Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Tara Black
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Lucius Marga
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
David Rowle
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Alisa Coxton
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Teofana Enescu
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Második emeleti kanyargózó folyosók Vote_lcapMásodik emeleti kanyargózó folyosók Voting_barMásodik emeleti kanyargózó folyosók Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Második emeleti kanyargózó folyosók

Go down 
+3
Florina Zaharia
David Rowle
Alisa Coxton
7 posters
SzerzőÜzenet
Alisa Coxton
Tanár
Tanár
Alisa Coxton


Hozzászólások száma : 551
Kor : 41
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptySzomb. Márc. 12 2011, 16:57

Leirás majd.
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyHétf. Dec. 05 2011, 18:31

*Ki a szobából, le az első emeletre száguldozik. Aztán onnan pedig tovább szépen egészen a gyülekező helyig, a Coxton Auláig. Bár még van több mint 10 perc, így legalább fel tudja mérni, kik érkeznek időben, kik érkeznek legutoljára. Egy kis megfigyelés sosem árt. Főleg, ha új diákokról van szó.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyPént. Jan. 13 2012, 17:56

*Nehezére esik nem eltévedni, mikor imád. De most nem lehet, mert órára igyekszik... Mikor a GYNT termet végre megtalálja, leparkol, majd megvárja, míg megérkezik a tanár, aztán majd vele bemegy.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptySzer. Feb. 08 2012, 17:48

*Jókedvűen köszön el a könyvtárostól kifelé, Flo kérdésére pedig bólint.*
-Persze. Ugyan be nem vallotta volna, de tudom, hogy rám várt a hálók lépcsőjén. *Többet nem mond, de egy kisfiús mosoly suhan át az arcán. Egy nemet int a fejével, már most megelőzve a verekedés kérdését. Nem, idáig nem fajultak a dolgok. Egyenesen a lépcsők felé tart, és indul el lefelé, hogy még beérjenek órára.*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyHétf. Feb. 13 2012, 17:44

*Húzza és húzza Luciust, és csak remélni meri, hogy hagyják is neki. Útközben persze ecsetelni kezdi. Észre sem vették eddig, hogy már a másodikon járnak. Flo pizsiben, kábé mamuszban, és egy adag cipővel érkezik. Azt nem tudhatja, hogy Lucius is úgy járt, ahogy ő, ezért beszámol.*
- Jól. De ne tudd meg! Megtámadott egy csuklyás barom... Elképesztő volt, azt hittem, meghalok. Párbajoztunk. Még jó, hogy eszembe jutnak stressz-helyzetben a dolgok. Aztán elájultam. Szerencsére a nyomikát elütöttem egy tűzgömbbel. Vágod?! Tűzgömböt csiholtam. Én... Tiszta menő voltam. *Ecseteli, és még büszkén ki is húzza magát. Aztán körbenéz. Túl kanyargós az út.*
- Ó-óó.. Ez már a második. Fel kéne mennem mondjuk átöltözni. Veled mi van? Nem láttalak már jó ideje! *Ja, kábé 2 napja. Szörnyű.*
- Hiányoztál. *Ismeri be, szórakozottan mosolyogva, aztán nyom egy puszit neki, finom, lányos cibálás közben.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyHétf. Feb. 13 2012, 17:53

*Mivel nem akar még egy balesetet, hagyja, hogy Flo húzza maga után, az emeletet nem figyeli, mert azt minek? Amikor meghallja, mi történt, elvigyorodik.*
-Ismerős helyzet, ugyanígy jártam. Csak még be tudtam jönni a gyengélkedőre. Látod? Tudom, hogy meg tudod csinálni, ha tényleg muszáj. *Büszke a lányra, mert látta, mennyire bátortalan az órán, bár ha komoly baja esett volna, akkor biztos, hogy visszamegy, és szénné égeti azt az alakot. Így is pipa.*
-Előtted kerültem a gyenguszra, azért nem láttál, de amikor tegnap felfogtam, hogy ott vagy... aggódtam. Reméltem, minden rendben lesz. *A puszit viszonozza, örül annak, hogy Flo teljesen jól van, és túlélte a sétát.*
-Igaz, gyere, mert ha elkapnak minket, Rowle tényleg ideges lesz. *Neki pedig van amúgy is a számláján, nem kéne növelni azt. Most már figyeli az emeleteket is, nehogy máshová menjenek.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 19:23

*Soma jön fel az elsőről, nyomában Ermindescuval.*-Kajálni lehet, persze, ha lesz hozzá gusztusod.-*Jegyzi meg gúnyosan, majd meg sem áll a fiú WCig. Benyit az ajtón, két fülkéből is folyik a víz.*
-A szivárgást elállították, viszont a vizet és a koszt itt hagyták. Rongyokat és tisztítószereket találsz a sarokban.-*Mutat a mondott helyre.*
-Jó munkát. Majd holnap feljövök ellenőrizni. Nem ajánlom, hogy használd a varázserődet, tudod, itt még a falnak is füle meg szeme van.-*Vigyorog a srácra, majd két ujját a halántékához emelve elköszön, megfordul, s már itt sincs.*
Vissza az elejére Go down
Marius Ermindescu
Első évfolyam
Marius Ermindescu


Hozzászólások száma : 30
Kor : 25
Regisztráció : 2009. Aug. 07.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 19:33

*Wc. Ennyi? Egy sima mezei wc-t kell kitakarítania? Majdnem elröhögi magát, hát azért ettől tényleg keményebbre számított. Körbenéz, az egyik szendvicset kiveszi a zsebéből és jóízű falatozásba kezd.*
-Minden van? Tudod, a munkafeltételeknek is adottnak kell lennie, mindenképp. *Nekidől az egyik ajtónak, nem vészes a dolog, ezzel el fog szórakozni, de előbb befejezi a kajálást. Vigyorogva int Somának hasonlóképpen, ahogy ő, ehhez még varázserő sem kell. Ha ezt Péterfy tudná, a haját tépné ki idegességében.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 19:47

*A könyvtárba igyekszik, de útközben megpillantja a nyitott WC ajtót. Feétűnik a lánynak, mert sosem szokott így lenni. Bekukkant. S kit lát pillant meg? Mariust!*
-Merlinre! Hogy van étvágyad ilyen felfordulásban falatozni? Egy WC-ben? meg amúgy is, miért itt eszel? meg ha dolgod van, akkor miért nem egy normálisabb mellékhelyiséget választasz? Csak ezen az emeleten még két másik fiú mosdó van!-*Akad ki a kiscsaj. Köszönni természetesen elfelejtett.*
Vissza az elejére Go down
Marius Ermindescu
Első évfolyam
Marius Ermindescu


Hozzászólások száma : 30
Kor : 25
Regisztráció : 2009. Aug. 07.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 19:53

*Nyugodtan nézi végig a wc-ket, tényleg nem olyan, mintha robbantottak volna. Szerelési munkálatok végeredménye, ennyi az egész. Szabad kezével kikészíti a vödröt és egy nagy felmosót, mert első körben összegyűjti a vizet, aztán takarítja fel a koszt és a wc-ket, aztán még felmos, és csók a családnak. Szépen be is ütemezi magának, és már az utolsó falatoknál tart, amikor egy hangot hall a háta mögött.*
-Szia Isa! Igazság szerint itt van dolgom, ezt a rumlit kell eltüntetnem. Azért itt eszem, mert összekötöm a kellemest a hasznossal. *Vigyorog a lányra, és egyáltalán nem úgy néz ki, mint akit megvisel ez az egész.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 20:31

*Elképed.*-De akkor is... én nem tudnék egy WC-ben enni. Még ha normális, tiszta lenne... de ez itt úhy néz ki, mint egy csatatért harc után.-*Mutat végig.*
-Miért foglalkozol ezzel? A manók biztos megcsinálják. Vagy egy büntimunkás.. de csak úgy kedvből? Nincs jobb dolgod?-*Egyik kérdés a másik után, Mariusnak még válaszolni való időt sem hagy.*
-Ha nincs senki, akivel eltöltsd az idődet, szólhattál volna nyugodtan. Kitalálok én neked valami jó kis programot, amivel mindketten jól elütjük az időnket, nem kell ilyesmivel foglalkoznod.-*Pörög és tervez, meg óriási szíve is van, bár lehet, ez még nem derült ki.*
Vissza az elejére Go down
Marius Ermindescu
Első évfolyam
Marius Ermindescu


Hozzászólások száma : 30
Kor : 25
Regisztráció : 2009. Aug. 07.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 20:39

-De, tudnál Isa, főleg ha tudod, hogy ezen valaki még idegesebb lesz. Azért foglalkozom ezzel, mert Péterfy tegnap büntetőmunkát adott, és ezt most kell megcsinálnom. *Hogy miért? Mert úgy hívják, ahogy, ez van.*
-Azt az elfoglaltságot amit te szervezel, sokkal szívesebben csinálnám, mint ezt. Hamar végzek, ne aggódj. *Villámgyorsan felszedi a vizet, és máris a koszt kezdi eltüntetni szisztematikusan, wc-ről-wc-re. Először a csészéket tisztítja meg, aztán a többit, majd végül felmos. Már csak a piszoárok vannak hátra. Nem lehet azt mondani, hogy nem halad gyorsan.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 21:05

-Soma?-*Elkerekedik a szeme.*-Neeeem! Az ki van zárva! Soma a legrendesebb ember, akit eddig megismertem a Kastélyban, és itt most beleértem a HVnket, Enescu professzort is! Soma nem tenne ilyet...-*Sokkolták a hírek, ez tény, kell is egy kis idő, amíg megemészti a halottakat, ez alatt Marius szépen halad a munkával.*
-Hát akkor szóba sem jöhet, hogy segítsek neked. Még a végén emiatt is rád akasztana valamit... de ez akkor sem szép Somától. Pedig ő mindig mindent elnéz, halottam a felsősöktől, hogy rengetegszer kapta őket rajta egy csomó csínyen meg éjszaka is, és soha nem adott nekik büntit és le sem vont pontot, pedig ők is pangisok! ezt egyszerűen nem tudom elhin ni...-*Még mindig ki van akadva. Miközben mond, a földet fixírózza, fel-le jár az ajtó előtt és kezével is gesztikulál.*
-De mégis mit követtél el?-*Fordul végül ismét a srác felé.*
Vissza az elejére Go down
Marius Ermindescu
Első évfolyam
Marius Ermindescu


Hozzászólások száma : 30
Kor : 25
Regisztráció : 2009. Aug. 07.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 21:09

-De, Soma. Emlékszel, amikor ott kellett maradnom óra után? Akkor osztotta ki a büntetést. Mivel jobb indoka nem volt, feldöntött egy tintatartót, mondván eláztattam a többiek háziját, és ezért büntetés jár. *Még mindig mosolyog, lehet, Péterfy rendes, csak nem vele.*
-Azt követtem el, hogy rossz családba születtem, van egy idióta faterom, aki majdnem bezáratta az iskolát, végül két házzal engedte tovább működni. Ez az én bűnöm, hogy úgy hívnak, ahogy. 7 évig nekem nem lesz nyugtom, ez egészen biztos. Vagy Soma, vagy Coxton kezeskedik róla. *Más bűnéért fizet, de nem tud tenni ellene semmit sem.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 21:30

*Nagyot néz, ezt azért nem gondolta volna a srácról.*-Hát, ez hihetetlen.-*Héttal nekidől az ajtófélfának*
-Holnap megígérte, hogy megtanít lovagolni. Gondoltam, elhívlak téged is, de ezek szerint jobb ha egyedül megyek, még a végén azért is büntit adna, hogy rosszul tesszük fel a nyerget... avgy tudom is én. Mondjuk... ha más is van veled, akkor nem hiszem, hogy így viselkedne, tegnapi TRZn is viszonylag jófej volt.-*Jegyzi meg.*
-najó, én az ő helyzetét is megértem, mert az apádat én is utálom, szerintem még nem volt a történelemben olyan rossz miniszterünk, mint én, már megbocsáss, hogy ezt mondom.-*Emeli fel védekezőleg a két kezét.*
-De jobb, ha ezzel tisztában vagy. De én legalább megadtam neked az esélyt, hogy bizonyítsd, nem olyan vagy, mint Ermindescu.-*Magyaráz, aztán eszébe jut, hogy végtérre is Marius is Ermindescu.*
-Jaj... úgy értettem, hogy nem vagy olyan, mint az apád. Erminescu vagy... aham.-*Na most elhallgat, mert sikeresen össze lett zavarodva.*
Vissza az elejére Go down
Marius Ermindescu
Első évfolyam
Marius Ermindescu


Hozzászólások száma : 30
Kor : 25
Regisztráció : 2009. Aug. 07.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 21:53

-Akkor nem hiszem, hogy megteszi, de mindenre figyelnem kell. *Lassan befejez mindent és ellenőrzi is, de most tanúja is van arra, a wc valóban tiszta volt, nem hagyta itt koszosan.*
-Pocsék miniszter, tudom jól. Idióta döntéseket hoz, nem hallgat senkire, legjobb lenne, ha eltűnne a színről és átadná a helyét, de persze erre magától nem hajlandó. Tudom, hogy a fél iskola minimálisan ezért rühell, holott nem vagyok egyenlő az öregemmel. *Hiába, akinek előítéletei vannak, azzal nem tud mit kezdeni.*
-Értem, ne magyarázd. *Elneveti magát Isa magyarázkodásán, de tökéletesen érthető, mit akar az egészből kihozni.*
-Én nem vagyok az apám, és ha valaki nálam jobban rühelli, az hazudik. Komolyan mondom. Tudta azt is, hogy Coxton kifekszik, ha ideküld, de nem, nem a Roxfortot választotta nekem, hanem ezt az iskolát. Mit várt? Majd Coxton azt mondja, nem vesz fel? Így legalább törleszthet. Na mindegy, Teofana felkészített rá, hogy mire számíthatok. Rendes az a nő is. Nem a faterom alapján ítélt meg. *Mint ahogy sokan mások. Bár ha igaz a szóbeszéd, akkor az apja hamarosan bukni fog. Margáék csoportja kieszelt valamit, de erről hallgat, mint a sír.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 22:03

-Hé! És én nem vagyok rendes!-*Böki játékosan oldalba a srácot, nevet, persze, mert csak viccnek szánta kérdését.*
-Nyugi, szerintem vannak páran, kik melléd állnak. Illetve.. ezt nem épp így mondanám, mert én nem fogok senki mellett állni, mert mindkettőtöket kedvellek. Persze, egyiketeket sem ismerem még túl rég óta, de eddig mindketten rendesnek tűntök, de ha előttem próbálna szemétkedni veled, hallatnám a hangom. Tudod, kicsi vagyok, de nagy hangom van, ha felhúznak.-*Vigyorodik el. Mindig azt szokták mondani, óvakodj a csendes ember haragjától, de Isa esetében jobb, ha a lecsifecsi lány haragjától is óvakodnak.*
-Ne fényesítsd annyit, most már kész van, van szemtanúd is.-*eddig nem akart egy fiú budiba bemenni, részben ezért is szobrozott eddig az ajtó előtt, de most már megelégelte, bemegy és szépen karon ragadja a fiút.*
-Gyere, most együnk valami normális kaját, normális helyen.-*Nincs menekvés, Isa már húrcolja is a srácot a Menzára.*
Vissza az elejére Go down
Marius Ermindescu
Első évfolyam
Marius Ermindescu


Hozzászólások száma : 30
Kor : 25
Regisztráció : 2009. Aug. 07.

Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók EmptyVas. Szept. 23 2012, 22:15

-Oké, oké, akkor nem vagy rendes. *Nem bök vissza, de nevet a felháborodáson.*
-Á, én ilyet nem kérek senkitől. Nem kell mellém állni, csak örülnék annak, ha nem az öregem alapján ítélnének meg, és skatulyáznának be, mert sajnos sikerült engem összehoznia, és ő maga egy idióta. Előtted nem fogja megtenni, maximum egy-két epés megjegyzést tesz, ha éppen nem úgy teszem fel a nyerget, ahogy kell. *Mosolyogva hallgatja Isát a haragja ecseteléséről, el tudja képzelni.*
-Szerintem is, mehetünk. *Elpakol és hagyja, hogy kihurcolják, a normális kaja jól hangzik, mert a szendvicstől nem lakott jól, hiába nem volt az kis darab. Még a kijárási tilalomra is figyel, hogy előtte tudjanak felsurranni a toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második emeleti kanyargózó folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második emeleti kanyargózó folyosók   Második emeleti kanyargózó folyosók Empty

Vissza az elejére Go down
 
Második emeleti kanyargózó folyosók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: