Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Tara Black
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Lucius Marga
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
David Rowle
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Barak - Page 7 Vote_lcapBarak - Page 7 Voting_barBarak - Page 7 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Barak

Go down 
+19
Főmesélő
Leah McCanzy
Isabella Sancu
Susana Enescu
Vasile Popescu
Cerasela Dâba
Avram Thadziev
Fekete Béla Benjamin
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Sevastian Porge
Darius Serban
Jezabell Pads
Afrodita Nazaru
Florina Zaharia
Mara Sîrbu
Lionel Lockhwell
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 23:27

-Igen Ők azok. Sajnálom. Néha nem bírnak magukkal.*mondom és kinyitom a táskám.*
-Befelé rosszaságok, különben nem lesz jutalom falat. Podo, add ide a pálcám. *mondom és megpróbálom elvenni, tőle a pálcámat. Mikor sikerül sajnos véletlenül az én ujjamra harap rá. És elkezd vérezni a seb. Gyorsan megpróbálom pulóverem újával elrejteni a vért. De sajnos már elkezdtem remegni. És ilyenkor nehezen nyugszom meg. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 23:35

*Hirtelen két állat zavarja meg a pihenést. Egy szaporán mászik a lábamon, egész gyors. Már majdnem a gyomromnál jár, míg egy másik elkezd felmászni a farmerom szára alatt. Azonnal felülök és megpróbálom egy helyre terelni őket, viszont csak nehezen sikerül a mozgékonyságuk miatt. Szerencsére a lány egy táskába tereli őket, ez a probléma megoldódik, viszont új jelentkezik helyette.*
- Meg harapott az egyik? *kérdezem, majd segítek bekötni az apró sebet* - Minden rendben? Idegesnek tűnsz *csúszok közelebb hozzá, aggodalmas pillantásokat vetve rá.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 23:51

*A két hiperaktív görényt kergetem mert ellopják a pálcámat. Azt hiszik hogy ez vicces. Solomon segítségével sikerül Őket megfogni de mikor Podótól megpróbálom elvenni a pálcám véletlenül belém harap. Sajnos számomra már egyértelmű hogy félek a vértől. Solomon beköti a sebet de végig csukva van a szemem.*
-I... Igen. Csak nemrég de... derült ki hogy félek a vértől. Pedig eddig nem... nem volt problémám.*mondom hallkan. *~Igen. Mikor Stev vérző sebét láttam akkor kezdődött.~*gondolkodom és próbálom megszüntetni a remegést.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 00:02

*Masnira formázom a kötést és végezetül meghúzom a két végét. Mosolyogva pillantok "művemre", majd Tara arcára. Először nem ismertem fel amúgy, de a bogárkák fénye segít.*
- Nyugodj meg, nincs semmi baj *vállára teszem kezem, miközben mélyen a szemeibe nézek. Próbálom rávenni arra, hogy higgadjon le, s ha a feszültsége oldódik, majd a remegés is* - Hogyan kezdődött? El tudnád mesélni, mi váltotta ki a problémát? Akkor tudok segíteni.
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 00:16

*Solomon beköti a kezem és próbál megnyugtatni. Hogy kezdődött?*
-Hát, Dim és a barátom Stev megint őrültséget csináltak. Dim bizalmatlan ezért felvetette hogy egy surikent hajít felé és ha nem ugrik el akkor tudja hogy megbízhat benne. *mondom ahogy újra eszembe jut mi történt, és megint remegni kezdek. *- Rémes volt látni a véres fegyvert. És a tudat hogy az az Ő vére. Nem kaptam levegőt és nem tudtam reagálni a hangjukra. Nagyon megijedtem mert egy pillanatra azt hittem megfulladok. Mép sose történt ilyen. Pedig nem egyszer sérültem meg vagy láttam el mások sérüléseit.*mondom és lehajtom a fejem hogy ne lássa a könnyeimet.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 00:28

- Egek! Egy diák szándékosan megsebesített egy másikat? *kérdezem a hajamba túrva. Ha ezt nem rendezem el, engem fognak ráncba szedni, amiért nem voltam elég figyelmes.*
- Istenem! *suttogom halkan, aztán eszembe jut egy eshetőség* - Steven? Az a srác nem vámpír? Állítólag gyorsan gyógyulnak, szóval szerintem nem kell miatta aggódnod *mosolyodom el és a zsebembe nyúlok, hogy előhorgásszam a zsebkendőmet. Letörlöm vele Tara könnyeit.*
- Már értem. Szerintem attól ijedtél meg, hogy baja is eshetett volna. Bennük csak az tehet igazán kárt, ha sokkal nagyobb és élesebb dolgokkal mennek nekik, illetve a Nap, meg a tűz, meg tudnak égni *magyarázom* - Khm, a dobócsillag önmagában nem okoz olyan nagy sérülést. Pici, nem hatol mélyre, az utána maradt seb meg már a keletkezésnél gyógyulni kezd, bár azt hozzáteszem, hogy nem mindig van így. Ha egy nagyobb sérülés mentén el is kezd gy regenerálódni a bőr, idő, mire eltűnik, némelyik esetben még heg is marad utána.

/Fagy//
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 12:47

[tegnap este]
// olvad//
*Hiába próbál megnyugtatni akkor sem megy. Nagyon féltem hogy Stevent elveszítem. *
-Tudom hogy hamar meggyógyul de rettegek hogy Őt is elveszítem. És már egyszer megtámadta egy vámpír vadász. Miatta hagyott már el egyszer. És nem akarom még egyszer átélni ezt.*mondom hallkan. Továbbra sem emelem fel a fejem mert szégyenlem a gyengeségem. Hideg fuvallatot érzek magam körül és tudom hogy Kitsune itt van és próbál vígaztalni. Másoknak ijesztő lehet a hideg fehér köd de én tudom ki Ő.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 13:40

[Tegnap este]
*Meglepődve kapom fel fejem a tejfehér ködre. Meglehetősen különös látvány egy ilyen szép estén. Egy percre összevonom szemöldökömet. Nem tudom hogyan ereszkedhetett le, a vele járó hűvös is meglep, dee inkább figyelmen kívül hagyom és Tarara próbálok koncentrálni. Úgy érzem, elkél neki a segítség.*
- Nos igen, vámpírvadászok. Sajnos ez a feladatuk, hogy a vámpírokat üldözzék, ám nem hiszem, hogy tartanod kéne a párod elvesztésétől. Minél többet gondolsz rá, annál inkább bevonzod ezt a szörnyűséget, mert táplálod, élteted. Azt javaslom, gondolj minél több pozitív dologra vele kapcsolatban, hogy elűzd ezt a gondolatot, akkor vidámabb lehetsz és a pánik roham sem olyan biztos, hogy előjön. Egyébként valamennyire irányítani is tudod, de csak akkor, ha nyugodt tudsz maradni *Elmagyarázom, hogy nem jó ez a helyzet, változtatnia kell hát, ha nyugodtabban szeretne élni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:07

-Nem. Negy miután a bátyámat elvesztettem nem bírok megnyugodni. És az a vadász aki majdnem megölte itt van az iskolában. *mondom hallkan. Érzem hogy a köd egyre jobban körém tekeredik. Mintha meg akarna védeni. Elrejteni mások elől hogy ne lássák a kétségbeesésemet. Kitune csak meg akar védeni.*~Kitsune. Nincs baj. Csak kell egy kis idő hogy megnyugodjak.~*üzenem neki gondolatban majd szép lassan eltűnik a köd.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:13

[Tegnap este]
*A köd tényleg fura, de újabb megdöbbenésemre eltűnik. Megdörzsölöm a szememet és nagyot sóhajtok. Azt hiszem ki kéne aludnom magam. Meg is teszem, amint tudtam valahogy segíteni neki.*
- Itt van? Csak nem a diákok közül tette valaki? *kérdezem kíváncsian, aztán témát váltok* - Részvétem a bátyád miatt! Ami meg a vadászt illeti, jobb ha a barátod nyitott szemmel jár és akkor megúszhatja a bajt. Te meg ne aggódj és akkor minden rendben lesz *mosolygok rá, majd félresöpröm a haját, hogy lássam az arcát.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:28

[Tegnap este.]
*Hallom amit mond de nagyon a gondolataimba mélyedek. Akkor eszmélek föl mikor félre söpri a hajamat. Nagyon meglepődök és inkább letörlöm könnyeimet.*
-Köszönöm hogy segíteni próbálsz. De most jobb ha megyek. Nem szeretném ha valamelyik tanár vagy prefektus elkapna.*mondom mosolyogva és fölkelek hogy leporoljam magam.*-Jó éj.*hajolok meg kicsit majd indulni készülök.*
Vissza az elejére Go down
Solomon Ahalanei
Ötödik évfolyam
Solomon Ahalanei


Hozzászólások száma : 216
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Aug. 24.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 03 2013, 14:51

[Tegnap este]
- Ugyan, szívesen teszem! Jó éjt, aludj jól! *Egy vigyor fut át arcomon, ami csak kiszélesedik, mikor kiejti a száján a "tanár", illetve "prefektus" szót.*
- Ami azt illeti, én egy Prefektus vagyok, csak azt hiszem, nem a házadhoz tartozóan *válaszolom könnyedén* - De nyugi, nem szólok senkinek sem! Hmm, csak vigyázz, nehogy szembe találd magad egy állattal! Éjszaka erre felé elég sok van belőlük *azt már nem teszem hozzá, hogy idefele jövet majdnem megbotlottam egy ugrándozó mezei nyúlban.
Végül elköszönök és sarkon fordulok.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 13:26

[Tegnap este]
* Füstölögve megyek ki a kastélyból. Nem tudom hol bukkanok ki, de nagyon mérges vagyok.*

- Hogy a rohadt életbe! *mondom, mikor beleütök a földbe. Sajnos a kezem is megérzi. De nem izgat. Miért kell mindent így elrontanom? És minek mindig rátennem egy lapáttal? Magamat hibáztatom, nem Stevent vagy Tarát. Leülök a földre, és a felkelő holdat pásztázom a szememmel. Sokkal jobban megnyugtat, mint a víz. Ha valaki megpróbálna követni, megérezheti, milyen jól tudok bánni a késekkel. És a dobócsillagokkal.Magamban füstölgök. Miért vagyok ilyen hülye? gondolkozom mikor leszáll mellém egy varjú. Felé fordítom a fejem, majd biccentek neki, hogy közelebb jöhet. Kedvelem az állatokat, segítenek megnyugodni, főleg a fekete állatok, mint ez a varjú.* 
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:03

[Tegnap este.]
-Hagyd majd én beszélek vele. De még veled is lesz elszámolni valóm.*mondom Stevennek majd Dim után indulok. Nehezen tartom vele a lépést elvégre Ő meg vámpír. Nem vagyok valami jó paszban. De megtalálom a barakban. A nagy rohanásban igazán kifulladtam. Megtámaszkodom a fa törzsén hogy levegőhöz jussak.*
-Ne, hogy eltűnj!*szólok rá levegőt kapkodva. *-Na, figyelj. Nagyon sajnálom a dolgot de az én türelmem is elfogyhat. Fárasztó köztetek a villám hárítót játszani, pláne a mostanában. *mondom és nem érdekel ha közbevág.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:17

[Tegnap este]
*A hallásom alapján bemérem a célpontot. Előszedek egy dobócsillagot, és felé hajítom, miközben még mindig háttal ülök neki. A mellette lévő fába célzok, és oda is talál.*
- Hagyj békén! *mondom, nagyon mély hangon, minden szót kihangsúlyozva. A torkom bele is fájdul ebbe a hangnembe. De nem érdekel. Ha közelebb jönne elillanok, és kereshet, ha akar, el tudok rejtőzni előle, még csak meg sem kell erőltetnem magam.*
- Tűnj innen! Nem mondom még egyszer. *mondom ismét mély hangon. Remélem megrémül tőlem. Akkor legalább nem keresi a társaságom. Tudtam, hogy egyszer elfordul tőlem, de hogy az így fog fájni, azt nem. Nehéz tőle elszakadni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:30

[Tegnap este]
-DIM! *Kiáltok fel mikor a mellettem lévő fába fúródik a shuriken. *-Ezzel nem tudsz megijeszteni. *mondom és mielőtt eltűnne odalépek hozzá és átölelem. *
-Kérlek maradj még. Ti ketten vagytok a családom. És a folyamatos marakodásotok nagyon fáj. És néha ezmiatt elveszítem a türelmem.*mondom hallkan és érzem hogy könnyek pottyognak a szememből. Nem érdekel ha sírni lát. Mert megbízom benne is. Rájuk számíthatok és nem akarom egyiküket sem elveszíteni.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 15:38

[Tegnap este]
*Továbbra is mereven nézem a holdat, amikor hangtalanul odaoson hozzám, és átölel. A varjú mellettem furcsán figyel, és nemsokára már egy had vesz körbe minket.*
- Tara. Ne magyarázkodj! Értem én. Kettő még társaság, három már tömeg. Nem akarom, hogy válassz Steven és köztem. Majd én kiszállok. Köszönöm, de ebből én nem kérek. *mondom rezzenéstelen arccal.* Sajnálom. *teszem hozzá. Majd fél másodperc múlva már a annál a fánál vagyok, ahova belehajítottam a shurikent. kihúzom a fából, és zsebre rakom. Teljesen beleolvadok a sötétbe, így kétlem, hogy észrevesz.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:11

[Tegnap este]
-Kérlek ne menj.*de mire kimondom ott sincs. A földre zuhanok és kell egy kis idő még felfogom mi történt. Fölülök hátamat a fának vetve. Fölhúzom térdeimet és homlokomat térdeimre támasztom. Majd átkarolom lábaimat.*~ Miért van az hogy minden akkor megy tönkre mikor jól kezdenek rendbe jönni a dolgaim? Úgy látszik hogy csak elüldözni tudok másokat. Csoda hogy Dim és Stev eddig mellettem maradtak. Talán tényleg jobb lenne ha haza mennék. Ott nem okoznék ennyi bajt.~*gondolkodom és érzem hogy könnyek folynak végig arcomon. Valamiért mindenkit elveszítek aki fontos nekem.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:22

*Nem bírom nézni ahogy szenved. Odasuhanok hozzá, és megsimogatom a hátát.*
- Hé! Nyugi. Nem azt mondtam, hogy elhagylak, csak azt, hogy amikor Stevennel vagy, én eltűnök onnan. A kettő nem ugyanaz. És azt sem mondtam, hogy nem beszélek vele, csak azt, hogy mikor együtt vagytok, én elkerüllek titeket. Ha külön lennétek, én ott leszek. És nem tudnék elrejtőzni előled, míg rajtad van a nyaklánc. Ha térkép fölött meglengeted, megmutatja, hogy hol vagyok. Csak siess, ha ott akarsz találni. *mosolyodom el. Nem jó ha szenvedni látom. Hatással van rám is. Érdekes, az előbb még dühöngve ültem ott a rét közepén, most meg, itt ülök vele.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:42

[Tegnap este]
-De néha olyan jó lenne ha mindhárman nyugodtan meglehetnénk egy helyen. Én nem bánom ha tréfálkoztok, csak ne bántsátok egymást mert azzal engem bántotok.*mondom hallkan és nem érdekel ki mit gondol óvatosan átölelem. Szeretem Dimet mert pont olyan mint a testvérem volt. Rá emlékeztet és nem akarom hogy magamra hadjon.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:05

[Tegnap este]
- Jó, jó, csak majd szólj, mikor van jó kedvében Mogorva uraság. Hugi, kérlek ne sírj, mert amit te érzel, azt én is, és elég fura látványt nyújtana, nem gondolod? *kérdem elviccelve a helyzetet.*
- És legközelebb, ne használj erőszakot. Nem áll jól ehhez a csini pofihoz. *mosolygom rá. Ha edzeni látnám, nem is tudom mit mondanék rá. Ő és a harc. Két külön fogalom.*
- Nyugi Miss Depi nem hagylak el. *mondom mosolyogva.* 
- Na most, állj fel, töröld le a könnyeid, menjünk vissza a kastélyba, és csináljunk úgy, mintha mi sem történt volna. Rendben? *kérdem.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:27

[Tegnap este]
*Örülök hogy Dim nem haragszik rám. Nem akartam bántani. *
-Majd egyszer megmutatom mit tudok. Nem vagyok egy elveszett gyönge kislány aki védelemre szorul.*mondom ahogy letörlöm a könnyeim.*
-Köszönöm Dim. És nem vagyok Miss. Depi.*mondom végre mosolyogva. Örülök hogy Ő is velem van. Sokat segít nekem és nem szeretném elveszíteni. Lassan vissza indulunk a kastélyba. *
-Jó éjt vagy is szia. Vigyázz magadra. Majd még találkozunk.*mondom mosolyogva. Majd bemegyek a Panagan toronyba. *
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:34

[Tegnap este]
*Felállok, és vele együtt megyek vissza a kastélyba. A kastély előtt megállok, és elbúcsúzom tőle.*
- Aludj jól! Az éjszakai műszak nem a te szakterületed. Mindig vigyázok. Azt remélem is. *hadarom a válaszokat. Mikor biztonságban beért, én visszamegyek és élvezem az éjszakát. Talán ma este is megcsapolok egy-két embert, vagy állatot.Gondolom, és már ott sem vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 19:28

*Idáig nem nagyon jártam itt, max. néha ha sikerült ráakadnom és nagyon vágytam már az egyedüllétre. Most inkább az ellenkezője kéne. Tara tanácsára akkor nem mentem a fiú után, hagytam, hogy lerendezzék egymást közt a dolgokat. Zavaró tényező lettem volna, azt pedig nem akarom, hogy Dimitrie esetleg egy poloskának higgyen, aki mindig ott van a nyakában, meg akiben nem bízhat meg.
Mostanság arról ábrándozom, hogy jó móka lenne ismét hármasban beszélgetni. Az "Én leszek a Nap, aki elkerül titeket." szövege után folyamatosan ezt érzem, csak hogy őszinte legyek...
Elnyúlok a fűben és a csillagokat kezdem el figyelni szürkés szemeimmel. Egyszerű farmert viselek, magasabb szárú fekete torna csukával éés persze az elengedhetetlen szürke pulcsival.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 19:41

*Kijöttem ide, a múltkori után egyre gyakrabban térek ki ide. A fák ágai között ugrálok, egyikről a másikra. Bár nem sok van, de akkor is. A gondolataim rendbeszedése is meg lesz, és a sport is. Egy nagyobb kihagyás következik a fák között, így minden erőmet összeszedve lendülök át a legutolsó agról a szemközt állóra. Miközben a levegőben szaltózok meglátom Stevent alattam, és szerintem ő is engem, bár fekete szabadidőnadrágban, és pulcsiban nem könnyű észrevenni a csillagos égen. Az ugrásom viszont, nem sikerül jól, így a fa előtt pofára esek. Vagyis esnék, de talpra érkezem, hangtalanul. Micsoda mázli. A szél egy másik illatot is magával hoz, nem csak ő van itt egyedül. Remek. Azonnal fel is ismerem: Tara. Na, ez a nap, vagyis éjjel is jól kezdődik. Bár beszélni is szerettem volna vele. Sikerült egy-két rejtvényt megfejtenem. Most is nálam van a naplója, és az enyém is amibe a megoldásokat írtam. Viszont sokat segíthet benne ő is. Felállok, megfordulok, és a fához simulok. Nem akarom, hogy észre vegyen, de szerintem már késő. mindegy, amíg fel nem fedez valaki elő nem bújok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Barak - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Barak
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: