Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Tara Black
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
David Rowle
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_lcapTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Voting_barTájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tájrajz (TRZ) tanterem

Go down 
+16
Casian Dobaru
Pistol Alexa
Marius Ermindescu
Cristian Badrick
Rebecca Mary Watson
Isabella Sancu
Noel Wyard
Cosmina Lambert
Lucius Marga
Jenny Miles
Bogdan Bilaşca
Susana Enescu
Florina Zaharia
Caterina Aurora Basilides
Péterfy C. Soma
Jonathan Coxton
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 21:18

-A válasz helytelen, Black kissszony. Talán ha nem a füzetet, mi szemmel láthatóan nem a tájrajz füzete, tanulmányozná, a válasz is jobban ment volna. Elteszi a táskájába, vagy kobozzam el?*Rideg pillantását Tararól a másik lányra, Ceraselara irányítja.*
-Esetleg Aries kisasszonynak jobban menne?
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 21:20

*Ch, ugyan! Én aztán nem bánom, ha büntetést kapok, így is-úgy is megúszom. Felügyeli? Felügyelje csak, nem fogom megcsinálni, persze azért kicsapatni sem akarom magam, az első napomon, a többit kerültem inkább. Megpróbáltam körbejárni a sulit, azonban se kép, se hang. Nem ismerem semelyik részét, egyszer nem ártana, ha körbevezetne itt valaki.*
- Gondolom intergalaktikus gáz, kisebb bolygók törmelékei...  Vagy inkább a tejútrendszerre, meg a különféle galaxisokra gondol? *pillantok Rá, majd Tara felé. Kicsit megremeg a gyomrom, mert eszembe jut, mit ígértem a szüleimnek, de akkor is! Képtelenség itt megmaradni is, bár ezt az órát élvezem, arra kell rájönnöm.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 21:40

-Nem rossz, bár valóban arra gondoltam, hogy a Tejútrendszer miből épül fel.*Válaszol a lány kérdésére.
Black kisasszony, esetleg fel tudja nekünk sorolni naprendszerünk bolygóit?*Érdeklődik, ismét figyelmen kívül hagyva Casiant.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 21:46

*Nagyot sóhajt majd egy pillanatra lehúnyja a szemét. Kicsit elgondolkodik.*
- A Naptól való sorrendben, Merkúr, Vénusz, Föld, Mars, Jupiter,
Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz. Bár nem tudom jó-e a sorrend. Elég rég tanították ezt. *mondja majd újra a naplóra néz.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 21:50

*A válasz reakció kicsivel jobb, mint amit eddig kapok a megjegyzéseimre, bár nem izgat túlzottan. Remélem felfigyel arra az igazgató, hogy csak néha vagyok igazán bunkó, amúgy meg tudok rendes és együttműködő is lenni - egy kis ideig. Most például azért vagyok az, mert legalább olyan dologról van szó, ami érdekel, amin nem tudok bealudni. Egyébként szokásom megkeseríteni néhány tanár óráját, de nem az az életcélom, hogy tényleg kicsapassam magam még egy helyről. Egy őrült vagyok, aki a rossz élete miatt válik olyanná, amilyenné, de közel sem annyira, hogy ezért csak szóba is hozza a dolgot. Nem is hagynám annyiban, s gondolom drága jó szüleim sem, akikről pici ideje semmit sem hallok.*
- És a Plútó hol marad? Elfújta a szél? *szólok közbe igen csak gúnyos hangnemben. A fenébe, azt hiszem a "tartsuk kordában magunkat" módszer megbukni látszik.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 22:15

-Helyes volt a felsorolás.*Bólint Taranak.*
-Ha belenézett volna a tankönyvébe, tudhatná, hogy a Plútót kisbolygónak minősítették vissza.*Fordul ezúttal a lupiattos lányhoz.*
-Tehát naprendszerünket a nyolc bolygó mellet a Nap, a bolygók holdjai, az aszteroidák, a meteorok valamint az üstökösök alkotják.*Fejezi be előbbi gondolatmenetét.*
-Mára ennyi lett volna, van kérdés?


//Sajnálom, hogy így elhúztam, néha a TV előtt felejtettem magam, magyar-észt VB-selejtező^^//
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 22:21

*Nem reagál társa beszólására. Elég nehéz feldühíteni. Valamien szinten örül hogy végre jól mond valamit, és elismerték. Itt nem ismerik a bátyát ezért nem tudják kihez hasonlítani, így nem is tudnak fájdalmat okozni számára.*
-Nekem nincs.*mondja hallkan majd társaira pillant.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 22:26

- Most úgy beszélt, mintha Piton Professzor lenne kb. *húzom el a szám, majd egy szó nélkül felállok. Tankönyvek? Tanulás? Számomra még szünet van, legalább is ennek örülnék a legjobban. Kérdésem nincs, vagyis csak egy lenne; hogy mégis merre vannak a takarító boszorkányok? Ezt inkább megtartom magamnak és ha nincs semmi megjegyzés, akkor az ajtóhoz lépek. Még megfordulok és szétnézek az alig néhány tagból álló kis csoporton. Nem tudom mégis milyen óra e, a terem ajtóra valamilyen TRZ van írva, amiről fogalmam sincs, minek a rövidítése, de ha sűrűn foglalkozunk még csillagokkal, biztos lehet benne mindenki, hogy kivételesen itt leszek.*
- Nekem ugyan nincs! *felelem unottan, ezután nagyot sóhajtok és ha mód van rá, minél hamarabb elhagyom a termet.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 22:35

*Sejtette, hogy hogyha Coxton tartja a tanórát, nem igazán lesz alkalma szóhoz jutni. Jegyzetelni se nagyon jegyzetelt, hisz még megvannak tavalyról.*
-Nincs kérdésem.*Válaszol ő is, aztán gyorsan összepakol. Megvárja, míg Jonathan ténylegesen bejelenti a tanóra végét, s csak ezután áll fel.*
-Lupiatto. A ház neve Lupiatto.*Szól mosolyogva Ceraselának miközben feláll.*
-Viszlát!*Köszön el a professzortól, a lányoknak is int, aztán visszasiet a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 22:41

-Ha nem akar egész hétre büntetőmunkát, javaslom, moderálja magát.*Szól oda a lupis lánynak.*
-Nos, ha nincs kérdés, akkor mehetnek! További szép estét!*Köszön el a diákoktól.*
-Aries kisasszony, ez önre nem vonatkozott.*Jegyzi meg még mielőtt a lány eltűnne.*
-A kis szertárban talál seprűt és felmosórongyot.*Bök fejével a kisebb ajtó irányába. Egy biztos, addig innen egyikük sem mozdul, míg a terem, Cerasela hozzájárulásával, tiszta nem lesz. Ezután Jonatahn is visszatér a szobájába, bezárva maga után a tanterem ajtaját.*


//Köszönöm, hogy eljöttetek, a pontokat nemsokára kiírom a pontfalra.
Cerasela, kérlek arra vigyázz, hogy mennyire valósághű a játék, Piton a könyvek szerint 98-ban már meghalt, így nem valószínű, hogy karaktered ismeri a stílusát. (:
Még egyszer köszi a játékot, szép álmokat!//
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyKedd Szept. 10 2013, 22:58

*A naplóval kezében indul el az ajtó felé. Az ajtóban megáll egy pillanatra mert kérdezni akar valamit. Megis fordul majd végül még se kérdez. *
-Viszlát igazgató úr. *köszön el ahelyett hogy kérdezne. Majd inkább elindul a szobájába remélve hogy ma tud majd aludni.*

//Én is köszönöm. Ez tetszet.//
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:07

*Alexa megérkezik a terem elé. Ő  igaz hogy Írt atanárna hogy késik.Mégis ő ért ide először.Mindente jól felvan készülve.Piros converse táskájában van pergamen és tol.Ha szüksége lenne rá.Izgatpttan várja az első  szünet utáni óráját.





                                                                                                      
Ruhája  Táskája
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:39

*Mondtam már, hogy imádom az igazgatót? Igazán finom meglepetéssel készültem ma neki. Fekete bőrdzsekimben, kék csőszárú farmeromban és torna csukáimban sétálok el a teremig, ahol belerúgok az ajtóba. Hajjaj, ez bizony zárva van! Na mindegy, addig csak elütjük az időt! Rágómat rágcsálva nekidőlök a falnak, karjaimat mellkasom előtt fonom össze.
Megpillantom azt a lányt, akivel a lovardában voltam és a hideg is kiráz tőle. Túl nyomulós.*
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:43

*Akik az igazgatót vagy esetleg Somát várták, most nagyot csalódnak, mert ő jelenik meg a folyosó sarkán. Nem sokkal ezelőtt érkezett az üzenet számára, hogy be kellene ugrania helyettesíteni, és mivel nincs órája, így ezt könnyedén meg is tudja tenni. Ahogy megérkezik a terem elé, két házbeli diákot lát meg, mindkettővel találkozott már. Kinyitja egy nonverbális varázslattal az ajtót, amivel be tudja őket engedni, és már csak az után szólal meg, mikor beengedi a diákokat, és ő is a tanári asztal felé megy.*
- Szép jó estét. Ennyien szoktatok lenni, vagy várunk még valakit?
*Érdeklődik kedvesen, nyugodtan.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:52

-Jó estét.* Mondja nyugodtan miközben  belép a terembe.*
-Szerintem nem várunk senkit.* Mondja miközben leül egy padba.*
                                                                                                                                   


Ruhája  Táskája
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:59

*Lebiggyesztem ajkaimat. Az igazgató.. nem jött eeel! Helyette az a nő van, akivel régebben a kastély felé vezető ösvényeken futottam össze. Azóta sem csípem a búráját, no de mindegy. Max. megkapja ő az ajándékomat. Köszönés nélkül lépek be, majd ismét csak sáros csizmámmal végigkoslatok a faparkettán, egészen a leghátsó padig, ahol előkapok egy pergament , majd elkezdem telefirkálni a pennával.


A hozzászólást Cerasela Aries összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 14 2013, 20:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:02

//Cera, arra figyelj, hogy a telefon a varázsvilágban nem működik, kérlek, módosítsd a hozzászólásodat. Kint van a főoldalon a Gyakran Ismételt Kérdéseknek a kidolgozott válaszai, abban a Mi is az a szerepjáték? Hogyan lehet játszani? válaszban benne van, hogy: Ebben a játékban, bár időben és helyszínekben megegyezik a mostani földi világgal, nincs semmilyen modern fegyver, gépezet és egyéb dolog (amibe a mobiltelefon is beletartozik), maximum a mitológiai lények vannak.//


A hozzászólást Analisa Carp összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 14 2013, 20:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:02

*Kicsit késve érkezem meg az órára. Túlságosan is lefoglaltak a gondolataim, és persze az éjszaka csendje. Gyorsan felugrom a szobámba a cuccokért, és pár perc múlva már a terem ajtajánál vagyok. Látom, hogy nincs zárva, így belépek az ajtón. Kellemes meglepetés fogja érni az igazgatót, akivel már egyszer röptében találkoztam. De amikor belépek mást látok a tanári asztalnál. Én úgy tudtam, hogy Analisa tanárnő a mi évfolyamunkon nem tanít. Eltévedtem volna?*
- Bocsánat tanárnő a késésért. *húzom meg magam. Majd leülök Cera mellé. Ezt is megértük.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:12

*  Alexa figyeli a bejövő fiút.De aztán vissza is tér az ő maga kis volágába.Megint azt vette észre hogy megint azon tűnődik hogy Csillagon száll.Nem is lovagol.És a felhők között van.Csillag szárnyai a levegőt hasítják.És a barátaival meg a testvéreivel  találkozik ás bulizik.


                                                                                                                                                                              
Ruhája  Táskája
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:19

*Rajzolok egy kört, majd két egymást keresztező vonalat rajzolok bele. Egy jól kezdődő gúnyrajzot készülök csinálni a pennám segítségével a tanárról. Nagyot sóhajtok és megrajzolom a szem körvonalait, miközben azon tűnődöm, mit tehetnék jelen helyzetben. Nem, nem a tanórára értem. A szívügyemet illetően, voltaképp két fiú közé szorultam, csak a fene tudja, mi sül ki belőle, ha rájönnek, hogy kettejükkel vagyok egyszerre. Nem titkolhatom sokáig. Tényleg, mi lesz, ha maguktól jut eszükbe ez az egész? Bármi előfordulhat, s a legrosszabb, hogy semmit sem tehetek ez ellen.*
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:20

- Rendben, köszönöm.
*Mosolyog rá kedvesen Alexára, majd ahogy meglátja Cera sáros nyomait a padlón, mind a cipőjére, mind a padlóra vet egy-egy nonverbális tisztítóbűbájt. Észreveszi ugyan, hogy rajzolgat, de addig nem érdekli, amíg nem beszél és nem zavarja meg az órát, úgyis felszólítja majd, hogy válaszoljon. A megjelenő Apollóra néz, és kedvesen biccentve mutatja, hogy üljön nyugodtan le.*
- Semmi gond, Apollo, előfordul.
*Ahogy a tanárihoz lép, szembeáll az osztállyal, és újból megszólal.*
- Tudom, hogy az igazgatót vártátok, de bokros teendői miatt sajnos nem érkezett meg az órára, így engem kért meg, hogy helyettesítsem. Kezdjük is az ismétléssel. Alexa, mondd el, mi az a földrajztudomány, Apollo, te mondd el a csillagok fogalmát, és hozz rá példát is, Cerasela, te pedig azt meséld el nekünk, mi alkotja a Naprendszert.
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:30

-A földövekel ás azok kölcsönhatásaival foglalkozo tudomány.
*  Mondja Alexa  ahogy felébred az álmodozásaiból.*



                                                                                                                                                                    


Ruhája  Táskája
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:41

- Kérem tanárnő. Szólítson Dimitrienek. *utálom, ha valaki Apollonak nevez. ölni tudnék érte. De mivel még nem ismer, ezért még bocsánatos.* A csillagok olyan égitestek amelyeknek saját fényük, és hőjük van. Valamint ezek körül keringenek a bolygók. Csak tippelek, de mondjuk az Esthajnal-csillag? *kérdem félőn. Ennyit össze tudtam szedni, saját kútfőből is, mert az előző tanóránál még meg sem érkeztem az iskolába. De hát... mindegy.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:42

- A nyolc bolygó, a holdjaik, a Nap, a meteorok, üstökösök, meg szerintem a fekete lyukak is *válaszolom elgondolkodva* - Amúgy tudja, hogy ma iszonyatosabban néz ki, mint akkor? *kérdezem hangosan, majd visszahajolok a rajzom fölé. Eh, olyan kapafoga lett, mint egy nyúlnak! Egész jó rajz, pedig még haja sincs!
Tovább alakítom hát, miközben a többiek vélhetőleg tovább magyaráznak.*
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 20:52

- Nos, Alexa és Cerasela válaszai tökéletesek. Kedves Dimitrie, az Esthajnalcsillag a Vénusz bolygó régies elnevezése. Azért lehet megzavaró, mert régebben a népnyelv valamennyi égitest szinonímájaként használta a csillag szót. A csillagok olyan égitestek, amelyek saját fénnyel rendelkeznek, szemben a bolygókkal, amelyeknek van saját csillaguk, és azok fényét verik vissza, a saját sugárzásuk elenyésző. Csillag például a Szíriusz.
*Mosolyog rá kedvesen a fiúra, majd Cerára néz.*
- Egyébként köszönöm a bókot, de most folytassuk tovább. Térjünk át a Földre. Ki tudja megmondani, milyen mozgásuk van?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz (TRZ) tanterem   Tájrajz (TRZ) tanterem - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tájrajz (TRZ) tanterem
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mugliismeret-tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Első emelet-
Ugrás: