Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 18 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 18 Voting_barTatros folyó partja - Page 18 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 01 2013, 14:45

*Felképelem, majd sarkon fordulok. Távozóra szeretném fogni. Valóban nem esett jól ez az egész. Hirtelen ért, emellett elég nagy bennem a káosz, így nem csoda, ha az ember zavartságot lát bennem jelen helyzetben. A talpra állás időbe telik majd, magamat ismerve viszont lehet gyorsabban megy majd végbe, mint gondolná.*
- Igen, eléggé! *valósággal kitépem a kezem szorításából. Áááh basszus, pont azt kapta el, amire ráesteem!! Nyugi Cera, ne kezdj el visítani! Szedd össze magad, ne idegeskedj, rendbe szedjük magunkat!*
- Jobb lenne az, ha az emberek utálnának, ahelyett hogy sajnálnának, meg megpróbálnának idejönni hozzám *válaszolom, a viselkedésem előnyei meg teljesen hidegen hagynak.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 01 2013, 16:59

- Mért baj az ha valaki kedvel? Az ennyire rossz? *kérdem tőle, miközben felállok.* Jó, én nem sajnállak, tudom rossz ha elveszítesz valakit, velem is megtörtént, nem egyszer. De kedvellek. Talán túlságosan is. 
*Nem tudom mi van benne, de beleestem. Talán a modora, vagy a harciassága? De ha azt kívánja forduljak el tőle, hát megteszem, de nem fogom elfelejteni ezt a délutánt. Olyat tudtam meg róla, amit egyáltalán nem is hittem. Azt, hogy van érző oldala is. Ez még kapóra jöhet. Gondolom, majd odalépek hozzá, és megcsókolom. De most szándékosan hosszabbra nyújtom az időt, mint az eddigieknél.* 
- Szeretlek. *mondom a csók után, hogy csak mi ketten halljuk, ha arra járna valaki meg sem hallaná. Majd ellépek tőle, és elindulok a kastély irányába.* 
- Viszlát csajszi! Örültem! *mondom még oda neki, majd mosollyal a számon elindulok elindulok a kastély felé. Remélem még találkozom vele, ha máshol nem órák közben, de akkor már nem fogom annyira kerülni.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyVas. Nov. 03 2013, 21:22

/Olvad.//
- Számomra igen, de hogy miért, azt nem kötöm az orrodra! *bököm meg mellkasát* - Jól is teszed, hogy nem sajnálsz! *mondom komolyan, majd elhallgatok, mikor ajkai az ajkaimhoz érek. Kezeimmel kettőnk közé furakszom és megpróbálom ellökni, de ő lökött és csak jobban rám tapad. Végül elenged, aztán sarkon fo- miiii?!*
- Állj meg te hülye! *ordítom, utána futva. Szerencsére sétál, így hamar beérem* - Először megcsókolsz, aztán meg faképnél hagynál?! Lassan olyan okosnak mondhatnád magad, mint egy léket kapott hajó *mordulok rá, majd erősen közre fogom karját és elvonszolom az épületig, a kastély épületéig.*
- No duma, csak gyere!
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptySzer. Nov. 06 2013, 20:55

*Miután a nap is lement, kijövök, és leülök a folyó partjára. Várom, hogy Cera is megjöjjön. Kíváncsi vagyok a tehetségére. A nyaklánc a zsebemben, amit ha megjött odaadok neki. Hátradőlök, és így le is fekszem a fűre. Kicsit hűvös a föld, mivel ősz van, de nem nagyon érdekel. Nézem, hogyan tűnnek fel újabb és újabb csillagok az égen. Egy-két denevér árnya is megjelenik. Milyen szép is tud lenni az éjszaka. Kár, hogy a legtöbb ember fél az elsurranó árnyaktól, és észre sem veszi, mi az igazi szépsége. Nemsokára léptek zajára leszek figyelmes, és már oda sem kell néznem, hogy tudjam kié. Már messziről megismerem.*
- Rég láttalak. *mondom mosolyogva Cerának, mikor mellém lép.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptySzer. Nov. 06 2013, 21:11

*Sietek, ahogy csak tudok, megígértem, hogy gyors leszek. Amit megígérek, azt pedig sosem tartom be, de most kivételt teszek. Futás közben a nyakamba kapom gitáromat és már alig várom, hogy játsszak! Rögtön egy Guns 'N Roses számra gondoltam, viszont nem tudom, mit szól majd hozzá. Nem mindenki szereti azt a bandát, mert elég sok botrány terjeng már róluk a világban. Isznak, mint a gödény - a tagjaik -, van amelyik drogozott is...*
- Tényleg? Én csak 1 éve nem láttalak *vonom meg vállam vigyorogva, majd elgondolkodom. Eszembe jut egy ötlet* - Mit játsszak?
/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 17:43

//Olv.//
- Nekem mindegy. Én csak kritikus vagyok. De ha ismerős dallam lesz, ne csodálkozz, ha beszállok énekkel. *mosolyodom el. Majd felülök. Tulajdonképpen, ha olyan számot játszik, amit nem ismerek, ne számítson kíséretre.* 
- Halljuk! *mondom, és felé fordulok. Érdeklődve nézek fel rá. Kíváncsi vagyok mit játszik. Nem egy gitározást halottam, és láttam, így össze tudom hasonlítani. Bár azokból sem lett profi, akiket láttam. Sok dalt még csak gitár kíséretében nem is halottam, de fel tudom majd ismerni őket. Remélem.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 17:54

- No, akkor kíváncsi leszek a kritikádra! *vigyorom el a már jól ismert cserfes vigyorral és megpendítem a húrokat. Hallhatja, hogy olyanok, mintha erősítőre lenne dugva - amúgy rá lehet csatlakoztatni -, de valójában nincs. Az egyik születésnapomra kaptam, állítólag alapból rá van szórva egy mágia, ami a húrok rezgését és a hangot is felerősíti.
Végigpendítek rajtuk, majd elkezdem játszani a számot. Az introval indítok, amit háromszor ismétlek, ezután folytatom tovább a dalt.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 18:05

*Háromszori intro, jó kezdés. A dalt nem ismerem, de nagyon hangos, mintha élő koncerten lennék. Eddig egész tehetséges, ahhoz képest, hogy pár percbe beletelik, míg a fülem megszokja a hangokat. Felállok, hogy kicsit jobban terjedjenek a hangok körülöttem, mert a föld egy részét visszacsapja. És nem szeretnék teljesen süket lenni. Egy kis segítséget adhatna, hogy mit játszik. Hátha ismerem, de eddig csak nem szándékozik előtörni a memóriámból, lehet, hogy ezt a húrok hangzása teszi? Mindenesetre nem lesz könnyű lenyűgöznie. Bele kell adnia mindent.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 18:16

*Hupsz, azt hiszem nem mondtam meg, mit adok elő. No nem baj, az intro után rögtön énekbe kezdek és hamarosan felcsendül a refrén, ami a szám címét is magában foglalja. Sweet child o' mine, egyik nagy kedvencem és az otthonomban is elég népszerű. A Guns 'N Roses egyik legsikeresebb zenéje, nekem pedig a saját top öt listámban a legelső helyen áll. Pörgős, lendületes, legtöbbször a dühömet vagy a feszültséget vezetem le ezzel.
Imáádom! Mondjuk érzem, hogy Dimet nem lesz olyan könnyű lenyűgözni. Mondjuk drága, most csak egyetlen célom van: hogy megmutassam, mennyire élvezem, amit csinálok.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 18:42

*Amint felcsendül a refrén, megismerem a számot. Halottam már, de soha nem volt a kedvenceim között. Egyrészt a régi stílus miatt, másrészt a kemlény rock miatt, ami nem az én stílusom, de Cera vokálozásában már tűrhető a dal. Hallottam, de a dalszöveget nem tudom, így hagyom, hadd élje ki magát. látszik rajta, hogy szereti amit csinál. Ez hiányzik a legtöbb énekesből. A szellem. Benne ez meg van, és talán még erőteljesebb, mint másban. Érzem, hogy egyre jobban belefészkeli magát a zene a fejembe. Rosszabb mint egy vírus. De hát, át kell ásnod magad a szeméten, mire megleled a kincset. A hangja az igazi mérvadó, és talán más számnál jobban ki tudná bontakoztatni. Ha így folytatja, talán sikeres énekes lesz. Gondolom magamban, de aztán erőt vesz magán az agyam, és elkezd egy másik számot is zúgni. El sem kell mondanom, iszonyatos hangzavar. Próbálkozom figyelni, de nehezen megy. Remélem, tud olyan számot is, amit nem csak ő ismer. Mondjuk magyar, vagy frissebb amerikai zenéket. De az ebben a korban játszottak között is van egy-két kedvencem, például ABBA, vagy Neoton, de az utóbbi magyar. Szóval nem hiszem, hogy nagy ismeretségnek örvendene az angol anyanyelvűeknél.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 19:02

*A szellem meg van bennem kicsi korom óta. Azóta imádok a zenét, főleg ezt a stílust, bár a többitől sem zárkóztam el különösebben. Éneklés közben rápillantok. Szerintem nem ismeri a dalt és nem nyűgözi le, azonban nem sértődöm meg miatta, azért sem, ha esetleg kritikát mondana róla a végén.
Miután véget ér a dal, nekiláttok egy ABBA-snak, mint például a "Money, money, money", őket is ismerem ááám! Nem tudom ez a szám hogy jön be neki, nekem annyira nem tartozik a kedvenceim közé, ahogy a banda sem - így fannak sem mondom magam -, viszont szerintem nem rosszak.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 19:15

* Úgy látszik ő is halad a korral, egyre jobban közelítünk a mai zenékig. És stílust is váltunk. Előbb rock, most pedig pop, még van egy-kettő. Techno, azt hiszem ez az ő kedvence is. Nem sok ilyen előadót ismerek talán az egyedül Scootert, ők az egyetlenek akik bár, techno-sok bekerültek a top 10-be és nálam a 4. helyen trónolnak, már régóta. Ők tudják, mi a zene. Aztán disco zene, az sem rossz. De a klasszikus... nálam körözési listán van. Utálom. De még sorolhatnám. Ez a szám sem rossz, ABBA, és bár nem a legjobb, de szép szám, és az ő hangjával... A talpammal járom a ritmust. Tehetségesebb, mint hittem. Sok van benne. Nem csak a hangjában, a zenéjében is. Ha engem lenyűgözött, akkor szerintem mást is. Ha így folytatja, beajánlom az egyik ismert kiadónál. Ha nem fogadják el... Na olyan nem lesz.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 19:28

*Amikor gitárt ragadtam, nem igen terveztem el, mit fogok eljátszani. Nem különösebben izgat, néha a rögtönzött dolgok a legjobbak. Jelen helyzetben is. Nagyon élvezem a helyzetet és azt, hogy az akkordok erejével ugrálok az időben, csupán a hangszeremet használva. Előbb egy Guns 'N Roses rock szám, most meg egy pop ABBA-tól, amit bár nem nagyon csípek, elismerem hogy jó és ha valaki megnyílik az új előtt, könnyen megkedvelheti.
Végig játszom ezt a számot is, majd abbahagyom. Valahogy ki kell fújnom magam, ráadásul kb. 10 perc után nem sikerül a folyamatos éneklés. Még elég sokat kéne fejlődnöm, ha el akarom érni az életcélom.*
- Mit gondolsz idáig?
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 19:48

- Ügyes vagy! És tehetséges. De azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy kb. 10 perc énekkel sokra viszed, igaz? Mi van az egy-két órás koncertekkel? *mondom, kemény kritikusi szemmel, de aztán áttérek jófej menedzserre.* -Megvan benned a hang, és minél többet gyakorolsz, és minél több számot tudsz, annál jobban fejlődsz. Colombus sem egy nap alatt fedezte fel Amerikát. Minden idő, és elkötelezettség kérdése. Csak így tovább! Jó úton haladsz a hírnév felé. *mondom majd megcsókolom. Kell minden énekesnek a biztatás, ami felpörgeti őket a koncertre, és bennük tartja a tüzet.*
- Most én jövök! *mondom, és kikapom a kezéből a gitárt. Belekezdek egy magyar számba, amit nem hiszem, hogy ismer. Neoton zenébe kezdek bele, és sikeresen el is rontom az első pár akkordot. aztán felszínre törnek a régi emlékek, és eszembe jut hogyan kell játszani rajta. Miután belejövök, bele is kezdek a számba. Bariton hangnemben kicsit nehéz kiénekelni a mezzoszopránt, de én megpróbálkozom vele. Elkezdem énekelni a "Visz a hajó, fúj a szél" című dalukat. Ha nem is ismeri a refrénből rájöhet, hogy mit játszom. Bár elismerem elég fura hangnem lehet neki. És meglepődhet, hogy magasabban is tudok énekelni.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 20:07

- Nem, csak még nem bírom sokáig *vonom meg a vállam, majd nagyot sóhajtok* - Szerintem azoknak az ideje is eljön, csak nem most. Majd gyakorlok, ha lesz erőm és kedvem is hozzá, egyelőre viszont mindent abba fektetek, hogy keresztbe tegyek annak a nőnek! *vihogok fel, szinte már magam előtt látom azt az ismerős, szánalmas kifejezést, amikor tisztán látod valakin, hogy lelkileg teljesen ki van.*
- Uhm, hajráá! *válaszolom kurtán, ezután végignézem, ahogy kikapja a kezeimből a gitárt és játszani kezd. Eleinte mintha sántítana az akkordok terén, később pedig igazán érdekesre fordul a helyzet; váltakozó hangokkal énekel. Van köztük magasabb is, amire felvonom feketére kihúzott szemöldökeimet. Eh, nem hittem volna, hogy férfiként...* ~... Erre is képes!~
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 20:25

*Mikor végzek a dallal, azonnal kikérem a véleményét.*
- Na, milyen voltam? *kérdem tőle.* Ha azt nem érted, hogyan tudok magas hangon énekelni, minden a levegővétel kérdése. Magasabb hangnál lassabb levegőkieresztés, mélynél gyorsabb. *nem tudom, kitől tudom, vagy magamtól jöttem rá? Nem tudom, de nem is érdekel. Csak az, hogy segítsek egy énekes palántának.*
- Azt ugye tudod, hogy ha így reagálsz mindenre, az nem a legjobb. Főleg a kritikusokkal szemben. *mondom ki az igazat. Nem lenne jó ha mindenhol az ő arcképével virítanának a pletykalapok. Megvárom a válaszát, amikor pedig elmondta, belekezdek egy másik dalba. Abba amelyiket a padláson dúdoltam. Szerintem hamar rájön mi volt az. Ez is magyar szám. Hallja meg a világ. Ez a szám címe, de az énekesnő nevét sajnos elfelejtettem. De az most nem fontos. Gondolom, majd elkezdem énekelni.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 21:49

- Nagyon jó! *bólogatok elismerően* - Eh, okééé *mondom. Azt hiszem jártasabb ebben a dologban, mint én. Örülök annak, hogy segít, meg annak is, hogy kijöttünk ide. Ez az egyik kedvenc helyem, szeretem nézni a folyót, ahogy folyik, meg lustulni a szabadban.*
- Csak nem a pletykalapokra gondolsz? Nem tudnának lehúzni a gödörbe. Senki nem tudja még, milyen vagyok igazán szemét emberként. Az iskolai kiakasztásaimat kivéve voltak már durvább tettem is - persze nem loptam, vagy ilyesmi... *magyarázom, ám a mondatot nem fejezem be. Szerencsére nem is kell, elkezd egy újabb számot. Ahogy ki tudom venni a szövegből, valószínűleg magyar szám. Hmm, az előzőt nem ismertem annyira, de ezt igen, s még az éneklésbe is beszállok.*
/Fagy és bocsi! >-
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 18:53

//Olv.//
*Egész érdekesen szól a kettőnk hangja. Úgy látszik, ő is ismeri a számot. Állva nehezebben megy a gitározás, ezért leülök a földre. Biccentek a fejemmel, hogy üljön le ős is.*
- Mit játsszak? *kérdem a szám végén. Átkarolom a derekát, majd egy csókot nyomok az arcára.*
- Szeretlek. *suttogom a fülébe. Belekezdenék egy másik számba, de nem tudom mit játsszak. általában előre eldöntöm, mit játszok, de most nem, és hagyom, hogy ő válasszon. Annyi előadó van, és zeneszám, mint égen a csillag. Vagy még több.*
- Nem is tudtam, hogy ismersz magyar zenéket. Angol létedre. Honnan tudsz magyarul? *kérdem érdeklődve. Mikor énekelt még nem tűnt fel annyira, de most igen.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 19:23

*Leülök vele együtt, miközben hosszas elmélkedésbe kezdek a kérdést illetően. Nem tudnám megmondani mit játsszon, mert elég sok létezik a világon. Nehéz a választás. Végül meghagyom, hogy játsszon valamilyen ABBA számot majd.*
- Én is téged *mondom ki halkan, majd szám elé kapom kezem. Bakker, ezt tuti hallotta! Áááh, lassan tényleg nem tudom ki vagyok és a saját érzéseimbe kezdek belekuszálódni.*
- Nem igazán tudok, inkább csak konyítok hozzá egy kicsit. Apám tanított, aki hosszú évek után szépen meg tudott tanulni. Beszélte a nyelvet és segített, mert látta rajtam, hogy érdekel *Vonom meg a vállam egyszerűen, magam elé meredve.* ~De ezt a tanítást sosem fejezheti be. Csakúgy a sín elé vetette magát és még mindig nem értem, miért tette. Amíg nem derül ki, addig még sokszor fogom a hajamat tépni.~
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 19:37

- Rendben egy ABBA szám rendel. *mondom mosolyogva. Majd mikor kiszalad a száján a mondat, ismét megcsókolom.*
- Érdekes. Azt mondják a magyar meg tud tanulni más nyelveket, de a magyart más soha. *Aztán eszembe jut a nyaklánc. Előhalászom a zsebemből. Majd ráadom. Egész jól áll rajta.*
- Ez a tiéd. Megvéd attól, hogy megöljelek. Bár úgysem tenném, de akkor is. *mondom, mélyen a szemeibe nézek, majd belekezdek az számba. A "Mamma mia"-t játszom neki. Hamar lejátszom a számot, majd azonnal bele is kezdek egy másikba. Jennifer Lopez: On the floor. Ez igazi pörgős szám. Belekezdek az éneklésbe, és remélem ő is beszáll. Ha ezt nem ismeri, akkor semmit. Nem jó duettet egyedül énekelni, de nekem az is megy. Egyszer magas, egyszer mély. Kicsit változatos, és tudom, hogy a hangszínek vékony cérnáján egyensúlyozom.* 
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 20:01

- Egy ABBA szám rendel *A pillanatnyi szomorúságomat elrejtve bólintok. Nem akarom hogy meg tudja, van, ami nyomja a lelkemet. Ez pedig apa hiánya. Még velem kéne, hogy legyen. Nem akarok mást helyette! Nem tudom elviselni a tudatot, hogy egyedül maradtam. Képtelen vagyok rá, Dim hiába van itt, rá inkább nem támaszkodok. Csak ő is összeroppanna, akárcsak azok, akik egyáltalán a közelembe próbáltak férkőzni.*
- Kössz! *Nagy szemeket meresztek rá, majd közelebb húzódom. Nem kell aggódnia, becsatlakozom a dalba, elrévedve a távolban. Már sötét van, alig látok valamit, de azért jól esik a csillagokat figyelni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 20:21

- Mi a baj? *kérdem tőle, mikor végzek a dallal. Látom, valami nyomja a lelkét, de azt is, hogy nem akarja elmondani. Mióta áttörtem a falat, már átlátok rajta, mint az üvegen. Pedig nekem igazán elmondhatná. Nem harapok, és nem hagyom el. Bármilyen ciki is legyen. Én vele maradok.*
- Áruld el! Nem tudsz összetörni vele. Az idegeim vasból készültek, és forró lávában edzettek. *mondom neki egy kis humort belerakva. Nem árt neki jelen helyzetben. Gondolom miközben a vállán végigsimítok. Még egy csókot nyomok az arcára, majd kérdőn nézek rá.*
- Nyugi nincs itt senki. *mondom mikor körbenéz, vagyis nézne, mert biztosan tudom, hogy az ég egy adta világon semmit nem lát. Mikor a csillagokra terelődik a tekintete, én is felnézek.*
- Tudod, azt mondják, azok akiket elveszítettünk, mind odafenn laknak, és figyelnek minket. Néha még segítenek is nekünk. *mondom, majd megérzek egy hűvös fuvallatot a hátamon. ezek szerint igazam van.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 20:44

- Semmi! *Ingatom meg fejem. Egyértelműen tagadom, hogy bármi is lenne velem, pedig biztosan sejti, mi az igazság. Igazából a múltamban még van egy-két dolog, de azokról inkább jobb, ha nem tud. A "maszkot" teljesen félresöpröm egy rövid időre, amíg együtt vagyunk, helyet kapnak azok az érzelmek, amiket régen eltuszkoltam agyam egy zárt fiókjában - amit persze ő maga tépett fel.
A múltamban apa a leggyengébb pontom. Nagyon hiányzik, sokat gondolok rá, a kabátom zsebében pedig mindig hordok egy gyűrött, régi fotót, amin ő van.
Halkan felnevetek azon, hogy humorizálni próbál. Jó húzás öregem, de csak rövid időre csalsz vigyort az arcomra!*
- Inkább nem *mondom halkan* - Hmm, tényleg? *dőlök vállának.*
- Szerintem amúgy ez az egész helyzet elég abszurd.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 21:04

- Na, áruld el! Kérlek! *próbálkozom tovább. Nem adom olyan könnyen magam. És felesleges vitatkoznia. A végén mindig nyerek.* 
- Úgyis kiszedem belőled, választhatsz, vagy elmondod szépen, vagy pedig kényszerítenem kell téged. *Az utóbbit nem szeretném, de ha kell megteszem.*
- Már mért lenne abszurd? Egész lehetséges. *mondom a helyzet kapcsán.*
- Attól, hogy elrejted az érzelmeidet, még nem lesz jobb. Sőt, egy idő után beleőrülsz a magányba. Ki vele! *érzem, hogy közel járok a sikerhez, de ahogy ismerem, még rádob egy lapáttal, hogy csak azért se legyen könnyű dolgom. Kár. Gondolok egyet, és felkapom a gitárt, mielőtt megszólalhatna belekezdek a dalba. Nem tudom miért, de ma a magyar dalokhoz van kedvem. Wolf Kati: Vár a holnap című dalt játszom, és énekelem. Teljesen a helyzethez illik. Talán megvigasztalhatom vele. Zene mellett minden könnyebb.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 EmptyPént. Nov. 08 2013, 21:16

- Neem! *Tovább makacskodom. Kényszeríthet, de attól még, hogy felfedte ki vagyok, makacsságban még ugyanaz maradtam, vagy talán még rosszabb, mint eddig. Nehezen fogom adni magam én is, nem kicsit kell majd erőlködnie ahhoz, hogy kihúzza belőlem a választ.*
- Hmm, nem biztos, hogy sikerül, de azért szurkolok *mondom karba tett kézzel* - Már rég beleőrültem amúgy. Lassan úgy érzem magam, mint egy elfuserált skizofrén *Keserűen felsóhajtok és elnyúlok a fűben, miközben játszani kezd egy újabb számot. Hmm, ezt viszont nem ismerem, viszont valamennyit javít a kedvemen, aminek örülök.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
18 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: