Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Istálló és lovarda - Page 3 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 3 Voting_barIstálló és lovarda - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Istálló és lovarda

Go down 
+13
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Dan Fujikage
Tara Black
Lionel Lockhwell
Jezabell Pads
Angela Bahneanu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 03 2013, 22:15

-Pegazus és unikornis keverék lovam van.Apukám lovász és lovasoktató Bukarestben.Elmondom hogy mi a titok ha nem beszélsz velem így.Egy egyszerű dolog.
*Alexa szinte ordít az első mondat közben a második mondatot már nyugat hangon mondja.És tudja hogy a lány nem fog rá hallgatni.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptySzomb. Okt. 05 2013, 20:38

*Egyelőre nem hallgatok rá, hanem Aldoro reakcióit figyelem. A lány ordít, ő pedig felágaskodik egy hangos, panaszos nyerítés közepette. Alig bírok megmaradni a hátán, örülök, hogy meg tudom tartani az egyensúlyomat, máskülönben  a földön végezném egy hangos puffanás kíséretében.*
- Saját módszerrel kideríthetem magam is! *vetem oda tiltakozón, miután sikerül lenyugtatnom az állatot és odaügetni Hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptySzomb. Okt. 05 2013, 20:46

-Ne benne bíz hanem magadba.
*Órdírja Alexa a lánynal.*
-Ez nem a titok.
*Miközben kimondja hangosan felnevet és elkezdet ügetni a lány felé.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptySzomb. Okt. 05 2013, 20:54

- Hééé, úgy nézek ki, mint aki önbizalom hiányos? *kérdezem és érzem, hogy a vigyorától majd' leszédülök a lóról. Halkan felhorkan, majd oldalra pillant. Eh, csak most veszem észre, hogy felém közeledik az, akinek még a nevét sem tudom! Talán valamilyen Axela lehet.. Vagy Alise? Majd kiderül később valamikor a távol jövőben, egyelőre csak balra fordítom a lovat és próbálok elhúzódni tőle.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptySzomb. Okt. 05 2013, 20:59

-Igen túl határozatlan vagy.egy kicsit halgas rám és akkor jobb lesz.
*Alexa mondja miközben a lány felé üget.És tudja hogy jobblene a lánynak ha Alexa-ra  halgat.Hisz Alexa már látja a közelgő veszéjt.Hiszen Alexa tudja hogy Aldoro mindentől meg ilyed és nem ad jelét csak ledob de  az a lány ezt nem tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptySzomb. Okt. 05 2013, 21:13

*A lány pont oldalról jön, ráadásul hirtelen gyorsul fel, amivel okot ad a ló félelmére. Hirtelen odakapja a fejét egy horkantás kíséretében, én pedig lassan elfordítom balra, mire beugrik vágtába. Váratlanul ér, kobak, gerincvédő és egyéb lényegesebb lovas felszerelés nélkül esek le, miközben tovább száguld a pálya közepe felé. Szitkozódva ülök fel, bal kezemet fogva. Bakker! Iszonyatosan fááááj! Nyöszörögve a fogaimat szorítom össze, miközben szememmel Aldorot keresem.*
//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyVas. Okt. 06 2013, 20:39

*Alexa látja hogy a lány lesett.Odi vágtázik hozzá és még mnete közbe Alexa leugrik Táltosról.*
-Jó vagy.*Segítí fel a lányt a főldről.*
-Nyugi nincs semmi baj.Aldoro jól van.De te nem.Bekisérlek az orsosiba.Nyugi.Utána megfogom Aldorot meg a lovakat.*Alexa és a lány elidult az orvosi felé.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 20:03

//Olvad.//
*Heves tiltakozásba kezdek. Nekem nincs semmi bajom! Jól vagyok, csak azért történt mindez, mert nem tartottam magam jól. Nem akarom azt sem, hogy hozzámérjen ez a vakarcs!*
- Jól, nem akarom, hogy segíts! *rántom ki kezem, s mielőtt csak elhagyhatnánk a lovarda területét, visszamegyek a lóhoz, hogy lenyugtassam. Utána majd visszavezetem én magam, de egyelőre élvezem, hogy - remélhetőleg - távol marad tőlem az a nem-is-tudom-mi.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 20:21

-Ne menj oda.
*De már késő volt.Aldoro felágaskodott.A csaj Aldoro alá került.Végig taposot a lányon.Alexa oda rohant hozá.*
-Jólvan most elmegyünk a nővérhez.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 20:28

*Nyöszörögve mászok ki a ló alól. Bakker, a bordáim! Fuldokolva fordulok meg, némi vért köhögve fel. Nem tudom mennyire súlyosak a sérüléseim, minden esetre keményen állom a fájdalmat. Nem zavar, hogy megtaposott, tudom, hogy nem azért tette, hogy végezzen velem, egyszerűen csak ilyen, de én még most is megbízok benne.
Szembesülök azzal a ténnyel, hogy ez a pióca mindenképpen el akar vinni a nővérhez, azonban világos lehet számára is, hogy a makacsságom töretlen. Tántorogva felállok és a karámkerítéshez megyek, kezemet az oldalamra tapasztom.*
- Chh! Végignézed ahogy eltipor egy állat, utána orvoshoz vinnél? Mi vagy te, a Halálangyala?! *kérdezem cinikusan, felé fordulva* - Nem akarom, hogy segíts, boldogulok egyedül is! Undorító, ahogy az emberekre tapadsz! Leszívod minden energiájukat, idegesíted őket és azt hiszed, ha megmondod hol, miként dolgozik az apád, egy nap felfigyelnek rád és tisztelni fognak, viszont ez a nap sosem jön el *tájékoztatom, végül nehezen elhagyom a karámot és akkor beáll a sötétség. Ki kapcsolta le a villanyt?*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 20:37

-Hát jó.Beviszem a te lovadat is.
*Alexa ez után meg kereste a tekintetével a lovakat,és rohant hogy befogja őket.Amikor meghallota a pufanást.*
-Úr isten.Cerasela.Jól vagy?
*Alexa oda rohant Cerasela-hoz.Láta hogy eszméletlen,és próbálta felkelteni.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 20:50

*Dühös vagyok, nagyon dühös! Könnyen fel lehet húzni, ne feszegesd a határaimat a nyomulásoddal, ha meg akarod úszni lelki sebek nélkül! Megmondom a magamét a csajnak, kemény véleményt zúdítok rá. Nem köntörfalazok, nyíltan kimutatom, hogy elegem van belőle, végül csak felsóhajtok beletörődve azzal, hogy nem érti meg a célzást, mi szerint púp a Föld - és az én hátamon.*
Hamarosan sötétségbe zuhanok, érzem hogy valami lehúz, aztán csak fekszem. Kicsit nehezebben veszem a levegőt, arról viszont szó sincs, hogy feldobnám a talpam. Erős és makacs vagyok - egoistaság, dicsekvés nélkül állítom -, nem halnék meg csakúgy, mert tudom, hogy ez a luxus nem adatik meg nekem és amúgy... Én nem szeretném apát követni.


A hozzászólást Cerasela Aries összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 11 2013, 20:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 20:54

*Alexa látja hogy a csajnak lassan kinyílik a szeme.*
-Jól vagy? *Kérdi Alexa Cerasela-tól.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 21:06

*Hamarosan kinyitom a szemem. Megpillantom az arcomba hajoló lányt. Na, ez remek! Rideg tekintettel meredek rá és félrehúzódom, mert komolyan elegem van belőle. Nem akarom, hogy itt legyen! Miért nem száll le rólam?*
- Amíg itt vagy, addig nem *válaszolom rezzenéstelen arccal és újra feltápászkodom. Belül nagyon szúr a tüdőmnél, de még most is konokul az istálló felé veszem az irányt. Azt hiszem bekattantam.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 21:10

-Hát jó én elmegyek.
*Evvel Alexa megfogta a két ló kantár szárát,és bevezete őket.Mikor beértek az istálóba előszőr Aldorót vezetete be a hejére sztán Táltost.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 21:20

*Mivel látom hogy az istálló felé tart, inkább kint maradok. Úgy érzem magam, mintha csak félig lennék az élők sorában, pedig nem haltam meg, még nem... Élek és virulok, azonban a fájdalmaim egyre csak erősödnek. Nem tudom miért csinálta ezt Aldoro, annyi biztos, hogy egészen addig szenvedek, amíg helyre nem jövök. Az az egyetlen előnye a sérülésemnek, hogy így ha egy tanárt "kínzok", nem kell majd büntetőmunkát végeznem, sőt! Lehet rövid ideig még tanulnom sem kell.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 21:26

*Alexa kikiabál az istálóból.*
-Biztos ne kisérjelk el az orvosi rendelőbe.
*Ezt mondja miközben szedi le Aldororól a nyerget.Alexanak sokal nyugodtabban viselkedik mint a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 22:07

- Nem *felelem szűkszavúan, szerintem kezdek meginogni. Lehet ha meggyőzne arról hogy vele tartsak, talán még vele is megyek, ahhoz viszont nem mindegy, hogy közelít meg. Ha ilyen rémes módon teszi, inkább csak eltaszít.
A ló közben nyugodtabban áll neki, no mindegy, ezzel a dologgal egyelőre nem foglalkozom.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 22:22

-Biztos ha gondolod utána ot hagylak.
*Mondja miközben Aldoróra rá teszi a lótakarót*
-Na?
*Kérdi mégegyszer.Hogy hozá gezdje-lecutakolni.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 22:36

- Nem érdekel hogy döntesz, maximum egyedül pusztulok meg odafele, amúgy sem tudom hol van *odaköpök a csaj elé - akinek a nevét azóta sem tudom és az istálló kijárata felé veszem az irányt. Igen, mily' meglepő, végül betettem ide a lábam, de most azzal a lendülettel el is sietek, már amennyire sajgó tagjaim engedik. Sajnos nem tudok olyan tempóba haladni, mint szeretnék. Egy csiga hozzám képest 100 km/h-ával száguld.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 22:47

-Okás de én tudom holvan.Ja és holnap án kiviszem lemozgatni Aldorót.
*Mondja miközben Táltost etetti.Ez után Aldorót is megetette.*
-Remélem nem bánod.Te úgyse lovagolhatsz egy darabig.Úgy is olyan régen lovagoltam rajta.
*Eközben Alexa gondolatai csak úgy száltak.*~Ha te így akkor én is így.Az biztos hogy ki fogok ide jönni és lovagolok.De remélem hogy nem azért ilyen velem mert nem szóltam hozá mikor idejött és remélem azt is tudja hogy épen a kedvenc rock számomat halgadtam~//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 11 2013, 22:58

*Rosszul esik hallani, hogy ez az izé ráül, de végül is nem lehetek irigy, mert lovardai ló. Teljes mértékben Rebellusra emlékeztet, egy és ugyanaz a jelleme. Eltöprengve fixírozom cipőm orrát, kizárva magamból mindent, mindenkit.*
- De bánom és sérülten is lóra ülök majd. Nem érdekel egyáltalán, mit mondanak mások, ha pedig felfordulok, azt is itt fogom megtenni! *kiáltok fel, ahogy tovább megyek. Bakker, egyre zsibbasztóbb a csaj!! Azért vagyok szemét, hogy lássa, mennyire utálom, amikor a közelemben van, meg is kísérlem hát folytatni, amit elkezdtem: a gondolataimba temetkezni mélyen.*

//Köszönöm a játékot! :DD//
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyKedd Okt. 29 2013, 16:42

*Miután Alexa és Dimitrie ide értek.Be mentek az istállóba.*
-Ő itt Táltos.*Mutatja Alexa Táltost.Táltos egy Appalosa falytályú ló volt.*
-Neked mejik tetszik?*Kérdi Alexa a fiútól.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyKedd Okt. 29 2013, 16:50

*Ló, ló hátán, brrrr... Ennyi lóval még életemben nem találkoztam. És ráadásul, majdnem mind teljesen egyforma. Aztán kiszúrok egy fekete, ha jól ismerem a fajtáját, Fríz lovat. Odalépek az istállója elé.*
- Őt hogy hívják? *kérdezem tőle, ő jobban ismeri őket mint én. Lovak terén a tudásom egyenlő a 0-val, én inkább kutyafélékkel vagyok jóban.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 EmptyKedd Okt. 29 2013, 16:57

-Black Tea a neve.Jó választás jó kis frízló ő is.De azt ugye tudod hogy terepre megyünk?
*Kérdi Alexa miközben a haját összefogja.*
-Akkor most takarítsuk le őket.
*Alexa egy szoba felé mutat ahol a nyeregtől kezdve a pata kaparóig minden van.*
-Ott van minden csak ki kell onnan hozni.
*És Alkexa elindult és kihozot mindent ami a csutakoláshoz szükséges.*
-Neki is állhatunk.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ajánlott tartalom





Istálló és lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Istálló és lovarda
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: