Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Tara Black
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Lucius Marga
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
David Rowle
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Alisa Coxton
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Teofana Enescu
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Cerasela Aries Vote_lcapCerasela Aries Voting_barCerasela Aries Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Cerasela Aries

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Cerasela Aries Empty
TémanyitásTárgy: Cerasela Aries   Cerasela Aries EmptySzomb. Szept. 21 2013, 23:51

Cerasela Aries 272-86



Alapok

Név:
Cerasela Anna Aries
Becenév: Sela, Sally, Cera, An, Anna
Évfolyam: I.
Ház: Lupiatto
Faj: ember

A családom

Anya:
Ionela Aries, ápolónőként dolgozik Kostanca kórházában – ott is született –, jelenleg 37 éves.
Apa: Marc Aries Mcdowell, 40 éves, brit, a londoni vasútállomáson dolgozott, míg egy nap a vonat elé nem vetette magát, az igazi ok máig ismeretlen

Honnan

Születési dátum:
1998, január 2.
Születési hely: Anglia, Nagy-Britannia
Jelenlegi lakhely: Romániában lakok a nagymamámnál.
Külső jegyek: Kerekded arc, rövid, barna haj, jobb és bal oldalt egy különleges ciklámen színű mintával. A szemeim kékes szürkék, az ajkaim enyhén teltek. Vékony vagyok, de nem túlzottan. Régen imádtam a szolid, színes ruhákat, de mára csak a fekete, vagy egyszerű és merész ruhákért vagyok oda, olyanokért, amik nem kihívóak, mégis stílusosak és lazák. 164 centimmel nem vagyok túl magas, 53 kilómmal meg túl nehéz sem. Sminkelem magam, többnyire a szemeimet húzom ki, szempillaspirálozok, vagy szemhéjpúdert használom, ritkábban rúzs is társul hozzá.
Belső jegyek: Makacs vagyok, nagyon durva, nyers és cinikus. Szeretek gúnyolódni, illetve megjegyzést fűzni a legtöbb dologhoz. Szeretem a kihívásokat, ha a történések izgalmasak de az uunalmas eseményektől mentem be tudnék aludni. Utálom ha beszólnak, rögtön visszaszólok nem épp kedvesen, de persze az is tudok lenni – ritkán, illetve azokkal akiket közel engedek magamhoz. Nehezen barátkozom, kissé zárkózott vagyok, továbbá lobbanékony és önfejű.

Hova

   1998 januárjában születtem. Nagy szüleim Romániából emigráltak, apám brit, anyám román, így lettem félvér. Szeretetben éltem, egyke gyerekként, szinte mindent megkaptam, amit szerettem volna és amit meg tudtak adni nekem. Kissé elkényeztettek, ami miatt egy idő után sokszor meggyűlt a bajuk velem. Olyankor mindig Rebellushoz, a termetes Pegazus ménhez menekültem. Idővel apuéknak elég pénze lett ahhoz, hogy tudjunk venni egyet és el is tarthassuk, így hosszú könyörgés után megkaptam. Mindig kedvesen nyihogva fogadott, bár eleinte nagyon makacs volt és nem hallgatott a parancsaimra. Talán 7 voltam, amikor megkaptam és már pár hét után megpróbáltam ráülni, kevés sikerrel.
     10 voltam, amikor az életemben minden megváltozott Apával együtt épp a nagyihoz mentünk volna. A távolban már látszódott a vonat, ő meg letette a bőröndjét és szorosan magához ölelt, de amikor rám nézett, a szeme olyan fura volt! Mintha nem ő lett volna! Hirtelen elengedett és leugrott a sínre, a vonat pedig sípolva közeledett, maga mögött húzva azt a sok kocsit.... Utána sötétség és más semmi.
Legközelebb egy kórházba tértem csak magamhoz. Kiderült hogy elájultam és anyát is értesítették, azonban ő nem jött el, helyette elég sokáig üvöltött a telefonba, tombolt, mint egy fenevad, és mikor hazamehettem, nem épp kedves szavakkal fogadott. Kifordult magából, igazi fúriává vált az a rövid barna hajú nő, aki előzőleg még boldogan nevelt férjével együtt.

   Az eset után elég sokat vitatkoztunk, megromlott a kapcsolat kettőnk között. Rebellus is korán meghalt, mert öreg ló volt, de én mindenképp őt szerettem volna, mert ő volt az egyetlen, aki azokban a nehéz időkben megértett és akihez mehettem bármikor. Rajta kívül mindenki letojt igazából, annyira elfoglaltak voltak, hogy a későbbiekben munkájuk miatt még el sem tudtunk búcsúzni egymástól, csak futólag mondták ki azt is; „szeretlek”.
     A legrosszabb az volt, hogy apám rejtélyesnek vélt halála után anya pár hét alatt új férjet talált, akit szívből gyűlöltem. Az a pasi kétszínű volt, igyekezett a jó oldalát mutatni anya előtt, előttem viszont sűrűn kimutattam a szörnyűnek nevezhető, valódi énjét, ráadásul együttesen küldtek el egy új iskolába, pedig tudhatták volna, hogy előzőleg elég sokból rúgtak már ki a viselkedésem miatt...
Voltaképp elküldtek, így egyszer fogtam magam és a román nagymamámhoz költöztem, később pedig beiratkoztam abba a suleszba, megújult külsővel és stílussal.

Állatok:
Régen Rebellus volt, a szürke Pegazus ménem, de most nincs, azonban Aldorot, a Coxton istállójának egyik fekete ménjét kinéztem magamnak, s ha nem is lesz ténylegesen saját, én úgy tekintek majd rá, noha hagyom természetesen, hogy lovagolják.

Pálca:
Tölgyfa, 12 centiméter, főnixtoll


A hozzászólást Cerasela Aries összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 22 2013, 00:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Cerasela Aries Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cerasela Aries   Cerasela Aries EmptyVas. Szept. 22 2013, 00:00

Nem tudom, miért lett ennyire fekete. Very Happy Egy-két helyesírási hibát és elgépelést leszámítva teljesen rendben van.
Még egy annyit, hogy akkor most melyik nagyinál van? Mert fent azt írtad, Romániában, az utolsó sorokból viszont úgy vettem ki, hogy a brit nagyinál.
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Cerasela Aries Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cerasela Aries   Cerasela Aries EmptyVas. Szept. 22 2013, 00:04

Amúgy karakterlap elfogadva! (: Már át is pakoltam a Lupis előtörikhez! ^^
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Cerasela Aries Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cerasela Aries   Cerasela Aries Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cerasela Aries
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Szerepjáték tartozékok :: Lupiatto diákok előtörténetei-
Ugrás: