Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Tara Black
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Lucius Marga
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
David Rowle
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Istálló és lovarda - Page 7 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 7 Voting_barIstálló és lovarda - Page 7 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Istálló és lovarda

Go down 
+13
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Dan Fujikage
Tara Black
Lionel Lockhwell
Jezabell Pads
Angela Bahneanu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:34

-Persze.Jó voltál.
*Dicséri meg a lány a fiút-Elmosolyodik és kérdez tőle valamit halkan.*
-Te nem érzed úgy mintha valaki figyelne?
*De mikorra kimondja már elis múlik a lánynak ez az érzése.*
-Semmi bocs.Na most mit csináljunk?
*Kérdi a lány a fiútól.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:41

- Nem, nem érzem. *mondom, leszállok a lóról, és elnyúlok a fűben.*
- Én beszívok annyi D-vitamint, amennyit tudok. *mondom.*
- Te azt csinálsz amit akarsz. Amúgy hogy kerültél ide? *kérdem tőle. Már arról mesélt, hogy mi volt, de erről még nem. Én amerikai vagyok, és ha jól tudom ő is. És nem gyakran jön el ilyen messzire valaki, ha csak nincs nyomós oka.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:51

*A lány leül a fűbe.És elkezd mesélni.*
-Hát egy az apukám Romániába lakot anyum meg Magyarországon.És mikor az első testvérem megszületett anya ideköltözött.És mikor a második tesóm született akkor házasotak össze.Akkor határozták el hogy én is megszületek majd.Végül is össze is jött 12 évre rá.És mióta az eszemet tudom imádom a lovakat.6 évesen elkeztem lovagolni.Versenyeket nyertem.Míg 8 évesen lenem estem és eltörtem a vállam.De aztán is vissza ültem.És utána is nyertem a versenyeket.Immár Csillagal.Egyszer haza értem a suliból és a levél már a Coxton-tól ott volt az étkező asztalon.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:58

-Hmmm. Ez érdekes. *mondom. Az utolsó mondat nálam is stimmel. A többi nem, de nem is érdekel. Felállok, és felülök a lovamra.*
- Én most megyek. Még van egy csomó dolgom. Ha jössz, jössz, ha nem, nem.*mondom a lemenő nap sugarait nézve. Tulajdonképpen a Steven elöli bujkálás. De neki ezt nem kell tudnia. Visszaviszem a lovat az istállóba, leszedem róla a felszerelést, és bevezetem az istállóba. Azután megindulok vissza a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 19:04

-Megyek én is.Nem árt egy kis pihenés a fürdőbe.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:03

*Már majdnem sötét van. Egész jól telt a mai nap. Gyorsan sikerült rendbe rakni az istállót és a lovakat. Vihar is egész nyugodt ezért kivittem hogy a karámban futkoson. A karám falának támaszkodom és Vihar melletti másik mént figyelem. Cerát ez a mén taposta meg. Jobb ha túl esik a dolgon és hamar vissza ül a lóra. Agyar a lábamnál fekszik és hiába néz ki úgy mintha aludna nagyon is éber.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:19

*Az istállónak elől és hátul is van bejárata, én hátulról érkezem. Ugyanaz a felszerelés van rajtam, mint akkor. Fekete hosszú szárú lovaglócsizma, barna lovaglónadrág és sötét lovaglókesztyű, melyhez most gerincvédő, meg kobak is társul.
Nem telik sok időbe és észre veszem a fiút. Némán odalépek hozzá, hátha meg tudom lepni, netán ijeszteni.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:45

*A lovakat majd az órámat figyelem. Nem gondoltam volna hogy Cera már eljön de Agyar viselkedése másról árulkodik. *-Örülök hogy még is eljöttél. *fordulok meg. Kicsit meglep ahogy kinéz.*
-Am. Talán jelmezbálba készülsz? vagy esetleg versenyre?*kérdezem tőle. Oda lépek hozzá és leveszem fejéről a kobakot.*-Nem kell félned. Elősször is mond el mitörtént?*kérdezem tőle újra a karámnak támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:58

- Lovagolni, ha meg megemlíted a versenyt, Aldoro bokszában végzed! *Megfenyegetem, bár jól tudom, hogy előbb végezném én ott, mint ő. Nem vagyok vámpír, sem Power girl, hogy szuper erővel bírjak.*
- Úgy ismertem ki, hogy nehezen kezelhető *bökök állammal az állat felé* - Egyszer csak megijedt annak a cafkának a lovától - vagy mástól, már nem emlékszem -, és levetett a hátáról, majd megtaposott. A bal csuklóm tört el, felette meg zúzódást szereztem, emellett kiderült, hogy a bal comb csontom sem úszta meg teljesen, de az nem tört el, csak.. fájt *válaszolom, ám csak nehezen tudok visszaemlékezni a részletekre. Azt hiszem azért, mert el szeretném felejteni, ami akkor történt.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:12

-Aldoro hallod ezt? Be akarnak dobni a bokszodba. Mit szólsz te ehez?*kérdezem a lovat mire az a fejét rázva felnyerít. *-Neki sem tetszik az ötlet. De ha velem tartasz mehetünk.*mondom vigyorogva.*
-Melyik ló volt amelyiken ült az a lány?*kérdezem. *-Vedd le azt a gerincvédőt. *mondom majd bemászok a karánban. Füttyentek mire a két ló odajön hozzám. *- Először is újra bíznotok kell egymásban. *mondom és felé tartom a vezetőszárat.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:22

- Kááár, káááár, pedig milyen jó lenne! *Felnevetek a jelenetre, ezután körbepillantok. Ha jól emlékszem, Aldoro bokszával szemben áll egy szürke ló és attól a második. Kikeresem szemeimmel, s lám az állat ott is van. Ott van, engem pásztáz nagy szemeivel, mintha magában Kigúnyolna.* ~"Nagyon okos vagy! Hagytad, hogy elintézzen egy négylábú!"~ Még igaza is lenne, ha megtenné. Ahhoz képest, hogy volt egy hátasom, szinte semmi sem látszódik belőle. A tudásom hanyatlott, mert a halála után nem akartam újra rájuk ülni, aztán jött ő a harcias, de lenyűgöző jellemével....
- Muszáj levennem a gerincvédőt? *Húzom el a szám. Így biztonságban érzem magam, nem szívesen válnék meg tőle. Némán megmutatom, melyik ló az, miközben nagyot sóhajtok.* ~... Megfogott, teljesen megbíztam benne, azonban akkor nem tudtam teljesen rákoncentrálni. Az én hibám, hogy ledobott és most tartok tőle.~
- Szerinted sikerülne? *lépek hátrébb.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:39

-Nyugi. Táltostól még Vihar is tart. Pedig Ő a legnagyobb termetű ló. Táltos elég sunyi. Nem igazán megbízható. Aldoro más. Mindíg nyugodt csak Táltos képes kihozni a sodrából.*magyarázom. *-Igen. Ha nem bízol meg a lovadban hogy várod el hogy ő megbízzonbenned?*kérdezem tőle. Vihart elengedem mert vele ma nincs dolgunk. *-Gyere velem. Nem kell félned nem esik bajod.*mondom és a felállított körkarámba vezetem és remélhetőleg Cera is jön velünk. *-Egyenlőre csak a bizalmat építjük ki köztetek.*mondom neki.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 18:48

*Be kell látnom, igaza van. Száj húzogatva leveszem és félrerakom, majd követem őt  a körkarámhoz. Kicsit hűvös van, viszont vastag pulcsit vettem fel, így nem fázom.*
- Hogyan kezdjük? *kérdezek rá a bizalomépítésre. Erre kíváncsi leszek! Nem igazán bízom Aldoroban, miután megtörtént az az incidens. Abban sem bízom igazán, hogy sikerül ez az egész.*
- Amúúúgy az utóbbi ajánlatra reagálva hülye lennék nem veled tartani! *nevetek fel halkan.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 19:03

-Ma csak megdolgoztatjuk Aldorót. Semmi extra.*mondom és középre vezetem Cerát. A háta mögé állok és kezeibe adom a futószárat. *
-Vigyázz szavadon foglak. De előbb a munka és aztán a szórakozás. *mondom nevetve majd csendben figyelem ahogy a lóval dolgozik.*~Hihetetlen. Miket ki nem hoz belőlem ez a lány. Nem szoktam senkire mosolyogni pláne nem a segítségemet ajánlani. De Ő más furcsamód felkeltette a figyelmemet. Majd meglátjuk mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 19:28

- Ááh, vigyázok! *bólogatok hevesen, majd félve átveszem a futószárat.*
- Oh, szuper amúgy, azt hittem egyből a mély vízbe dobsz! *Ránézek, majd vissza a lóra, aki kérésemre lépésben elindul. Furán érzem magam Ion közelébe is. Attól félek, már egyáltalán nem tudom annak mutatni magam, aminek kéne: egy kemény lánynak, akit senki nem érdekel. Olyan nem lehet, hogy egy fiú már megpuhította volna a szívem, hiszen betörhetetlen vagyok, egy könnyen nem hagyom magam. Mégis, ahogy visszaemlékszem a Tatros partján történtekre... Ráadásul Dimitrie még nem is tud erről.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 19:41

*Figyelem Cerát ahogy dolgozik a lóval. Már egy ideje itt csorgok és ketyeg az agyam vajon miért vagyok olyan furcsa ez mellett a lány mellett.*
-Mára elég lesz. Aldorónak is pihennie kell. Majd legközelebb folytatjuk. *mondom és kinyitom a karám kaput. Vissza visszük a lovakat az istállóba majd Cerára nézek. *-Mond csak. Megkérdezhetem hogy miért haragudtál meg mikor a versenyt említettem?*kérdezem ahogy leülök az egyik bálára.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 20:22

*Óvatosan suhintok a kezembe nyomott ostorral, hogy kicsivel megszaporázzam a ló lépteit. Engedelmesen megteszi, ritmikus dobbanásokkal fúrja a földbe patáit minden egyes pillanatban, amikor azok a földre érkeznek. Elmélyülten hallgatom. Egy ideig csak balra halad, majd megváltoztatom az irányt és balra is ugyanezt kérem tőle először nyugodtabb, majd gyorsabb tempóban. Érdekesnek találom, hogyha nem ül rajta ember, akkor szinte olyan, mint bármelyik más hátas. Nyugodt, s most csak még inkább a sajátomra emlékeztet.*
- Rendben *Halkan szólalok meg. Észrevettem magamon, hogy most még furább vagyok, mint eddig bármikor. Miután eszembe jutott a lovam, nem vagyok valami vidám, s bár próbálok figyelni, nagyon meg kell magamat erőltetni ahhoz, hogy menjen. Ion azt mondja, vigyük pihenni. Magamhoz vezetem, megsimogatom az orrát, sőt, egy puszival jutalmazom, mire elégedetten kifújja magából a levegőt és felnyerít.
Visszavisszük, majd rá nézek. Egyelőre nem tudok válaszolni erre a kérdésre, mert magamat is alig értem jelen helyzetben. Felülök a vele szemben lévőre és némán lehorgasztom a fejem.*
- Volt egy Pegazusom *felhúzom egyik térdem és lazán rákönyöklök. Jobb kezem mellettem nyugszik, fejemet oldalra fordítom, hogy ne tudjon a szemeimbe nézni* - Rebellusnak hívták. Szerettem volna egy a néhány mágus által szervezett versenyre benevezni vele, csak... Elég idős volt, bár ehhez képest remekül tartotta magát. Életerős volt, mindig vágtázott, látszott rajta, hogyha ilyen nagyszerű állapotban képes maradni, talán a 34-et is megéli. Mielőtt nevezhettem volna arra a díjugratásra, elp.... Szóval szívbaj vitte el. Elég érzékeny vagyok, ha a versennyel jönnek, főleg, ha a lovas formájában értik.
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 20:39

-Nagyon sajnálom. Nem lehetett könnyű.*mondom hallkan. Figyelem de nem láom a szemét mivel elfordítja a fejét. Nagyot sóhajtva kelek föl és mellé ülök. Nem vagyok jó abban hogy vígasztaljak meg másokat. De a vállára teszem a kezem és bátorítóan megszorítom azt. *-Mindenen túl kell lépni. Mert ha nem az csak tönkre tesz.*mondom és egy intéssel oda hívom Agyart hogy megvígasztalja Cerát mert neki több érzéke van a vígasztaláshoz mint nekem.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 20:55

- Hát nem *felelem erőtlenül, nem bánva, ha gyengének lát. Nem kéne magamat áltatnom. Magamat verem át az új mivoltommal és azzal, ha megpróbálom elfelejteni kedvencemet, mert nem tudom. Ramatyul érzem magam, furcsán üresnek annak ellenére, hogy boldognak kéne lennem. Van egy barátnőm, ott van Dim és most ő... Jól esik, hogy vigasztalni próbál. Mert próbálkozni lehet, és ha kitartóan teszi az ember, elérheti vele a célját.*
- Szia kutyus! *Szomorkásan szólalok meg, ahogy odajön hozzám. Lágyan puha szőrébe túrok és végigsimítok a fején. Nagyot sóhajtok, miközben az állatot dédelgetem. Kezdek megnyugodni, azonban ez nem jelenti azt, hogy teljesen beválik a módszer. nem oszlik szét teljesen az érzés, csak lecsillapodik egy picivel.*
- Köszönöm! *szólalok meg hirtelen, nagy szemeket meresztve a fiúra, arcomon halvány mosoly fut át.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 21:16

*Rossz hallani a szomorú hangját. Nem értem miért de össze szorul a szívem ahogy hallgatom.*
-Mit köszönsz én nem tettem semmit.*mondom ahogy a szemeit figyelem. Hihetetlen milyen gyönyörűek a szemei. Lassan felemelem a kezem hogy megérintsem az arcát. Közelebb akarok hajolni hozzá hogy megcsókoljam de Agyar megragadja a csuklómat és kénytelen vagyok követni a kutyát ha meg akarom tartani a csuklómat. *
-Agyar elég!*morranok a kutyámra. Szerencse hogy ott volt ki tudja mit gondol most rólam szegény lány. Idegesen a hajamba túrok majd nagyot sóhajtok.*
-Jobb ha megyünk. Későre jár már. *mondom és a kutyával az oldalamon elindulok. Megérdemelném hogy a fejemhez vágjon valamit vagy ha üvöltözne esetleg felképelne. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 21:31

*Megdobban a szívem. Az arcomhoz ér, fejével közeledni kezd. Levegőt sem merek venni, nehogy eltaszítsam magamtól. Lágyan beszívom a levegőt, s bent is tartom, szemeimmel végig csak az övéit pásztázom. Igazán vonzóak, de már a testformája is az. A pulóverén keresztül látom, hogy izmos lehet, nem túlzottan, de az.
Szinte vágyom rá, hogy ajkai az ajkaimhoz érjenek. Megnyalom, várva, hogy megtegye, azonban az eb közbeszól. Kissé sértődötten pislogok rá, majd felállok.*
- Hmm, azt hiszem igazad van! Kezd hűvösebb lenni *Kezeimet karjaimra szorítom, így követem őt. Szorosan mellette haladok. Nyilván azt hiszi beégett, hogy majd kap valamit, amiért ezt tette. Egy percre megállok és a pulóver ujjánál fogva megállítom őt is.*
- Ezt még visszakapod! *súgom fülébe és egy puszit nyomok arcára. Nem akadály az, hogy egy kicsit szúr. Szerintem férfias a borosta.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 21:48

*Magamban füstölögve indulok el. Most az egyszer nyugton maradhatott volna Agyar. Meglepődök mikor megállít és még jobban mikor megpuszil. *
-Várom a revansot kisasszony.*mondom és átölelem. Érzem hogy fázik ezért mikor elengedem leveszem a pulóverem és ráterítem. *
-Menjünk. Még elkapnak az őrdémonok.*mondom ahogy elindulunk. Egész a lány hálókig vezető folyosig kisérem. Ott elköszönök tőle majd elindulok saját szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 21:55

- Chh, engem azok a dögök nem szoktak foglalkoztatni! *fintorodom el. Undorító képük van, egyszer akadtam össze egyel és rögtön megtanultam, hogyha nincs nálad mentolos cukor, a szájuk bűzével ölnek meg téged. Le merném fogadni, hogy a dementorokkal jobban járna a suli!*
- Rendben és kössz! *Meglepődök. Rendes, mert leveszi a pulóverét és a vállamra teríti. Már nem fázom. Némán kullogok mellette. Hamar visszaérünk a kastélyba, az emeletre, a lányok helyére. A szobám előtt megállunk.*
- Jó éjt! *köszönök el tőle, s kicsit késve viszonozom ölelését, végül belépek a szobámba. Ajjaj, nálam maradt  a pulcsijaaa! No nem baj, majd visszaadom neki.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:09

˙*  Alexa szomorúan sétál az istálló felé.Ma rossz napja volt.Ráadásul ma tudta meg hogy Táltos beteg lett.És egy darabig nem hozák vissza az istállóba.Ezét most  egy másik lovat választ.Belép az  istállóba.Meg  lát egy gyönyörű  andalúz fajtájú lovat.Színe sárga,nevét meg a kis arany tábláról olvasta le.És a  nave Ámor.
lovagló cipő  nadrág  póló
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:31

*A bokszok között sétálok. Döngő lépteimtől és a lovak nyerítéseitől hangos az istálló. Mélyen magamba szippantom a lótrágya, szalma és lószőr elegyének illatát, miközben megállok a fekete méné előtt. Ma is Aldorot választottam. A "kis" incidens óta ez az első, hogy a fiú nélkül egyedül idejöttem. Szétnézek, majd óvatosan közelebb lépek a nekem épp háttal álló állathoz, hogy közelebbről is megfigyelhessem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Istálló és lovarda - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Istálló és lovarda
Vissza az elejére 
7 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: