Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Bloody Mary - Page 2 Vote_lcapBloody Mary - Page 2 Voting_barBloody Mary - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Bloody Mary

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Butch O'Neal

Butch O'Neal


Hozzászólások száma : 19
Kor : 48
Regisztráció : 2011. Sep. 07.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 21:23

-Érthető. Én se mennék már vissza a régi munkahelyemre.*Mondjuk, nem is tudna, de ha esélye lenne, akkor sem választaná azt a melót, José jól megvan nélküle is, kapott egy új társat, egy csomó ügyet megoldott már.*
-Már azelőtt is vámpírok között éltem, hogy kiderült volna, egy vagyok közülük. Igazából mindig is éreztem, hogy én más vagyok, így voltaképpen senkit nem lepett meg, mikor kiderült, hogy ír királyi vér folyik az ereimben.*Mosolyodik el.*
-Csak az átváltozás ment nehezen, nagy volt az esélye, hogy ott hagyom a fogam. De Vé meg Marissa végig mellettem volt. Utána meg nem volt bajom, az egyedüli, ami megváltozott, hogy már én sem mehettem ki a napra.*Von vállat. Ezzel meg már igazán együtt tud élni, ha cserében fele és legjobb barátja körében lehet.*
Vissza az elejére Go down
Butch O'Neal

Butch O'Neal


Hozzászólások száma : 19
Kor : 48
Regisztráció : 2011. Sep. 07.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 22:36

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Angela Bahneanu

Angela Bahneanu


Hozzászólások száma : 775
Kor : 37
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 19:40

- Ahogy lefestetted a régi munkahelyedet, ezen nem is csodálkozom. Jó is az, ha az ember szabadon tudja felhasználni az idejét, arra és akkor, amikor szükség van rá. Ahogy itt beszélgetünk, szerintem hozzád jobban is illik ez a létforma.
*Mosolyog rá, és figyelmesen végighallgatja.*
- Tényleg igaz az a hit, hogy egyszerűen elégtek a napon vámpírként, vagy ez csak mendemonda? Nem találkoztam még vámpírral, így bocs, ha sokat kérdezek, de kíváncsi természetű vagyok.
*Nevet fel lágyan.*
Vissza az elejére Go down
Butch O'Neal

Butch O'Neal


Hozzászólások száma : 19
Kor : 48
Regisztráció : 2011. Sep. 07.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:10

[szept. 21.]
*A kérdést halva felnevet öblös hangján.*
-Naná, hogy igaz, rövid időn belül tűzgyújtó, majd fekete porhalmaz lesz belőlünk.*Szerencsére közeli ismerősei közül eddig senki sem lelte ilyenformán halálát, elég fájdalmas és morbid halálnemnek tűnik.*
-De a drakulás szent víz és fokhagyma csak mendemonda. Én magam is katolikus vagyok.*Von egyszerűen vállat. Most hogy így belegondol, nem volt már éjféli misén vagy... két hónapja!*
Vissza az elejére Go down
Angela Bahneanu

Angela Bahneanu


Hozzászólások száma : 775
Kor : 37
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:14

- Az azért szép, bár én magam mindig is a hűvöst kedvelő személyek körébe tartoztam, de azért az, hogy soha nem mehettek ki a napra, azért az nem a legjobb. És mennyire iszol embervért, mert mint a példa mutatja, nem csak azt iszol.
*Mondja mosolyogva, kíváncsiskodva.*
- Hm, és még milyen más különbségek vannak a mesék és a valóság között? Gondolom azért a koporsó sem stimmel.
*Csóválja meg fejét mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Butch O'Neal

Butch O'Neal


Hozzászólások száma : 19
Kor : 48
Regisztráció : 2011. Sep. 07.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:28

[szept. 21., +12]
-Akkor bizonyára szereted ezt az időjárást, ami erre fele tombol. hasonló, mint az caldwelli, ahol éltem.*Félmosolyra húzódik szája. Hazudna, ha azt mondaná, hogy nem hiányzik neki Caldwell, de az emlékeken kívül már semmi sem köti oda.*
-Semennyire. A felemből szoktam táplálkozni, de mivel csak negyedvér vámpír vagyok, elég negyedévente-félévente innom. Ráadásul Marissa vére nagyon erős, így ez is segít benne.*Természetesen, nem szokott ilyen sokat várni két ivás között, hetente, max kéthetente szokott inni, annál is inkább, mert a vámpíroknál a vérfogyasztás és a szex eléggé kéz a kézben jár.*
-Mellette ugyanúgy fogyasztok szilárd táplálékot, mint bárki más.*Ó, de még mennyit! Erről talán Fritz tudna a legtöbbet mesélni!*
Vissza az elejére Go down
Angela Bahneanu

Angela Bahneanu


Hozzászólások száma : 775
Kor : 37
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:34

- Igen, jól gondolod, bár az elmúlt évben az utazásom alatt elég sokat voltam napos helyeken, de még mindig nem tudtam akkor sem megszokni.
*Kissé elkomorodik szeme a régi emlékek hatására, de mosolya nem tűnik el.*
- Értem. Erről jut eszembe, most nem kérsz valamit enni?
*Kérdez rá, ha már itt van a férfi, ő meg úgyis felszolgál, akkor már legyen neki is haszna, ne csak úgy tűnjön, hogy beszélgetnek és nem is dolgozik semmit.*
- És itt laktok bent a városon belül vagy inkább távolabb?
Vissza az elejére Go down
Butch O'Neal

Butch O'Neal


Hozzászólások száma : 19
Kor : 48
Regisztráció : 2011. Sep. 07.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:52

[szept. 21.]
-Nem kösz, még mindig nem vagyok éhes.*Rázza meg a fejét, felmutatva whiskys poharát, jelezve, hogy a kettőt nem keveri. meg amúgy is, Fritz vérig lenne sértődve, ha nem eszik az esti étkezésnél.*
-A közelben lakunk, de a szűk családon kívül más nem igazán fér oda, kiábrándító bűbájt szórtunk rá.*Nem mintha félnivalójuk lenne, csupán régi, több évezredes megszokás dolga az egész, a Testvériség központját mindig is óvták, s a testvéreket, hozzátartozóikat és az őket kiszolgáló hűségeseket leszámítva más nem tudhatta annak helyét.*
-És te? Itt laksz a városban, vagy valahol a közelében?*Érdeklődik ő is a nőtől.*
Vissza az elejére Go down
Angela Bahneanu

Angela Bahneanu


Hozzászólások száma : 775
Kor : 37
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 20:57

- Rendben, ahogy gondolod.
*Mosolyog rá, szemébe is visszatér a rá jellemző csillogás, miközben kiszolgálja az éppen megjelenő vendégeket, egyre többen lesznek, a szokásos énekes is már készülődik az estére.*
- Meg tudom érteni, hogy nem akarjátok a sok embert magatok körül. Én itt lakom körülbelül öt percre ettől a helytől, a városban, így legalább nem kell korán kelnem, hogy beérjek.
*Simítja hátra az elkószált hajtincsét az arcából.*
- Sokan vagytok itt, Romániában a közösségetekből?
Vissza az elejére Go down
Butch O'Neal

Butch O'Neal


Hozzászólások száma : 19
Kor : 48
Regisztráció : 2011. Sep. 07.

Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 EmptyPént. Szept. 27 2013, 21:34

[szept. 21.]
-Az tök jó, akkor éjjel vagy hajnalban nem kell sokáig az úton lófrálnod.*Ilyen fiatal nőknél bizony erre is oda kell figyelni.*
-Most viccelsz? Hisz ez a vámpírok őshazája!*Neveti el magát. Bizony, jó páran élnek erre. Gyorsan felhajtja a maradék piát.*
-Ha most megbocsájtasz, vár otthon a család.*Leteszi az üres poharat, aztán sapkája után nyúlva áll fel a helyéről.*
-Kitartást az éjjeli műszakhoz!*Biccentve köszön el. Kifele menet még int a biztonsági főnöknek és a kidobóknak is. Nem kell azzal foglalkoznia, hogy átverekedje magát a tömegen, az jóformán szétnyílik előtte, mint Mózesnek a tenger.*


//Én meg köszönöm a játékot, s egyúttal az avatást.^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bloody Mary - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bloody Mary   Bloody Mary - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bloody Mary
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Nagy Világ :: Románia :: Csíkszereda-
Ugrás: