Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Tara Black
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Lucius Marga
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
David Rowle
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_lcapLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Voting_barLegendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem

Go down 
+19
Tara Black
Tidus Gary Scofield
Corina Nazaru
Casian Dobaru
Pistol Alexa
Cerasela Dâba
Marius Ermindescu
Noel Wyard
Isabella Sancu
Cristian Badrick
Fred Padmor
Lucius Marga
Jezabell Pads
Teofana Enescu
Florina Zaharia
Ronald Morgan
Bogdan Bilaşca
Susana Enescu
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
SzerzőÜzenet
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 EmptyVas. Feb. 02 2014, 21:02

*Fürkésző tekintettel nézek vissza rá. Nem lepődök meg az ő szemeinek csillogásán, mert sejtem, mit érezhet. Erősen árulkodnak róla az enyhén eltorzuló vonások az arcán. Én is sajnálom szegény párát, de sajnos egyelőre én sem tudok sokat tenni érte. Kitűztem célul, hogy összekeresek annyi pénzt, hogy megvehessem magam, továbbá majd megpróbálom elintézni, hogy egyáltalán tarthassak egyet, és remélem sikerülni fog. Bánt, hogy amit nyújtani tudunk mindketten, az csupán pár percnyi szabadság. A töredéke annak, amit szabad szellemű lényként élvezhetne.* ~Ha angyalból lennék, valószínűleg sokat sírnék a rossz embereken, vagy azokon, akik bebörtönöznek egy állatot még akkor is, ha ezzel jó célt szolgálnak.~
Kint a folyosón már kissé sötét van. Sehol egy lélek, csak mi négyen.
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 EmptyVas. Feb. 02 2014, 21:17

* Nagy sóhajtással, elengedem a bánatot,amit a sárkány "hozott nekünk", amúgy is, ahogy Heart-ra nézek, csak is a boldogság marad bennem. Most inkább a szememmel mosolygok, az arcomra csendesség ül. Örülök, hogy Solomon gondolt rám, és megajándékozott, de nem is tudom minek örülök jobban. Az ajándéknak, vagy annak, hogy Solomonnal lehetek? 
  Eljátszok a gondolattal, majd a becsukom az ajtót, és ezzel bezárom ezeket a feledhetetlen pillanatokat is. Ha minden boldog pillanat, amit vele töltöttem, egy kis vízcsepp lenne, akkor most egy tengerbe úsznék. Tudom lassan mennem kell, de mint ha a lábaim gyökeret vertek, nehezen tudok moccanni.
  Megsimogatom Heartot, és mosolyogva nézek a kis sárkányra. Majd Solomonra emelem a tekintetem, és egy halk hang jön ki a számból, de igazából mint ha nem is az enyém lenne.
-Mennünk kéne.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 EmptyVas. Feb. 02 2014, 21:41

[2013. 12. 22.]

//Lassan lépnem kell. =(( Jó éjt, most még visszaírok, következőleg viszont csak holnap fogok tudni.//

*Lenyomom az ajtó kilincset, s ezúttal ténylegesen kilépek. Nemrég a küszöbön álltam, hogy hátrapillantsak szerelmemre. Szerelmem... Valahogy jól esik ez a szó, és a tudat hogy nem vagyok egyedül.*
- No, akkor induljunk! *vigyorgok rá szélesen, ezután előrevetem magam.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 EmptyVas. Feb. 02 2014, 21:46

/Oké, jó éjt neked is!/
* Elhúzom a számat, hiába, tényleg mennünk kéne. Adok neki egy búcsúcsókot, majd elmosolyodok és elköszönök.
-Köszi, mindent.-Suttogom, majd hozzáteszem:-Majd még találkozunk.
Kiveszem a kezéből a kalitkát, hisz azt nekem kell vissza vinném. Hátrébb lépek, majd megfordulok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem   Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Legendás Lények Gondozása (LLG) tanterem
Vissza az elejére 
16 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» JOS tanterem
» Mugliismeret-tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Harmadik emelet-
Ugrás: