Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Tara Black
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Lucius Marga
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
David Rowle
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Alisa Coxton
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Teofana Enescu
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Otthon Romániában Vote_lcapOtthon Romániában Voting_barOtthon Romániában Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Otthon Romániában

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Mesélő
Mesélő
Főmesélő


Hozzászólások száma : 145
Hely: : Sehol és mindenhol
Regisztráció : 2008. Aug. 05.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 21:43

Itt lehet kijátszani minden olyan otthont, amelynek nincs külön helyszíne! Ne felejtsétek el a hsz-ben jelezni valamilyen formában, hogy hol is van ez az otthon!
Jó játékot kívánunk!
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 21:45

[Craiova - Baticescu kúria]

*Honival döglődnek épp a kanapén és valami filmet néznek. Most két hétig nála van a lány, a következő két hétben Honiéknál lesz, utána pedig együtt mennek kirándulni . Lassan már bevált szokás, egész nyarukat együtt töltik.*
- Nem vagy szomjas?
*Pillant barátnőjére és útközben még egy puszit is nyom a homlokára, mivel azt éri el nagy hirtelenjében.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 21:59

[Craiova - Baticescu kúria]

*Persze, hogy együtt töltik a nyarat, Honi nem is engedné, hogy ez másképp történjen. Még szerencse, hogy a szüleik is már beletörődtek, végül is öt és fél éve vannak már együtt, az lenne a fura, ha a szüleik még mindig ódzkodnának.
Amúgy egy kis rövidnadrág meg testhez simuló atléta van rajta, haja kiengedve, ő maga meg Luci mellkasára bújva, így szeret a legjobban filmet nézni. Meg aludni is.*
-Most hogy mondod... egy picit már az vagyok.*Olyan jól érzi most magát, észre sem venné, ha szomjan hal a fiú karjaiban.^^*


A hozzászólást Hámorszky Honoráta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 16 2013, 22:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:05

[Craiova - Baticescu kúria]

- Akkor várj egy kicsit, mert már elzsibbadtam így. Na... mindjárt hozok.
*Áll fel nagy nehezen és kinyújtózik. Másfél órát egy pózban eltölteni nem a legkényelmesebb. El is macskásodtak a tagjai rendesen. Kimegy a konyhába és beles a hűtőbe. Végül Honinak eperdzsúszt tölt, magának pedig almalevet.*
- Tessék.
*Nyújtja oda a lánynak. A popcornra rendesen meg lehet szomjazni, hisz filmezés közben azt rágcsáltak.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:15

[Craiova - Baticescu kúria]

*Nyafog egy sort, amiért a legkedvesebb párnája úgy gondolta, ideje kicsit felállni. Persze, megérti a fiút, hisz ő is elzsibbadt egy picit. Végignézi, ahogy Luci távozik. olyan rég óta együtt vannak már, de a fiú látványával sosem tud betelni.*
-Köszi.*Veszi át a dzsúszt mikor kedvese visszatér a konyhából, aztán miután visszaült a helyére egy epres csókért fordul hozzá. Az eper és az alma nagyon jó kombó ám.^^*
-Remélem, nem untad nagyon a filmet.*Kuncog miközben a fiú szemébe néz és a mellkasán pihen. Ma Honi választott, természetesen egy romantikusat: Koszorúslányok bosszúja.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:21

[Craiova - Baticescu kúria]

*A nyafogást meg se hallja, erős úriember ő kérem! Nem hatja meg holmi nyafi! :'D Talán azért tudják még mindig fenntartani az egymás iránti érdeklődést, mert az idők folyamán változtak. Gav is rengeteget és Honi is. Már abszolút nem lappos, tökéletesen nőies, ott gömbölyödik, ahol szemnek- kéznek kellemes.*
- Nincs mit.
*A csókot viszonozza természetesen, majd átöleli a vállánál újfent.*
- Ááá nem, csak kétszer suntam be. Az első felénél és a második felénél.
*Vigyorog  a másikra és homlokpuszit ad.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:31

[Craiova - Baticescu kúria]

-Nem is értem, miért, pedig olyan jó film volt!*Teszi z értetlent hatalmas vigyorral. Természetesen tisztában vele, hogy Luci mennyire odavan a romantikus vígjátékokért. Köbö, mint ő a horrorért.*
-Majd legközelebb törleszthetsz.*Nevet édesen. A homlok puszi alatt behunyja a szemét. Nagyon szereti mikor puszit kap, bárhol legyen is az. Bár tény, a nyakánál nagyon csikis. Visszakuckózik a régi helyére, a fiú mellé, a változatosság kedvéért most nem bújik ismét a fiú ölelésébe, csak jó szorosan mellé kucorodik.*
-És, eldöntötted már, hogy mi lesz a következő film?*Lelkiekben fel kell készülni.^^ Ismét beleiszik az italába, melynek köszönhetően kis cicabajusz jelenik meg édes kis arcocskáján.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:44

[Craiova - Baticescu kúria]

- Ahaaaa. Nagyon élveztem.
*Ikszdé fejet vág és megcsóválja végül a kobakját.*
- Akkor az biztos, hogy valami véres akciófilmet nézünk...
*Nevet fel és amikor Honinak bajsza lesz az eperdzsúsztól csak vigyorogva csókol rá a szájára.*
- Amúgy más ötletem van, cica...
*Búgja halkan a másiknak.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:57

[Craiova - Baticescu kúria]

-Ó, az nem jó! Tudod, hogy a véres filmeket mindig csukott szemmel nézem.*Helyesítve mindig Gavril oldalába fúrva az arcát nézi végig és sipítozik és a fiút szorongatja félelmében. Aztán éjjel még a megszokottnál is szorosabban bújik a fiúhoz, hisz ha feltűnnének a gonosz gyilkosok, biztos benne, hogy kedvese megmentené.^^ A csókba belemosolyog, mindegy is, hogy más célt is szolgált, minthogy az ő arcocskájára mosolyt csaljon.*
-És mi lenne az?*Suttogja édesen a másikhoz fordulva.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 23:01

[Craiova - Baticescu kúria]

- Igen, sajnos tudom... Mesét amúgy nézhetünk. Az Így neveld a sárkányodat láttad már?
*Érdeklődik, de ez csak melléktevékenység. A csókba belemosolyog szintén. Ennyi év után is ugyanolyan jólesik.*

- Hmmm... kéne gyakorolni a gyerekcsinálást, hogyha élesbe kell majd mennie akkor tapasztaltak legyünk.
*Szemében sunyi fény villan, ahogy rápuszil a lány nyakára.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 23:15

[Craiova - Baticescu kúria]

-Gyereket csinálni? Ennél szebben meg se fogalmazhattad volna.*Csóválja meg apró buksiját. De ez sem szegi kedvét ahhoz, hogy máris azon ügyködjön, hogy az eperdzsúsz biztos helyet találjon a kis asztalkán.*
-Szóval te még előre is gondolkodsz! Ezért jutalom is jár!*A nyakát ért puszira édesen felnevet, jaj, itt bizony csikis.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 23:20

[Craiova - Baticescu kúria]

*Elröhögi magát  amegjegyzésen. Persze, direkt fogalmazta így meg. Kíváncsi volt, hogy Honiból mit hoz elő. Hát semmit... Már megszokhatta, hogy a másik ilyen... hülye.*
- Uuuugye? Tudom, nagyon ügyes vagyok.
*Bólogat még mindig nevetve és rápuszil ismét a lány nyakára.*
- Amúgy tegnap este eszembe jutott amikor szétmentünk...
*Fogalma sincs, hogy bukik ki belőle ez pont most.*
- Nem gondoltam volna, hogy aztán továbbra is együtt maradunk.
*Ez pedig nagyon jó érzés.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 23:43

[Craiova - Baticescu kúria - 12]

*Persze, hogy kis hülye, Luci mellett nem lehet más. Így meg pont jól kiegészítik egymást.*
-De azt tudnod kell, hogy a mi gyermekeink mindenképp tökéletesek lesznek, hisz tökéletes géneket örökölnek.*Kuncog ismét. Persze, esze ágában sincs még gyerekekben gondolkodni, és ezt mindketten nagyon jól tudják. Az újabb nyakra puszi alatt beletúr Luci hajába, de a fiú mondatát hallva megáll a mozdulat közepén.*
-Azért remélem, nem szex közben gondolkodsz te ilyeneken.*Jegyzi meg vigyorogva, aztán ismét elhallgat, picit össze kell szednie a gondolatait ahhoz, hogy komolyabb mondattal is előállhasson.*
-Amilyen makacsok vagyunk, én sem.*Kis hatásszünetet tart. Végül is, csak úgy összejöttek ismét, de normálisan sosem beszélgettek el arról az időszakról.*
-De csak addig, míg ismét meg nem pillantottalak az udvaron. Emlékszem, elég hideg volt, te nagyon ramatyul néztél ki, és hidd el, most nagyon szépen fogalmaztam ahhoz képest, hogy milyen voltál. Ráadásul cigiztél! Akkor már tudtam, hogy akárhogy húzzuk, úgysem bírom ki, hogy ne szabadítsalak meg a cigitől.*A végére ismét csak elvigyorodik. Pedig akkoriban még Andor is képben volt.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptyKedd Júl. 16 2013, 23:52

[Craiova - Baticescu kúria, 12]

- Hát édes, az biztos! De lehet ők is hasonszőrűek lesznek ám...
*Édesen belemorog a lányka fülébe, majd felröhög.*
- Neeem, dehogy! Szex közben nem gondolkodok ilyeneken...
*Megrázza a fejét aztán szusszan egyet.*
- Hmmm hát  a hadjárat sikeres volt. Leszoktam róla. De a tetoválásokat nem tüntettem el...
*Vigyorogva csókolja meg újra Honit.*
- Amúgy ha már  a gyerektémánál vagyunk... remélem tudod, hogy nemsokára a szüleim előrukkolnak olyan dolgokkal, hogy eljegyzés... Nálunk ELITeseknél már csak így megy.
*Bár Honival nincs semmi bajuk. Múltkor mondták is, hogy tökéletes menyecske lenne.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 00:31

[Craiova - Baticescu kúria]

-Az nem gond, mi leszünk a legédesebb és leglököttebb család az egész kontinensen.*Somolyog miközben kezével átöleli a fiú nyakát.*
-Azt hiszem, azzal még együtt tudok élni, pláne most, hogy már engem is megfertőztél vele.*Mosolyog. Pár hete már új tetoválásban is gondolkodik. Hallotta, hogy az egyik panaganos lány foglalkozik ilyesmivel, illetve a barátainak egy tetováló szalonjuk is van, talán majd érdeklődik egy keveset.*
-Khöm.. eljegyzés? Ez most ugye nem lánykérés akart lenni, mert azt álmaimban nem így képzeétem el...*Nyel egy nagyot. Tipikus Honis hozzáállás, pánikol, de azért a humorzsákocskája száját nem zárta el. Ez most már nagyon nem tűnik úgy, hogy Luci viccelt volna. Meg amúgy is, tudja ő, hogy mi a szokás az Elitben, csak eddig az nem tudatosult soha benne, hogy ő is az Elit egyik tagjával van együtt, ergo rájuk is vonatkoznak ezek szokások.*
-De én... csak tizenhét vagyok!*Ami az elites lányoknak egyenlő azzal, hogy épp ideje férjhez menned kislányom.^^ Nagy levegőt vesz.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 00:39

[Craiova - Baticescu kúria]

- Azért örülök, hogy nem problmázol azon, hogy vérfarkas vagyok...
*Nagy megkönnyebbülés. Akkor volt ez az egész balhé, amiután szétmentek. Nem hiába nézett ki úgy, ahogy.*
- Valóban? Naaaah. Majd elkísérlek.
*Vigyorogva csókolja meg, aztán Honi meghökkenését látva csak elneveti magát.*
- Jaj cica, ne aggódj. Azért nem így tervezem a lánykérést Csak megjegyeztem úgy mellékesen.
*Mosolyog a lányra és végigsimít a nyakán.*
- Én meg tizenkilenc. Ha végzek a Coxtonnal szinte biztos, hogy esküvőnek kell lenni. Tudod ez a szokás...
*VOnja meg elhúzva a száját. Bár ennyi idő után más melett el sem tudná képzelni az életét. Viszont lehet Honi nem így gondolkodik.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 00:53

[Craiova - Baticescu kúria]

-A farkasok aranyosak.*Mosolyodik el. Persze, Luci tudja már, hogy retteg a lányka minden ragadozótól.*
-Inkább amiatt problémáztam, hogy egy ennyi miatt próbáltál távol maradni tőlem.*Pedig már akkor is tudhatta volna, hogy Honi ellen nincs orvosság, még egy likantróp fertőzés sem.*
-Annak örülnék.*Puszilja szájon a fiút. Azért az megnyugtatja, hogy nem ez volt a lánykérés, hisz véleménye szerint az legalább olyan fontos momentum egy nő életében, mint maga az esküvő.*
-De én még nem végzek!*Neki még lesz két éve azután is.*-Baticescu-ként fogok elballagni?*Pislog nagyokat, egyelőre nem tudja eldönteni, hogy ezen pánikoljon-e avagy sem. Mindenesetre ez a kis kérdés rávilágít ama tényre is, hogy esze ágában sincs másképp gondolni a közös életüket, mint Luci: együtt.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 00:58

[Craiova - Baticescu kúria]

- Képzelem, mennyire aranyosnak találod őket...
*Vigyorog szélesen. Ő amúgy eléggé nagy méretű, sötétszürke- szinte már fekete vérfarkas, fehér "papucsokkal" a lábain. Nem valami bizalomgerjesztő jószág.*

- Tudod jól, hogy meg akartalak óvni ... magamtól.
*Nyögi ki. Mára már megbarátkozott vele, sőt élvezi is. De az akkori időszak maga volt a pokol.*
- Cica nyugodj meg jó? Nem esküvőt mondtam, csak lánykérést. Elhiheted, hogy nem két érettségi között fogok én sem házasodni na. Nyugodj meg.
*Végigsimít Honi vállán, majd karján és a hasánál állapodik meg a keze.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 01:34

[Craiova - Baticescu kúria]

-Jól van, lebuktam!*Tárja egy kicsit szét karját.*-De egyet tényleg annak találok.*Sunyi kis mosoly befigyel, aztán már bújik is, hogy csókot csenjen.*
-Igen, tudom. De erős vagyok, megbirkóztam vele, ahogy azzal is, hogy a gyerekeink 50% eséllyel születnek szintén ezzel a kórral.*Ha már utódokról volt szó. Már akkor utánaolvasott a könyvtárban, mikor megtudta, hogy a srácot bemarták. Az első pár nap volt nehéz, aztán mérlegelt, melyik a fontosabb, hogy Luci mellett maradjon, vagy hogy ne legyenek fertőzött gyermekei? A fiú viszont hosszan győzedelmeskedett, azóta pedig Honi titokban (?) rengeteg könyvet elolvasott a témával kapcsolatban.*
-Jól van... megnyugszom... legalábbis próbálok.*Mosolyodik el. Azért tényleg megnyugtató az a tudat, hogy érettségi meg felvételi közben nem azon kell kattognia, hogy miylen ruhája legyen vagy milyen üléskártyákat válasszanak, a meghívón miylen kis idézet legyen, a tortát ki készítse...és a többi. Gyengéden teszi saját kezét a Gavriléra, mely épp most állapodott meg a hasa alján.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 01:38

[Craiova - Baticescu kúria]

- Valóban?
*Itt reménykedik, hogy ő az az aranyos állatka, mert kutyásan morran egyet. Vakkantana is, de ahhoz már nincs most kedve.*
- Helyes! Szerencséd!
*Ez volt az egyik oka, hogy anno szétmentek. Meg még sok- sok más is... De ez volt a fő.*
- Csak készülj fel, hogy bármikor előugorhatok egy bokorból és feleségül kérhetlek.
*Széles vigyorgás, ezt persze nem gondolja komolyan. Simogató keze közben becsúszik a lány topja alá, hogy ujjbegyeivel finoman játszhasson a puha bőrön.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 01:52

[Craiova - Baticescu kúria]

-Igen, bár nem tudom, hogy tudod-e, melyik farkasról van szó... tudod, elég sok mászkál belőlük erre fele.*Hecceli a másikat nevetve.*
-Ó, még jó, hogy figyelmeztetsz, ezentúl nem megyek majd bokrok közelébe!*Nevet jókedvűen, közben egyik keze Luci nyakánál köt ki és azt cirógatja.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában EmptySzer. Júl. 17 2013, 01:55

[Craiova - Baticescu kúria]

- Pfffff, ezért most bünti jár!
*Vigyorogva kapja el a lánykát és fúj bele a nyakába egy kiadósat, had érezze a törödést meg a csikizést.*
- Nagyon rosszkislány vagy...
*Jegyzi meg nagy vigyorogva, majd összehúzza a szemeit és egy mozdulatra felkapja a lányt az ölébe. Kinyomja a tévét és már cipeli is a szobája felé, hiszen az előbb beszéltek valamiféle gyerekcsinálásról ugyebár. Na azt kell megejteni. Csak hajnalban alszanak el végül, egymást átölelve.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Otthon Romániában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon Romániában   Otthon Romániában Empty

Vissza az elejére Go down
 
Otthon Romániában
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Nagy Világ :: Románia :: Románia-
Ugrás: