Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Foci- és kosárpálya - Page 2 Vote_lcapFoci- és kosárpálya - Page 2 Voting_barFoci- és kosárpálya - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Foci- és kosárpálya

Go down 
+19
Mesélő
Cerasela Aries
Tatiana Roșca
Tidus Gary Scofield
Dan Fujikage
Tara Black
Jezabell Pads
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Lucius Marga
Gavril Lucian Baticescu
Kevei-Túr Johanna
Radák Zolta
Kerekes Andor
Angela Bahneanu
David Rowle
Jenny Miles
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Radák Zolta
Hatodik évfolyam
Radák Zolta


Hozzászólások száma : 56
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyVas. Dec. 11 2011, 21:05

-Na igen, az volt, bár itt sem panaszkodom. Én szeretem a Coxton meghittségét is. -*Vonja meg a vállát. Az első piálós sztorit megmosolyogja.*
-Hát, nekem nem volt ilyen szerencsém. Az én apám ki is tagadna, ha megjelennék előtte részegen, a nagyapám elég keményen nyomta az ipart.-*Jegyzi meg magyarázatul, elhúzott szájjal.*-Hiába, hogy én nem szeretnék a nagyfater nyomdokaiba lépni... -*Végül nem fejezi be a mondatott, de biztos benne, hogy évfolyamtársa így is megérti. A srác utolsó mondatában feltűnik a múlt idő, de Zolta úgy gondolta, nem elég bunkó ahhoz, hogy első találkozásnál efelől érdeklődjön.*
-Nem panaszkodhatok, elég jók. És némelyik elég könnyen kapható...-*Ismét sokatmondó vigyor, ami a bál emlegetésétől le is olvad a képéről.*-Na látod, nekem meg épp az a bajom, hogy nem tudom eldönteni, két csaj közül melyiket válasszam.-*Csak kitört belőle.^^ Hiába na, napok óta ezen őrlődik, ami még szokatlan neki.*
-Ott van Mio, akit úgy érzem, könnyebben megkapnék, viszont vele van is egy csomó közös témánk... a másik meg... áá...-*Naagyon nehéz kimondani azt a nevet.^^*-a háztársam, Johanna... és ő annyira elérhetetlen, néhol meg mégis úgy érzem, bejövők neki. Eddig sosem voltak ilyen problémáim, ha akartam egy csajt, azt megkaptam. De Johival valahogy nem sikerül egyről a kettőre jutni.-*Fejcsóválással fejezi be a mondatot, aztán témát vált, ne csak ő dumáljon.*
-Hogy érted, hogy az is egy ok volt? Mit csináltál te a Martionban?-*Kérdi vigyorogva, nem leplezett kíváncsisággal a hangjában.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyVas. Dec. 11 2011, 21:19

*És jön, sötétben, sétálni. Idióta, ezt mindig is tudjuk. Valahogy rejtve marad a fények elől is. Így megpillant két srácot, s szerencsétlenségére Zoltát is ott találja...* ~Na nee.. előle bújkálok napok óta, erre tessék... Jokó... ez... ultrakész.~ *Mérgelődne tovább ő magában, a székek hátulsó soránál, de aztán Zolta hangja megcsapja a fülét...* "Mio... könnyű, közös témák, blabla.." *Aztán tovább hegyezi a fülét, mire kihallja a nevét. Egyszerűen. Lefagyott. Kész.* ~Mi van? Ez rólam beszél és... Miket?! Bejön nekem? Mi? És é... én is bejövök neki? Vagy mihh? Ezt én nem értem... De hát utál ez a nyomorék! Úr Isten...~ *Aztán egy ártatlan, fagyott falevél a vesztét okozza a hallgatózás közben. Megcsúszik, miközben közelebb osonna, jobban hallgatózni... És eltaknyál. De nagyot. Koppan, reccsennek az ágak. Ezek után tuti, hogy nem marad fedetlenül a lányka. Mármint, ruha van rajta, de ő biztos feltűnik a srácoknak. Pláne a sikítása. Nem fáj semmilye. De reménykedve a rejtőzködésben, ő inkább a földön marad fekve.* ~Add Merlin, hogy azt higgyék állat vagyok.. Bárcsak egy állat lehetnék... Egy... Inkább legyek most poloska. Könyörgöm. Egy ágyi poloska... És haljak meg itt a hidegben, csak ne lepleződjek le...~ *És fekszik tovább mozdulatlanul, könnyeivel küszködve.*
Vissza az elejére Go down
Kerekes Andor
Hatodik évfolyam
Kerekes Andor


Hozzászólások száma : 98
Kor : 29
Regisztráció : 2008. Jul. 25.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyVas. Dec. 11 2011, 21:24

*CSóválja a fejét. MEg persze vigyorog is.* ~Nem gondoltam volna, hogy Panaganos és ilyen jó arcok is lehetnek. De most még biztos nem akar bunkó lenni, mindegy. Arc a csávó...~ *Jegyzi meg magában, felírja a nevét agyának egy kis zugába, ahonnan később talán előhalászhatja, ha szüksége volna rá, vagy újra találkoznak.*
- Hát, akkor te nagyon mázlista vagy... Én még eggyel sem találkoztam. *Sóhajt nagyot, aztán befejezi a másik kérdésre is a válaszát.*
- A történetem most nem ide tartozik. Hosszú lenne. Röviden annyi, hogy: idősebb csaj, ő meg én, kirúgták, rájöttek, ennyi. Szerelmes voltam, elmentem, nem tudtam mások szemébe nézni. Nem volt jó. Mindegy már. Elmúlt. Újra vadászok. Talán sikeresebben. *Vigyorog, aztán valami sikkantást hall.*
- Te is hallottad??!!! *Kérdezi, de nem ijedt meg. Annyira. Felpattan és a hang irányába néz. Nem lát semmit, de megborzong. Utálja az erdőből jövő hangokat.*
- Hallod, marha hideg van, menjünk vissza. Én legalábbis visszamegyek. Majd még biztos találkozunk. Ha máshol nem, a Bálon! Csá! *Köszön el integetve, még mindig összeráncolt szemekkel néz a hang irányába.* ~Wow.. Milyen állat lehet ez?~ *Aztán összeszedi a labdáját és elsiet a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Radák Zolta
Hatodik évfolyam
Radák Zolta


Hozzászólások száma : 56
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyVas. Dec. 11 2011, 21:44

*Végighallgatja a srác mondandóját. Érdekes történet. Aztán valami reccsen, koppan, nyög.*-Nem, én még maradok, megnézem, mi lehet ez. Talán egy megsérült állat. Viszlát!-*Köszön el a sráctól, majd indul meg a hang irányába. Nemsokára rá is talál a földön lévő leányzóra.*
-Nocsak... ilyen későn, ilyen sötétben egyedül settenkedsz?-*Kérdi picit gúnyosan, mit sem sejtve arról, hogy a lány kihallgatta őket, kezét nyújtja.*
-Megütötted magad?-*Érdeklődik, mert a közhiedelemmel ellentétben nem utálja Johit, csak néha rajta köszörüli a nyelvét. Készített neki fincsi italt, sőt, még Soma bulijába is elhívta, s bár lehet, hogy nem annak tűnt, de komolyan gondolta, hogy a lány nélkül nem megy.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyVas. Dec. 11 2011, 21:53

*Amikor hallja, hogy Zolta társasága elmegy, fellélegzik, de aztán Zolta rátalál.* ~Add uram, hogy soha ne kerüljek ilyen szituba. A másodikat nem élném túúúl!~ *Nyafizik, aztán Zolta felsegíti. Nem tud neki mit mondani. Csak áll ott a sráccal szembe. Haja belehull a szemébe, szeme csillog, szívverését pedig kábé mérföldekről hallani lehet.* ~Nem tudok megszólalni. Ha kinyitom a szám, egész biztos valami fura jön ki rajta. Csukva tartom amint...~ *Aztán kibukik az első szó, amióta ott álldogál a sráccal szemben.*
- Mindent hallottam. *Ennyi. Nem akar kertelni, nem hazudik, két szóban elmondja, mi a baja, és nem settenkedett, csak erre tévedt, bár véletlen biztos nem volt, mert az életben nincsenek véletlenek. Csak Sors van.* ~Aha Jokó, ügyes vagy gratulálok...~ *Hátat fordít Zoltának, könnyeivel küszködik, de nem sír. Csak megijedt mikor elcsúszott.. Majd erre fogja... Ja, olyan hihető lesz.*
- Mégis mi a frászt képzelsz magadról? *Fordul meg hirtelen, aztán beleböki hegyes kis ujját a fiú mellkasába. Bökdösi.* - Hümm? Mit képzelsz? Úgy beszélsz rólam, mintha... Minthaa... ~Kedvelnél...~ Olyan jóban lennénk, hogy majd megkapsz? Mi vagyok én? Nyeremény? Díj? Akit beraksz a szekrénybe, aztán otthagysz porosodni.. Pfff... Idióta pasik! *Fakad ki belőle. Számára ez jogos letámadás. De hát aki hallgatózik, vállalja a következményeket.*
- Amúgy te, sosem fogsz megkapni! Sosem! Értetted? *Még mindig bökdösi a srác mellkasát, de egyre közelebb lépve... Hogy jól odapiríthasson. Csak néz, pislog felfelé. Hol mérgesen, hol lágy és csillogó szemekkel. Olyan bonyolult az egész.*
Vissza az elejére Go down
Radák Zolta
Hatodik évfolyam
Radák Zolta


Hozzászólások száma : 56
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 19:32

*Johi első mondatától lefagy arcáról a mosoly.*
-Te...? Hallgatóztál?-*Nem, nem akar hinni a fülének. Egy ilyen szép, helyes kislány miért tesz ilyet. Persze, mert Panaganos. De ez sem mentség. Egy pillanatig azt sem tudja szegény srác, mi tévő legyen. Kész. Vége. Lebukott. Aztán mielőtt reagálhatná, Johi kifakad, és támad. Az ujjával. Zolta meg ideiglenesen sokkot kap. Illetve csak ideiglenesen tart a sokk. ^^ Mert aztán egyik kezével a bökdöső ujjacskás kezet, másikkal meg a lány száját fogja be. Nem túl durván, de elég erősen ahhoz, hogy a Johi ne szabadulhasson.*
-Talán ha jobban kinyitottad volna azokat az aranyos kis füleidet, ha már hallgatózásra vetemedsz, jobban kellett volna figyelned.-*Sziszegi, suttogja, nem lehet eldönteni, a lány arcába, közben szürkészöld szemét le sem véve a lányéról.*
-Nekem éppen az a bajom, hogy nem tudlak megközelíteni. Mégis mi bajod? Turmixot csináltam neked, könyvet adtam kölcsön! Szerinted eddig hány lánynak készítettem el a kedvenc turmixom?-*Tök komoly, és továbbra is fogja áldozatát.*-Alkohomentes változatban...természetesen. Mert téged leitatni... Bármelyik csajjal meg tudom csinálni, veled nem... Bosszantó vagy, tudod!-*Szeme villámokat szór, aztán elengedi a lányt, de csak a száját, és mily' meglepő, a lányka tovább folytatja.*
-Sosem? Ó nagyszerű! Csak körülbelül több millió csaj futkározik rajtad kívül a világon, akik egy szavamra ugranának.*Most sem mosolyog, nem, ahhoz most túlságosan meg lett bántva. Kihallgatták a legféltettebb beszélgetését. Ráadásul a lehető legrosszabb fülek.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 19:44

*Tátog, mire mondana valamit, de aztán befogják a száját, nem is böködhet, így kénytelen-kelletlen végighallgatni Zoltát!* ~Mégis... mégis... miért ilyen szép az a csúnya szeme? Mih? Váááh~ *Szusszant, és lehiggad, míg Zolta ki nem őrjöngi magát. Aztán pedig teljesen elképed, amit mond a srác. Na, most aztán jól összezavarták! Köszöni szépen!*
- Te... Te nem utálsz? Te meg akarsz kapni? És... *Nagyot nyel, mert olyan nehéz neki most értelmes mondatokat nyögni, hogy idő kell hozzá, az értelmetlenhez is sok idő.*
- Most akkor mi van? Akkor menj, keress magadnak helyettem 8 normálatlan csajt! Tessék! Abonynak igaza volt, mikor azt mondta, hogy te az összes lányt imádod... És... és nem csak azt az egyet, aki... Aki!!! ~Én vagyok, te nyomcsa!~ *Szemeiben könnyen gyűlnek, de nem sír, a szomorúságtól biztos nem. Ez csak méreg. Hogy mégis miért olyan hülye, hogy most odadobja a srácot, akit tényleg nagyon is kedvel 8 másik csajnak... Csak azért, hogy a srác boldog legyen, ő meg végignézze, hogy mással hogy boldog... Vele meg nem. Azt sem tudja, mit mondjon a továbbiakban. Csak hápog.*
- Aki... Aki mondjuk elmosogat utánad, visszaadja a könyveid, sőt! Még sütni is szívesen süt, pedig utál! *Na, ez most így bonyolultan hangzik, pedig igaz. Utál sütni, de Zoltáért lehet sütne süteményt. Sőt, tortát is...*
- Akkor menj, és válassz a több millió közül csak egyet, aki ezt mind megteszi! *Mered Zoltára zöld villogó macskaszemeivel. Képtelen többet kibökni. Lefejti magáról már a srác kezeit is... Inkább hozzá sem ér. Csak égeti az érzés.*
Vissza az elejére Go down
Radák Zolta
Hatodik évfolyam
Radák Zolta


Hozzászólások száma : 56
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 19:57

*Most már kezdi ő maga is elveszíteni kissé a fonalat.*-De igen, azt utálom, mikor ilyen kis hisztis vagy!-*Vágja a lány fejéhez, ami annyit tesz, nem, nem utállak. Bár a vita hevében lehet, hogy Jokó most nem fogja ezt az értelmet észrevenni, talán később, ha még elgondolkodik a beszélgetésen...feltéve, ha még elgondolkodik rajta. Zolta még biztos el fog.*
-Ó! Nehogy azt hidd, hogy sírni fogok utánad, hidd el, akad nem 8, hanem 18, 28, vagy akár 88 csaj is, akielmosogatna utánam, visszaadná a könyvemet, meg sütne ... süüüütneEE?-*A heves felsorolást félbeszakítva, meglepetten kérdez vissza, mintha csak most értette volna meg a szó jelentését.*-Te sütnél rám?-*Kérdi kicsit szelídebb hangot megütve, szemöldökét felvonva. Nem, most nem néz semerre, csak bele Jokó szemeibe.^^ Ha eddig nem volt összezavarodva, most már totálisan össze van. Hogy mennyire utálja ezt.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 20:03

*Na jó, most már ő is teljesen kezdi elveszteni a fonalkát. Nem is pók, tehát végülis mindegy, merre van a fonal. xD Aj-aj, user sem tiszta. Jokó nagy szemekkel pislog Zoltára.*
- Igen, ilyenkor vagyok hisztis! Máskor meg te is nagyon jól tudod, hogy nem! *Vágja rá. Mindegy neki, mire értette a srác. Aztán megijed szinte Zolta reakcióján. És el is pirul. Elszégyellte magát. Kellett neki felhozni a sütést. Utál sütni. Pfff.*
- Igen, sütnék neked, pedig utálok sütni! DE neked még én hülye tortát is sütnék! Vááh.. *Elneveti magát. Kész. Tiszta őrület ez az egész. Felkacag, hangosan. Nem gúnyosan, csak olyan zavarodottan, olyan: "most már minden mindegy" alapon és csak kacag Zoltára. Mikor végre abbahagyta, belenéz azokba a naaagy "csúf" szemekbe.*
- Bolond vagy! *Nyögi ki végre a nagy igazságot. Ez sem gúnyos, se nem rosszindulatú. Megcsóválja a fejét és elmosolyodik.*
- Én is bolond vagyok. Nem kellett volna hallgatóznom, de véletlen történt. Sajnálom. *Sóhajt, lebiggyeszti ajkait, és zavarodottan tördeli a kezét. Sőt! Zavarában még a cipőjére is lebámul.*
Vissza az elejére Go down
Radák Zolta
Hatodik évfolyam
Radák Zolta


Hozzászólások száma : 56
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 20:31

*Továbbra is összevont szemöldökkel figyeli a lányt.*~Most meg miért pirult el?~*A lány szerencsétlenségükre épp az ösvény mellett kötöttek ki, annyi fény még épp ideér, hogy a srác észrevegye Johi arcszínváltozását. De most nem túl bunkó, nem teszi szóvá...bár ha a lány felhúzza... de végül nem tette, sőt, még jobban meglepte.*
-Igen, tudom, hogy bolond vagyok, de te meg még bolondabb... sütni nekem!-*Fejet csóvál.*
-Na figyelj... egyetlen feltétellel bocsájtom meg neked a hallgatózásodat.-*Fordul ismét a lányhoz, huncut, zoltás félmosollyal, mélyen a lány szemébe nézve.*
-Ha eljössz majd Soma bulijába.-*Böki ki végül, a "velem" szócskát direkt nem tette hozzá, megadja Johinak a párválasztás lehetőségét, ezúttal, de...*-éééés... a karácsonyi bálra*hatásszünet.*-Velem.-*Fejezi be végül. Zoltás vigyor ezerrel, szépen csillogó szemek a Johiéban, s tán még egy kis önteltség is, de az csak pár pillanat erejéig, s olyan gyorsan tova is suhan a srácarcáról, mint ahogyan jött.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 20:47

*Nagyot sóhajt. Nem akarja ezt. Vagyis, Zoltát még talán csak-csak. De ő nem hajlandó eszköz lenni.*
- Soma bulijára te Miómával *igen, gúnynév* mész. És én úgy nem megyek. Karácsonyi bálra meg lehet nem is akarok menni. Még akkor sem, ha te hívsz el. De jó, oda elmegyek, ha nem leszel épp Mióval összesülve. *Megvonja a vállát. Nem lesz Zoltával semmi. Bele kell törődnie... Muszáj lesz. Hátrál is egy lépést. Nehogy már valamire is gondoljon a srác!*
- Ja, tudom. Hülye vagyok. Kész, pont. Lépj rajta túl. Ez van. Bocs, hogy belezavartam a képbe, ha belezavartam. Bocs, hogy hallgatóztam... És bocs azért is, mert fura érzéseim vannak veled kapcsolatban, amit képtelen vagyok megmagyarázni, csak végre szállj ki az álmaimból, mert unalmas, hogy minden egyes alkalommal miattad kell éjjelente felébrednem... Úgyhogy csinálj ezzel valamit, különben... *Nagy sóhaj, kibukott, most viszont tényleg észrevétlenül hullanak könnyei. Kész. Eddig bírta. Hetek óta Zoltával álmodik, vele ébred, vele fekszik. Talán most így könnyebben elfelejtődik és megszabadul az álmoktól. Felébredt. Végleg. És most fáj neki.*
Vissza az elejére Go down
Radák Zolta
Hatodik évfolyam
Radák Zolta


Hozzászólások száma : 56
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 21:08

-Hé, ügyes kislány vagy te, ne akard, hogy kerítőt játszak! Meg amúgy is, buliba azért is megy az ember, hogy ott felszedjen valakit.-*Persze, azt már nem fűzi hozzá, hogy bizonyára kiherélni azt a szerencsétlent. Az ő kiszemeltjeire csak ne hajtson rá senki. Értsd: se Mióra, se Johira.*
-Miót meg hagyd, rendes lány!-*Villan a szeme. Nem bizony, még az esetleges vetélytársaknak sem hagyja a másik csúfolását... általában.^^ Végighallgatja a lány kitörését, s mikor végez, közelebb lép, hiába, hogy a lány megtette a kellő lépéseket, azok a lépések áthidalhatók, és Zolta most éppen azt tette, áthidalta őket.*
-Figyelj kislány.-*Fogja két keze közé a lány arcát, s hajol nagyon-nagyon közel az arcához.*
-Most megcsókolhatnálak, de ezzel csak összetörném az álmaidat.-*Letörli a lány szemeiből a könnyeket, legalábbis egy részét.*-Te egyáltalán nem ismersz engem.~Nem lehetek a pénzes pacákod.~*Teszi hozzá keserűen még magában, de akkor leleplezné a barátját, amit nem akar. Pedig ha tudná, hogy Abony nem mondott el neki mindent... S most ki fogja csinálni, amiért kihagyott egy ilyen alkalmat, s valószínűleg tÍz perc vagy egy negyed óra múlva Zolta is kiherélni legszívesebben magát egy ilyen alaklom elszalasztásán, hiszen most védtelen Jokó, érzelmileg is taccsot, most tényleg könnyű lenne megcsókolni és a csillagokat is leígérni az égből. De Zoltának nem megy. Most nem. Maga sem tudja miért. Így egy hosszúnak tűnő pillanat múlva, míg zöldes szemeivel, melyből haragot, zavart, szomorúságot egyszerre ki lehet olvasni, a lány szemeibe néz, kezeit leengedi, s megindul a kastély irányába.*
-Ne maradj sokáig, veszélyes lehet kint.-*Mondja még, hátra sem nézve, majd gyors léptekkel halad előre, s a lány már ha akarná sem tudná beérni.*


//Köszöntem.//
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12 2011, 21:18

*Egyszerre megijed, de egyszerre jó érzés is, hogy ott van Zolta. Hallgatja, kussol. Nem mond semmit. Egyszerűen csalódott és mérges is, hogy mi ez már - az érzés?! Nem szokott ő ilyen hülye lenni. Főleg nem egy pasi miatt.* ~Idióta hormonok. Idióta Johanna. Idióta Abony. Biztos beetette a pénzes dumámmal. Megölöm, megütöm, megharapom.~ *Fut át villámgyorsan az agyán egy szünetelt pillanatban.*
- E... Ééé... *És ennyi, nem tud többet kinyögni. Csak nagyot nyel. Hülye pasik. Legszívesebben most egyhelyben toporogna, üvöltözne, és megütni Zoltát is, a mellkasát ütögetné, de nem teszi. Nagyot nyel.*
- Nem szeretnék veled soha többé álmodni!*Nyögi ki elfúló hangon.* ~Dehogynem, csak húzz már el innen, hadd bőgjek!~ *És meg is kapja, amit akar. Zolta elmegy, otthagyja. Amint a srác hallótávolságon kerül kitör belőle az üvöltés.*
- Váááá! *Üvölt, mint egy fábaszorult féreg, de előtte egy gyors halkító bűbájt tesz magára. Így ki is adja, meg nem is!*
- Addig maradok, míg szét nem marcangol valami szörny.... *Ez az utolsó mondat a mai beszélgetéshez. És tényleg... Johanna csak hajnalban, pirkadatkor tér vissza az ágyába, s többé-kevésbé átalussza az egész következő napot... Rémálmokkal, szépálmokkal mindennel küzd. Leginkább az érzéseivel és gondolataival...*


//én is köszi!//
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 21:01

*Soma érkezik. Nincs is jobb, mint térdig érő hóban kosárra dobálni. S mint olyan, nincs is rajta más, csak egy szürke mackónadrág és melegítő, sport cipő. Megfagyni nem fog. Remélhetőleg. Ismer már egy-két hasznos bűbájt a melegen tartáshoz. A hónak köszönhetően a labda nem pattog, s mivel ez a sok hó mind most hullott le, nem valószínű, hogy reggel előtt el lesz takarítva. Soma meg most nincs takarítós kedvében. És beéri annyival, hogy kosárra dob, majd a visszapattanó labdát elkapja és így tovább. Már amikor fel nem esik a hóba. Nem üti meg magát, puhára esik. Leporolja magát és folytatja a "játékot"*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 21:12

*Lassú léptekkel érkezik meg nem sokkal Soma után a pályára. Fekete Martens bakancs van rajta, katonamintás nadrág és fekete bomberdzseki. Cigiszünet. Ezvan. Elkallódott a kölyök. Először nem is látja rendesen, hoyg ki van a pályán, csak a mozgásából válik végül világossá a dolog.*
- Szervusz barátom!
*Üdvözli a fiút. Nem rég érkezett meg újra, megint az iskolába, már kitudja hanyadszor és most találkozik először élő, normális emberrel. Somával meg régi jó cimborák, szóval reménykedjünk, hogy nem küldi el őt a búsba.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 21:24

*Ismerős hang. Túl ismerős.*~A francba Soma, hát már hallucinálsz is?~*Rója fel magának, aztán ahogy a labdáért ugrik, a sötétben egy még sötétebb foltot vesz észre, piros pislákolással.*
-Szentséges szalamandra! Hát mégsem hallucináltam az előbb?-*Költő kérdés, persze, s időközben már a labda kitudja a fél méteres hó melyik felének mélyén van, mert SOma már nem sokat törődik fel. Öles léptekkel, már amennyire térdig érő hóban öles léptekkel lehet, halad rég nem látott cimborája irányába, s már nyújtja is jobbját.*
-Szerbusz öregem!-*Máskor soha nem használná eme szót, tán ha fizetnének, akkor sem. De ez most más. Ez most egy kivételes pillanat, alkalom. S miközben köszön, s megszorítja barátja jobbját, vonja is közelebb olyan váll összeértetős-ölelkezős üdvözlésre.^^*
-Hogy vagy? Ezer éve nem láttalak!-*Jobban mondva csak pár hónapja, a sikeres vizsgákat még együtt ünnepelték meg Troxián a kocsmában. Aztán jött a nyár, s utána az ősz, amelyet végül a késő ősz követett, meg az évnyitó, de Lucinak híre sem volt.*
-Már azt hittem, nem is látlak. Az a hír járta, nem itt folytatod tovább.-*S nem nehéz kitalálni, ez a hír honnan járta.^^*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 21:32

*Horkanva elneveti magát és jól megrázza a másik kezét, meg váll összeérintős- ölelgetés. A hivatalos műveletek után pedig meggyújtja pálcájával a cigijét és elkezd pöfékelni.*
- Hát... volt egy kis problémám... többször voltam kórházban, ilyesmi. Mindegy. Úgy volt, hogy talán vissza se jövök. Ezvan...
*Vonja meg a vállát, majd leütögeti kicsit a hamut és nyugodtan tovább cigizik. Bakancsával lapogatja a havat.*
- Meg hát... azzal a khm... lánnyal is szétmentünk. Igazából biztos abba betegedtem bele...
*Megrázza a fejét. Kicsit keszekusza amit beszél, de talán érthető. Majd fél évet nehéz elmondani két mondatban.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 21:50

-Merlinre... és én erről semmit sem tudok.-* Úgy marad kb mint a fogorvosnál. Aztán szép lassan összeszedi magát, most Luci jól van, s ha már a Coxtonban van, biztonságban is van, hiszen itt van Angela meg Béla bá is. Meg még az a másik gyógyító... Afrodita. Talán. A másik megjegyzésre elhúzza a száját.*
-Hát, én nem tudom, hogy mi volt köztetek, de az egyszer biztos, hogy a csaj is megváltozott.-*Kezd bele.*
-Láttad már azóta? Én bevallom, alig ismertem meg, mikor megpillantottam. Már nem is az a kis szende lányka. A haja vérvörös, mindig ki van sminkkelve 10 centinél kissebb sarokkal még nem is láttam.-*Igen, ez mind-mind ellentéte az egykori Honinak.*
-Szóval hidd el, az a kiscsaj is megsínylette. Jenny szerint azóta ilyen, hogy szétmentetek.-*Jegyzi meg, s a lány nevét kiejtve elhúzza a száját. Most velük sincs minden a legnagyobb rendben.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 21:58

- Nem is tudhatsz. Nem mondtam senkinek. Amúgy nem kell beparázni. Nem volt nagy baj... annyira. Csak pár műtét, ilyenek.
*Igen... kemény legény a kölyök. Sok mindent kibírt már az életben, ez sem ártott meg neki. Mi több, hülye, életrövidítő szokásai vannak továbbra is.*
- Nem. Is nem is érdekel. Hülye kis r*banc... Már bocsánat a kifejezésért... A cigi miatt, meg amiatt, hogy nem tájékoztattam időben, hogy kórházba kerültem szakított velem. Basszus... néztem... két és fél év után... egy ilyen tatár indokért? Nemtom haver, nemtom...
*Gyorsan eldarálta ahogy tudta... Inkább nem beszél róla sokat. Attól függetlenül, hoyg nem beszél róla, még eléggé fáj neki, hiába keményfiú.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 22:16

*Most jönne a második áll-leesés, avagy fogorvosi szék, és nem, nem a Christie néni majdnem azonos című regényére gondol user.^^*
-Nemár... hát... ezt nem gondoltam volna a csajról.-*Húzza el a száját, s direkt nem szólítja a nevén, az úgy túl személyes lenne, s lehet, Lucit rosszul érintené.*
-Hát, nem tudom, ez mennyire vigasztal, de mi is a szakítás szélén állunk. A közelebbi szélén.-*Vonja meg a vállát. Kész, kimondta. Végre valaki, akinek ki tudta mondani. Persze, ott van az apja, Nath, de ez azért mégis csak más volt. Nathnél arra is kell ügyelni, hogyan csomagolja a dolgokat. Nehogymár miatta kezdje szívatni az órákon a csajt... bár ez inkább Alisa stílusa lenne.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 22:25

- Óóóóóha... amúgy meg... jobb is, hogy nem láttam. Nemár, hogy elk*rvulva lássam viszont. Elegem van belőle. Az agyamra megy.
*Pedig a szíve legmélyén még midnig szerelmes belé. Hogyisne lenne az... amióta az eszét tudja, és amióta ide jár együtt voltak a kislánnyal akiből azóta eléggé nagylány lett. Most rajta a sor, hogy meghökkenjen.*
- Nemár! Pedig ti egész jól összeillettetek szerintem... Gáz van?
*Elnyomja a csikket és egy másikra gyújt rá. Láncdohányos lenne? Lehet.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 22:33

-Hát, mostanság elég ritkán látom. Ha meg mégis, akkor vagy egyedül bóklászik, vagy egy Andor nevű sráccal.-*Mondja.*
-De a bálon nem volt. A mostanin. -*Jegyzi még meg. Aztán az ő szerelmi életére terelődik a hangsúly.*
-Hát. Őszintén szólva nem tudom, hogy mi van. Hetek óta hozzám sem szól. Kerül. Egyszerűen nem tudok vele kommunikálni. Semmit.-*Húzza el a száját.*
-És mi ez, ha nem szakítás?-*Költői kérdés, ugyancsak. *
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 22:40

- Andor?
~Majd jól ki lesz taposva annak az Andor gyereknek a bele, csak találkozzak vele. A taknyán fog csúszni...~
*Kedves kicsi aranyos fiúcska ez a Lucian nemdebár? Gondolatai szinte arcára is kiülnek, eléggé sötétté válik az ábrázata.*
- Ahha... hát próbálj meg vele beszélni. Ha meg nem hajlandó, akkor asszem barátom ennyi volt. Sokra nem tudsz menni az egy helyben toporgással.
*Újabb szál cigi. Már a harmadik. Jó stresszlevezető. Mondaná ő.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 22:46

-Igen. Kerekes. Új arc. Idén jött át. A MAtionból. Amúgy az idén úgy látszik, valami invázió volt...rengetegen jöttek át a Martionból. Biztos Béla bá vonzotta ide őket.-*Vigyorog, s így osztja meg eme közérdekű információkat. Bár bizonyára, ez most vajmi kevéssé érdekli Lucit. A fiú ábrázatából kiindulva, nem olyan biztos Soma abban, hogy a srác szíve nem dobbanna nagyot, ha megpillantaná Honorátát. S kivételesen nem az utálattól dobbanna akkorákat.*
-Hát, ezt próbálom már hetek óta. Még teszek pár kört. Ha nem sikerül, akkor ennyi volt.-*Vonja meg a vállát. Végül is, mindennek vége szakad egyszer. Az ő szerelmüké talán épp itt.*---Amúgy is rengeteg kiscsaj van a nyomomban. Jen féltékenykedett is eleget.-*Húzza el a száját.*
-Van még hal a vízben, nem?-*Próbálja jobb kedvre deríteni magát, s barátját egyaránt.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2012, 22:54

- Valóban? De azért hallottam, hogy a Martion eléggé népszerű. Nembaj. A Coxton megmarad a magunkfajta csodabogaraknak.
*Kacsint egyet vidoran. Hát igen. Az a szívdobbanás tuti megtörténne. De ő már csak a régi Honit látná nem az újat. Ezért nem is lenne szerencsés összefutni vele. De elhatározta: az Andor gyereket kibelezi, kész, slussz, passz.*
- Hát öregem, nem egyszerű az élet a nőkkel. Kész egy szálat?
*Most javasolná, hogy menjenek és a nagy szerelmi bánatra rúgjanak be jól, de tudja, hogy Soma a jókisfiúk közé tartozik. A kimértek közé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Foci- és kosárpálya   Foci- és kosárpálya - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Foci- és kosárpálya
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: