Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Tara Black
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Lucius Marga
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
David Rowle
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tornacsarnok Vote_lcapTornacsarnok Voting_barTornacsarnok Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tornacsarnok

Go down 
+8
Apollo D. Udrea
Tara Black
Pistol Alexa
Péterfy C. Soma
Mia Gart
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Alisa Coxton
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alisa Coxton
Tanár
Tanár
Alisa Coxton


Hozzászólások száma : 551
Kor : 41
Regisztráció : 2008. Jul. 12.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Márc. 12 2011, 17:17

...
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 18:15

*Cer érkezik a tornaterembe. Most túl hideg van kint, így azokat a gyakorlatokat, melyet itt is el tud intézni, úgy döntött, idebent fogja végrehajtani. A seprűjét kivételesen fent hagyta a szobájában. Ma szürke cicanadrágot vett fel, fehér sportcipő és fehér felső. Csupa kényelmes cucc, tornához az is kell.
Sosem szeret csendben edzeni, kint alapul szolgál a madarak csivitelése, vagy egyéb apróbb hangok, ám itt bent nincs semmi. Ezért pálcája segítségével egy jó kis alaphangot varázsol. Erre már lehet tornázni. Először úgy dönt bemelegít, s így nekilát a négy kör lefutásának.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 18:36

~Nah, itt is volnánk.
*Corina felsóhajt, ahogy a tornaterem bejáratához közeleg. Már ismerős számára e hely, hisz mióta ide jött, volt egy-két alkalma ellátogatni ide. Most úgy tervezte, hogy csak beugrik, elvégez néhány gyakorlatot, esetleg még fut is pár kört, majd visszavonul a szobájába tanulni. Ám, amint az ajtóhoz közeledik valamit meghall. Mintha valaki lenne is odabent, sőt az a valaki még futna? is. Nem biztos benne, mivel kissé tompán hallja a hangokat. Megtorpan. El akar szépen sunnyogni, mintha itt se lett volna, de aztán meggondolja magát. Nem érdekli, hogy ki van odabent, majdcsak elférnek már a tágas teremben. Kényelmes edzőcipőt visel, fekete cicanadrággal és egy kék pólóval. Haját felkötötte kontyba, hogy ne zavarja a gyakorlatok elvégzése közben. Szépen óvatosan, szinte hangtalanul benyit, majd fel se nézve odamegy az egyik padhoz. Leteszi az üvegét, amit behozott magával, majd a terem felé fordul, hogy megnézze ki van bent. Először, csak azt látja, hogy egy lány fut, épp a terem másik felénél tart, Corinától távol. Majd ahogy megnézi jobban a vöröses feketés lány arcát rájön, hogy kit is lát. Cer az.
~Jaj dejó!
Újjong fel magában. Mégsem lesz az ittléte olyan unalmas.
- Szia Cerasela.
Mondja, kicsivel hangosabban Corina a lánynak címezve.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 18:44

*Úgy belemélyed az edzés körüli gondolataiba, hogy nem is érzékeli: időközben más is érkezett igénybe venni e csarnok szolgáltatásait. Aztán ahogy közeledik ismét a bejárathoz, megpillantja a már ismerős lányt. Bizony, Corina az, a szobatársa. Szerencsére már a negyedik kör végén van, így le is áll a lány előtt. Kifújja magát, s közben előrehajol, majdnem rá a térdére. Jól kinyújtózkodik, s csak ezután köszönti társát.*
-Szia Cori. Hogy vagy?-*Érdeklődik, hisz ma még nem is látta a lányt, azon kis időre, míg a szobájukban tartózkodott Cer, Corina épp nem volt. De végül csak sikerült összefutniuk. Majdnem szó szerint.^^*
-Jöttél te is kicsit gyakorolni?-*Kérdi mosolyogva. S ő maga már kezd is hajlongani, csípőmozgás, jobbra dől, majd balra, majd ismét jobbra. Így hallgatja szobatársa válaszát.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 18:56

*Szépen, mosolyogva figyeli, ahogyan Cer odaér mellé.
- Köszi, remekül.
Válaszol és sokkal igazabbnak érzi a szavait, mint előre gondolta volna. Hisz valóban jól teljesítette a mai napot.
- Ó, igen, erre is időt kell szakítani. Nem baj ha csatlakozom?
Kérdezi a lányt, bár nem igazán vár választ és már fel is pattan ültéből. Az üveget maga mögött hagyva odasétál Cer mellé, majd bekapcsolódik a mozgásba. Jó érzés, hogy megnyújtóztathatja fáradt izmait.
- Na és te? Milyen napod volt?
Kérdezi, hiszen ma volt szinte az első alkalom, hogy végre tudtak beszélgetni is. Lehajol, megérinti a lábujjait, majd hátradől, majd ismét előre, de mostmár a talaj is érinti, majd így tovább, amíg már a tenyere is a padlón landol. Mindig is nagyon hajlékony volt, sokszor jól is jött neki.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 19:22

-Hát persze. Idebent úgyis olyan nyomasztó egyedül lenni.-*Válaszol. S valóban, itt úgy érzi, be van zárva, míg a szabadban órákat is képes edzeni úgy, hogy közben észre sem veszi, hogy elrepült az idő és órák óta nem beszélgetett senki emberfiával.*
-Hát. Voltam kint egy keveset. De annyira hideg van kint, hogy még mozgás közben is hozzá voltam a seprűhöz fagyva. Szóval kénytelen voltam inkább itt lefolytatni a napi edzést.-*Válaszol kissé szaggatottan, hisz közben nem áll le a tornagyakorlatokkal sem. Tisztás távolságban áll a lánytól, hogy nehogy orrba vágják egymást, vagy más sérülést okozzanak. De azért elég közel ahhoz, hogy különösebb megerőltetés nélkül tudjanak beszélgetni.*
-Aztán próbáltam tanulni is, de úgy érzem, egy-egy tárgyhoz teljesen hülye vagyok.-*Húzza el a száját. Ez van, Mindenki nem lehet mindenből tökéletes. Márpedig Cer a kviddicsben nagyon jó.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 19:37

Elmsolyodik Cer válaszán, miközben tovább folytatja a mozgást. Szépen kényelmesen leül, majd elkezdi nyújtani a lábizmait. Jobb lábára hajon, majd középre, balra és így tovább.
- Hát igen, én ma még nem is voltam kint. Nincs kedvem szétfagyni, na meg nem szeretnék megfázni sem.
Feleli, kicsit beleborzong, ahogy a hidegre gondol.
- Úúú én nekem még nem sikerült ídőt szakítanom a tanulásra, majd ha visszatértem a szobába, majd nekifogok.
- Esetleg tanulhatnánk együtt. Ami azt illeti nekem el kellene néhány tantárgyból a segítség. Például GYINT-ből. Meg még egyebekből.
Hamár itt tartunk...
- Hm, ha még áll az ajánlatod, hogy megtanítasz kviddicsezni, akkor majd valamikor azt is megejthetnénk.
Mondja hirtelen, mivel a nagy tanulásban már meg is felejtkeztek erről, de Cor még mindig nem adta fel ezt a vágyát.
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 20:09

-Látod, az nagyon jó lenne!-*Mosolyodik el.*-Tényleg jó lenne együtt tanulni. -*Bólint, két nyújtás között.*
-Azt hallottam, Béla bácsi, a GYNT prof nagyon jó fej, lehet hozzá menni kérdésekkel. Mit szólsz, elmenjünk hozzá?-*Pislog át a másik lányhoz. Időközben befejezi a bemelegítést. Most egy lefekszik a földre, hogy a hasizomjára gyúrjon rá.*
-Sőt. Most hallottam azt is, hogy valami tinktúrát lehet vele készíteni. Érdekes lehet, nem?-*Kérdi. Nem mondhatni, hogy nem szereti a GYNTt, sőt, hasznos tárgynak tartja, hisz kviddics közben elég különféle sérüléseknek van kitéve, melyeket a GYNT és BIT felhasználásával tudna majd a jövőben orvosolni. Akár magának, akár csapat társai részére.*
-Hát persze! De gondolom, szeretnél még várni egy kicsit, míg felmelegedik, nem?-*Mosolyog a lányra. Közben már azon gondolkodik, mit is írjon Morgan profnak a seprű-ügyben.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 20:34

Elvigyorodik és örül, hogy jó ötletnek tartja Cer az együtt tanulást. Kérdésére felcsillan a szeme.
~Micsoda ötlet zápor.
Kicsit ugyan vonakodik, de ha Cer szerint jó fej, akkor nem lehet baj.
- Oké, benne vagyok.
Mondja beleegyezőleg.
~Már alig várom.
A közeli napok, ettől a beszélgetéstől sokkal jobb színben tűnnek fel a szemében. Persze nem azért nem megy neki a GYNT, mert nem szereti. Mert igenis szereti, hisz nagyon érdekes tantárgy, csak egyszerűen valahogy nem tudja megérteni, vagy felfogni. A hozzáálásával sincs semmi baj, mert ahogy csak tudja hozzáteszi azt annak érdekében, hogy jól menjen. De hát mindenkinek van gyengélye és úgy tűnik neki ez. Na de majd most belehúz majd és akkor is meg fogja érteni, főleg ha Béla bácsi segít neki, na meg Cer is. De ebben nem kételkedik, mostmár.
- Naná, úgy is gondoltam, ki nem mennék, most semmiért hosszabb időre.
Mondja és örül, hogy most idebent van a jó melegben.
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 20:41

-Rendben. Akkor nemsokára írhatunk is Béla bácsinak, hogy megyünk.-*Mosolyog két felülés közt. Lelkes ő, ha van akivel. És szüksége is van rá, hogy most belehúzzon, hisz nemsokára mérkőzései lesznek, és akkor akár két hetet is hiányozhat a suliból, ha nem többet.*
-Huh... ez jól esett.-*Jegyzi meg, miközben feláll a földről, s ismét megmozgatja tagjait, mindegy kirázva belőle a felülések okozta fáradalmat.*
-Vagy ha ragaszkodsz hozzá, az alapokat a végtelen nyár termében is elsajátíthatod.-*A terem nevét kissé bizonytalanul ejti ki, hisz csak hallott a létezéséről, de ő maga még nem járt ott. De azt mondják, valóban olyan, mintha a nyári természetben lennének.*
-Ott legalább a puha fűre pottyansz a seprűről.-*Kacsint szobatársára. Hisz nem titok, míg megtanulja meglovagolni, bizony, egyszer-kétszer csak le fog pottyanni. Cerrel sem volt ez másképp annak idején.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 21:08

- Jaj az remek lesz akkor.
Mondja Corina. Látja Ceren a lelkesedést és rá is ráragad. Szinte majd kiugrik a bőréből. Na jó, azt azért nem, de valami hasonlót kell elképzelni. Izeg-mozog, ficereg és szinte már menni is akar, hogy véghez vigye amit elterveztek. Bár még semmi konkrétumot, de azért a tervezés a lényeg. Az az első lépcsőfoka annak, hogy meg is valósuljanak a dolgok.
Ő maga is feláll, jelenleg túlságosan is máshol jár az agya, mintsem, hogy a mozdulatokra tudjon odafigyelni.
- Végtelen nyár...?
Még soha nem hallot ilyen helyről, de majdcsak megtalálja.
- Rendben, majd felkeresem valamikor a napokban.
Már alig várja, legszívesebben azonnal odamenne, de előtte még tanulnia kell.
- Oké. Köszi.
És tényleg nagyon köszöni, mivel már annak is hálát ad, hogy megismerhette Cer-t.


/Köszi a játékot, örülök, hogy itt lehettem//
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 21:24

-Aham. Azt mondják, van mindegyik évszaknak egy terme. Még én sem láttam őket, de tök jó móka lehet.-*Vigyorodik el. közben nekilát gugolásokat végezni.*
-Majd én is fel fogom keresni szerintem valamikor.-*Jegyzi meg. Föltétlenül, hisz előre is kéne kicsit tanulnia, hogy ne legyen majd túl sok, ha visszajött a suliba.*
-Nincs mit, örömmel segítek.-*Vigyorodik el. Még egy ideig tornásznak, fecsegnek, aztán lefutják a levezető köröket, Cer négyet, Cori ahányat bír, de ha azon múlik, akkor Cer lassabbra fogja, hogy ne kerülje el Corit,. AZtán Cera kér egy korty vizet szobatársától, s végül a két lány együtt battyog fel a Panagan Toronyba, s onnan minden bizonnyal a saját kis szobájukba, hogy aztán ott folytassák tovább a tornacsarnokban elkezdett beszélgetésüket.*


//Én is köszi. (: Hasonlóképp. (://
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 21:20

Végre felfedeztem a tornatermet is. Mivel a pincében van elég sötét de nagyon hangulatos. Nagyon remélem hogy megfelelő hely lesz gyakorolni. Nem úgy tűnik hogy sűrűn járnak erre emberek, úgyhogy csak nem fog senki meghallani. A kezemben tartott kinyithatós kisszékkel a terem közepére sétálok és kinyitva lerakom. Aztán előveszem a csellóm a tokjából. Lassan elhelyezkedek, és játszok egy pár dallamot. Az akusztika tökéletes. Örömömben szélesen vigyorgok és belekezdek a játékba. Bemelegítésül Bach leghíresebb komponálását játszom el, kétszer is. Aztán Chopin zenéi, és még sok egyéb. Egy kicsit megállok és elbambulok. Körbenézek a tornatermen, vajon hogy működnek az órák a varázsvilágban?
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 21:30

*Ma az egész napot tanulással töltötte, így épp ideje hogy kicsit kieressze a gőzt. Fekete rövid nadrág, fehér atléta póló, királykék törölköző hanyagul a vállán átvetve. Már akkor megüti fülét a muzsikaszó, amint belép a helyiségbe. Lassan lép bennebb pár lépést, ekkor meg is pillantja a dallam forrását. Úgy dönt, még egyelőre nem zavarja meg a lányt, így nekidől az egyik oszlopnak, keze karba fonja, lába keresztbe vetve. Bár szólni nem szól egy szót se, ha Mia még egyszer körbenéz, biztosan megpillantja Somát.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 21:43

Már majdnem újra nekikezdek a rövid pihenő után mikor egy oszlopnál meglátok valakit. Ahhoz messze van és sötét hogy lássam ki, de azért köszönök.*-Szia. Ugye nem vagyok túl hangos?-*Ez a hely eléggé felerősíti a hangszert még ha nem is annyira, de ki tudja kintről mennyire hallatszik. Még csak az kéne hogy csendzavarásért kikapjak az éjszaka közepén. A hangszert magam mellett fogom, és felállok a székből.
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 21:51

*Lebukott, vagy ha le nem is, de azért észreveszik. Ellöki magát az oszloptól, s megindul Mia irányába.*
-Hát, ha az nem számít túl hangosnak, hogy már majdnem a folyóson is hallani. De szerintem nem vészes.-*Mosolyog a lánynak. Ha eddig a hangjáról nem ismerte volna fel, most már épp elég közel van a lányhoz ahhoz, hogy mát tudja, kivel társalog.*
-Szóval te így szoktál sportolni?-*Kérdi kissé nevetve.*-Szépen szólt, gondolom, nem most kezdet a zenélést.-*Jegyzi meg, miközben szemügyre veszi a hangszert, nem merne rá megesküdni, hogy elsőre eltalálná, melyik hangszer az.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 22:01

Végül is ha nem mászkál senki a folyosón csak nem baj. Közelebb érve látom hogy Soma.*-Hát igen, a sport nem az én világom-*nevetem el én is magam. Már ha egy kört futnék itt meghalás nélkül az nagy szám lenne.*-Köszi. Nem, igazából már nyolc éve tanulom de még van hova fejlődni.-*mosolyodtam el és ránéztem a csellómra.*-Tudom hogy egy kicsit gyászos hangszer de az őszhöz jól illik. Szeretnéd kipróbálni?-*Bólintok a fejemmel a cselló felé.
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 22:13

-Tudod, hogy szokták mondani, a jó mester is holtig tanul, s majd sírkövére ezt vésik, tanulmányait befejezte.-*kacsint rá a lányra válaszol annak mondatára. Már épen azt nézi, mégis hol kezdje el a ma késő esti sportot, mikor jön a lány kérdése. Hirtelen azt sem tudja, mit reagáljon.*
-Öhm... elég drága hangszernek tűnik... nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.-*Hebegi, habogja, végül pedig kihúzza magát.*
-De végül is, ha azt mondod, nem tudom elrontani, akkor szívesen kipróbálom, csak kérlek mondd, mit kell csinálnom.-*Mosolyog az elsős lányra.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 22:30

Nyugi, ha nem ejted le nem lesz baja.-*mosolyogtam.*-Ülj le a székre és vedd a lábaid közé. Az akkordokat majd én lefogom te csak húzogasd itt a vonót-*Mutattam egy helyen a négy húrra. Ha Soma leül, akkor mellé állok és megtartom a hangszert, neki csak annyi lesz a dolga hogy a vonót húzogassa. Velem is így próbáltatta ki a tanár először, hát borzasztó volt de azzal magyarázta hogy a kicsik mindig elrontják. Akik már idősebben próbálják ezt ki nagyon ügyesek még ha életükben nem is hallottak a csellóról. Közben elgondolkoztam vajon van-e olyan varázsige ami magától működtetné.
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 22:41

-Hát, remélem, hogy nem fogom leejteni-.*Vigyorodik el. A törölközőt a válláról leteszi maga mellé a székre, majd leül a székre, melyről Mia nemrégiben állt fel. Közben próbálja nem tönkre tenni a hangszert, de szerencséjére, ebben nagy segítségére van a lány is.*
-Oké, tehát akkor én csak ezzel a vonóval huzogatom.-*Ismétli el, jelezve, megértette a dolgát.*
-Hallottam, hogy a hegedűk vonója lószőrből készül, és kézzel nem szabad hozzá nyúlni. ez a helyzet ennek a hangszernek is a vonójával?-*Kérdi miközben kezében forgatja, tanulmányozza a vonónak nevezett eszközt.*
-Mi is ennek a pontos neve? Nagybőgő?-*Kérdi, s ha választ kapott, nagy levegőt vesz és nekilát a huzogatásnak. Hát, nem úgy szól, ahogy az előbb a Miáé, de a lány a szakértő.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 22:55

-Igen ez is lószőrből van, de nem nagy katasztrófa ha kézzel hozzányúlnak. Csak akkor újra be kell gyantázni mert csak úgy szól szépen. De az se nagy feladat csak egy gyantadarabot kell rajta dörzsölgetni.-*hadartam el gyorsan a magyarázatot.*-Nem, ez cselló*-mosolyodtam el. Hát igen nem az az ismert hangszer. Hallgatom ahogy Soma próbálkozik, és nem is rossz. Van benne valami ezek szerint amit a tanárom mondott.*-Egész jó, játszol valamilyen hangszeren?-*mosolyodtam el. Egy kicsit megint túlpörögtem így estére főleg a zenétől. Azt vettem észre magamon hogy már megint sokat beszélek, úgyhogy kicsit lehiggadok. Amúgy is inkább a csendes fajta vagyok.
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 23:10

*A kapott infókat a vonóról és a hangszerről megpróbálja elraktározni. Megörül, mikor Mia megdicséri, ezt egy hatalmas mosollyal mutatja ki. Eddig ő volt az elsősök tanára, de úgy néz ki, néha fordulhat a kocka.*
-Nem, én inkább sportolok, tanulok, barátokkal ökörködöm... meg végzem a prefiséggel járó dolgokat.-*Válaszol a lánynak. Időközben visszadja a kezébe a vonót, s azon van, hogy felálljon a helyéről. Ekkor pittyog pontosan hármat a karórája.*
-Merlinre! Már ennyi az idő? Úgy tűnik, ma már nem fogok tornászni.-*Jegyzi meg maga elé, miközben visszadobja a törölközőt a vállára.*
-Gyere kicsilány, már rég érvénybe lépett a kijárási tilalom. Ma én vagyok a felső emeleteken a soros, épp azért jelzett az óra.-*Mutat a jobb karján lévő készülékre.*
-Van valami doboza a csellónak? vagy így simán kézbe hoztad?-*Kérdi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 23:18

Értem-*mosolygok a válaszra. Kicsit elszomorodok mikor meghallom hogy menni kell, még terveztem gyakorolni de talán elég volt inkább. *-Van, akkor gyorsan elrakom.-*Kinyitottam a táskát és elhelyeztem benne mindent a helyére, majd összecipzároztam, és felvettem a vállamra. Aztán felkaptam a kisszéket és összehajtottam.*-Útra készen-*tisztelegtem vigyorogva. Aztán megyek arra, amerre kell.

/Köszi a játékot, jó éjt(: /
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptySzomb. Szept. 15 2012, 23:31

-Rendben, akkor pakold el.-*Bólint. Megvárja, amíg végez a lány, majd maga előtt terelve elhagyja a tornacsarnokot. A tisztelgésre elnyom egy hatalmas vigyort, hihetetlen ez a kiscsaj. Elkíséri egy darabon, majd visszasiet a szobájába átöltözni, ilyen felszerelésben csaknem indulhat meg éjjeli járőrözésre.*

//Én is köszönöm. Smile Jó éjt neked is! //
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok EmptyPént. Okt. 04 2013, 13:43

*Alexa meg érkezik ide a menzárol.Úgy érzi hogy azt a csirke combot le kell mozognia.Az edző cucával a válán bemegy a lány öltözőbe.Gyorsan átöltözik egy fehér edző trikóba és egy fekete edző nadrágot és egy  kék nike  edző cipőt. Felköti azt a hosszú szőke haját.És megy is a torna terembe.Azt tervezi hogy  erősít.Csinál egy pár fekvőtámaszt.És néhány felülést.Végzet is vele ez úgy fél óra volt.Teker is úgy 35 percet.Evvel is végzet.És utána elkezd futni.Egy kis levezető futást csinál.Evvel is végzet.
Megy átöltözni.Előszőr lezuhanyzik majd átöltözik.*  
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ajánlott tartalom





Tornacsarnok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tornacsarnok   Tornacsarnok Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tornacsarnok
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: