Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_lcapSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Voting_barSötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Sötét lépcsők és folyosók útvesztője

Go down 
+13
Steven Blackfield
Sevastian Porge
Fred Padmor
Avram Thadziev
Darius Serban
Nadia Bârsan
Péterfy C. Soma
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Lucius Marga
Kerekes Andor
Hámorszky Honoráta
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Fred Padmor
Harmadik évfolyam
Fred Padmor


Hozzászólások száma : 51
Kor : 28
Hely: : Valahol
Regisztráció : 2012. Feb. 26.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyHétf. Márc. 12 2012, 23:24

- Hidd el nem foglak én kerülni. Ha az megtörténne annak jelentős oka lenne. * arcán gonosz kis mosoly suhan át, de vigyora gyorsan eltűnik arcáról az új kérdés hallatán. *
- Majd megtudod, ha annyira bízni fogok benned, hogy elmondom. De addig is ez marad az én titkom. Meg különben is kinevetnél ha elárulnám mik vannak a mappában. * gyors háta mögé dugja a nála levő tárgyat, hagy a másik még csak ne is lássa. *
- Mutatom de nem túl szívesen. * nem gondolja teljesen komolyan mondatát, de a vele lévő bárhogy értelmezheti mondatát. Igaz ami igaz, szívesen megnézné mit csinálna Sevastian egyedül. El indul, hogy még véletlenül se kelljen itt egy helyben ácsorognia. *
- Érdekes...a hóhérerdőt lehet, hogy megnézem magamnak, nem tűnik rossz helynek. * vigyorodik el, pedig most igazat mond, de valahogy nem bírja ki mosolygás nélkül. *
- Nem tudod megmondani véletlenül, hogy merre van az SVK tanár szobája? * pillant a srácra kíváncsiságtól égő szemével. Azt nem biztos, hogy közli azt az indokot amiért ezt megkérdezte, de kitudja, hogy mi lesz. Szépen ballag fölfele Sev társaságában a kh felé, és lassan meg is érkeznek. *
- Na remélem már megjegyezted, hogy mi az út bár kétlem, hogy egy út miatt megtanulnád az út vonalat. * ledobja magát a kandalló elé a földre, és elkezdi bambulni a tüzet ami már alig pislákol. Pálcáját leteszi maga mellé és mappáját ölébe rakja. *


//a kövit légyszi a kh-ba írd. De csak ha nem gond.//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 10:52

*Egy újabb nappal. A sötét folyosók egyikén csatangolok, farmerem zsebébe süllyesztve kezeimet.  Nem tudok nyugovóra térni, pedig mostanság módom van rá rendesen enni, amit természetesen ki is használok. Emberek vérét iszom, noha még mindig gyűlölöm magam, s gyűlölöm magam azért, amilyenné váltam. Anyáék mindig arra neveltek hogy legyek nyílt és közvetlen, de amióta átváltoztattak, nem tudok ilyen maradni, no meg ott van Tara. Az elmúlt napokban igazán felkavarta az érzéseimet a látványa, a tudat, hogy újra a közelemben tudhatom.Majdhogynem lelki beteggé váltam, majd' belehaltam a hiányába és most végre itt van, de nem tudunk túl sokat együtt lenni. Ezúttal egy sötétbarna, kapucnis pulcsit viselek, aminek kapucnija természetesen megint csak a fejemen van. Lehorgasztott fejjel sétálok, a cipőm hegyét bámulva, nem is figyelem igazán, merre megyek. Tök mindegy, úgy is eltévedek még néhanapján, pánikba viszont nem esem. Talán boldog is vagyok, mert gy nem kell annyi ember közt lennem, amúgy sem bírnám ki közöttük. Túl nagy önkontroll kell hozzá, amivel még nem rendelkezem.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 11:05

*A fürdők felől érkezik. Ma nem volt kedve, túl sok mindenhez. Nagyon elgondolkodik, mert nem tudja hogy segíthetne Stevennek.*~Nagyon nehéz lehet neki. Megértem hogy megváltozott, de megpróbálok majd valahogy segíteni neki. Még nem tudom hogy de mindent megteszek hogy segítsek.~*gondolkodik, ahogy halad. Olyannyira elgondolkodik hogy észre sem veszi hogy Steven vele szemben sétál.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 11:23

*Hirtelen léptek zajára vagyok figyelmes. Egy ember alak közeledik felém. Most sem igazán veszem figyelembe ki az, mivel erősen hajt a vágy, hogy igyak egy kicsit a véréből. Ennek következményeképpen észrevétlen a háta mögé kerülök, majd lefogom karjait, hogy addig se ficánkoljon. Biztos vagyok benne, hogy a szemem színe is kezd vörösödni, ezzel is jelezvén az illetőnek, hogy jobb lesz vigyáznia. Kiszúrok egy pontot a nyakán és lassan közeledni kezdek a fejemmel. Tényleg sajnálom, hogy idáig jutottam, de sajnos nem tehetek ellene semmit. Már beletörődtem hogy ilyen rémség maradok az örökkévalóságig, egyedül ezt az új életet nehéz megszokni. Soha véget nem érő élet? Létezik ilyen? Szerintem azért van olyan vámpír aki meghalhat, már csak azért is, mert ha halhatatlan és már unja, hogy úgy egybefolynak a napjai... Nekem is az lenne a legjobb, ha nem élnék tovább? De akkor Tara nem lenne szomorú?*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 11:33

*Gondolataiba mélyedve halad. Nem veszi észre hogy Stev vele szembe jön, csak mikor a háta mögé kerül és lefogja a karjait. Nagyon megdöbben. Mikor hátra pillant látja Steven vörösen izzó szemeit.*
-Steven. *mondja hallkan. Próbál nyugodt maradni. Szeretné észhez téríteni barátját, amit csak úgy tehet meg ha nyugodt marad. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 11:45

*Többnyire felismerem ki az, de még gy sem eléggé. A szavára felkapom a fejem, mélyen a szemeibe nézek, de a tekintetem semmit mondó. Max annyiról árulkodik, mennyire vágyok a vörös folyadékra ami az ereiben csörgedezik. Egy ideig még nézem őt, aztán folytatom, amit elkezdtem, ezúttal a fogaim már elérik a bőrét, de még nem mélyesztettem bele, vagy ha igen, akkor sem eléggé.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 11:53

~A tekintete, olyan rideg. Mint ha... Mint ha nem is Ő lenne. ~*gondolkodik. Érzi a fiú fogait a nyakán. Lehunya a szemeit, és oldalra billenti a fejét. Nem ellenkezik, mert tudja nem lenne értelme mert a fiú jóval erősebb. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 12:00

*Óvatosan belemélyesztem tehát a fogaimat. Érzem, hogy nyelvemet rögtön eléri valamilyen forróság, ami nem más, mint a friss vér, ami számomra most annyira esik jól, mint valakinek télen egy jó meleg tea. Nem iszom sokat, csak egy kicsit, így nem kell attól tartanom, hogy esetleg elájul az illető. Mihelyt végzek, elhúzom a fejem és megtörlöm a kissé vörös arcomat. A szemeim színe is visszavált eredeti állapotára, arra a különösen átható, szürkés tekintetre ami mindig is volt.*
- Jézusom! *szörnyedek el, amikor észbe kapok. Most hogy nem az a nyomorult ösztön ural, hamar leesik a tantusz; Taraból ittam! Ezt nem akartam soha megtenni, ezért akartam annyira, hogy távol maradjon tőlem. Azt szerettem volna, ha érintetlen maradna abban az értelemben, hogy nem iszom belőle, hogy nem csapolom meg, de attól félek ez sajnos már nem fog beteljesedni. Rémesen  érzem magam, ráadásul nem tudom mit szól majd, ha igazán feleszmél Ő is.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 12:16

*Érzi ahogy Stev fogai a puha húsba mélyednek. Nem érdekli hogy mi történik. Mert tudja hogy így legalább segíthet a fiúnak. Kicsit remeg mert azért megijedt. Mikor Stev elhúzza a fejét kinyitja a szemét, és hátra pillant. *
-Nem éppen. Csak Tara.*mondja és rámosolyog a fiúra hogy megnyugtassa. Közben kezét a nyakán lévő sebre szorítja hogy elállítsa a vérzést.*~Tudom hogy bántja mert már egyszer elutasított. Úgy látszik most jobban szüksége volt a vérre ha meg sem ismert.~*gondolkodik, ahogy figyeli a fiút. *-Jobban vagy?*kérdezi mosolyogva ahogy szabad kezével megérinti a fiú arcát.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 12:24

*Zavartan felnevetek, majd nagyot sóhajtok. Jobban nem, épp ellenkezőleg. A vértől ugyan nem vagyok szomjas, de nem is vagyok valami vidám, amiért ezt tettem. Nem akartam belőle kortyolgatni, azonban nem tudtam visszafogni magam. Bakker, miért nem sikerülnek úgy a dolgok, ahogy azt szeretném?! Kissé feszengve állok most a lány előtt, s mikor megérinti arcom, enyhén megborzongok. Az én jeges bőrömön a meleg kéz kellemes, ámbár fura érzés. Régóta nem éreztem ezt, most viszont örülök, hogy itt van. Szorosan magamhoz ölelem, fejem pedig a nyakába hajtom.*
- Nem igazán *válaszolom halkan, s remélem jó füle van, ugyanis csak annyira nyitom ki szám, hogy éppen csak meghallja mondandómat.*
- Rémesen érzem magam! Ha tudtam volna, hogy te vagy az, ez nem történik meg, azonban az az ösztön... Irányított én meg akkor se tehettem volna semmit, ha igazán akarta volna, már pedig akartam..
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 12:34

*Érzi Stev zavarát, és feszültségét. Tudja hogy nem akarta ezt tenni, de Tarát ez nem zavarja. Viszonozza az ölelést. *
-Nincs semmi baj. Nyugodj meg. Nem tettél semmi rosszat. Ne aggódj. Hisz emlékszel. Néhány napja én ajánlottam, fel hogy igyál a véremből.*mosolyog tovább a fiúra. Tényleg úgy gondolja, hogy nem tett semmi rosszat.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 12:49

*Továbbra is másképp gondolom, minden esetre a szavaitól jobban érzem magam. Nem segít túl sokat, de annyit igen, hogy kicsivel megkönnyebbül a lelkivilágom. Megpuszilom a feje búbját és ránézek.*
- Hogy vagy egyébként? *kérdezem halkan, szemeibe nézve. Istenem, az a szempár még mindig ellenállhatatlan és gyönyörű! El tudnék tőle olvadni is, ha olyan anyagból lennék, mivel azonban nem így van, marad az a széles mosoly, ami kiül az arcomra.*
- Minden rendben van, ugye? Nem émelyegsz, meg ilyesmi? *kérdezősködöm tovább, majd megnyalom nyakát. Remélem hamar beforr ez a kis seb, amit ejtettem.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 12:55

*Örül hogy végre mosolyog mégha még mindíg rosszul érzi magát a történtek miatt. *
-Nyugi semmi bajom. *mondja mosolyogva majd erősen elvörösödik mikor Stev megnyalja a nyakát* -Tényleg nincs baj. Hamar begyógyul.*mondja zavartan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 13:03

*Állítólag a vámpírnyállal begyógyul a seb, amit én okoztam, de hogy mennyire hatásos, azt még nem tudom, minden esetre kipróbálom, ezután hamar elhúzom a fejem, hiszen érzem a zavarát.*
- Igen, így biztosan *bólogatok, majd kedvesen megcsókolom őt, majd ismét csak szemeibe révedek.*
- Van kedved sétálni?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 13:11

*Boldog hogy a fiúval lehet és nem is haragszik rá. Viszonozza a csókot majd aprót biccent. *
-Hova szeretnél menni?*kérdezi bár tudja hogy csak az épületen belül maradhatnak. Nem zavarja mert a fiúval lehet. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 13:27

*A szobájában van, és pihen, de közben hallgatja, hogy mi folyik a Coxton falain belül. Tarát hallja, és Stevent, őket már két mérföldről is meghallaná. Hallja mi történik kettejük között. Gondolhatta volna, hogy előbb kell  neki odaadnia. Előkotor a fiókjából egy lapot, és egy tollat, és levelet kezd írni. Az elejére nagy betűkkel rávési: STEVEN. A belsejébe pedig ezt írja:
" Steven a múltkori cselekedetek és hallottak után, úgy gondoltam, hogy ezzel kibékülhetünk. Ez egy napgyűrű, megvédi a vámpírokat a naptól, így nappal is lehetsz a szabad levegőn. Továbbá az étvágyat is csillapítja valamelyest. A szabályok: ha a gyűrűt alkotó boszorkány meg is foszthat tőle, szóval nem árt átgondolni, hogy kikbe mélyeszted a fogad.
U.I.: Taráé az üvegcse. És üzenem: Az egészet! 
     Dimitrie"
 Utána pedig a gyűrűvel és az ujjnyi nagyságú sebgyógyító löttyel teli üveggel együtt elteleportálja. Pontosan eléjük céloz, és egy kis tűzzel megspékelve elküldi. Miután elküldi, kimegy a kertbe.*


A hozzászólást Dimitrie Udrea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 28 2013, 14:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 13:37

*Elgondolkodom, majd megszólalok pár percnyi némaság után.*
- Nem tudom, bárhová elmehetnénk, de várj, mi az ott? *pillantok le a földre, majd lehajolok és felveszem a kis dolgokat. Köztük van egy üvegcse, valamilyen gyűrű és egy levél. Egy szag árad belőle, azé a... azé a fiúé, akit ellenségnek vélek azóta is. Arra gondolok, hogy legszívesebben széttépném a levelet, helyette azonban kibontom és elolvasom. Érdekes dolgokat ír benne a mellékelt is ajándékról, ami ha minden igaz, abban segít, hogy ne égjek szénné. Hát oké! Vállat vonva zsebem legmélyére gyűröm a kis szösszenetet, a gyűrűt felhúzom, bár nem érzek utána semmi különöset, s végül a lányra nézek.*
- Fel kéne keresnünk azt a srácot, egyébként ez a tiéd *nyújtom át a neki küldött kis üvegcsét.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 13:49

*Meglepődök mikor felveszi a dolgokat.*
-Mik ezek? *kérdezi és az üvegcsét figyeli. Nem csinál vele semmit csak a zsebébe sülyeszti. Nem issza meg mert nem bízik az ilyen dolgokban. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptySzomb. Szept. 28 2013, 14:04

- Gyógyelixír, szerintem *vonok vállat, miközben megfogom kezét és lassan elhúzom egy irányba. Úgy döntök, mehetnénk a társalgóba, ott biztosan el tudnánk lenni valahogy.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 10:09

*Utálom a napot. Főleg mostanság. Bár kint felhők vannak az égen, de nem takarják el teljesen az égboltot, ezért idebent vagyok. Fogtam egy könyvet, és elindultam sétálni, vagyis felfedezni a legtöbb helyet, ugyanis még nem sikerült mindent felfedeznem. Úgy látom, egy sötét folyosóra keveredtem. De egy diák sincs errefelé, ami jó rájuk nézve... Leülök az egyik fal tövébe, és elkezdem olvasni a könyvet, jó, hogy ilyen körülmények között is jól látok. Nem tart soká a nyugalmam, mert léptek zajára leszek figyelmes, és meg is látom a távolban az alakját. Nem tudom ki ő, de pechjére pont rosszkor volt rossz helyen. Már két-három napja nem ettem, és az éhség elől menekültem le ide. Nem érdekel ki ő. Ha tanár, akkor eszemben sincs bántani, de ha diák, azt hiszem vérveszteséggel kell számolnia. Érzem, hogy az agyaraim is kivillannak, és a szemem is színt változtat. Közelebb lépdelek hozzá, a sötétben ő nem szúrhat ki, csak ha már késő. Mögé kerülök, és hátrafogom a karjait...
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 10:28

*A múltkor történtek után nem igazán tudom mit is kezdhetnék ezzel a helyzettel. Soha nem féltem a vértől de mikor látam Stevet. A pulóverén a véres foltot meg a fegyvert. Ahogy vissza emlékszek kiráz a hideg. Inkább próbálom elfelejteni. A konyha felé tartok hogy valamit össze dobjak mert néhány napja mem igazán ettem semmit. Ahogy haladok a folyosón hirtelen valaki megragad és lefogja a karjaimat.*
-Mi a...! *kiáltok föl. Próbálok szabadulni vagy legalább megtudni ki az. Mert ha Stev az nem érdekel de akkor is kissé rémisztő.*
-Engedj el vagy megbánod.*mondom hangosan. Zeng tőlem a folyosó de nem izgbat.*~ Na, ennyit a Dimtől kapott nyakláncról. Úgy látszik a kiéhezett vámpírokra nem hat.~*gondolkodom és tovább fészkelődök de a karjaim már fájnak a szorítás hatására.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 10:46

* Meg sem hallom a mondatait, lefoglal a vére. Egyre közelebb hajolok a nyakához, de mikor a fogaim hozzáérnek, valami megráz, mintha áramba nyúltam volna. Nem a legerősebb, de nem is gyenge. Elengedem az áldozatom karját, és hátrálok a fejemet ingatva. Teljesen összezavar, a látásom, minden. Beletelik pár másodpercbe míg újra jól vagyok.*
- Mi a...? *kérdezem magamtól. Majd jobban szemügyre veszem a vérbankomat. Tara? Akkor már értem. Ez lehet a nyaklánc hatása. Megpróbálnék újra inni belőle, de nem akarok élve megsülni. Csakhogy egyre jobban kínoz az éhség. Megpróbálok valamit kiötleni. Mikor felém fordulna, már megint a háta mögött vagyok. Megpróbálom leszedni a nyakláncát, de mikor hozzáérek ismét megráz. Már kezdem megszokni az áramütést. Látom, hogy így nem megyek semmire. Ugrott a mai ebédem. Visszahúzódom a sötétségbe, hogy ne lásson, maximum a szemem, amely még mindig vörösben izzik. Ha nem lennék ennyire éhes, már rég eltűntem volna, de most csak a nyakát bámulom mereven, amelyben látom, amint szabályos időközönként pumpálja a szíve a vért...*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 10:56

-Ezt én is kérdezhetném.*mondom morogva majd mikor elenged megpróbálok megfordulni. De mire megfordulok újra a hátam mögött van. Nagyot sóhajtok mikor le akarja venni nyakláncom de nem sikerül neki.*
-Dim. Mióta nem ettél? *kérdezem ahogy vörösen izzó szemeit figyelem. A hajamba túrok majd fújok egyet.*~Mi van ebben a helyben? Stev is itt csapolt meg engem, most meg Dim óhajt falatozni belőlem. Miért van az hogy mindkettőjüknek rám fáj a foga?~*gondolkodom megint csak sóhajtva. *
-Gyere velem!*szólok rá ellent mondást nem tűrően. És elindulog a lépcsők felé.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:06

*Nem tudom, hogyan találta ki, hogy én vagyok. Ennyire kiszámítható lennék?*
 -Honnan tudtad? *kérdem tőle vádlón.* Már egy ideje. *vallom be. körülbelül két-három napja. Majd ahogy rám parancsol, na azt megtagadni... Nagyot sóhajtok. Visszafutok a könyvemért, majd vissza mellé, és elindulok vele együtt. Hová visz?*
- Hová viszel? *kérdem tőle. Ha tudnám nem kérdezném. A lépcsők felé indul, ezek szerint fölfelé. De hova? Ó az isten szerelmére, miért kell ennyire együttműködőnek lennie?  * 
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:19

-A hangodból meg hát csak te tudsz a nyakláncról. Elárultad magad mikor le akartad venni.*mondom mosolyogva. Majd a lépcsők felé megyünk. Azért furcsa hogy így követ engem. Nem megyünk fel a lépcsőn hanem a lépcső mögötti részen elbújunk a sötétben. *
-Kaphatsz a véremből de ezt nem mondhatod el Stevnek mert megint csak harcolnátok amit nem akarok. De azt sem akarom hogy legyengülj.*mondom és leveszem a nyakláncot és a zsebembe rejtem. Majd csak állok és várom hogy mit tesz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét lépcsők és folyosók útvesztője   Sötét lépcsők és folyosók útvesztője - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötét lépcsők és folyosók útvesztője
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: