Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Tara Black
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Lucius Marga
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
David Rowle
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Foci- és kosárpálya - Page 7 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 7 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 7 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Foci- és kosárpálya

Go down 
+19
Mesélő
Cerasela Aries
Tatiana Roșca
Tidus Gary Scofield
Dan Fujikage
Tara Black
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Lucius Marga
Gavril Lucian Baticescu
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Kerekes Andor
Angela Bahneanu
David Rowle
Jenny Miles
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 11:40

*Tovább szaladgál a kutyám mire a lány elvágódik és nevetni kezd.* ~Ez bolond?~*kérdezem magamtól. Majd fölkelek és oda megyek. *
-Hé te! Teljesen megbolundultál?*kérdezem kőzbe lábammal meglököm a lábát.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 11:44

-Nem vagyok bolond csak ha bézázok mások előtt akor zavaromba elkezdek nevetni.
*Magyaráza Alexa a fiúnak miközben feltápászkodik.*
-Meg simogathatom?
*Kérdi a kutyára nézve.*
-Imádom az állatokat.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 11:53

*Mikor föltápászkodik megkérdezi megsímogathatja-e a kutyára nézek. Agyar hallkan morog. Mióta Dimmel találkozott bizalmatlan az emberekkel.*
-Ha hadja magát. Mondom és leülök a lelátóra. Agyar mellém húzódik gondosan kerülve a lányt. *
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 12:01

*Alexa ledérdel.A kutya oda meg hozá.Alexa megvárja míg a kutya kezdeményez.Óvatosan nyújtja felé a kezét.Nem fél atól hogy meg harapja.Ha megharapja akor így járt.De a kutya nem bántja.Alexa nyugotan meg tudja simogatni.Hoza is a labdát hogy Alexa dobálja neki.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 12:24

// Alexa nem figyeltél. A kutya morogva gazdája mögé húzódott.//

-Agyar nyughass.*mondom a mellettem ülő kutyának. Nagyon ideges természetű.*
-Így jártál kislány. Nem egy barátkozó típus.*mondom egy válrándítással. * -Kicsit ismerős vagy. Nem jártál a lovardában véletlenül?*kérdezem tőle elgondolkodva.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 12:43

-Hát így.*Mondja a lány.*-De ott szoktam levezetni a fáradalmaimat.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 12:49

-Értem. Én meg tanulás után ott melózom.*
-Ion vagyok te ki vagy?*kérdezem tőve. *
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 12:58

-Tök jó lehet ott dolgozni.
*Válaszolja a lány mosolyogva.*
-Engem Alexanak hívnak.De szólits csak Alexnak.Mit tudsz Ámor ról.
*Kérdi Alexa kíváncsi tekintetel.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 13:06

-Amor? Új ló. Nem igazán ismerem még bár nyugodtabb mint Táltos volt. *mondom. Táltos sok gondot okozott és elég agresszív volt. *
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 13:13

-Hát nem tudom.3Én Táltoson is sokat lovagoltam.Nekem mondjuk kezes bárány vol.De mi baja lett?Mert azt
én úgy tudom hogy helyete hozták Àmort.Na de Àmor ra se lehet egy szavam se.Nagyon jó.Talán jobb is mint Táltos.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 13:33

-Táltos megtámadott több diákot és lovat is. Egy lány pedig miatta súlyosan megsérült miközben Aldorót megrémisztette. Túlzottan veszélyes volt.*Magyarázom. Leginkább az én kezem van a dologban mert nem akarom hogy még egy diáknak baja legyen. A legtöbb lovat bárki lovagolhatja. De az a ló kevés embert viselt el.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 13:45

*Látom, hogy ma bár több sötétebb felhő elvonul az égen, süt a Nap. A sárga levelű fák is aranyszínben pompáznak. Jókedvűen kosárlabdát ragadok és teljes, fekete szabadidő felszerelésemben kicaplatok a kosárlabda pályára. Kicsit meglepődöm, mikor Iont látom ott, azzal a cafkával együtt. Kíváncsian odamegyek hozzájuk, de úgy, hogy Ion háta mögül haladva közelítsem meg őket. Hirtelen lerakom a játékszert és kezeimet a vállaira teszem.*
- Az a diák pedig most is pipa, főleg a barna hajú ringyóra, de már jól van és terveli a bosszút, Aldoro meg érdekes mód nyugodtabb. Amúgy mi is lett azzal a lóval? Hova vitték? *csatlakozom be.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:21

*Ahogy beszélgetek a lánnyal érintést érzek vállaimon majd meghallom Cera hangját.*
-Helló kislány. Jól vagy?*kérdezem utalva hogy esetleg Dim bántotta mert akkor nem állok jót magamért. *
-Egyenlőre egy olyan istállóba vitték ahol megpróbálják meggyógyítani. De már nem az iskola tulajdonát képezi így már nem a mi gondunk mi lesz vele.*mondom. Lehet kegyetlenül hangzik de az a ló sok bajt okozott. Alexa valami oknál fogva nagyon csendben van majd nem sokkal később távozik. *
-Jól vagy? Nem bántott az a srác?*kérdezem hallkan.*- Nem lett volna rossz ha elmondod hogy barátod aki nem mellesleg vámpír.*mondom neki. Lehet nem ért volna felkészületlenül. De akkor sem cselekednék másképp mint aznap este a klubhelységben.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:34

- Adios, cafka! *kiáltok utána, mikor távozóra fogja. Hupszi, azt hiszem kerül a kis nyomulós.*
- Szia! *ülök le elé* - Jól vagyok, de nem tudom, mit tehetnék *sütöm le tekintetemet, majd a lemenni készülő Napra nézek.*
- Nem bántott, csak a viselkedésével *mondom hirtelen, elmerengve* - Nem így ismertem meg. Tudom, hogy el kellett volna mondanom, viszont nem tudom, te hogyan reagáltál volna rá. Ő amúgy még nem is tudja az igazságot, emiatt pedig totál kikészültem. Ha hirtelen mindent rázúdítok, lehet csak elkeseredik és el is veszíthetem, mint baráti barátot, viszont azt sem akarom, hogy te elhagyj... Azonban ha újra találkoztok, lehet nem úszod meg ép bőrrel, habár Tegnap végül bocsánatot kért a fiú és úgy látszik, egyelőre minden rendben van.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:45

*Alexa amilyen hamar elment olyan hamar vissza is jöt.*
-Bocsi csak hoztam egy pulcsit.
*Mosolyodik el gúnyosan a másik lányra nézve.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:54

-Cera, nem azért mondtam mert hibáztatni akarlak. Csak meg akarlak védeni. Nem akarom hogy miattunk bajod essen. *mondom és azt veszem észre hogy Agyar a lány ölébe helyezi a fejét. Nagyon szereti Cerát és megértem.*
-Tudod vannak kockázatok az életben. És miattad érdemes megkockáztatni hogy megöl egy vámpír.*mondom rá mosolyogva. Majd kicsit hátrébb húzódom mikor Alexa újra megjelenik.*
-Ugyan nincs baj.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:10

- Pedig nem bánnám, ha miattatok bajom esne. Sokkal inkább aggódom amiatt, hogy mi lesz, ha mindent elmesélek neki. Megjegyezte, hogy bármit elmondhatnék neki, de komolyan aggódom, hogyha így teszek, az csak újabb háborúkat szülne *Keserűen felsóhajtok. Örülök, amíg a lány sincs itt. Megkönnyebbültebben beszélgethetek a fiúval, addig is.*
- Úgy gondolod? *pislogok rá meglepődve, aztán megpillantom a rémálmomat* - Gyűlölöm más gúnyos mosolyát és téged is *nézek szúrósan Alexara.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:15

-Ja gondolom azért nincs most lovad otthon.Ahogy Aldoró se a tiéd volt.Hanem az iskola tőlünk vete meg.
*Mondlya Alexa megint csak gúnyos mosolyal.*
-És már az is intézőbe van hogy az én kis Csillagomat ide hozhasam.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:32

-Igen komolyan beszélek.*mondom egy halvány mosolyal ahogy rákacsintok majd mikor Alexa megjelenik érzem hogy feszültebb lesz a levegő kettejük között.*
-Csakhogy Aldoro már az iskola tulajdonát képezi ezért az lovagolja aki akarja. És jelenleg Cera kapta meg hogy dolgozzon vele. Ebbe még nekem sincs beleszólásom. *mondom közben egy terv körvonalazódik már a fejemben. Nem könnyű ha elveszíted a lovad. Agyar továbbra sem hadja ott Cerát. Mintha meg akarná védeni.* -Ha lehet ne szedjétek szét egymást. Nem szeretnék az irodán kikötni hogy beszámolót tegyek.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:44

*Eddig vasmarokkal tépem azt a bizonyos gyeplőt. Hadakozásba kerülök saját magammal, csakhogy ne szóljak vissza a lánynak teljes durvasággal. Nehezen, de tartom magam, viszont ekkor felhoz egy olyan témát, amitől hirtelen elengedem magam.*
- Hogy mered felhozni a lovamat témának?! *üvöltök, kikelve magamból. Ion megtapasztalhatja, milyen vagyok teljes dühvel, ahogy Alexa is. Legszívesebben be is húznék neki, egyedül a kutyus köt le, akinek időközben a fülét kezdtem vakargatni, mikor rájöttem, hogy odajött hozzám. Lepillantok rá, majd a fiúra.*
- Ha irodára mersz menni, nem kell többé attól tartanod, hogy sétálj. A repülés majd feltölt erővel *jegyzem meg élesen, miközben lopva hálás pillantásokkal halmozom el. Jól esik, hogy kiáll mellettem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:52

-Bocsi mennem  kell.Mert Ámor már vár.Meg Aldorónak is küldött apa valamit.Sziasztok.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:06

-Cera kérlek nyugi. Alexa légyszíves ne gúnyolódj. *mondom ahogy távozik. Csak akkor nyugszom meg teljesen mikor már nincs velünk. Cera felé fordulok. Föl se vettem magamra a fenyegetőzést. *
-Hé, jól vagy?*kérdezem tőle. Tudom hogy fájdalmas neki amit a lány mondott. Fölkelek és átülök mellé. Óvatosan magamhoz ölelve hogy megnyugtassam. Nem jó látni mikor szomorú.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:41

*Végképp kiakadok, amikor a lány csakúgy bejelenti hogy megy, majd odébb áll. Tátott szájjal nézem végig, ahogy távolodik tőlünk.*
- Nem, nem vagyok jól! *kiáltok a fiúra, majd némán hozzábújok, ujjaimmal a ruháját markolászva. Sajnálom, hogy így kiakadok, de nagyon fájt, amit Alexa mondott. Szerintem nem normális csaj, őszintén csodálom, hogy a lovak miért nem vetik le a hátukról?*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:53

-Csss. Nincs semmi baj. Itt vagyok veled. És Alexával ne foglalkozz. Amúgy. Táltos elvitetésében az én kezem van.*mondom hallkan. *-Miután megtudtam hogy miatta sérültél meg. És mivel a nap mint nap ott dolgozó személyek minden hónapban megbeszélik mi van a lovakkal, csak el kellett mondanom hogy súlyos sérüléseket okozott neked, azonnal döntöttek és elvitették.*mondom közben eldobom a labdát hogy Agyar kicsit magunkra hadjon.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 EmptyVas. Nov. 17 2013, 18:31

*Csendben a ruháját markolászom, miközben a földet bámulom. Nincs túl jókedvem, amióta csak lelépett az a fruska.*
- Tényleg a te kezed van benne? *kérdezem meglepődve. Csodálkoztam - mikor rájöttem -, hogy eltűnt az a másik fekete ló, de most legalább tudom hol van és miért* - Áh, így értem! Szerintem jól tetted hogy beszéltél róla, a-aaaranyos tett volt. Köszönöm, és azt is, hogy kiálltál mellettem, meg hogy itt vagy *mondom halkan, felpillantva rá.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foci- és kosárpálya
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: