Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Sötét lépcsők és folyosók útvesztője

Go down 
+13
Steven Blackfield
Sevastian Porge
Fred Padmor
Avram Thadziev
Darius Serban
Nadia Bârsan
Péterfy C. Soma
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Lucius Marga
Kerekes Andor
Hámorszky Honoráta
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 19:33

*Ion egyelőre csak hozzám ért, s most itt tartunk. A kutya olyan, mintha valamiféle transzba esett volna. Túl nyugodt, pedig Dimitrie - nem hallgatva rám-, fenyegetően egy kést tart a nyakához. Ez csak szerintem túlzás?*
- Én is szeretem, és ha tovább fenyegeted őt, vagy csak megkarcolod annak az állatnak a bőrét, szingli maradsz Undrea! *kiáltom a fülébe, remélem csengeni is fog tőle mindkettő. Amúgy a vezetéknevét onnan tudom, hogy utánakérdeztem néhány diáktól.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 19:51

*Dühösen pillantok a fiúra mikor kést szegez Agyar torkának. *
-Nem ajánlom hogy meg tedd. *mordulok rá.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 19:58

- Nem érdekelnek az ajánlatok. *mondom gonoszan. Majd Cerára pillantok.* - Cera, annyi hal van még a tengerben, mint égen a csillag. *mondom majd meghúzom a késemet. De nem a kutya torkánál, hanem alatta, majd azzal a lendülettel el is hajítom a srác felé.* -Hozd vissza! *utasítom a kutyát, aki azonnal utánafut. Ion még elhajol a kés elől, de a kutya frontálisan nekimegy. Kár, jobban örültem volna neki, ha eltalálja, de ez is kárpótol a veszteségért. Fél perc múlva a testes német juhász visszahozza a késemet, mint valami botot. Volt annyi esze, hogy nem az éles végénél fogva.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:03

*Érzem, ahogy az arcom jobb fele megrándul. Ebben a sötétben nem látok jól, de hallom, ahogy végighúzza a pengét rajta, de az állat él, tehát biztos vagyok benne, hogy nem ölte meg. Ennek örülök, de az utána következők kezdik kiverni bennem a biztosítékot. Azt hiszem Dimitrie mindenképp azt szeretné. ha az undokságáért cserébe magára hagynám. Erőt veszek magamon és ökölbe szorítva jobb kezemet behúzok az arcába. Kicsit kemény fejű, az én kézfejem sajdul bele, viszont nem izgat, mert tudom, hogy ezt legalább ő is megérzi.*
- Elment az eszed??! *rivallok rá, majd felveszem a kést, amit az eb visszahoz.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:21

*Elhajolok a kés elől de Agyar még pont eltrafál. Nehezen de talpon maradok. Hihetetlen hogy a kutyámat ellenem fordította.*
-Agyar!*szólítom mire megrázza magát és hozzám lép. Elbújik a lábaim mögött. Figyelem Cerát hogy mit akarhat a késsel. Remélem semmi őrültséget. Nem akarom hogy miattunk baja essen. *
-Cera kérlek csak ésszel. Ne csinálj butaságot.*mondom ahogy ránézek.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:30

*Mikor Cera behúz egyet, felállok, és a szemébe nézek.*
- Cera, nem beszélhetnénk meg ezt később? *kérdem aggódóan. Nem akarom elveszíteni. Csak ő van nekem. És nem tudnék beletörődni, ha elveszíteném. Főleg, ha ez a srác miatt lesz. Kiverem a kezéből a kést, ami a padlóba fúródik.*
- Ne csinálj őrültséget. *mondom a szemeibe nézve. Régen ezekbe a szemekbe szerettem bele, de most, nem is tudom mit higgyek. A figyelmem teljesen elterelődik a srácról, mintha felszívódott volna, de hallom a szívverését, így tudom, hogy még itt van.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:39

- Az a srác téged nem ismer, te pedig engem nem *Felhördülök, mikor a kés hangos csattanással a földre érkezik. Azt terveztem, hogy eltüntetem a kést. Nem tudom, még lehet -e Dimitrie-nél, de ha újra megpróbálkozik az állatbántalmazással... Nem tudom mit tennék magammal, de nem ölném meg magam.*
- Ha meghalnék, attól még a probléma továbbra is fennállna. Nem vagyok olyan gyáva, hogy megfutamodjak, viszont makacs annál inkább! Arra is képes vagyok, hogy meggondolatlanul két dulakodó hülye közé vessem magam úgy is, hogy az egyiknél kés van *visszaidézem magamban, ahogyan eldobja, az állat meg utánafut. ~Hozd ide!~* - Gyűűűlölöm ezt az énedet és ha továbbra is úgy döntesz hogy akárcsak szabad kézzel is nekirontasz annak a kutyának, vagy a gazdájának, kettőtök közé vetem magam, és mielőtt bármit is tehetnél, biztos lehetsz benne, hogy engem találsz el, hiába vagy vámpír. Nekem is vannak trükkjeim a tarsolyomban *Sikerül visszahúznom a falat. Átható, szúrós tekintettel nézek a fiúra, s nem érdekel, ha aggódik. Ami azt illeti, nagyon nem állnék messze tőle, hogy megtegyem, mégsem hajtom végre ezt a cselekedet...*
- Az ilyet meg ha mondjuk csak órák múltán beszélnénk meg mit gondolsz, nem lenne már késő?
/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 10:04

//Olvad//
-Cera. Nyugodj meg. *szólok hallkan. Nem szeretném ha baja esne.*-Jobb ha ezt most itt fejezzük be. A végén Cerának lesz baja.*nézek a fiúra. Nem szeretném ha a lánynak valami baja esne a mi hülyeségünk miatt. *
-Remélem legközelebb nyugodtan meg tudjuk beszélni a dolgot. Fenyegetőzés nélkül.*mondom majd hátat fordítok neki majd elsétálok. Még utoljára Cerára nézek majd távozom. Nem szívesen hagyom magára a lány de a jelenlétem most nem a legjobb egy feldühödött vámpír mellett. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 13:13

- Azt hittem, hogy legalább te ismersz. De úgy látszik nagyot tévedtem. *mondom, miközben a szemébe nézek. Majd a fiú felé tekintek.* - Csak Cerának köszönheted, hogy még itt vagy. *nézek szúrósan a srácra. Majd felkapom a késemet, és átnyújtom a lánynak miután asrác eltűnik.*

- Én is gyűlölöm ezt az énemet, de ha nem lennél ennyire ostoba, nem kellett volna megismerkedned vele. Nem ölném meg a srácot, ha erre céloztál. Bármilyen jó is lenne. *hamar visszatér a régi énem a fiú eltűnésével.* - Döfd belém azt a kést, ha nem hiszel nekem, és még mindig dühös vagy rám. Ez a minimum. 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 13:39

- Annyira még nem *válaszolom halkan, majd Ion felé nézek. Pont akkor fordítja felém tekintetét és egyenesen a szemeimbe néz. Néma szomorúsággal figyelem, ahogy egyre csak távolodik tőlem. Nem csak az esett rosszul, hogy egy kutyát bántott - alapból nem érdekelne, de akkor úgy voltam vele, hogy ez már túlzás. Hogy én embereket készítek ki idegileg az is más, meg a saját társaimmal teszem, ám az állatokon nem tölteném ki a haragom. Csak egyszer fordult elő és akkor is egy nyulat rúgtam fenékbe.*
- Ostoba voltam, vagyok és maradok. Sosem fogok megváltozni és nem is biztos, hogy szeretnék, mert akkor ár nem lennék az, aki *pillantok vissza rá, majd a késre.* ~Kapsz egy kést. Csak rajtad múlik, hogy ezt az eszközt mire használod.~ *súgja egy hang. Nagyot sóhajtok, majd óvatosan végigszántom felül a bal karom, de csak egy picit. Egy szívet formázó apró karcolást ejtek, aztán letisztítom a pengét* - Hülye vagy, ha azt hiszed, hogy dühből beléd vágnám, bár megérdemelnéd azért, amit tettél. Elégedj meg ennyivel *mondom, majd újra felképelem. Még mindig jobb, mintha olyan nagy fájdalmat okoznék neki, nem?*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 14:38

*Tudom, hogy mikor behúz egyet, az neki is fájdalmat okoz. Nem könnyű nekem sérülést okozni. Inkább mentálisan, és nem fizikailag lehet. Főleg neki. Látom, hogy belekarcol egy szívet a karjába. Az addig szép és jó, de nem tudom mit jelenthet. Talán azt, hogy még mindig szeret? A kezemet a karcolás fölé tartom, és pár másodperc múlva, már hűlt helye van. Egy olyan apró kis képességet kaptam, hogy a kisebb, és külszíni sebeket be tudom gyógyítani akár más embereken is.*
- Sajnálom. Meg tudsz bocsátani? *kérdem mikor elveszem a sem fölül a kezem.* Egy ilyen... arrogáns, féltékeny, idióta, és hülye vámpírnak, aki nem törődik mások érzéseivel? *kérdem míg a szemébe nézek. Megbánás, és bűntudat kevereg bennem, hogy csak úgy rátámadtam arra a srácra, és szegény monstrum méretű kutyájára.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 14:49

*Némán figyelem, mit tesz. A kezét az új, kissé sajgó seb fülé helyezi. Érzem, hogy a bőröm bizseregni kezd, olyan, mintha összehúzódna a szív alakú vágás. Így is történik, mikor elhúzza a kezét, a sérülésnek hűlt helye. Visszanyújtom neki a tiszta pengéjű kést.*
- Egyelőre nem tudom. Nem volt szép amit tettél, belül majd' elokádtam magam, amikor végignéztem, de azt sem tudnám, hogy csakúgy elhajítalak, mintha egy régi labda lennél... Majd dűlőre jutok *válaszolom végül, nagyot sóhajtva, közben egy pillanatra a földre nézek. Rendben, most már biztos vagyok abban, hogy előtte nem tudom tökéletesen visszahúzni azt a bizonyos falat, amit pajzsként használok a többi ember ellen.*
- A "lobbanékony", "makacs" és "akaratos" jelzőket kihagytad *válaszom ridegen és semmitmondó tekintettel szemeibe nézek* - Én sosem fajulnék odáig, hogy késsel nekimegyek egy hülyének, akkor sem, ha nagyon felhúzott... Annyit elmondhatok, hogy azért még nem kell attól tartanod, hogy átveszítesz, csak ez picit sok volt és át kell gondolnom néhány dolgot.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:11

- Jó, igaz, akkor arrogáns, féltékeny, idióta, makacs, lobbanékony, akaratos és hülye vámpír, aki nem törődik mások érzéseivel. Így jobb? *kérdem mosolyogva. Majd átveszem, és visszarakom a tőrömet a  hüvelyébe.* 
- Nem mentem neki késsel, csak emlékeztetnélek a kutyával játszottam. 
- Köszönöm. *mondom, és átölelem.* Nem tudom mit csinálnék ha elveszítenélek. *mondom mikor elengedem.* Ha arra célzol, hogy nem tudod, hogy megbízhatsz-e bennem, akkor visszaadom a késemet, legalább sokkal védettebb leszel, másrészt, ha még egyszer összefutnék vele, akkor ezzel nem tudom bántani. *mondom mikor átnyújtom neki a kést. Bár ugyan a másik még nálam van, legalább megnyugtatja.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:20

- Igen, így sokkal! *nevetek fel halkan, majd hirtelen abbahagyom* Szadistaaa! Szerintem rossz "játék" az, amiben kést dobálsz egy kutyának *nézek rá szúrósan, végül hozzábújok. Némán élvezem közelségét, s azt, hogy egyelőre rendeződött a helyzet. Mégis... félek, mi lesz, ha meg tudja az igazságot. Lassan úgy érzem, mindkettejüket, de ő erről még nem tud, ráadásul ez az egész az agyam legmélyére van elásva, hogy csak a tekintetemre se üljön ki, amit jelenleg gondolok.*
- Én köszönöm *Felsóhajtok, amikor átadja a fegyvert. Sejtem, hogy párban hordja magánál, de így legalább nálam is van egy, amivel megvédhetem magam, illetve őket attól, hogy összecsapjanak. Rendben, ha ez kell, hát játszom villámhárítót! Némán hozzábújok, vigyázva, hogy ne sebesítsem meg.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:32

- És te mégis egy ilyen szadista állattal lógsz.
- Min töprengsz? *kérdem mikor hozzám bújik. A szívverése mindent elárul. Majd egy puszit adok a homlokára, miközben átkarolom. Remélem tudja, hogy nekem bármit elmondhat. Játszhatja a villámhárítót, csak nehogy baja essen belőle. Nekem kisebb gondom lenne belőle, ha késsel fenyegetőzik.*
- Tudod, hogy bármit elmondhatsz nekem. Na, áruld el! *Már nagyon kíváncsi vagyok. Majd megöl a kíváncsiság. Még ha nem is tud megölni, de akkor is.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:47

- Az állat nem volt ott, de igen amúgy *sóhajtok fel a fejemet ingatva* - Azt nem kötöm az orrodra! A kíváncsiságtól meg biztosan nem fogsz meghalni *csókolom meg, majd elhúzódom tőle.*
- Különben meg miért vagy rá kíváncsi? *kérdezek vissza, karba tett kézzel. Tartani fogom magam és véletlenül sem kotyogom ki, legalább is ma biztosan nem. Talán holnap után, vagy picivel később.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:57

- Ezek szerint valami fontos dolog. Abból hogy így letámadtál. Fordított pszichológia. *mondom, majd áttérek a második kérdésre*
- Csak. Aki kíváncsi hamar megöregszik. Ez az én esetemben nem igaz, szóval megkockáztatom. 
- Kérlek. Mondd el! Ígérem nem fogok kibukni ha olyan lenne. *mondom a szemébe nézve. Kár, hogy nem tudom megigézni, most megtenném. De ha ahhoz a fiúhoz van köze, nem fogja megúszni a következő találkozásunknál. Megölni nem fogom, de nem fog távozni minimális sérülésekkel. Maximum egy gerinc- vagy bordatöréssel.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:26

- Rám sem! Még most is legalább két évvel fiatalabbnak érzem magam és még rengeteg hátra van az életemből. Nem fogok egy hamar megöregedni, te pedig harapófogóval sem fogod tudni kihúzni belőlem a dolgot *nézek fel szemeibe egy rafinált vigyor kíséretében.*
- Egyébként elindulunk valamerre? Már idegesítő, hogy tööbb, mint három órája lődörgök itt és mindig nem tudok elszabadulni innen! *húzom el a szám.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:37

- Rendben! *mondom, majd felkapom.* - Hová akarsz menni? *kérdem tőle. Már nagyjából ismerem a helyet, így innen is kitalálok, főleg, ha a szaglásomra támaszkodom.* -Ha jól tudom, már besötétedett, és ki is mehetünk. *mondom. Majd elindulok a lépcsők, és a friss levegő irányába. Mikor elérek a lépcsőkig letekintek rá.* - Nem ártana felvenned valamit, hideg van odakinn. *mondom, majd felszáguldok vele a szobájáig. Lerakom az ajtónál, és én is elugrom egy felsőért. Mire végez, már ott vagyok megint, és elindulok vele együtt ki a szabadba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: