Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Tara Black
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Lucius Marga
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
David Rowle
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Első emeleti folyosók - Page 4 Vote_lcapElső emeleti folyosók - Page 4 Voting_barElső emeleti folyosók - Page 4 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Első emeleti folyosók

Go down 
+9
Leah McCanzy
Radák Zolta
Baranyai Abony
Péterfy C. Soma
Bogdan Bilaşca
Florina Zaharia
Caterina Aurora Basilides
Susana Enescu
Jonathan Coxton
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 15:37

-Biztos.*mosolygok rá majd egyre jobban furdalja oldalamat a kíváncsiság. Nem tudtom mi lehet az a nagy meglepi. DE egyre kíváncsibb vagyok. *
-Akkor menjünk. Tudod hogy bárhová veled mennék, akár a világ végére is ha arra kérsz.*mondom mosolyogva. *-Amúgy miért hova kell mennünk? *kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 16:11

*Némán felállok, majd leteszem őt. Remélem most már meg tud állni, és utánam tud jönni, ugyanis a célhelyszínig sétálnunk kell! Ott várnak majd rá a saját főztjeim.*
- Igen, örülök is neki! A tavasz termébe kell mennünk, minél előbb! *jegyzem meg hangosan, majd válaszra sem várva, makacsul húzni kezdem.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 16:24

*Szerencsére már nem zsibbadnak a lábaim. *
-A tavasz termébe? Miért mi van ott?*kérdezem kíváncsian ahogy követem. Erősen fogom a kezét és próbálom tartani vele a lépést. *
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 26 2013, 16:33

- Hamarosan meglátod, ahhoz viszont nem szabad megállnunk! *válaszolom komolyan, lassítva egy kicsit, hogy be tudjon érni, és ne vontassam szabályosan magam után.*
- Remélem örülni fogsz majd neki!
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Feb. 09 2014, 20:24

*Halkan lépkedek a folyosón, teljesen egyedül vagyok. A kezembe egy régi könyv, a vállamon egy kis táska lóg. Farmerbe vagyok, és egy sötét zöld, meleg mintás pulcsiba. Alatta egy farmer inget vettem föl , és egy barna bakancs van a lábamon. A hajam szanaszét, kiengedve, a frufrum a szemembe lóg. 
Figyelmetlen, és hanyag vagyok,ugyanis kiejtem a kezemből a könyvet, majd leguggolok érte. Csend van mindenütt. Milyen furcsa! 
Majd, mint ha az iskola a gondolataimat olvasta volna, lépdelésekre leszek figyelmes. Majd lábakra, amik előttem állnak. És majd nem megbotlanak...
Gyorsan föl állok, el kapom Alexa karját, és bocsánatkérően nézek rá.
-Bocsi, nem akartalak elgázolni!- Nagyot sóhajtok, majd rá nézek.-Amúgy szia! Régóta nem láttuk egymást!-Teszem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Feb. 09 2014, 21:10

//Bocsi csak a géppel nem volt minden rendben//

*Kimelegedve sétálok a folyosón.Lekéstem a vacsorát ezért a konyhába sietek.Mikor majdnem elesek,de valaki megfogja a karomat.Rá nézek az illetőre és meg látom Yvannet. Bocsánat kérően nézz rám,pedig nekem kéne  úgy néznem.*
-Nem én kérek bocsánatot.Én tapostalak meg.Szia.Hát ja.Veled mizus?
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Feb. 09 2014, 21:16

* Alexa a maga fitt formájában, tökéletesen néz ki -velem ellentétbe - még sem látszik semmilyen harag az arcán. Ennek örülök, és mit sem törődve az előzőkkel válaszolok neki. 
- Semmi különös.- Persze,persze.- Veled?- Nem valami beszélgetős formáját hozza, de úgy látszik Alexa sem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Feb. 09 2014, 21:37

-Köszi jól vagyok.Nem tudod hogy mikor kezdődik a harmadik félév?-Kérdezem.Jó látni.Hiába csak most értem haza Angliából,meg Magyarországról.Bár mit ne mondja vissza vágyom Angliába.Hisz ott lovat idomítottam egy filmhez.Áááá nagyon jó volt.Meg hát Magyarország csodái,meg azok az órák amiket ott lóháton töltöttem.Az csodálatos volt.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyHétf. Feb. 10 2014, 19:46

* - Nem, de pont akartam kérdezni tőled!- Felelem neki, mert engem is nagyon érdekel már. - Szóval, hol voltál a szünetbe? Hogy telt a karácsony? - Kérdezi kedvesen a lánytól, biztosan sok mondani valója van.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyKedd Feb. 11 2014, 15:11

-Akkor jó.Azt hittem hogy csak én nem tudom.*Mondja Alexa.Nem akar sokat beszélni a szünetről túl sokat.De hát nagyon izgalmas szünete volt.*
-Jól  első két hétben Londonba voltam.Lovat idomítani.Utána meg Magyarországba voltam csak úgy telelni.Neked milyen volt?*Kérdezi.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyKedd Feb. 11 2014, 18:04

* Alexa velem ellentétbe, azt hiszem körbe utazta Európát.
-Ez jól hangzik! Akkor nem tétlenkedtél, nem? -Mosolygok rá kedvesen. - Én otthon voltam, a családommal, nem volt ilyen izgalmas de jól éreztem magam. - Ahogy bele gondolok a finom bejglikbe, forró csokoládékba, a meleg kályhánkra, a testvéreimre, rögtön átjárja a testemet az a ismert meleg szinte forró, boldogság.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptySzer. Feb. 12 2014, 21:48

-Én is úgy terveztem de sajnos nem úgy alakult.*Mondja Alexa.Bele gondol milyen jókat beszélgetek,lovagoltak,játszotak,etek,tavaly a családjával.*
-Azt hiszem.*Mosolyodik el Alexa.*
-Nincs kedved valamikor lovagolni?*Kérdezi Alexa,mert felszeretne neki ajánlani egy pár dolgot.Persze amivel mind a ketten jól járnak.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 21:37

- Szívesen lovagolnék, de csak máskor. Az igazság az, hogy most sok dolgom van, de később ráérnék. Nem gond?- *Nézek rá szégyenlősen, mert picit kínosan érzem magam. De szerintem Alexa megérti. Ha meg nem,no nem bánom, megsértődhet.Bár tudom úgy sem fog, ő nem az a fajta. Vagy hát nem tudom. Remélem. 
Újra őt figyelem majd lesütöm a szempillámat, és a koszos bakancsomat figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 21:42

-Semmi gond.Meg értem.Nekem is készülődnöm kell.
*Alexa teljesen megérti hisz neki is nagyon sok dolga van az utazás miatt.*
-Majd máskor.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 21:55

*Érzem a lány hangján a bánatot, és hirtelen úgy érzem magam,mint egy felnőtt és egy gyerek kapcsolatában; amikor a gyerek fölnéz az anyjára, mert tudja hogy úgy sem kaphatja meg azt amire vágyik, de még is kimereszti azokat a hatalmas szemeit.*- De nincs harag ugye?-Nézek rá mosolyogva, és remélem nem durcizik be.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 22:00

*Alexa kicsit elkalandozott.Már a jövő heti útját tervezgeti.Ahova elhívhat egy barátját.Még gondolkozik rajta hogy kit vigyen.*
-De hogy nincs harag.*Alexa megtalálta a megfelelő partnert.*
-Nincs kedved el jönni velem Londonba?
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 22:04

*Mosolygok amikor azt mondja nincs problemo, de elcsodálkozok amikor Londont emlegeti.- 
-Londonba? Mit csinálsz te ott? -*Lehet, hogy nem ez az év legértelmesebb kérdése, de most csak ezt tudtam kinyögni. Viszont végtelenül kedves,amikor arra gondolt, hogy én menjek vele valahová.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 22:09

*Alexa látja hogy egy kicsit elpirult a lány.*
-Hát igazából vásárolnom kell.Meg persze lovat idomítok egy filmhez.Meg a lovamat most ott tartom.Meg Magyarországra is mennem kell.Oda is jöhetnél velem.Mindent vizet a stúdió.*Alexa mosolyodig el.Úgy gondolja hogy talán meggyőzte a lányt hogy menjen vele.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyVas. Márc. 16 2014, 22:19

-Na jó, elsőnek meglepődöm amikor azt mondja, hogy vásárolni megy, de aztán megnyugodok.-Ez jól hangzik...de nem tudom, hogy nem lennék-e a terhedre. Én nem vagyok az a lóidomár, és az a nagy shoping királynő sem- *húzom el a számat.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyHétf. Márc. 17 2014, 16:07

*Alexa felkacag.*
-Nyugi nem ruhákat veszek hanem lószerszámokat.Meg lovas cuccokat.*Mosolyodik a lányra.*
-De hogy lennél a terhemre.Gondolod elhívtalak volna,ha igen?*Kérdezi.Még mindig remélve hogy velejön a lány.*
-És ne agógy nem az egész nap a ló idomításról szól.Hanem megyünk várost nézni.Ha benne vagy. 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyHétf. Márc. 17 2014, 18:00

* Látva Alexa mosolyát, már értem, hogy másról van szó.*
-Akkor jó! Ez esetben bármiben -azaz tényleg bármiben - a segítségedre állok!-* Mosolyodok el őszintén, majd a hajamba túrok.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyHétf. Márc. 17 2014, 19:38

-Király!-Mondja hangosan Alexa.*
-Nincs kedved ma csinálni valamit?Mondjuk könyvtárba mennyi?Vagy a fürdőbe?*Kérdi mosolyogva.*
-Meg hát közben megbeszélhetnénk a részleteket.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 27
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyHétf. Márc. 17 2014, 19:41

*Elgondolkozok, majd válaszolok.*-Lehet róla szó...de inkább fürdő,jó?- Nézek rá szintén kedvesen, majd hozzáteszem*-Igen talán az tényleg jó lenne....
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 EmptyHétf. Márc. 17 2014, 19:44

-Király.Indulhatunk is.*Mondja még mindig mosolyogva.Látszik rajta hogy fel van dobva.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ajánlott tartalom





Első emeleti folyosók - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Első emeleti folyosók   Első emeleti folyosók - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Első emeleti folyosók
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Első emelet-
Ugrás: