Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Tara Black
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Lucius Marga
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
David Rowle
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Menza - Page 4 Vote_lcapMenza - Page 4 Voting_barMenza - Page 4 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Menza

Go down 
+17
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Tara Black
Mia Gart
Isabella Sancu
Tsicsói Hargita
Nadia Bârsan
Avram Thadziev
Darius Serban
Sevastian Porge
Ronald Morgan
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Florina Zaharia
Lucius Marga
Alisa Coxton
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 16:50

* Ahogy kései ebédjét fogyaztja, valaki bezuhan a bejáraton. Csak szeme sarkából oda pillant. Felismeri az illetőt. Cerasela az. Mikor mellé ül, nem válaszol azonnal.*-Nem menekültem, csak dolgom volt.*válaszol, hallhan. Nem tartozik senkinek magyarázatta, hogy mit miért csinál. *-Készültél a mai bájitaltanra?*kérdezi két falat között. Mivel vegetáriánus, csak némi párolt zöldség, van a tányérján. *-Hogy ment a takarítás múltkor?*kérdez rá a múltkori büntető munkájára, amit Coxton professzor felügyelt személyesen.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 17:01

*Felvihogok. Komolyan azt mondja hogy nem menekül, hanem dolga van? Ugyan, az arcán látom, hogy csak félig igaz, amit mond. Lehet tényleg, hogy közbeadódott valami és amiatt lépett le olyan gyorsan, ugyanakkor olyan hirtelenséggel tette azt, mintha csak.. ideges lett volna. Kíváncsi vagyok az igazi okára, de még nem elég erős a kettőnk közti kötelék ahhoz, hogy rákérdezzek. Attól tartok, hogy azzal taszítanék rajta, Őt meg egész jó fejnek tartom, szóval egyelőre kerülöm az ilyen dolgot és inkább csak társalgok, haverkodok.*
- Félig megcsináltam, utána levágtam a felmosófát és elrohantam. Nem érdekelt túlzottan, hogy mi lesz, csak rohantam, mint egy őrült... Félúton elkapott és majdnem lerángatta rólam a fekete dzsekimet... *magyarázom. Azt a ruhadarabot tegnap viseltem, ma pedig inkább egy tűz piros, a melleknél kivágott toppot hordok, ugyanazzal a szegény, meggyötört darabbal. Úgy van, ahogy mondom, bár azt még hozzáteszem gyorsan, hogy sikerült meglógnom, így végül nem fejeztem be a büntetőmunkát. *
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 17:18

*Megcsóválja a fejét, mikor hangosan felnevet diáktársa. Nem izgatja magát a dolgon. Azért örül hogy nem kérdezősködik. *-Te nem vagy eszednél. Csoda ha az igazgató nem csap ki ezért. *mondja, ahogy leteszi az evőeszközt. Akkor gondolom, az órára sem készültél.*nem kérdez csak puszta megállapítás. Sejti ha meg pattant a büntető munkáról, akkor miért készülne az órára?*- Csináltam neked egy térképet. A suli és annak a területe van rajta.*mondja, és a táskájából, elővesz egy összehajtott papírt.*-Ezen rajta van szinte minden, legalább is amit, eddig én is megtaláltam. *teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 17:24

*Bekapom egy falatot és bólintok.*
- Igen, valóban nem tanultam. Egyrészt max egy kínai érti, mi van a tankönyvbe írva, másrészt nagyon nem foglalkoztat az az óra, azt sem tudom, hogy bemegyek -e rá. Hiába kötelező, ha tehetem szivi, én inkább meglógok, még mielőtt elkezdődne! *mondom teli szájjal, néhány darab a tányéromra is pottyan. Igen csak undorító a látvány, de hamar megszűnik. Rendbe rakom magam, majd egy kiadós büfögés után jólesően dőlök hátra.*
- Hú, kösz! *veszem át a papírlapot és szétnyitom. Egyenletes vonalak kavalkádja fogad, rajta számomra még ismeretlen helyiség/hely nevekkel teleírva. Hálás tekintettel nézek rá, olyannal, mellyel normális ember csak nagy ritkán találkozhat, ha engem választ csevej partneréül.*
- Szépen rajzolsz *jegyzem meg rápillantva.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 17:34

*Nem épp nőies a viselkedése. De Tarat nem zavarja. *-Nem ismerem a bájitaltan tanárt, de már egy órájáról ellógtam. Csak úgy mint a Legendáslények gondozásáról. És sajnos Teofona professzor aki az LLG-t tartja a Panagan házvezető így semmi jóra nen számítok, tőle. *magyarázom. Majd felfigyelek a dícséretre.*-Köszi. Az egyik hobbim. Mert megnyugszom ha rajzolok.*mondja, hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 17:42

*Elkezdek teli szájjal magyarázni arról, miért is nem tanulok arra az órára, közben nem bánom, ha egy-két kajadarab kiesik a számból és a tányéron végzi újfent. Nem tart sokáig az undorító látvány, maximum három perc, aztán letornázom. Nem sokkal ezután egy hirtelen böf tör fel, elég hangosan. Kevesen vagyunk bent, de még így is kínos ahogy rám néznek. Mindegy, nem is izgat, az sem, ha ezután nem tartanának "igazi" nőnek. Felvetül a kérdés, hogyan lehetne nő egy olyan ember, aki modortalanul viselkedik a foglalkozásokon, emellett az étkezőben majd' elhányják tőle az emberek magukat? Hát bébi, ilyen egyszerűen! A ruhatárad álljon élénk, vagy fekete színű cuccokból, sminkeld magad, légy bunkó és indíts strike-ot minden olyan ellen, ami csak a tanulással, vagy az iskolával kapcsolatos.*
- Hmm, értelek. Azt sem tudom, mi értelme van az ilyen óráknak, bár a Legendás Lények gondozása még nem vészes... ha a tanárod nem egy tuskó. Az enyém az volt régen, inkább csak azért jártam be órára, hogy a hippogrifekkel legyek. Jó fejek, csak túlontúl büszkék *húzom el a szám, majd leteszem az evőeszközöket és helyette kézzel-lábbal folytatom tovább az evést - na jó, csak a bal kezemmel, a másik, még tisztával a rajzot vágom zsebre.*
- Hű, nem szerencsés helyzet, de elkerülhető *tanakodom el egy pillanatra és elmosolyodom. Nekem is az egyik fő hobbim ez, egy másik az ének és a gitározás. Éljen a rock, éljen a basszus-, és az elektromos gitár. Mindkettőn tanultam, bár nekem az utóbbi van, ami nem más, mint egy amerikai Gibson. Ezt mind-mind megemlítem neki, csak hogy ő is tudjon rólam egy, s két mást a hülye viselkedésemen kívül.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 17:58

*Nyugodtan hátra dől a székben, és hallgatja amit Cera mond neki. *-Szóval zenélsz? Az is jó elfoglaltság.*mondja, és iszik egy pohár vizet. Majd előveszi a régi naplót. Nem akarja megbántani a lányt, de mostanában egyre többet gondol testvérére. Ezért tartja magánál, a naplóját hogy mindíg vele legyen a testvére.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 18:18

*Úgy veszem észre Őt nem zavarja a stílusom, vagy csak nem figyel rá eléggé. Az én tányéromon makaróni van és nem kicsit szembetűnő látvány, hogy épp a bal kezemben tartok egy maroknyi tésztát, vastag szósz és sajtréteggel a tetején.*
- Igen, ha gondolod, egyszer tartok bemutatót *egy bandán is gondolkodom, csak ahhoz több ember kell. Régen volt egy, csak mi sűrűn költöztünk, a tagok meg persze nem jöhettek utánam.*
- Amúgy miért nézed olyan sűrűn azt a naplót? *bökök felé fejemmel.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 18:27

-Itt van hét éved összehoznod, egy bandát.*mondja, ahogy lapoz. Nem zavarja, hogy viselkedik, Cera. Ha neki így jobban esik az az ő dolga.*-Mert a bátyámé volt. *mondja és nagyot sóhajt. *-A bátyám történész volt. És ereklye vadász. Legtöbb időt egyiptomban töltöttük. Volt hogy magával vitt. És együtt tanultam vele. *mondja ahogy egy hieroglifát figyel. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 18:39

*Elismerően bólogatok, miután a számba tömöm a maroknyi tésztát. Nem semmi azért, gondolom sokat tanult.*
- Tudsz mondjuk hieroglifát is olvasni? *kérdezem kíváncsian, közben tovább eszem. Valami isteni a koszt, csak sajnos kézzel valahogy időigényesebb elfogyasztani, az új módszerrel azonban rövidíthetek ezen az időn. Egyébként sajnálom, biztos sokat gondol a bátyjára, nagyon hiányozhat neki.. De mégis mi történt?*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 18:50

-Igen, tudok. A napló is óegyiptomiul, íródott.*válaszol olvasás közben. *-Rengeteg, ásatáson ott voltam vele, és sokat tanitott. Tudod nekem Ő volt, a világ közepe. *teszi hozzá és a napló elejére lapoz, ahol ő és a testvére van egy fotón, a Gízai piramisok előtt. Tara akkor még csak kilenc éves volt. Testvére bal vállán is ott virított a sárkányos tetoválás. Pont mint a lánynak. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 19:09

*Ő mesél, én meg fejezem az evést. Megtörlöm igen csak maszatos kezem és arcom, majd rámosolygok.*
- Az bizony nagyszerű! Én japánul tudok egy keveset *mondom vidámabb hangulatban.*
- Megértem. Nekem meg apu volt, valahogy hozzá jobban ragaszkodtam, pedig anyu szerint nem volt több egy iszákos baromnál *törlöm meg szemem sarkát a még meg nem jelent könnycsepp miatt. Ő mutatta meg nekem, hogy a világ nem jó úgy, ahogy van. Nagyon jó lelkű ember volt, csak az alkohol elvette az eszét - és persze anyu is. Sosem kezelte jól a helyzetet, apa ezért is ment el aznap otthonról, azt mondta, elutazik. Én éreztem, hogy baj van, ezért utánarohantam, de csak azt láttam, ahogy előttem ugrik az érkező vonat elé....*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 19:19

-Tudsz japánul?*lepődik meg Tara mikor megtudja diáktársa, elmondja, hogy tud japánul.* -Félig én is az vagyok. A nagymamám, és a nagynéném, egy shinto szentélyt vezetnek. Azt akarták hogy én is miko legyek. Ki is képeztek, csak hát... Jobb szeretem járni a magam útját.*mondja egy válrándítással. *- Na megyek, még fel kell nennem a könyvtárba és nemsokára kezdődik az óra. Majd találkozunk még. Szia.*köszön el társától és elrakva a naplót elhadja a menzát.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 19:27

- Ja, bár mint mondtam, nem sokat *vonom meg szintén vállam, miközben felállok és megfogom a tálcát.*
- Tudom, még az ismerkedésnél mondtad. Szia, hát bízom benne, hogy még látjuk egymást *egy fokkal normálisabban felelek, majd szapora léptekkel megyek, hogy leadjam a tálcát, aztán kisietek a a Menzáról, mert azt hiszem beugrom a Bájitaltan órára. Ki nem hagynám a lehetőséget egy újabb tanár szekálására!*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 18:01

*A tegnapi nap nagyon megharagudtam a fiúkra. Megkértem őket hogy nyugodtan beszéljék meg a dolgot erre egymásnak esnek. Nagyon dühös vagyok. De tegnap is már csak a közönyt használtam fel Stevvel szemben. Sokkal fájdalmasabb a közönyösség. A menzán ülök és a teámat fogyasztom. Ma egy kék farmer és lila póló van rajtam. Vörös fehér hajamat összefogtam, és meg is feledkeztem a nyakamon lévő sebtapaszról. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 18:12

*Csak egy újabb kávéért jövök le, a tegnapi karcolások Steventől, még nem gyógyultak be, főleg mivel sebezhető állapotban kapta. A kávé sokat segít a gyógyulásban, mármint felfrissíti a vérkeringést, és így gyorsabb minden. De ha így folytatom a végén 90 órán át alvás nélkül is megleszek. Már fáj a fejem a koffein túladagolástól, de már csak egy csésze kell, és teljesen rendben leszek. Fél órán át megmozdulni nem tudtam, most már kevésbé vagyok ilyen összezavarodott. Látom, hogy Tara az egyik asztalnál ül. Odasétálok hozzá a kávémmal a kezemben.*
- Hello, szabad ez a hely? *kérdezem*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 18:20

*Ahogy a teámat iszom előveszek egy régi könyvet. Nem érdekelt most semmi. Ahogy olvasok megjelenik Dim, és megkérdezi leülhet-e.*
-Igen. *válaszolom teljesen közönyösen. Még mindíg dühös vagyok rá is. De nem mutatom ki. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 18:30

*Látom rajta, hogy haragszik. Ezek szerint Steven nem mondta el neki mi a helyzet. Azt is csodálom, hogy nem küld el melegebb éghajlatra. Leülök mellé, és látom hogy olvas egy könyvet.*
- Látom Steven nem mondta el, hogy mi történt tegnap.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 18:36

-Nem kellett mondania semmit. Végig figyeltelek titeket.*mondom minden érzelem nélkül. Tudom hogy a közöny még az utálatnál is jobban fáj hisz az utálat is egyfajta érzelem de a közöny nincs is annál rosszab.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 18:56

*Az iskola néha még nekem is labirintus, pedig már nem kis ideje járok ide. Ha úgy vesszük, alig 1-2 év, és befejezem, de nem biztos, hogy el tudnám hagyni, vagy magát az országot. Nem, azt már nem is tervezem, inkább letelepedek oda, ahol nyugalom van és ott élek tovább... Elmerengve sétálok egy folyosón, mígnem beleütközöm egy lányba. Remek! Együtt esünk földre, majd egymásra nézünk. Meleg barna szemei vannak, amik most úgy merednek rám, mint egy UFO-ra. A haja mészszínű és lágy esésű, akár a vízesés. Némán feltápászkodom, felsegítem őt, majd felnézek a mellettem álló ajtóra: menza. Ha már itt vagyok, belépek, s körbenézek, merre is induljak el.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 19:10

- És a beszélgetésünket is hallottad? *kérdem vádlón. Azt nem hiszem, hogy hallotta, mert ha így lett volna, nem lenne bunkó velünk. És megértene mindent. Nem kellene nekem sem, és Stevennek sem magyarázkodnunk.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 19:17

*Mindent hallotam de akkor sem bírom elfogadni. *
-Igen hallottam. De akkor is idegesítő. A bátyámat már elvesztettem. Egy évvel ezelőtt azt hittem Stevet is. Még egyszer nem akarom átélni ezt. *mondom ahogy elrakom a könyvet.*-Inkább menjünk órára. Már így is elkéstünk.* mondom és elindulok a kijárat felé.Mikor kilépek bele ütközöm az épp belépő Stevbe.*
-Óra után beszélnünk kell.*mondom hűvösen teljesen közönyösen, majd elindulok a tanterem felé.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 19:22

*Megfogadja Tara tanácsát és ő is elindul. Csak kicsit késve, ugyanis hallja Steven lépteit, és a tegnapiak után, jobb ha elkerüli amíg teljesen rendbe jön, aztán majd újra szóba áll vele, de nem akar még egy-két ütést, főleg nem míg fel nem épül.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 19:23

*Pont belebotlok a két szamárba. Tara? Ma elég furán viselkedik, itt valami tuti nincs rendben. Ajkaimba harapok, hogy szinte azok is elfehérednek, akárcsak a bőröm -, s ha még az is tovább sápadhatna, most nyilván megtörténne.*
- Rendben *válaszolom teljesen higgadtan, de legbelül ideges vagyok. Elcsípem a beszélgetést és kicsit aggódom, hogy mi lesz, ha visszatértek óráról...*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 EmptyPént. Okt. 04 2013, 12:31

*Alexa meg érkezett a menzára.Örűl hogy végre ételhez juthat.Ki is néz magának egy jól átsűlt csirke combot.Megveszi.És keres magának egy asztalt.A terem szélén talált egyet.Leült és meg eszi e felséges ételt.Miután meg ette a tálcát vissza vitte,és elindúlt ki az ajtón.Egyenesen le a pincébe.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ajánlott tartalom





Menza - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menza
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Földszint-
Ugrás: