Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Tara Black
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Lucius Marga
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
David Rowle
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Konyha - Page 4 Vote_lcapKonyha - Page 4 Voting_barKonyha - Page 4 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Konyha

Go down 
+16
Victor Alecu
Pistol Alexa
Steven Blackfield
Toma Zamfirescu
Casian Dobaru
Cerasela Aries
Apollo D. Udrea
Tara Black
Lionel Lockhwell
Cosmina Lambert
Mara Sîrbu
Havasi Viktória
Jezabell Pads
Susana Enescu
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyVas. Nov. 10 2013, 20:36

* Cas szépen kihúzza magát a hagymaszeletelés alól, így az nekem marad. Nem bánom, végül is vágtam már egyszer-kétszer hagymát, annak is meg van a maga módszere. Mondjuk az tény, hogy én anno búvárszemüveggel vágtam, így megúsztam azt a kínos helyzetet, vagyis a könnyes szemeket. De itt nem hinném, hogy fel lennének szerelve búvárszemüveggel, vagy valami hasonlóval, így meg kell szenvedtem vele. Casian sonkáért és baconért megy a hűtőhöz, én addig el is kezdem szeletelni a hagymát. Vagyis előtte szépen lepucolom a héját és csak utána vágom ketté. Közben el is dől mennyi tojásból fog készülni az a rántotta, amit Cas intéz. Remélem összehozzuk ezt a kaját, mert ami engem illet már kezdek nagyon éhes lenni. Képzelem, hogy ő mennyire lehet az, hiszen még az előcsarnokban megemlítette, hogy enne valamit.*
- Először is kellene egy kés, nem? Azzal apró darabokra vágod és beleöntöd a tojásba. Én meg megpróbálkozok a hagymapirítással... * vakargatom a tarkómat, mert egyelőre azt kell megoldanom hogyan kapcsoljam be a tűzhelyet. Odalépkedek a sütőhöz és elkezdek tekergetni mindent, mire el kezd izzani az egyik kis kör.*
- Remek! * egyenesedek fel, majd a serpenyőt előkerítve öntök bele egy kevés olajat, amit rá is teszek a tűzhelyre. Később beleszórom az apróra vágott hagymát és, ha az emlékezetem nem csal, mindent jól csináltam.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyVas. Nov. 10 2013, 20:53

[nov. 5., este]

*Kissé ügyetlenkedve, de végül csak sikerül feltörnie a tojásokat, s egymás után pottyantja bele a tálkába.*
-Aham...*Jegyzi meg, de még mindig nem teljesen rajong az ötletért. Végül lepakolja az időközben ismét kézbe kapott habverőt, és kés, vágódeszka után néz ő is, hogy aztán tovább ügyetlenkedve, formátlan szeleteket vágva, lassan felaprózza a sonkát meg a bacont.*
-Szerinted ezt most tegyem bele a tálba vagy előbb verjem fel a tojást, és csak utána?*Jelenleg Toma az ész kettejük közül. Azért most örülne, ha egy lány is köztük lenne, úgy gyorsabban is menne minden, mert már valóban nagyon éhes. Sőt, farkaséhes.
Szerencsére a tűzhellyel sem akad gondjuk, mágikus módon működik az egész, így mikor rákerül a serpenyő, azonnal fel is gyullad a láng, Tomának már csak a láng nagyságát kell szabályoznia.*
-Te hallod, nem kéne kicsit több olaj?*Jó, Cas mondjuk beletöltené az üveg negyedét. Pedig nagyon is jól van az az olajmennyiség úgy, ahogy van.*


//És a 100. hsz-em. *.*//
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyVas. Nov. 10 2013, 21:06

* Csak elügyeskedek a hagymával és ahogy elnézem Casian is meg van a tojásfeltöréssel. A hagyma apróra vágása stimmel, a héját majd később dobom ki, mert ugye előbb meg kéne találnom a kukát. A kérdésre felé fordulok és a tálra nézek.*
- Ööö... * milyen értelmes válasz. Hallott egy magánhangzót.* - Szerintem előtte kéne felverni a tojást. * vonogatom vállam, bár úgy lenne logikus, ha miután meg van a tojás folyós, narancssárga alakja, utána öntsük hozzá a sonkát és egyebeket. Ahogy a tűzhelyhez érek nem kell sokat tekergetnem a gombokat, mert magától kigyullad a tűzhely és csak szabályoznom kell. Hű, micsoda egyszerűség, ide többet kéne járni. El is kezd pirulni a hagyma, miután olajat öntöttem hozzá. Reményeim szerint finom lesz, de ez akkor derül ki, amikor megkóstoljuk.* 
- Több olaj? Gondolom ennyi elég. Kéne egy fakanál, hogy ne égjen oda a hagyma. * pillantok körbe.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyVas. Nov. 10 2013, 22:00

[nov. 5.]

-Oké, akkor előbb felverem.*Bólint, majd a kést a vágódeszka mellé pakolva veszi ismét kézbe a habverőt, s kezdi felverni a tojásokat. Az olajos dolgot annyiban hagyja, Toma csk jobban tudja, mint ő. A srác következő kijelentésére azonban gyorsan körbenéz.*
-Olyat, mint pölö az ott?*Bök fejével a tűzhely fölötti ki fogasra, ahol különböző méretű fakanalak, levesmerők, foghagymatörő és zöldséghántók is sorakoznak. Közben még mindig a tojást veri, egyik kezével a tálat foga, másikban a habverő dolgozik.*
-Szerinted így már jó? Mehet bele a hús?*Mutatja kissé megdöntve a tálat, hogy barátja is láthassa annak tartalmát.*


//és ismét fagyunk^^//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 19:17

*Mikor elmondom hogy fázom Stev felkap és a kastélyba rohan velem. A konyhába megyünk. *
-Köszi de tudtam volna magamtól is menni. És ha egy kicsit később érünk be nem fázomeg. De köszönöm.*mondom és adok az arcára egy puszit. Majd elkezdek teát főzni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 19:31

- Nem baj, attól még óvatos voltam. Biztos akartam lenni benne, hogy nem fázol meg *dörzsölöm a tarkóm, végül mosolyogva viszonozom a puszit. Figyelem, ahogy teát főz.*
- Egyébként itt sem voltam már egy "kis" ideje *nézek körül* - Remélem a régebbi manók dolgoznak még, ők jól főznek...
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 19:38

-Ez nem a manók titkos konyhája.*mosolygok rá. Nem mindíg olyan barátságosak. Múltkor mikor belógtam úgy kipenderítettek hogy a lábam sem érte a földet.*
-Itt töbször voltam. Álltalában tanulás vagy edzés közben megfeledkezem az időről és lekésem az étkezéseket. Ezért álltalában magamnak kell főzni.*mosolygok rá.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 19:47

*Alexa a gyakorlás után ide jött.Megéhezet és a menza zárva van.Csak egy almát akar enni.Az íjával a hátán lép az ajtóhoz.De ott meglátja Stevent meg a barátnőjét.Alexa Stevent a bocsánat kérése után nem is látta.*


A hozzászólást Pistol Alexa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 27 2013, 19:56-kor.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 19:52

*Kínos. Összekevertem egy másik helyszínnel. Igen, nyilván a manóknak lett volna pár szava ahhoz, mit keresünk itt, főleg este. Látszik, hogy vissza kell rázódnom a sulis életbe, bár ez nagyrészt már sikerül. Rátaláltam a barátnőmre, lett egy barátom és egy ellenségem.*
- Oh, hoppá! Akkor ez csak sima konyha, igaz? *kérdezem mosolyogva, majd türelmesen végighallgatom* - Hmm, ez bizony nem jó, abban viszont biztos vagyok, hogy finomakat főzöl *csókolom meg homlokát, mikor egy szag megcsapja az orrom.*
- Itt van valaki *jegyzem meg montonon, majd oldalra pillantok, egyenesen a barna hajú lányra, aki nem más, mint Alexa...*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 20:06

*Csak mosolygok a reakcióján mikor rájön hogy elkeverte a két helyet.*
-Igen. Ez egy egyszerű konyha. Múltkor elmentem a manókhoz hogy egy kis sütit kuncsorogjak mire páros lábbal rúgtak ki. Nem valami szívéjesek. Bár köztük is vannak kivételek.*mondom majd a két bögrébe tőltöm a forró vizet. Elmosolyodom mikor homlokon puszil.*
-Ha szeretnéd össze dobhatok valamit. Bár tudod én nem eszem húst.*mondom majd megdermedek mikor megszólal. Nem számítottam senkire.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 20:12

*Alexa látja Steven reakcióját.De bátran megy tovább.*
-Sziasztok.Bocsi a zavarásért.Csak egy almáért jöttem.

*Leveszi az íját nehogy megüsse a töbieket.És elsétál a gyümölcsökhöz*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 20:21

- Igen, elég rossz néven veszik, ha a területükön ólálkodsz, de szerintem rossz dolog felkapni a vizet egy ilyen apróság miatt. Az a legnagyobb szerencse, hogy mindig akadnak kivételek, akik sosem különböznek túl sokban a többiektől, mégis mások *tűnődöm hangosan, az egyik konyhapultnak támaszkodva, majd gondolok egyet és egy puszit nyomok Tara homlokára.*
- Igen, tudom! Szerinted van haal? *kérdezem csillogó szemekkel, majd a levegőbe szagolok. Egyértelmű, hogy egy ember jött ide, de hogy ki, csak akkor esik le, mikor oldalra pillantok.*
- Nem zavarsz *kihorgászom a nyilat a lány íja alól és közelebbről kezdem el szemrevételezni* - Nagyon hasonló ahhoz a karóhoz, amivel akkor eltaláltál, csak szerencséd volt, hogy akkor még nem tudtam nagyon kordában tartani magam. Amúgy olyan, mint egy mini karó, csak a tollak nem kellenének a végére. *mondom hirtelen. Akkor csak azért sikerült neki, mert küzdöttem a vámpírság ellen és mikor visszatámadhattam volna, inkább elfutottam, már amennyire el tudtam...*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 20:31

-Nyugi van hal.*mondom mosolyogva egyik bögrével a kezemben. Arcóra fagy a mosoly mikor egy számomra ismeretlen lány lép be. De Stev úgy látszik ismeri. Mikor a nyilat kezdi szemre vételezni és meghallom mit mond, megremeg a kezem ahogy megszorítom a bögrét. *
-Mi? A karó?*kérdezem meglepve és rájövök hogy ez a lány támadta meg annak idején Stevent. Ahogy dühömet próbálom kontrollálni megreped a bögre a kezemben majd darabokra törik.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 20:38

-Akkor jó.*Mondja Alexa.Érzi hogy Steven kiveszi a nyilat az íja alól.*
-Azért hasonlít rá mert én gyártottam őket.

*Steven barátnője ahogy széttörte a bögrét,Alexa rögtön ugrik hogy feltakarítsa.Felkapkodja a bögre darabokat a földről.Figyel arra hogy nehogy megvágja magát.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 20:49

- Szupeeeeer! *visítok fel kitörő örömmel. Kár, hogy nem tart sokáig. Alexa belép és leteszi az íját, én pedig kapva-kapva az alkalmon óvatosan felemelem és kihúzom alóla az apró nyilacskát. Kicsit vékony, elég törékenynek hat és a hegye is, mintha elkezdett volna tompulni. Nem túl alapos munka, de a csaj még mindig egy tini, méghozzá egy városi, nem pedig egy bennszülött.*
- Igen, őő volt az, aki megsebesített *fordulok Tara, majd Alexa felé. Eléggé meglepődöm a széttörő bögrén, viszont a barnaság már ugrik is, mint egy készséges cseléd.*
- Nem írtam alaposan körül, amikor meséltem róla *vonom le a következtetést, magam elé emelve a fegyvertartozékot, ami hamarosan elkezd megfagyni. Nekem ez a másodlagos "képességem", de nem teljes erő. Egy elefántot, meg hozzá hasonlóan nagy, erős állatokat nem tudok fogva tartani, max egy őzig bírom a strapát,  másrészt meg jobban megy az, ha több kicsi jégcsappal illethetek másokat, csak ritkán használom ezt.
A nyíl teljesen megdermed, végül a kezem által lesz porrá.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 21:03

*A vidámságom helyét átveszi a düh. Olyan elemi düh lep el hogy a kezemben lévő bögrét eltöröm. Ritkán vagyok ilyen dühös. A csaj azonnal ugrik hogy össze szedje a szilánkokat. *~Komolyan nem veszi a lapot? Még van képe jópofizni Stevvel? Mikor majdnem megölte? ~* gondolkodom és közben még jobban össze szorítom az öklöm aminek hatására a tenyeremben maradt szilánkok még mélyebbre fúródnak. Ujjaim közt egyre több vér patagzik amit meg sem érzek. *
-Van képed bájcsevegni azután hogy majdnem megölted Őt? *kérdezem és össze szorítom a fogaimat. Nagy erő kell hogy visszafogjam magam.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 21:11

*Alexa tudja hogy ez a nyíl egy picit el van használódva.És aztán meglátja hogy Steven a nyilat megfagyasztja.*
-Óóó ezt még akkor nem tudtad.
*Mondja gúnyosan,mikor megszólal Steven barátnője.*
-Ájunk meg egy pillanatra.*Mondja Alexa aztán a fiúhoz fordúl.*

-Ááá szóval nem mesélted el a tejes sztorit.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 21:24

- Hé Tara, vérzik a kezed! *jegyzem meg félhangosan, és odasietek mellé. Amíg dúl benne az erő, biztos, hogy alig érez fájdalmat, de mikor a düh alábbhagy, biztosan nagyon fogja fájlalni, sőt! Ha fél még a vértől, biztosan rosszul lesz. Észrevétlenül kihúzom a szilánkokat a kezéből és bekötöm, mert vérzik. Ideiglenes megoldásnak megteszi azzal a ronggyal, amit csakúgy random felkapok.*
- Valóban nem volt ilyen erőm, de most van, ami pedig a sztorit illeti, nem ártana ha 14 évesen értelmeznéd, ami a szavak mögött van! Tudja a teljeset, csak azt nem, hogy nézett ki a csitri, aki elkapott. Undorító vagy kívül-belül. Te mit gondolsz? *félgi hozzá, félig kedvesemhez szólok, aki elég dühösnek tűnik.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 21:41

*Egyedül azt tudtam hogy ide jár az a személy akinek majdnem sikerült elvennie tőlem Őt. Egyre jobban fokozódik bennem a düh és alig érzem meg hogy Stev kifeszíti az öklömet hogy kiszedje a szilánkokat hogy ellássa a kezem. A dühöm gyorsan átcsap rosszulétté mikor megérzem a vér jellegzetes fémes szagát. Kicsit megingok de nem hagyom hogy ez a cafka gyengének lásson.*~Tedd már túl magad rajta. Nem félhetsz örökre a vértől. Mikó voltál. Nem engetheted meg magadnak a gyengeséget.~*dorgálom magam. Nem hagyhatom hogy most legyek rosszul. Bár ha a csaj vére lenne nem hiszem hogy érdekelne.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzer. Nov. 27 2013, 22:10

*Fejcsóválva kifeszítem az öklét. Két ujjammal óvatosa megfogom a bögre maradványait és kihúzom, majd hevesen kutatni kezdek kötözőanyag után. Találok is egy régi rongyot. Alaposan kimosom, ezután lekötöm a sérülést. Tara nem kap teljes ellátást, de ideiglenes megoldásnak jó, jelen helyzetben.
Alexa pedig továbbra is csak áll, kedvesem meg elég rosszul fest. Kezd ráébredni arra, hogy vérzik és a vér látványa teszi ezt?*
- Hé, ne törődj vele! *fordítom magam felé. Terelni kezdem a konyhaajtó felé. Hátranézek, s odavetem a lánynak, hogy forduljon fel, végül elhagyom a konyhát a lány társaságában.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyHétf. Dec. 02 2013, 20:25

*Alexa lejött enni.Lekéste a vacsorát.Nagyon sokat tanult.És az a baj hogy tanulás közben álmodozot.Oda sétált a konyha szekrényhez.Belenéz és látja hogy van benne olaj,liszt,cukor.Ezeket kivette.Utána belenézett a hűtőbe ott van tej,tojás.Azokat is kivetette és elővet egy serpenyőt meg
egy tálat.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Victor Alecu
Első évfolyam
Victor Alecu


Hozzászólások száma : 31
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Nov. 30.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyHétf. Dec. 02 2013, 20:33

*Lemegyek a konyhába.Éhes vagyok.Ahogy leérek látom hogy Alexa ott sürög forog.Most pont az ajtóval hátal áll.Oda sétálok és át karolom.*
-Szia.*Köszönök neki.Ő hátra fordul és megcsókol.*
-Mit csinálsz?*Kérdezem a számat nyalva*
-Kaphatok én is?*Kérdem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptyHétf. Dec. 02 2013, 20:38

*Alexa érzi hogy valaki átöleli.Hátra fordul és látja hogy Victor az.Megcsókolja.*
-Szia.Palacsintát.*Mondja.*
-Ha te sütöd.
//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzomb. Dec. 07 2013, 22:40

*Legjobb barátnőjével, Jenny-vel ténykedik a konyhában. Elméletileg omlettet szeretnének csinálni a srácoknak, így kedveskedve párjaiknak.*
-Én felverem a tojást, te felszeled a kolbászt és a bacont?*Néz hátra a lányra, miközben már a hűtőszekrény ajtajában áll, fél szemével annak tartalmát mustrálgatva.*


A hozzászólást Hámorszky Honoráta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 07 2013, 23:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Ötödik évfolyam
Jenny Miles


Hozzászólások száma : 398
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 EmptySzomb. Dec. 07 2013, 22:43

*Ahogy felvetett szobatársnője és barátnője az ötletet, azonnal igent mondott, miután nagyon unatkozott, legalább elfoglalják magukat így nem sokkal karácsony előtt. A manókat meggyőzték, hogy szabad kezet kapjanak, így most szabadon randalíroznak a konyhában.*
- Persze. Mit tegyünk még bele? Hagymát ne?
*Kérdezi érdeklődve, miközben előszedi a kolbászt és a bacont.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Konyha
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: