Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tanári Szoba - Page 2 Vote_lcapTanári Szoba - Page 2 Voting_barTanári Szoba - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tanári Szoba

Go down 
+8
Alisa Coxton
Teofana Enescu
David Rowle
Aneela Mioara Gintaras
Lionel Lockhwell
Jonathan Coxton
Főmesélő
Angela Bahneanu
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Stefan Moromete
Tanár
Tanár
Stefan Moromete


Hozzászólások száma : 39
Kor : 42
Hely: : Coxton/Troxia
Regisztráció : 2009. Aug. 06.

Tanári Szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári Szoba   Tanári Szoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 13:10

* Végigmérem a nőt, bár különösebb hatást nem vált ki belőlem, el kell ismernem, hogy szép. A tekintete, a haja, az alakja, mégsem vonz. Senki nem vonzott Torie óta. Talán egy-két alkalommal, de nem érzem úgy, hogy valaki felérne vele. Hogy valaki a helyére léphetne. Igazi remete lettem minden téren. *
- Ó igen, a kávé megszállottja vagyok... Szóval elfogadom... - * Válaszolok az egyik kérdésre, majd közelebb megyek, hogy ne kelljen a hangom cseppet sem megemelve beszélni, hiszen ahogy körbepillantok, elég tágas ez a hely *
- Két napja érkeztem. És egy kicsit muszáj volt kijönnöm a szobámból, bár még nem végeztem a kipakolással... - * Fintorgok, hiszen kipakolni a mágia legkevesebb használatával nem pár perc, hanem napok. Főleg egy olyan gyűjtőnek, mint én... *
Vissza az elejére Go down
Analisa Carp
Házvezető
Lupiatto
HázvezetőLupiatto
Analisa Carp


Hozzászólások száma : 96
Kor : 43
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tanári Szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári Szoba   Tanári Szoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 13:16

*Azért titkon ő is végignézi a férfit, bár még friss a szakítása, amit egy komoly kapcsolata okozott, de azért ő se fogadott soha vakságot, csak hűséget a kedvesének eddig, most már ezzel sem kell törődnie. Felteszi a kávét főni, majd visszafordul a férfihoz.*
- Ezzel egyet tudok érteni, bár én megszállottságig nem fajultam még, de a kávéért én is megveszek.
*Mosolyodik el, majd végighallgatja a férfit.*
- Akkor még nagyon friss az ittléte. Ide járt diákkorában, vagy máshol végezte?
*Érdeklődik, majd mikor meghallja a halk csilingelést, akkor leveszi a kávét.*
- Hogy issza?
*Mutatja fel a hozzávalókat.*
Vissza az elejére Go down
Stefan Moromete
Tanár
Tanár
Stefan Moromete


Hozzászólások száma : 39
Kor : 42
Hely: : Coxton/Troxia
Regisztráció : 2009. Aug. 06.

Tanári Szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári Szoba   Tanári Szoba - Page 2 EmptyPént. Nov. 01 2013, 13:38

* Ilyenkor felfrissülök, mikor beszélhetek másokkal, a gondolataim terelődnek. Nem ismer, nem tudja, honnan jöttem. Ugyan, honnan is tudhatná, hiszen a varázslótársadalmat elhagytam, most megint visszatértem, és még néha magam is bizonytalan vagyok. Új ez a helyzet *
- Akár ölnék is érte - Mosolyodom el végül, majd én is a kávéfőzőhöz megyek, hogy szembeállhassak Anával. *
- Ugyan... Én roxforti csínytevő voltam... Kábé ezer éve - * Színlelek gondolkodást, majd reflexből lebegtetem a bögrét ki a szekrényből pálcasuhintás nélkül a puszta akaratommal *
- Először is nagy bögréből, sok kávé, két cukor, kevés tejszín... És ön? - * Nem tegezem le, hiszen az a nő kiváltsága, hogy javasolja. *
- És mondja csak, mindig ilyen csendes ez az iskola és a környék? - * Kérdezem, miközben fogva tartom a nő tekintetét.  *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanári Szoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanári Szoba   Tanári Szoba - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tanári Szoba
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: