva. Szerencséjére Teo letett arról hogy most rögtön kifaggassa, egyelőre örült, hogy hazatérhetett, nem volt kedve az út porát sem leverve magáról egy ilyen poros helyen felidézni a cseppet sem felhőtlen élményeket.*
- Kissé fáradt vagyok, remélem megérti kollegina, de a kávé mellett igazán elmesélhetek mindent.. *Az ajándékra csak mosolyogva legyintett*
- Troxia? Mikor legutóbb ott jártam készülőben volt egy kis kocsma, vagy azt még azóta sem húzták fel? Tovább halasztják, mint ameddig ezt a bakancsot használom, pedig az nagy szó kedvesem, nekem elhiheti. *Kuncogva megálljt parancsolt a feléjük tartó ketreceknek, mire azokról további porréteg hullott, lassan alig maradt valami a ketrecekből. A Jonathan-dolgot nem erőltette tovább, nem szeretett túlságosan kollegák magánügyeibe ütni az orrát.*
- Azért örülök hogy tisztázódott Jonathan és a fia ügye, ezentúl biztos megfontoltabb lesz a nőkkel.. *Ezt a poént még nem hagyhatta ki, de innentől lezártnak tekintette a dolgot, s az előttük fekvő tárgyakra terelte a témát.*
- Egyébként mi szüksége kegyednek ezekre? * Kissé fáradtan állt már lábain, nem a legpihentebb állapotában érkezett meg az útról és nem is túl egészségesen. A sötétben nem láthatta Teofana, de arca a jóképűség ellenére sem volt mondható tetszetősnek, szemüvege mögött karikák húzódtak, sápadtsága az általánosnál is feltűnőbbé vált. Ilyen szempontból még szerencséje is volt, hogy ide hoppanált és nem egy kivilágított helyre, a végén még megijedt volna tőle kolleginája, ha esetleg vámpírnak nézi. Alig tartó lábainak jól esett, hogy a nő belekarolt, így nem kellett attól tartania hogy újra elesik, bár mindenképp jól esett volna már egy forró leves és egy puha ágy amit az elmúlt két évben nélkülöznie kellett.*
Vissza az elejére Go down
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptySzer. Szept. 26 2012, 00:24

-Hm... egyre kíváncsibbá tesz!-*Jegyzi meg csilingelő hangján.*-Rendben, akkor holnap egy kávé mellett elmeséli. Nem csak beszélni, hallgatni is tudok.-*Már amikor nem szakítja félbe beszélgető partnerét idióta kérdésekkel.*
-Á, még minden régi. -*Válaszol Alan kérdésére.*-De megtaláltam a megoldást! Csak le kell cserélnie a bakancsát!-*Neveti el magát. Alan igazgatóval kapcsolatos poénját egy oldalba bökéssel jutalmazza.*
-Ez gonosz volt!-*Jegyzi meg közben hatalmas vigyorral. Gonosz avagy sem, de találó és Teo nagyon is jól szórakozott rajta.*
-A napokban várok egy-két egzotikus bestiát, így jobb, ha kéznél vannak a ketrecek. Sima ketrecbe nem tehetem őket, azt pikk-pakk tönkre tennék és elszabadulnának. Nekem meg van jobb dolgom is, mint naphosszat a birtokot járni és őket keresni, meg attól tartani, hogy rátámadnak-e néhány diákra.-*Na igen, általában olyan, mint egy kislány, ám ennek ellenére a rábízott felelősség teljes tudatában is van.*
-Hálás vagyok a segítségért, de azt hiszem, most már jobb, ha megyünk. Minden bizonnyal ön is szeretne már lepihenni. A szobáját szerintem még nem foglalta el senki, a manók is folyamatosan takarítanak mindenhol... illetve majdnem mindenhol, hisz a padlást a jelek szerint rendszerint kifelejtik.-*Az utolsó mondatot már kissé keserédes hangsúllyal ejtve. Mielőtt megindulna elmormol ő maga is egy varázsigét, melynek köszönhetően a ládák eltűnnek. Minden bizonnyal az LLG terem egyik sarkában kötöttek ki. Ha már Alanre hagyta a piszkos munkát, ennyit igazán megtehetett Teo is. Miután a ketrecek is eltűntek, a két tanerő megindul a csapóajtó irányába, s nemsokára mindketten saját szobájukban találják magukat, Teo hatalmas mosollyal tesz-vesz még egy rövid ideig a szobájában, hisz rég nevetett már ennyit, mint ma.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 12:18

*Oldal táskámban a naplómmal elindulok hogy egy olyan helyet keressek, ahol nyugodtan találkozhatok párommal a kíváncsi pillantások nélkül. Nem szégyenlem hogy vele vagyok. Sőt pont ellenkezőleg. Imádok vele lenni csak nem bírom mások kíváncsiságát. Ahogy haladok a padláson, megtalálom a padlásszobát. Óvatosan bemegyek és körbe nézek. Elég sötét van még nappal is. *~Nyugodt hely és nincs napfény. Itt nyugodtan találkozhatnánk. ~*gondolkodom mosolyogva. Találok gyertyát és gyufát is. Így legalább van mivel világítanom. Ahogy szét nézek, nem is olyan vészes a hely. Találok az órákhoz, szükséges holmikat. Régi bútorokat, például fotelokat, székeket asztalokat. Sőt egy kanapét is letakarva. Meg persze rengeteg régi könyveket. Magamhoz veszek egy régi könyvet, majd leülök az egyik fotelbd amihez oda húztam egy régi kopott kis asztal féleséget amire a gyertyát rakom majd a könyvbe mélyedek. Ahogy olvasok érzem hogy nem bírom nyitva tartani a szemem. Elég fáradt vagyok bár nem bánom mert az éjszaka nagy részét Stevennel átbeszélgettem. Nagyon szeretem és bármit megtennék érte.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 12:29

*Nem tudom, hogy mi van velem. Délelőtt van, ilyenkor még aludnom kéne, viszont nem tudok. Ásítozva vonszolom el magam a padlás szobáig, ahol legalább sötét van. Benyitok, majd belépek. Nos, Tara egy régi díványon ül, furcsán előrehajolva. Olyan, mintha most próbálná kiheverni a tegnap estét. Fejet csóválva figyelem őt, majd előkutatok egy dobozból egy poros maszkot. Eh, azt hiszem egy tanár halloweeni jelmezéhez tartozhatott, vagy nem tudom. Lefújom róla a koszréteget, a kezemmel kicsit jobban rásegítek, majd felveszem és odasétálok hozzá, hogy kellemes ébresztőben részesítsem.*
- Jóó reggelt! *köszönök reszelősen, a füléhez hajolva.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 12:43

*A könyvet olvasva elalszom. Álmomban újra Japánban vagyok, Stevennel. De már nem csak látogatóban. Ott élünk egy kis házban. Nyugodtan. Senki nem zavar minket. Mikor meghallom a hangot föl pillantok majd ijedtemben orrba vágom az illetőt. A jajjgatásból rá ismerek Stevenre és hirtelen a szám elé kapom a kezeim.*
-Ne haragudj. Nem tudtam hogy Te vagy az.*mondom ahogy fölé térdelek. *-De már igazán abba hagyhatnád ezeket az ostobaságokat.*mondom ahogy leveszem róla a maszkot.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 12:55

*Megbeszélünk idefent egy találkozót. Sötét van, az idő is közepes, így kitűnő hely. Fent régi kacatok sokasága fogad. Unottan belenyúlok egy öreg dobozba és előhúzok egy jó állapotban lévő maszkot. Egy karcolás sincs rajta, csak poros. Letisztítom, majd magamra húzom és odamegyek Tarahoz, hogy megijesszem.*
- Önvédelmi mechanizmus, ötös *orrba vág, mire jajgatni kezdek, ez a mondat pedig az utána következő reakcióm. Együtt horgásszuk le a maszkot. Tapogatni kezdem az orromat, majd picit helyre rakom az ujjaimmal, a többit meg a regenerációs képességre bízom.*
- Azért megérte! *mondom halkan, ahogy lelök mellé* - Mit olvastál? *nézek le a könyvre, majd rá.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 13:03

*Miután rájövök kit csaptam le oda térdelek mellé. Helyre rakja az orrát. *
-Bolond vagy. *mondom hallkan majd közelebb hajolok hozzá és óvatosan megcsókolom. Majd vissza ülünk a díványra. *
-Nem igazán tudom. Elég hamar elaludtam.*válaszolom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 13:19

*Kedvesen viszonozom a csókját, ezután a díványra ülünk. Meglepően kényelmes, pedig azt hittem, hogy majd kiáll belőle néhány rugó, ami az alfelemet nyomja majd.*
- Hmm, azt valahogy észre vettem! Remélem azért mostanság többet alszol! *hátradőlök és átkarolom úgy, hogy kezem a vállán nyugszik.*
- Kicsit még fáradtnak tűnsz amúgy.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 13:37

-Nyugi. Nincs bajom. Nem kell féltened.*bújok hozzá és a gyertya lángját figyelem. Az apró lángocska nagyon megbűvöl. Szép lassan emlékek kúsznak szemem elé. Régről. Még kicsi voltam. Emlékszem hogy miután haza mentünk bátyámmal Amerikából arról a fesztiválról, Stev is ellátogatott hozzánk. Én éjel kiszöktem hogy kimenjek az istállóba hogy megnézzem Jégmadár a birtok legjobb kancáját, és Vízhangot a csikótát. Ahogy kint voltam tűz ütött ki. Szerencsére meg menekültek a lovak és az emberek sem sérültek meg. De azóta sem értem hogy én hogy jutottam ki. Hisz az istálló hátsó bokszainál voltam legtávolabb mind kép kijárattól. És a füst mindent beborított. Próbáltam kimenteni Jégmadarat és a csikóját de csak arra emlékszem hogy a kanca fellök. Semmi másra nem emlékszem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 14:04

*Halkan felnevetek.*
- Nem tudlak nem félteni *mondom halkan a kis lágoncskát figyelve. Táncolni kezd, akár egy betöretlen ló. Jobbra-balra oldalaz, mintha csak el akarná hagyni a gyertyát, hogy mindent eltöröljön maga körül.*
- Tudod, ahogy a gyertyát figyelem, eszembe jut egy-két dolog *szólalok fel halkan, megbabonázva figyelve a kissé már megolvadt viaszt* - Most például az jár a fejemben, hogy mi lett volna, ha nem tűnök el egy szó nélkül. Lehet mindkettőnk sorsa más lett volna, és lehet, nem is jövünk ide, ahol rajtunk kívül meg annyi arc van még. Néha szeretnék velük megismerkedni és Dimmel is, de nem tudom, hogyan közelíthetném meg azok után.. hogy összecsaptunk *magyarázom.*
- Gondolom nappal többet van kint, mint éjjel, így esélyem sincs beszélni vele. Világosban meg a kezemet sem dughatom ki az ablakon, különben hamuvá válik, a testem többi részével együtt.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 14:20

*Gondolataimból Steven ráz fel. Tényleg. Mi let volna ha nem tűnik el akkor? Lehet már rég össze jöttünk volna. *
-Azt már nem tudhatjuk meg mi lett volna akkor. Csak az tudom hogy régen is mielőtt egy szó nélkül eltűntél. Már akkor is sok minfnt kaptam tőled. És a testvérem halála után is támaszt nyújtottál nekem.*mondom hallkan majd elgondolkozom. *-Ha szeretnék segíthetek hogy kibéküljetek. Mert tényleg semmi okod a féltékenykedésre. Dim olyan mint egy lökött unokatesó. És amúgy meg eléggé össze melegedett az egyik évfolyam társunkal. *mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 14:37

- Igyekeztem mindent megadni. Rossz volt a szomorúságodat látni. Boldoggá akartalak tenni, az utazás előtt meg végképp *szorítom magamhoz. Egy gombócot érzek a torkomban és azt, hogy a pillanattól - ha nem sikerül uralkodnom magamon - még elbőgöm magam, ami nem valami férfias.*
- Elég kellemetlen téma. Nem akartalak magadra hagyni a csávában, csak... Biztonságban akartalak tudni - tőlem minél távolabb. Azt hittem az segít, ha gátat emelek kettőnk közé, mert így talán elkerülhető lett volna, hogy belőled igyak. Nehéz a vámpírlét, nehezebb, mint gondolnád. Nem tudtam megszokni, hogy ártatlanokat csapoljak meg... Mondjuk a többi diák annyira nem érdekel, de te annál inkább *beszippantom a portól és patkány ürüléktől teli levegőt, majd kifújom, kicsit félre fordítva fejem, nehogy a gyertya lángját oltsam el.*
- Azt megköszönném! Egyébként tényleg összejött valakivel?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 14:55

*Arcomat a mellkasába fúrom miközben, beszél. Imádom őt de még mindíg nem bírtam elfelejteni, hogy csak úgy ott hagyott. És még nem felejtettem el a tervemet sdn hogy én is vámpírrá változzak. Elvégre akkor örökre együtt maradhatnánk.*
-Majd akkor hova szervezzem. A találkozót? *kérdezem ahogy ránézek. * -Igen nagyon úgy fest a dolog. Úgy hogy nem kell félned.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 15:08

- Mondjuk a kedvenc helyén. Nem tudom mi az, de ha meg tudom és azt is hogy merre található, elmegyek *hunyom le szemeimet. Kicsit előrébb csúszom és hátradőlök. Fejemet a díványra hajtom.*
- Heh, még mindig nem mondtál le arról az ötletedről sem, hogy vámpírrá leszel, igaz? Tudod, ezen is gondolkodtam... Ha nagyon ragaszkodsz hozzá még mindig, valamikor azzá tehetlek téged, de nem lesz kellemes érzés *mondom komolyan, miközben a maszkot visszalebegtetem a helyére. Nem vagyok telepata, inkább telekinetikus és én ezzel az erővel is boldog vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 15:23

-Rendben. Azt hiszem hogy a Tatros folyónál szeret a legjobbjan lenni.*mondom és az ölébe helyezkedem miközben Ö is lejebb csúszik. Elhúzom a szám mikor rákérdez, pont ara amin gondolkodom. *- Tudom hogy milyen fájdalmas és veszélyes. Könnyen bele is halhatok. De nem érdekel mert akkor mi ketten örökre együt maradhatnánk. *mondom hallkan hozzá bújva. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 15:37

- Azt a helyet én is szeretem *mondom halkan, ahogy Tara arcát cirógatom.*
- Nos... Ja, nem a legkellemesebb és elég veszélyes, de ha tényleg át akarsz változni, segítek. Cs-csak azt mondd meg, hogy mikor t-tegyem *sápadt arcbőrömet melegség járja át. Megint elpirulok, szerencsére ez nem látszik meg ilyen halvány fényben. Örök élet! Kicsit elgondolkodtat, hogy vajon mi lenne, ha egyszer meghalnánk.. Vajon akkor is együtt maradnánk?*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 15:48

*Nem tudom hogy jó ötlet-e pont Őt kérnem. Hisz még a véremet is nehezen fogadja el. És biztos vagyok benne hogy nem tetszik neki az ötlet. Hisz már határozottan a tudtomra adta hogy nem akarja hogy vámpír legyek. De akkor most miért Ő hozza fel hogy átváltoztat ha akarom? *
-Ne félj. Szólni fogok.*mondom mosolyogva. Nem akarom hogy ez miatt nyugtalan legyen. De mielőtt döntök még lehet beszélnem kéne erről valakivel? De kivel? Hogy megnyugtassam, megérintem az arcát és óvatosan megcsókolom. Most nem akarom hogy ezen gondolkodjon.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 15:58

*Azután, hogy felvetette az ötletet és egyedül maradtam, többször is átgondoltam az egészet. Hogy jobban megértsem a helyzetét, még az ő helyébe is képzeltem magam. Az eredmény az lett, hogy megváltozott a véleményem.
Igen, nagyrészt még mindig ellenzem, de tudom, hogy erre vágyik és amíg nem kaphatja meg, nem lesz igazán boldog. Ezért szeretném hát, hogy átváltozzon.. Mert látom rajta, hogy szeretné és mert komolyan gondolja.*
- Rendben *suttogom, majd felemelem fejem és viszonozom a csókot. Karjaimmal átölelem derekát, csakhogy közelebb tudhassam magamhoz.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 16:20

*Jól esik az ölelése és még inkább hozzá bújok. *
-Köszönöm hogy megértesz. *mondom ahogy úgy ülök az ölébe hogy vele szemben legyek majd a vállára hajtom a homlokom. *
-Én csak veled akarok maradni mert még te olyan maradsz mint most vagy addig én folyamatosan öregszem és hozzád képest pillanatnak tűnik az életem. És én nem akarok mást mint veled lenni.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 16:40

- Így.. értem *csókolom meg újra, majd simogatni kezdem a hátát. Ahogy végigsimítok rajta, érzem a gerincét. Igazán vékonyka, szerintem egy kis felesleg sem lehet rajta. Pusztán a csuklóját is össze tudom fogni a hüvelyk, és mutatóujjammal.*
- Ne köszönd... Alapból megértelek téged és támogatlak mindenben *suttogom fülébe kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 16:56

*Örülök hogy megért engem. Mert tényleg csak azt akarom hogy Ő boldog legyen és vele maradhassak. Szeretem és mindent megtennék érte. Érzem ahogy gerincemen végig simít. Kellemesen megborzongok tőle. Majd a csuklómat fogja meg. Egy kezével képes átfogni mindkét csuklómat egyszerre. Na, igen hozzá képest nagyon kicsi vagyok. Nem csak alacsony de vékony is. Bár az utóbbi időben mintha kicsit ellustultam volna. *
-Mi az? Mi olyan érdekes?*kérdezem ahogy ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 17:19

- Csak az, hogy vékony vagy. Azt hiszem régebben is az voltál *válaszolok a kérdésre* - Azért felettem is hamar elszáll az idő. Nem vagyok több száz éves, mint a vámpírok általában, de már most úgy érzem, mintha a napok egybe folynának *egyenesedem fel.*
- Én külsőleg is változtam, te rajtad viszont semmi sem változott. Még mindig ugyanolyan szép vagy, mint régebben *magyarázom azt, amin épp gondolkodom. *
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 17:54

*Csak mosolygok azon amit mond.*
-Igen. A torna és a lovaglás miatt mindíg vigyázni kellett. Apa azt akarta hogy Díjugratásban és Díjlovaglásban versenyezzek, a nagyi meg azt hogy tornázzak. És hát akkoriban mindíg mindenbe beletörődtem.*mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 18:22

- Legtöbbször én is, de volt, amikor rám tört a kamaszodhatnék! *nevetek fel úgy, hogy visszhangzik a padlás.*
- Még most is gyerek vagyok, szerintem meg is látszik rajtam. Nem nagyon szeretnék felnőni, mert csak azt juttatja eszembe, hogy milyen gyorsan telik az idő *húzom el a szám* - Volt, amikor nagyon rám jött a kamaszodhatnék, meg a tréfálkozhatnék. Anyuék elég sűrűn estek áldozatul néhány ilyennek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásszoba
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: