Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Foci- és kosárpálya - Page 5 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 5 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Foci- és kosárpálya

Go down 
+19
Mesélő
Cerasela Aries
Tatiana Roșca
Tidus Gary Scofield
Dan Fujikage
Tara Black
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Lucius Marga
Gavril Lucian Baticescu
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Kerekes Andor
Angela Bahneanu
David Rowle
Jenny Miles
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tidus Gary Scofield
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Tidus Gary Scofield


Hozzászólások száma : 23
Kor : 45
Regisztráció : 2009. Jan. 06.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyHétf. Szept. 02 2013, 22:53

//fagy.//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:58

*Tara a fák ágai közt gyorsan eltűnik a társa elől. Nem kell túl sok erőt bele fektetnie a kis ''menekülésbe''. Teljesen benne van az edzésben, ezért pulzusa is alig gyorsul fel. Mikor kiér a pályára felmegy a lelátók hoz és leül hogy bevárja a lányt. Már eldöntötte ha akarja ha nem formába hozza mert nem akarja Egyiptomban a nyafogását hallani, pláne nem a hátán cipelni mert nem bírja az utatt.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 13:09

*Egész a lelátóig követem. Ott lerakom a gitáromat, majd a lány felé fordulok. Érzem, hogy a szívem  kissé hevesebben ver. Összecsuklanak lábaim, térdre ereszkedve kapkodom a levegőt, majd ránézek. Kissé kimerültnek érzem magam, nem vagy hozzá az ilyen távhoz, köszönhetően a lustaságnak, ráadásul anya szerint asztmám is van, bár én magasról teszek rá. Eddig sosem akadályozott az a vacak és most sem fog.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 13:17

-Na mi van kifulladtál?*kérdezi ahogy előre dőlve térdeire támaszkodik.*-Lesz veled dolgom bőven. Hihetetlen hogy ennyitől kimerültél. *mondja és fölkel. *-Ennél jobban kell teljesítened Egyiptomban. Különben nem lesz haszon.*teszi hozzá ahogy egyik lábát a padra teszi és behajlított térdére támaszkodik.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 13:28

*Szúrósan emelem rá tekintetem.*
- Ki, egyelőre nem bírok úgy futni, mint te! *lihegek, majd megkapaszkodom egy a mellettem lévő székben és felállok.*
- Engem egyelőre nem a haszon izgat! *mordulok fel. Nagyon érdekel a suska, csak nem jelen helyzetben. Momentán örülök, ha meg tudok állni a lábaimon.*
- Mé-mégis mit tervezel? *érdeklődöm.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 14:00

*Figyelmesen hallgatja a lányt. Látja hogy alig áll a lábán. Gonosz mosolyra húzza ajkait. Tudja jó hogy a lány még nincs felkészülve.*
-Mutasd meg mit tudsz!*mondja és felegyenesedik.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 14:09

*A székbe kapaszkodva egyenesedek fel, ezután hátrasöpröm hajam. A mondatára lesietek a lelátó lépcsőjén, egyenest a beton pályára.*
- Én aztán nem bánom, de te nyitsz valami jóval, ha csak nem félsz! *vigyorodom el szélesen. HA fel akar mérni, hát csak rajta, én nem utasítom vissza a mókát! Benne vagyok mindenben, amíg nem kell a könyvek felett görnyednem. Várjunk csak! Hiszen alapból nem is kell!*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 14:20

*Látja hogy Cera mennyire felélénkül a bunyóval kapcsolatban. Megrántja a vállát, és két ugrással a lányelőtt terem. Ahogy felegyenesedik már lendíti is az öklét. Megpróbálja eltalálni a lányt majd egy gyors mozdulattal, a hátamögé kerül és megpróbálja elkapni a lány nyakát.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 14:36

*Oh, hogyne! Imádom a bajt, s mindent, ami izgalmas. Egy jó harctól végképp nem riadok vissza, izgatottan vágom bele magam, nem is tudván arról, milyen erős lehet Tara. Megpróbál eltalálni, de kikerülöm a támadást, ezután a nyakam próbálja meg megragadni, csak én lehajolok, majd felegyenesedve egy laza forgással a háta mögé kerülök. Hogy izgibb legyen a móka, ismét igénybe veszem az egyik kést, persze megölni nem óhajtok egy diákot, főleg nem Őt. Amúgy is csak verekedős típus vagyok, de nem túlzottan, szóval...*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 14:44

*Elkerüli Tara mindkét támadását, majd mikor meglátja az egyik kést kicsit távolabb ugrik. *~Van tapasztalata de hosszú távon nem bírja. Ha nagyon elnyúlik a csata mindenképp veszít. Ő inkább rövidtáv futó mint maratonista. Én is csak azért vagyok talpon egy egész napos futás után mert már évek óta edzésben vagyok.~*gondolkodik, és majd a késsel nem törődve a lány felé ugrik. Két tenyerére támaszkodva, rúg a lány felé hogy kigáncsolja, és a földre terítse.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 14:59

*Az asztmám. Hosszú időkre nyúlik vissza, a koszos otthoni levegő miatt alakult ki nálam és azóta is tart. Itt tisztább a levegő, mód van arra, hogy egy nap kigyógyulok belőle, de amíg tart, addig csak rövidtávon tudok jó harcos lenni. Pedig én hosszabb távon is jól akarok teljesíteni. A rúgást nem sikerül kikerülnöm, ahogy tervezem. Megpróbálok felugrani, azonban Tara a hosszú lábakkal nagy előnyt élvez. Még így is kigáncsol, én pedig elterülök a földön, bal kezemre esve rá.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 15:05

-Ennyi elég is volt.*mondja és kezét nyújtja az elterült lánynak. Nem az a célja hogy teljesen kikészítse.* -Egész jó de lehetne jobb is. Remélem nem sérültél meg.*mondja neki.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 15:15

*A mini párbaj elég rövidre nyúlik. Nem tart tovább talán egy negyedóránál. A legtöbb támadást kikerülöm, de van olyan, amit nem tudok egészen, ez pedig Tara speciális rúgása. Olyan hülye vagyok hogy felugrok még elérhető távolságokba, ő pedig pont akkor gáncsol ki, mikor a levegőbe vagyok. Chhh, már ez bosszant, sokat káromkodok magamban, miközben elterülök a földön, a bal karomra esve. Nem fáj, nem sérülök meg, azonban sajog, főleg a csukló,nál. Elfogadván a segítő kezet megragadom és felállok.*
- Kössz és jól vagyok, bár a harc eléggé rövid volt *húzom el a szám, majd a kosár palánkra nézek.*
- Ha már itt vagyunk, nem játszunk pár meneteeeet?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 15:22

*Elfogadja a segítséget és felsegíti a leányzót.*
-Lehet rövid volt de már most alig kapsz levegőt. Majd idővel jobb lesz.*mondja és a palánkra néz. Nem valami jó játékos sőt egyenesen utálja a kosarat, mert nem csak testvérére de egy másik fiúra is emlékezteti aki egy ideje eltűnt az iskolábol és az életéből is.*-Nem tudok kosarazei. És nem is igazán szeretek.*válaszol végül.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 15:30

- Talán éés remélem a következő hosszabbra nyúlik majd *egyet kell értsek vele. Már most nehezen veszem a levegőt, csak nem ismerem be, mert nem akarom. Nem jó, ha te vágysz a mozgásra, vágysz arra, hogy fuss, hogy harcolj, hogy élvezd az életet, de ilyen korlátozottsággal nem lehet, mert ez a betegség nem több néhány korlátnál, amit át lehetne törni, nekem viszont egyelőre nincs elég erőm hozzá.*
- Oh, értem! *lehajolok, hogy visszasüllyesszem a helyére kicsiny fegyverem, majd felegyenesedve elhúzom a szám.*
- Akkor viszont mit csináljunk?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 15:41

-Nyugodtan kosarazhatsz felőlem. Én majd leülök a lelátón. Minek, menjünk még be jó idő van.*mondja és leül a lelátón. Törökülésben ül és jobb kézfejét bal tenyerébe helyezi, és hüvelykujjait össze érinti. Egyenes háttal ül és lehúnya a szemét. NYugodt egyenletes levegőket vesz hogy megtisztítsa elméjét a zavaró gondolatoktól.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő
Mesélő
Mesélő


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 15:42

*A pálya szélén lévő bokrok megrezegnek. Holott a szél nem is arról fúj. Ha a lányok figyelmesek, még egy fekete valamit is megpillanthatnak. Csak egy rövid időre bukkan elő, nem is lehet kivenni, hogy mi az, csak annyi látszik, hogy fekete.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:05

-Jajj, embeeer! Nem tudod, mit hagysz ki! *nézek rá komolyan, majd egy labda után kezdek el kutatni. Ne már, ha tudom hogy ide jutok el a végén, elhozom a sajátomat! A szobámban tartom, de nem baj, max Taraval beszélgetem, bár ő... Valamilyen meditációba kezd bele, ahogy elnézem. Sóhajtva figyelem őt, mikor a bokrok kicsiny leveleinek zizzenését hallom. Értetlenül nézek azok irányába, de nem látok semmit. Vagy mégis? Megdörzsölöm szemeimet, ezután nagyokat pislogva fürkészem tovább a tájat. Valami feketét látok. Nem tudom mi, csak a színét ismerem fel.*
- Azt hiszem rossz a látásom *jegyzem meg halkan, majd idegesen hátrálni kezdek.*
- Taraa, légyszi hagyd abba amit csinálsz! Van ott valami! *szólalok fel kurtán és ha végre rám néz, hevesen mutogatni kezdek a még zöldellő vackok felé.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:20

*Nem foglalkozik Cera sajnálkozásán hogy mit hagy ki. Egyszerűen csak meditál még meg nem hallja a bokrok zörrenését kinyitja a szemét, és egy mozdulattal fölkel a padon állva. *
-Cera ne sipákolj már. Egyiptomban ennél veszélyesebb lesz a helyzet.*mondja és a lány mellé ugrik. *-Mutasd magad!*szólítja fel azt a valamit. Nem érdekli mi az csak társát akarja megvédeni mert láthatólag kiborúlt.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő
Mesélő
Mesélő


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:28

*A bokrok közé néa csend telepiszik, aztán hirtelen hatalma, mély hangú nevetés.*
-Se oldala, se feneke, mégis megáll a víz benne. Mi az?*Jön valahonnan, mély és reszelős hangon a kérdés. Bár a lény a bokrok között tűnt fel, a hangja mégis mintha mindenhonnan jönne, de szó szerint. Lehetetlen megállapítani, hogy jelenleg hol van.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:33

- Légy szíves egyél már meg azért, mert hozzád mertem szólni! *fordítom fejem morcosan a lány felé, majd összerezzenek a mély nevetésre. Körülnézek, azonban nem látom a forrását. Olyan, mintha mindenfelől jönne, fordíthatom a fejem még vagy nyolcvan irányba, akkor sem találnám meg, ha csak nem jön elő.*
- Nem vagyunk vevők a poénokra! *kiáltom el magam, miközben meg annyiszor végigfut a hátamon a hideg. Érzem, minden szőrszálam égnek áll a reszelős hang hallatán? Mégis ki, vagy mi lehet ez? Nem tudom, minden esetre igen, hogy ez a helyzet nem sugall jót nekünk.*
- Különben meg nem félek *nézek vissza iskolatársamra.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:41

*Tara teljesen nyugodtan áll és nem keresi a hang forrását. Másra figyel. Az árnyakat és a mozgásokat figyeli. *
-A kérdésedre a válasz... A felhő.*mondja nyugodtam.*-Ki vagy te mutasd magad. Nem áll szándékunk ban harcolni. Mond meg mit akarsz.*mödja ahogy előre lép és figyel.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Mesélő
Mesélő
Mesélő


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:46

-Jól válaszoltál, kislány.*Jön az előbb is hallott mély, reszelős hang, ismét mindenhonnan. Aztán a lány kijelentésére ismét nevetésben tör ki, de olyan mértékben, hogy szinte reng bele a föld.*
-Harcolni?*Kérdi nevetve.*-Mégis ki akar itt harcolni? Én csupán szórakozok.*És nagyon is jól, ezt még hozzá kell tenni.*
-Az első túl könnyű volt. Lássuk ezt. A szobának négy sarka van. Minden sarokban ül egy macska. Minden macskával szemben három macska ül. Minden macska farkán is ül egy macska. Hány macska van a szobában?*Még mindig nem tudni, honnan jön a hang, sem azt, hogy kitől vagy mitől származik.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 16:52

*Hááát oké. Hallgatással reagálok erre az egészre. Nem izgat, ha lábam alatt megremeg a föld egy kicsikét. Karba tett kézzel állok, Tara mellett. Én ugyanis el nem mozdulnék innen.*
- 32 *vágom rá kapásból, miközben alaposabban próbálom szemrevételezni a környéket. Előbb-utóbb fel kell bukkannia az idegennek, vagy maximum utánajárok, ha lenne valamilyen kiindulási pont a fekete színen kívül.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 EmptyVas. Szept. 15 2013, 17:03

*Nem érti mire megy ki ez az egész. Mire jó ez a találós kérdés áradat. Megpróbál közelebb lépni a bokovhoz ahol előzőleg azt a valamit látták. Szeretné megtudni, ki vagy mi szórakozik velük. A mindíg türelmes lány kezdi elveszíteni a türelmét. Bár még koránt sem annyira hogy támadjon.*~ Elegem van. A bátyám nyúzott ilyen ostobaságokkal. Sose bírt békén hagyni a találós kérdéseivel. Azért jobban figyelhettem volna Riugára.~*gondokodik és ökölbe szorítja a kezét. *
-Mi a francért cseszegetsz minket. Mi a jó neked abban ha találós kérdéseket teszel fel? Semmi értelnd.*mondja de már nem az idegennek. Emlékeiben újra testvérét látja és próbál nyugodt maradni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foci- és kosárpálya
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: