Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Istálló és lovarda - Page 5 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 5 Voting_barIstálló és lovarda - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Istálló és lovarda

Go down 
+13
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Dan Fujikage
Tara Black
Lionel Lockhwell
Jezabell Pads
Angela Bahneanu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 20:55

-Elment az eszed?*kiáltok föl és a suriken már repül is mielőtt Stev elé ugorhatnék. El is találja és ez az ostoba még jobban magába szúrja a dobó csillagot.*
-Ti teljesen megőrültetek! Két ekkora idiótát!*kiáltok rájuk. Érzem hogy egész testemben remegek és mintha földbe gyökereztek volna a lábaim. Azt sem veszem észre hogy elerednek a könnyeim. *


A hozzászólást Tara Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 02 2013, 21:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 21:05

- Erre nem lett volna szükség, de öröm látni a szenvedésed. *mondom mosolyogva.* Szedd ki magadból. *válaszolom szemrebbenés nélkül* Senkinek nem lenne jó élmény, ha operálnunk kellene. *mondom a gyors gyógyulásra célozva. Azután odasiklok Tarához.*
- Nyugi! Nincs semmi baja! *mondom, miközben a hátát simítom végig. Tudom Steven nem fogja díjazni a mutatványt, de hogyan segítsek egy érzelmileg labilis testvéren? Tudom, pár másodperc alatt simán rendbe jön. Főleg ha kiszedte magából a csillagokat. 
- Tara! Hallasz? *kérdem, miközben gyengéden letörlöm arcáról a könnyeket.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 21:14

/Csak egy shurikenről volt szó, nem? o.O//

*Hűvösebb tekintettel meredek rá.*
- Én annyira nem díjaztam, főleg hogy ruhán keresztül is éreztem *hirtelen mozdulattal ragadom meg, majd húzom ki* - Viszont a pulóverem valamennyire vastag, nem okozott olyan nagy sérülést, mint amekkorára számítottam *vonok vállat, majd egy kendővel megtörlöm a fegyvert és visszaadom Dimnek.  Tara mellé lépek, aki igencsak ideges.*
- Nyugodj meg, jól vagyok! Ami meg a sérülést" illeti, rövid időn belül eltűnik, rendbe jövök. Hidd el, ennél jóval több kell, hogy feldobjam a talpam *mondom, kedvesen megpuszilva az arcát.*
- Héé, minden rendben? *egyik kezem vállára helyezem, hogy aztán gyengéden végigsimítsak rajta.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 02 2013, 21:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 21:35

*Nagyon ideges vagyok. Nem bírom látni hogy Steven vérzik. Nem szoktam félni rosszul lenni vagy pánikolni de most valahogy egyszere tört rám minden. Ahogy látom a véres surikent Stev pulóverén a vérfoltot. Nehezen veszem a levekőt és még erősebben kezdenek patagzani a könnyeim. Sose féltem a vér látványától de most... Remegek és azt érzem hogy forog velem a világ. Mintha valami a nyakamat szorítaná és nem engedne levegőhöz jutni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 21:53

- Tara! Tara! *szólítgatom tovább, de semmi válasz. Szegényem sokkot kapott? Még nem láttam így, és soha többé nem szeretném. Mélyen a szemébe nézek, és látom, hogy forog vele minden. Remeg, rosszabb, mint a zselé, amit díszítésként használnak.*
- Fektessük le! *javaslom Stevennek. Majd állammal az egyik szalmabálára bökök.*
- Sokkot kapott. Azt hiszem. *mondom. Bár egy kevés gyógyítási tanulmányt szereztem, de nem vagyok profi.* -Semmi baja, csak túl sok volt neki valami, talán a véred. Pár perc és elvileg rendbe jön. *mondom. Miközben lefektetjük a bálára.*
- Tara! Hallasz? *kérdezgetem ismét.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 22:00

- Tara; Tara! *Kórusban szólongatom a fiúval, ám semmi válasz. Én a bőrét figyelem. Csak én látom úgy, hogy elsápadt? Szegénykém! Jobban megijedhetett, mint gondoltam.*
- Szerintem is sokk, de tudom hogy erős és rendbe jön *noha elsőre ez nem látszik úgy. Remeg, mint a kocsonya, ha megbökik egy kanállal. Óvatosan karjainkba vesszük, majd a közeli szénabálához cipeljük, amire ráfektetjük.*
- Minden rendben? *kérdezem aggodalmasan, a homlokát simogatva.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 22:15

*Soha nem hittem volna hogy valaha így fogok reagálni a vér látványára. Érzem hogy lefektetnek egy bálára de továbbra is nehezen kapok levegőt. Megpróbálom összehúzni magam közben ökölbe szorul a kezem. *
-Nem... Kapok levegőt...*suttogom. Ezt a pár szót is nehezen préselem ki magamból. Tudom hogy aggódnak de nem tudom mit tegyek. Egyszerűen nem bírom abba hagyni a remegést és a sírást. Mintha minden rossz egyszerre, törne rám. A mellkasom sajog és egyre jobban szédülök.*
// fagy //
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:14

//Olv.//
- Sajnálom Tara, ez nem valami kellemes. *mondom, miközben felültetem. Ökölbe szorítom a kezem, majd a lapockája, és a válla közé célzok, mindkét oldalon. A chije túl gyorsan áramlott. Ez volt a baja, majd a húzásaim után az áramlását töröm meg. Így talán sikerül helyre jönnie.*
- Tara! Hallasz? *kérdem tőle, most már biztosan magánál van. Nem lehetett valami kellemes. Csak a mellékhatásról feledkeztem meg. Kézirányítási problémák. Vagyis nem tudja mozgatni a kezét, úgy 5 percig. De ez elviselhető, mintsem megfulladjon.*
- Jól vagy? *kérdem ismét.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:24

[tegnap este]
- Te meg vagy húzatva?! *hördülök fel, mikor előttem kedvesem válla és lapockája közé üt mindkét kezével* - Először eltalálsz egy shurikennel, most meg belé ütsz?! *nem kell sok, hogy jelen helyzetben megfojtsam. Egy kis kanál víz is elég lenne hozzá! Csak azért nem teszem meg, hogy tudja, megbízhat bennem, helyette csak picit tarkón ütöm. Tényleg csak kicsit, le merném fogadni azt is, hogy alig érzi meg; majd visszafordulok a lány felé.*
- Jól vagy? *kérdezem a szemeibe nézve. Időközben a sérüléseimnek már nyoma sincs. Teljesen begyógyul, csupán a ruhámon található piciny vérfolt árulkodik arról, hogy ott egy seb volt.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 03 2013, 12:28-kor.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:34

[tegnap este]
*El se tudtam képzelni hogy akár nekem is lehet pánik rohamom. Sosem volt ilyen és nagyon megrémültem. Szabályosan fuldoklom mintha valaki vagy valami meg akarna folytani. Majd hirtelen ütést érzek a hátamon, amitől hirtelen képes vagyok nagy levegőt venni, majd szépen lenyugszom. Bár a kezeimet nem bírom mozogni. *
-Nyugi. Jobban vagyok.*mondom hallkan. Még kicsit szédelgek és a remegés sem maradt még abban. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:43

- Jobban van, nem? *kérdem Steventől. Az ütés pedig meg sem kottyan. Látom, hogy Tara próbálja mozgatni a kezét, de nem sikerül neki.*
- Nyugi. Pár perc, és újra tudod irányítani. *mondom Tarának megnyugtatásképpen. De még mindig remeg, azt azonban már nem tudom orvosolni. De rendbe fog jönni.*
- Még mindig szédülsz? *kérdem tőle.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 11:52

[tegnap este]
*De-de, némileg javult az állapota, de még mindig remeg. Biztatásképp megfogom a kezét, ami egyelőre nem mozdul, ám teljesen biztos vagyok benne, hogy hamarosan nem lesz így, amit Dimitrie szavai csak megerősítenek. Azt hiszem  a probléma megoldódni látszik, viszont nem tudom hogy kiújulhat -e és ez zavar.*


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 03 2013, 12:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 12:01

[tegnap este]
*Úgy tűnik légzésem normalizálódik. Végre egyenletesen tudom venni a levegőt. Igaz a remegés megmarad, és szédülni is szédülök. *
-Még egy kicsit. De tényleg jobban vagyok. Nem kell félnetek. Ne haragudjatok hogy rátok ijesztettem.*próbálok rájuk mosolyogni. Látni rajtuk hogy nagyon aggódnak. De legalább már nem ugrottak egymásnak.*
-Azt hiszem... Azt hiszem a vértől ijedtem meg. Pedig még sose történt ilyen. Az a baj hogy ezt nem dudom kontrollálni. *mondom hallkan.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 12:19

* Befogom a szemét, hogy orvosoljam a problémát. Ha csak a tiszta sötétséget látja, az már kevésbé gyomorforgató.*
- Nem kell bocsánatot kérned. Mindenkivel előfordulhat.  És nem is a legrosszabb eset. Nem te vagy az első, aki így reagál a vér látványára. Ez bármikor kialakulhat, ha már nem tudod elfogadni, hogy elveszíthetsz valakit. *mondom. Találkoztam már ilyennel, de akkoriban nem nagyon érdekelt. Most, hogy ő az aki bajban van, már sokkal inkább. Nehéz lehet neki. Előbb a testvére, most meg majdnem Steven.*
- Már jobb? *kérdem mikor körülbelül két-három perc után lassan leveszem a kezem a szeméről. És leülök mellé. Mostanra már a keze is mozgatható. Mármint neki.*
- Már a kezed is tudod mozgatni? *kérdem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 12:26

[tegnap este]
*Én a lány mögött foglalok helyet és simogatni kezdem a hátát. Félni a vértől, én még sosem kaptam frászt tőle. Elképzelni sem tudom, neki milyen lehetett, amikor rátört a pánik. Csupán sejtem, mennyire szenvedhetett, s szenvedhet most is.*
- Most már nincs semmi baj! Mindketten jól vagyunk *felelem biztatóan, ami meg a pánikroham kontrollálását illeti, szerintem valamennyire irányítás alá lehetne vonni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 12:35

*Ahogy Dim eltakarja a szemem valamivel jobb lesz. Kevésbé szédülök és egyre jobban elmúlik. És elkezdem érezni a kezemet is és óvatosan megszorítom a kezet amelyik az enyémet fogja.*
-Igen jobb. Köszönöm. Majd lehet beszélek anyámmal hátha segíthet. Nem szeretnék még egy ilyet átélni. Megrémültem mikor nem kaptam levegőt.*mondom halkan.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 12:53

- Már nincs semmi probléma. Nincs mit köszönnöd. És senki nem szeretné átélni, még nekem is rémisztő volt, pedig én láttam durvább eseteket is. De legalább tudjuk, hogyan kell visszahozni az élők sorába, a félholtakéból. *viccelem el a mondatot, egy kis nevetés nem árthat. Viszont tényleg igaz amit mondtam.* 
- Nem lehetett kellemes. *mondom, majd nagyot sóhajtok. Levegő nélkül... Pár percnyi oxigén hiány már halálhoz vezet. Még jó, hogy időben kapcsoltunk.*
- Tudod. Ősi kínai trükk. *mondom kínai akcentussal,~ ami valahogy így hangozhat: Őszi kinai trük.~ és imára hajtott kézzel, hogy fokozzam a hatást. Nevetni jó dolog, nevettetni még inkább.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 13:30

- Az őszi kína "trcükköd" bevált, ahogy elnézem *csatlakozok be vigyorogva a muriba* - Majd tharthatna leckét is, sensei! *felállok és a fiú előtt imára hajtott kézzel meghajolok.*
- Egyébként tényleg nem lehetett kellemes, azért örülök, hogy egyben vagy *fordítom Tara felé a fejem, majd visszafordítom a föld felé.
Pár perc oxigén nélkül tényleg halálos. Nálunk más a helyzet, hiszen nekünk ugye nem kell levegőt vennünk ahhoz, hogy éljünk, viszont így is kimúlhatunk. Na ja, mi sem vagyunk sebezhetetlenek.
Visszatérve én is komolyan megijedtem.*
~"Nem kapok levegőt!"~ *... nem hiányzott sok ahhoz, hogy elveszítsem és ettől a tudattól szoborrá tudnék dermedni, ha a fiú nem kezdené oldani a feszültséget a viccelődésével, amiben jókedvűen veszek részt.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 13:41

*Hallkan felkacagok mikor Dim elkezd viccelődni.*
-Épp hogy túléltem ne akarjatok megölni. *mondom hallkan ahogy Stev karjaiba fészkelem magam. Eléggé fáradt vagyok de egész jólérzem magam. Ahoz képest hogy nemrég még majdnem megfulladtam. Lehunyom a szemem és Stev mellkasának döntöm a hátam. Nem érdekel ha előttük alszom el de mdagyon fáradt vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:25

- Szhíveszen thanítványohm. Szhólhatszh ha tanuhlni akarhsz. Hai.*mondom vigyorogva. Nem is olyan búskomor, mint amilyennek megismertem. Azt hiszem, nem ártana neki egy-két karate lecke. Főleg, ha úgy harcolok ahogy lebénítottam Tarát. De még akkor is kevés lesz neki. Kíváncsi lennék, hogy így mivel körülbelül egyenlőek vagyunk, mivel tudna még meglepni. Az erejét tekintve.*
 - Steven, nincs kedved megint összemérni az erőnket? Persze nem itt. És Tara tudta nélkül. *súgom oda neki, miután Tara kifeküdt. Remélem nem hallja, mert ha igen, nekem annyi. Az egyszer biztos. Sőt talán mindkettőnknek.*
- Mit szólsz hozzá? 
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:43

[Tegnap este]
*Magamhoz húzom a lányt, jobb karommal pedig átölelem. Bal kezemmel előkutatom a pálcámat, majd a homlokomhoz érintem, mire felragyog az a vége.*
- Benne vagyok, de ezt inkább nem mondom ki hangosan. Tudod, Tara néha fél álomban alszik, volt időm kitapasztalni. Csak mondd meg mikor és hol! Egyébként én a telepátiában annyira nem vagyok jó, inkább a tárgy mozgatásban *válaszolom gondolati úton, végül elhúzom a tárgyat és visszarejtem zsebem legmélyére.*
- Nos, én azt hittem azért kötöttünk békét, hogy ne harcoljunk! *mondom komolyan, persze ő is tudhatja, hogy már belementem a dologba.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:55

[Tegnap este]
- Ja, igaz. De azért most, hogy körülbelül egyenlőek vagyunk, máris más, mint te vámpírként én pedig emberként. Nem? Majd valamikor éjjel, hogy ne égjünk porrá. *suttogom mosolyogva. Tara nem hallhatja, de ő igen.* 
- Csak arra vigyázzunk, hogy meg ne öljük egymást.  Talán holnap, vagy holnapután. A helyszínről, majd még tájékoztatlak. *súgom neki.* 
- Én meg még nem tudom milyen apróbb képességem van, de majd kiderül. *mosolyodom el. Kíváncsi vagyok mennyit tudok. És hogy ő mennyit tud.* 
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:01

*Nem vagyok egy mély alvó így sokszor meghallom például szobatársaim beszélgetéseit. Most is hálát adok hogy rossz alvó vagyok mert hallom mit kérdez Dim. *~Csak lennék jobb állapotban és ne lennék ilyen fáradt. Kapna a fejére.~*hiába próbálok ébredezni eléggé kimerültem. Valamilyen szinten megnyugszom mikor meghallom hogy Stev nem egyezik bele. Legalább is én ezt remélem. Nagyon remélem mert ha a megtudom hogy tényleg harcolni fognak azt nagyon megbánják.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:11

[Tegnap este]
*A homlokomra csapok, mintha csak egy szúnyogot csapnék le. Gondolom nem az a terve, hogy lebuktasson, mégis a suttogásával egy idő után eléri. Hálát adok az égnek, amiért Tara nem kel fel, bár gy is tudom, hogy megfogom még bánni a titkos beleegyezést.*
- Az majd kialakul idővel. De hogy-hogy csak félig vagy vámpír? *kérdezem kíváncsian, a lányt simogatva.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:23

*Tudom, hogy Tara hallja, amit mondok neki, de azt nem, hogy titokban beleegyezett. Ha pedig mindketten hallgatunk róla, nem is fogja megtudni. Remélem.*
- Jó tudni! Köszi. Hát, úgy, hogy anyám vámpír, apám meg vérfarkas-varázsló keverék. És mivel mindhárom egyszerre nem lehetek, és mivel 2/4 anyám javára, így vámpír lettem, de mivel a kettő a négynek a fele, ezért... És ha már itt tartunk, te hogy lettél vámpír? *kérdezem kíváncsian. Csak arról tudok, hogy vámpír, de hogy hogyan, azt nem tudtam még megfejteni. De eddig mivel kerültem, nem is tudtam megtudni. Most, hogy már nincs kedvünk megölni a másikat, sokkal könnyebb megtudni. Közben pedig azon agyalok, hogy melyik helyszín lenne ideális. Vagy a belső kert, vagy az udvar valamelyik része.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Istálló és lovarda - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Istálló és lovarda
Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: