Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Tara Black
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Lucius Marga
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
David Rowle
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Istálló és lovarda - Page 8 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 8 Voting_barIstálló és lovarda - Page 8 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Istálló és lovarda

Go down 
+13
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Dan Fujikage
Tara Black
Lionel Lockhwell
Jezabell Pads
Angela Bahneanu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:45

* Közelebb lép Ámorhoz.Megsimítja az órát.Ámor hangosan nyerít.Az órát a kezéhez dugja.Eből tudta Alexa hogy jól döntött.Alexa nyom Ámor orára egy puszit.Ezt Ámor nyerítésel viszonzi.Ez után Alexa ment a nyereg kamrához.Onnan kihozta az Ámor felírató dobozt.Amibe csutakoló szerszámok vannak.Vissza viszi Ámorhoz , és lecsutakolja.A patálját kitisztítja.És a sörényét is befonja.Aztán mindent vissza visz.És hozza a nyerget csak hogy meglátja Alexa azt a kibirhattatlan lányt Aldoronál.*                    
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 20:53

//Arra figyelj, hogy nagyon sokszor ismétled a ló nevét. Használhatsz helyette szinonimákat - rokon értelmű szavakat - is, amik Ámorra vonatkoznak. Példa rá a "hátas", vagy "állat". Ha meg egyszer említetted, a következő mondatokból ki is hagyhatod ezeket, mert már tudjuk, kire/mire vonatkozik.
Plusz az is lényeges, milyen igeidőt használsz. Először az a legjobb megoldás, hogy vagy csak jelen, vagy csak múlt és csupán később a kettő együtt, amikor jobban megy az írás. =] Akkor neked is könnyebb lesz úgy.//

*Lágy énekkel fogadom, mire bal fülét felém fordítja, majd fejét is. Szájában egy nagyobb széna csomó áll, azt hiszem pont vacsora közben zavartam meg. Nagyot sóhajtok, majd oldalra kapom a fejem. Jó a periférikus látásom, oldalról kiszúrok valakit mozogni. Kissé távolabb van, viszont ahogy rápillantok, ki tudom venni, ki az.*
- Héé, szia cafka! Szép volt az üzenet, amit Tájrajz órán neked címeztem? Kár, hogy nem volt az igazgató, vele jobban elmulattam volna, mint azzal a ringyóval, vagy veled!
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 21:07

* Alexa nem szól vissza a lánynak.Inkább elhoza a nyereg kamrából Ámor nyergét.De a kantárját elfelejtette elhozni.És ezért vissza kellet válaszolni.*
-Haha.
*  És vissza megy a lóhoz.És megy fernyergi.*  
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 21:27

//Ezt a részét nem értem. "De a kantárját elfelejtette elhozni.És ezért vissza kellet válaszolni."

*Hozzávágok egy répakarikát, amit a konyhából hoztam el. Úgy gondoltam, meglepem a lovat egy egészséges csemegével. A többit az etetőjébe rakom, majd teljesen a távozó lány felé fordulok.*
- Ugye tudod, hogy nem vakarsz le magadról?
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 21:37

//Mert hogy pont mellete kellet vissza mennie.//
*Alexa nem válaszol inkább ki vezeti a lovat az istállóból.Felszál rá és a díjugrató pályára megy.1 méter  90 centin ugrat.Nem ver le egyetlen egy akadályt se.Úgy vágtattnak mint a szél.Alexa úgy dönt hogy ki megy terepre.De előte beszalad egy répájért.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:52

//Eh, hát egyiket sem tudtam kivenni, azt sem tudtam, hogy közvetlen mellette kell elmennie a csajnak.//

*Még elrágcsálja a szénát, majd lassan megfordul és az etetőhöz sétál. Amint rájön, mi van benne, vígan falatozni kezd, én pedig megkísérelem azt, hogy megsimogatom orrnyergét, amit még nyugodtan tűr- Meglepő, milyen jól viselkedik, és egyelőre nem tudom mire vélni. Máris megbízna bennem? Ez kicsit gyors.
Miközben eszik, a nyergesből kihorgászom a cuccait, majd lecsutakolom és felszerelem. Futószáron vezetem ki a közvetlen a csajtól nem is olyan messze elhelyezkedő körkarámba.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 15:56

*Alexa látja hogy a lány most szegény Aldorót futószárazni karja.És így szól.*
-Én a helyedbe nem próbálnám meg.Sosem féltem lól csak mikor Aldoró elkezdet ágaskodni.És szinte tüzelt a szeme.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:15

*Nem hederítek a lányra, bármennyire is szeretnék hozzávágni valamit, ami leteríti. Ion képét visszaidézve magamban dolgozom az állattal, aki szemlátomást most sem olyan, mint amilyennek a cafka leírja.*
- Lehet, hogy téged utált. Te nem tudsz jól bánni egy ilyen teremtéssel, amihez különleges kapcsolat kell *sóhajtok fel, rápillantva, majd azzal vissza is fordulok előre* - Nem vagyok hülye cafka! Nekem is volt egy, csak ő Pegazus volt.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:19

-Ahogy nekem is van egy.Csak ő pegazus unikornis.És most solgozunk azon hogy ide hozhasam.És ne feled hogy én elég sok díjat nyertem.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:32

- Ahogy észrevettem, nagyon ki akarsz tűnni a tömegből. Azzal, hogy azt közlöd, milyen díjaid vannak, nem igazán köti le a gondolataimat. Felőlem világhírű lovas is lehetnél, amíg ilyen kibírhatatlanul nyomulós, hencegő leszel, aki csak arról tud beszélni, hogy milyen remek neki, milyen lovai vannak, milyen szülei és hogy díjnyertes, addig biztos, hogy elfordulok tőled, csakhogy lopva kiokádjam magam *Próbálom elmagyarázni, mit utálok benne, közepesen kemény stílusban.*
- Az sem érdekel, ha nagy hektáros legelős, saját istállós palotából jössz, amit egy Pedigree-s, díjnyertes nyugdíjas dög őriz.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:48

*Hallgatja a lányt miközben Aldorónak mutat egy répa darabot.Aldoró elhúza a lányt és Alexához üget.Alexa meg oda adja neki a répát.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 16:51

*Mikor érzem, hogy húzni kezd a ló, hirtelen felülök rá. Odaüget a ringyóhoz és elfogadja a répáját, majd miközben rágcsálja, elfordul tőle és odébb sétál, felé mutatott hátsóval. Ennyit ér ő: semmit!*
- Azzal, hogy nem beszélsz, csak még inkább megerősítettél bennem mindent. Mondd, arra te nem gondoltál, hogy nem mindenkinek van rendes élete? Arra meg végképp nem, hogy ezzel a viselkedéseddel már a plafonra űzöl?
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:03

-Akkor ne beszélj hozám.*Megint Aldoró felé nyújtja a kezét és most Aldoró az orrát hozá nyomja a kezéhez.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:23

//Arra figyelj még, hogy nem egészen hiteles, amit írsz. Ha az van, hogy a ló elfordul, nem tudod megsimogatni.//

*Némán bólintok. Szerencsére az akciója nem jön be. Megpróbálja megsimogatni a lovat, nem tudom, hogy az orrát -e, vagy sem, minden esetre csak még távolabb kerül tőle.
[....]
A kis műsor után még megdolgoztatom Aldorot, végül visszavezetem a bokszába, a jó meleg istállóba, ahol kipihenheti magát. Sokáig fürkészem a nagy, barna szemeket, az izmos, vaskos lábakat és sötét szőrét, mely megfogott. Csodálatos egy ló és sosem tudnék haragudni rá.
Egy halvány mosollyal az arcomon távozom.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 19:53

*Némán sétálok Ion mellett. Útközben egy szót sem szólok, csak zsebre dugott kézzel gondolkodom a helyzeten. Belepusztulnék, ha bármelyikőjüknek is baja esne. Azt sem tudom már, melyikőjüket szeretem igazán, bár a szívem leginkább felé húz, nem a fél-vámpírhoz. Keserűen felsóhajtok, mikor a távolból körvonalazódni látszik az épület.
Miért kell mindennek ennyire bonyolultnak lennie?*
- Bár ő is velem lehetne *suttogom, majd felemelem a fejem és előrenézek. Megérkezünk.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 20:08

*Nem tetszik a némasága. valamiért azt súgja hogy még mindíg azon rágja magát hogy egymásnak esünk. Kinyitom előtte az ajtót majd be engedem. Úgy tervezem hogy miután megnéztük mi van a lovakkal fölviszem a tetőajtóhoz hogy csillagokat nézük és beszélgessünk.*
-Hm? Kiről beszélsz? A pegazusodról?*kérdezem hallkan. *-Gyere.*ragadom meg a kezét. A padlásfeljáróhoz vezetem és fölmegyünk. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 20:19

- Semmi, csak elgondolkodtam *rázom meg a fejem, pedig bizony most nem Rebellusra gondolok, hanem apura, akinek az emléke sokkal fájdalmasabb számomra, erről viszont nem tudom hirtelen, meséltem -e neki.*
- Hova megyünk? *kérdezem meglepetten, mikor húzni kezd. Mivel nem tehetek mást, utánamegyek, kíváncsi tekintettel fürkészve őt.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 20:32

*Fölviszem a szénapadlásra és a fenti ajtóhoz viszem leülök és magamhoz húzom.*
-Tudod sokat járok ide ha gondolkodni akarok. Megnyugtat. *mondom neki ahogy ránézek.*
-Nem mondod el mi a baj?*kérdezem hallkan tőle. Nem erőltetem ha nem akar róla beszélni. Majd ha ő úgy érzi elmondja mi nyomja a lelkét.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 20:49

- Ez a hely nekem új, legalább is itt nem tudtam, merre kereshetném *nevetek fel zavartan, majd nagyot sóhajtok, mikor a bajomra kérdez rá. Sokat vacillálok, elmondjam -e, végül szóra nyitom a szám.*
- Ez az egész. Nagyon bonyolult a helyzet, ráadásul nemrég apám is eszembe jutott. Ő róla meséltem neked valamennyit? *kérdezem a homlokomat ráncolva.*
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 20:57

-Még nem. De nem kell mesélned róla ha nem akarsz.*mondom ahogy adok neki egy puszit. *
-Majd elmondod ha késznek érzed rá magad. *teszem hozzá. *
-Inkább arról mesélj amitől vidám vagy. Miket szeretsz csinálni?*kérdezem. Néha egy egy puszit hintve arcára.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 21:27

*Szorosan mellé bújok, amennyire csak lehetséges idefent.*
- Rendben *mondom végül. Nem érzem elég késznek magam ahhoz, hogy beszéljek róla, így rögtön belemegyek a témaváltásba* - Gitározom, énekkel tombolom ki magam *Elfordítom a fejem. Fiús lánnyá váltam. Felettem is csakúgy elrepült az idő, pedig 15 éves vagyok. Rengeteg évem van hátra az életből.*
- Emellett szívesen foglalkozom lovakkal, bár nem vagyok szakértő, nem nagyon vagyok még tapasztalt, csak annyira, amennyire Rebellus megtanított rá. Sétálni is imádok a szabadban, meg az is jó, ha egyedül lehetek. Sosem szerettem igazán, ha az emberek sajnálnak, szánakoznak rajtam, vagy gúnyolnak.
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 21:40

-Értem. És szerinted milyen az ideális ló számodra? *kérdezem hallkan magamhoz szorítva. *-Milyen lovat szeretnél ha választhatnál?*kérdezem tőle majd ha megadta a választ magam felé fordítom az arcát és lágyan megcsókolom. Eldőlök magammal húzva őt is majd mikor megszakítjuk a csókot az arcát simogatom. *
-Tudod gyönyörű vagy. És féltékeny vagyok arra a kölyökre én is. Hisz még mindíg kettőnk közt örlődsz nem lesz másképp. Tudom gonoszság amit kérek de egyszer választanod kell.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 21:56

- Olyan, mint Aldoro. Makacs, olyan, aki keménynek mutatja magát. Azt hiszi betörhetetlen, pedig belül rendes lélek és csak okkal okoz fájdalmat a társainak *felelem kis gondolkodás után. Pár percbe telik, míg összeszedem a megfelelő szavakat. Heh, új rekord, hogy egy fiú gondolkodásra késztet csupán a kisugárzásával! Örömmel viszonozom a csókot, majd összekuporodva a szénabálán izmos mellkasára hajtom fejemet, hallgatva az egyenletes szívverést.*
- Tudom, hogy féltékenyek vagytok egymásra, meg azt is, hogy... választanom kell, viszont egyelőre teljesen képtelen vagyok rá. Chh, sosem hittem volna, hogy egy nap fiúkba botlom, mikor valójában sosem szerettem volna barátot... Most kettő is van, azonban mindkettő harcképtelenné tett egy időre. Érdekes patt helyzet.
Vissza az elejére Go down
Ion Sebastian Gros
Ötödik évfolyam
Ion Sebastian Gros


Hozzászólások száma : 115
Regisztráció : 2012. Jun. 15.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 22:15

-Aldoro kicsit rád hasonlít. Te is makacs vagy. *mondom majd magamhoz szorítom.*
-Tudom. Nem azt kérem hogy most válasz, de egyszer meg kell tenned. Mielőtt magától jön rá.*teszem hozzá majd magamhoz húzom hogy megcsókoljam. Olyan gyönyörű. Nehéz higgatnak maradni mellette. *
-Na menjünk. Még a végén megfázol. Azt pedig nem szeretném.*mondom ahogy fölkelek vele együtt.*
-Mutassak valami érdekeset?* kérdezem ahogy kíjebb lököm a padlás ajtót ahonnan a szénát dobáljuk ki. Megragadom a kötelet.*
-Kapaszkodj kislány, nehogy le ess.*mosolygok rá kedvesen. Derekánál magamhoz húzom. Hátrébb lépek mire a kötél másik végére erősített súly megindul fölfele mi meg lefele. Mikor földet érünk elengedem és vissza megyünk a sajaját tornyunkba. Elbúcsúzom tőle majd hagyom hogy a szobájába vonuljon. Majd én is visszatérek szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 EmptyKedd Nov. 19 2013, 22:28

- Már mondta néhány ember *pillantok fel rá, nevetve* - Tudom. Kicsit aggódom is, mennyi időm van választani. Ha tehetném, nem akarnék, de tudom, hogy nem járhatok kettőtökkel egyszerre *mondom, ahogy felkelek és követem őt. Kíváncsi vagyok, mit akar mutatni.*
- Woow, ez tényleg érdekes! *vigyorodom el szélesen a kötél láttán, majd szinte azonnal rávetem magam. Együtt csúszunk le, végül magunk mögött hagyva a lovardát elindulunk saját tornyunkba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Istálló és lovarda - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Istálló és lovarda
Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: