Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Első emeleti folyosók - Page 2 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 2 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Első emeleti folyosók

Go down 
+9
Leah McCanzy
Radák Zolta
Baranyai Abony
Péterfy C. Soma
Bogdan Bilaşca
Florina Zaharia
Caterina Aurora Basilides
Susana Enescu
Jonathan Coxton
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzer. Feb. 08 2012, 17:51

*Bólint Lucius válaszára. Többet nem is akar tudni. Jobb az édes tudatlanság. Meg hát láthatólag a fiún sincsenek sebesülések, vagy mert nem is verekedtek, vagy mert Ront jól helybenhagyta.*
- Jól van. *Mosolyog tovább, miközben szépen leérnek a Gyakorló folyosójára. Körbenéz, eddig még nincs senki.*
- Bemenjünk? *Kérdi, de hát ő már nem épp egy félős lányka, így inkább önállóan húzza maga után Luciust, miközben nyitja szépen kifelé a Gyakorló terem ajtaját. Persze a folyosón még megjegyzi.*
- Hasznos lesz az óra, legalább el tudom látni a harci sérüléseidet. *Igen, csak az övét. Ron most eszébe sem jut. Főleg hát Lucius szemei, meg keze melege... Miért is jutna Ron eszébe?!*
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyPént. Feb. 10 2012, 17:51

*Kéz a kézben érkeznem, Flo is lerendezte Lucius felé a pusziját már a káhában. A lány csilingelő hangon csacsog, ahogy már tőle megszokhattuk.*
- Jahj, kíváncsi vagyok, hogy ma mégis mit tanulunk... Vagy hova visznek minket. Direkt beöltöztem én is. *Végignéz magán és Luciuson. Mintha ikrek lennének.*
- Ja, és te is. Ráadásul kábé ugyanúgy nézünk ki. Összebeszélés nélkül. Le se tudnál tagadni... *Nevet fel vidáman, aztán megáll az SVK terem előtt.*
- Jó társaságban úgyis repül az idő, de azért remélem, hamar végzünk... A tegnapi kviddics lefárasztott. Bezzeg téged nem, mi? Tényleg, milyen voltam? *Kérdi, hisz tegnap erre nem nagyon maradt idő, hogy megbeszélje Luciusszal.*
- És mikor megyünk gyakorolni, hm? *Kérdezget tovább, Lucius kezét nem eresztve.*
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 09:31

 *Az első emeleti folyosó egyik beugró ablakában ülök. felhúzott lábbakkal, ölemben könyvel. Elmerengve bámulok kifelé az udvarra. Tanulnom kéne de nem képes jelenleg több információt befogadni az agyam*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 09:41

*A folyosón sétál és a jegyzeteit olvassa. Nagyon fáradtnak érzi magát, de muszály tanulnia, és edzenie. *~Esküszöm a könyvtárból fognak eltemetni.~*sóhajt majd megtorpan mikor, meglát valakit az egyik ablakban. *-Szia, Tara Black vagyok. Új vagy itt?*kérdezi és a lányra mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 09:45

 *Felkapom a fejemet az érkezőre.*
- Igen.
*bólintok tétován és fülem mögé tűröm fekete hajtincsemet.*
- Leah Amelia Nerina McCanzy.
*vigyorodok el az utolsó szónál a lány arckifejezésének láttán. Meglepődhetett?*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 09:52

-Honnan jöttél? Én félig angol félig pedig japán vagyok.*mondja a tarkóját vakarva. Kicsit kínosan érzi magát mert sokszor bántották származása miatt.*- Amúgy látom te is tanulsz. Én nagyon nehezen haladok.*mondja és lehajtja a fejét. *
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 09:56

 - Franciaországban, Lion-ban születtem, de eg Párizs melletti birtokon nevelkedtem.
*felelek a kérdésre és össze csukom a könyvemet.*
- Igen... Sajnos már csak 2 hetem van, de szerencsére elég jól haladok... Azt hiszem.
*vigyorodok el*
- Te is elsős vagy?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 10:02

-Igen elsős vagyok. Én jobban értek a harchoz mint a mágiához. És nem is nagyon értek hozzá. Lehet nem nekem való, a mágia tanulás pedig anya nagyon bízik bennem.*vakarja a tarkóját egy kínos mosoly kíséretében.*- Majd csak megtanulom egyszer.*mosalyog tovább.*
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 10:08

 - Nekem nem helyeselték, hogy ide jöjjek.
*vallom be hátha jobban érzed, majd magad tőle*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 10:16

-Nekem anya akarta hogy jöjjek tanulni, de a nagymamám nem. Ő azt akarja hogy menjek vissza Japánba és tanuljak papnőnek. Én meg inkább ide jöttem mert szeretnék megvédeni másokat.*mondja mosolyogva, de valami furcsa szomorúság csillant a szemében. *- Mondjuk a papnők is tudnak segíteni mert jól értünk az orvosláshoz.*teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 10:23

*bólintok,de nem szólalok meg. hisz muglik között nőttem fel. Mit is tudhatok én az ilyenekről?*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 10:30

-Miket szeretsz csinálni? Én mondjuk imádok edzeni, főképp a harbművészeteket, szeretem. Több fegyverrel is megtanultam harcolni.*meséli és a falnak dől.*-De a lovaglás is jódolog.*mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyKedd Júl. 02 2013, 16:29

 - Hát... Én igazából olvasni, rajzolni és lovagolni szoktam.
*motyogja. kicsit szégyenli, hogy nem tud semmilyen mágikus vagy érdekes dolgot felsorolni. De, hát ez van ha az ember muglik között nőttel*
- Melyik házba vagy osztva?
*nézek a lányra*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzer. Júl. 03 2013, 09:09

-Ezek is nayon jó elfoglaltságok. Én is szeretek olvasni. A rajz már kevésbé megy.*vakarja a tarkóját egy kínos mosoly kíséretében. Kedvesnek találta a lányt, és tudta mit érez. Mikor ide került, ő is hasonlóképpen érzett.*-Ha akkarod szivesen megtanítalak néhány dologra hogy megtudd, védeni magad, pálca nélkül is.*mosolyog rá.*
Vissza az elejére Go down
Leah McCanzy
Második évfolyam
Leah McCanzy


Hozzászólások száma : 29
Kor : 25
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Jun. 30.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzer. Júl. 03 2013, 09:45

 - Köszi, de nem szándékozom pálca nélkül járkálni.
*vigyorodok el*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzer. Júl. 03 2013, 11:18

-Azért szólj ha meggondoltad magad.*mosolyog rá.*-jobb ha megyek megigértem egy barátomnaka hogy együtt tanulunk. Remélem még találkozunk. Szia.*kőszön el majd tovább folytatja a tervezett útját.*
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 18:49

* Lassan ballagok végig a folyóson, mindent alaposan megfigyelek,szemre vételezek. Aztán Alexát pillantom meg.
-Hello!.köszönök felé és rámosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 18:52

*Alexa sétál a folyosón. Kicsit depis hisz Victor haza ment egy időre.Egy könny kicsordul a szeméből mikor Rá köszön Yvanne.*
-Szia.*Köszönrá és csinál egy eröltettet mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptySzomb. Dec. 21 2013, 19:37

*Látom hogy Alexa nincs túl jó passzba,és szerintem sírt is.
-Mi baj?-nézek rá szomorúan.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:17

-Nem szertenélek evvel terhelini.*Mondja Alexa majd megöleli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:33

* Vissza ölelem a lányt, majd a szemét fürkészem.
-Na,na mond el mi történt!-kérlelem halkan.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:40

-Victor elment egy időre.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 20:53

* Sajnálom Alexát, ez most biztosan rosszul eshetett neki.
-Ó...Ezért sirdogálsz? De hát akkor biztosan vissza is jön..nem?-kérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:07

*Látja Yvanne arcán azt hogy sajnálja.Sóhajt egy nagyot.*
-Hát nem biztos.Te tudtad hogy én vámpírvadász voltam?*Kérdi Alexa a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23 2013, 21:16

-Nem,ö nem tudtam...-*mondom zavartan, mert ez elég furcsán hangzik,hogy Alexa az volt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosók
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Első emelet-
Ugrás: