Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
David Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_lcapDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Voting_barDavid Rowle irodája és szobája - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 David Rowle irodája és szobája

Go down 
+6
Lucius Marga
Fekete Béla Benjamin
Victoria Rowle
Veress Melánia Szomna
Főmesélő
David Rowle
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 17:07

*Hümmög, nézegeti a papírjait, míg Lucius beszél. Úgy csinál, mintha meg se hallaná.*
- Aha, ja. Tudok róla, köszönöm. Megvártam, míg idejössz és elmondod. Mindegyikőtöktől levontam fejenként 5-5-5 pontot. Figyelmeztetésképp. Gintaras professzor pedig megadta, ami jár nektek. Remélem, téged kímélt, mert most én jövök. Megszüntetem a megfigyelési jogodat, egészen addig, míg be nem bizonyítod, hogy méltó vagy rá... Ja! És jövő héttől minden héten írsz nekem egy házi dolgozatot melyik fejezetet dolgoztad át az adott könyvekben. *Felnéz a srácra. Valószínűleg neki ez nagyobb büntetés, ugyanis David úgy ismeri, hogy kell a kihívás. És most már megfigyelő sem lehet.*
- Nagyon remélem, nincs ellene kifogásod. Később még visszatérhetünk rá. És ahogy mondtam, jövő héttől kérem az elméleti részeket, amiket majd fel is mondasz nekem szépen. *Tipikus David pofát vág. Keményebb akart lenni, de most éppenséggel nem megy.*
- No, amúgy mi a jó búbánatot csináltatok, mesélj. *Ha a srác állva szeretne mesélni, akkor áll, de ha leülne, akkor meg leül. David viszont ajánlja, hogy meséljen... Razz*


//444. ^^//


A hozzászólást David Rowle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 01 2012, 18:02-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 17:18

*Azon agyal, mit fog kitalálni Rowle, a 15 pontra megkönnyebbülten sóhajt fel, azt vissza tudják hozni, és meg is fogják tenni.*
-Lovardát takarítottunk mindannyian, túléltük, megcsináltuk becsülettel. *Arról hallgat, hogy Jez később érkezett, a lényeg, hogy elkészültek vele. A második fele viszont keményen érinti, tudta, hogy végeredményben csalódást okozott, na de ekkorát? Bólint, tudomásul vette, ez van, ezt kell szeretnie.*
-Nincsen professzor. *A plusz munkának nem örül túlzottan, de még mindig jobb, mint bármi más, ezt is túl fogja élni, és gyorsabban tanul.*
-Beszélgettünk az erkélyen, aztán jött Porge, és nem figyeltük az időt. Belecsúsztunk enyhén a kijárási tilalomba, de Gintaras professzor erről felvilágosított minket. *Órát nem hord, így fogalma nem volt arról, mennyi az idő, de van ez így. Más is lehetett volna ott, viszont ők voltak ott.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 17:31

*Tudomása van Iz késéséről is, de mivel saját háza, nem fogja a saját kezét harapdálni. Ennyi azért a Panaganasoknak kijár Davidtől. Megint csak hümmög, csóválja a fejét.*
- Fiam, húsvétra úgy érzem a szüleidtől órát kell kérned. Ha nem kapsz, kapsz tőlem. Világos a dolog? Ilyen bagatell dolgokon ne csússzon el se a házkupa, se pedig a te tanulmányod. Örülnék, ha megfogadnád a tanácsaim. *Sóhajt, aztán folytatja.*
- Megértem én, hogy forr a véred és a balhékból kimaradni ciki. De legalább úgy csináld őket Porgeval, hogy ne kerüljetek bajba. *Hm, minden bizonnyal Nath, ha ezt hallaná, megütné Davidet. De David viszont jófejnek tartja magát, főleg mert ő is pont ugyanilyen mentalitású volt diákkorában, mint Lucius. És volt egy ugyanilyen mentora, mint most ő. Talán, ha Lucius is időnként kapcsol, és hagyja, hogy David tanácsokkal ellássa, véghez fogja majd vinni az útját, s egyszer még tényleg auror lesz belőle.*
- A könyvekbe belenéztél már? Kérdésed van? *Érdeklődik tovább. Bevallhatja magának, hogy Lucius-szal jelenleg kellemesebben elvan, mint a fránya papírmunkával.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 17:41

*Ciki, de tényleg nincs órája, általában nagyjából lövi be az időt, no meg ismeri a napórát, amiből tájékozódik. A csillagászati időt még nem sikerült kifejlesztenie, így ha beesteledik, akkor bizony bajban van, főleg ha az idő is olyan, és semmit nem lát.*
-Pótolni fogom, professzor. *Ő sem szeretne ilyen marhaság miatt borulni, a többit meg majd lerendezik egymás között, ha már ráadásul egy szobába kerültek. Ismét bólint, majd kitapasztalja azokat a helyeket, ahol egy esetleges balhé is kivitelezhető anélkül, hogy bárkinek feltűnne.*
-Igen, bele. Azon gondolkodtam, hogy hol lehet olyan fókuszeszközt beszerezni, amit használhatok akkor is, ha éppen nincs nálam a pálcám -bár ez kizárt-, vagy azt elveszik tőlem valamilyen úton-módon. Valamint azon, hogy a mentálmágiát és az okklumenciát hogyan tudom fejleszteni, és hogy kitől tudom megtanulni a néma varázslás művészetét? *Így hirtelen ennyi kérdése van, ezeket nagyon fontosnak tartja, mert már most próbál minden eshetőségre felkészülni.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 17:56

*Bólogat, helyeslőn. Aztán érdeklődve hallgatja Lucius igencsak értelmes kérdéseit. Imádja az ilyen diákokat, akik érdeklődnek végre a dolgok iránt és nem csak "muszájból" tanulnak.*
- Nos... A fókuszezközét nagy valószínűséggel nem fogja még tudni az első években kifejleszteni, de úgy hiszem, ezt nem is kell egészen pontosan az aurorképzőig megtanulnia. A saját példámból tanulva, ehhez olyan ember kell, aki rendszeresen alkalmazza, mint ugyebár az aurorok is. Sajnos ezt a tudást, jelen helyzetemben én nem gyakorlom, de belegondolva, lehet nekem sem ártana egyet beszereznem. Utána nézek és megbeszéljük ezt még legközelebb, hogyan lehet ezt engedélyeztetni, no meg hogy esetedben lehet-e. *Nagy levegőt vesz és folytatja.*
- A mentálmágiát egészen extra odafigyeléssel és rendszeres - nem csak napi, hanem nagyjából naponta kétszeri - alkalmazással simán elsajátítható, akár az én segítségemmel, akár pedig ha odafigyel a gondolataira, saját magától is. Az okklumenciában én speciel nagyon jártas nem vagyok, de alapvető tudással rendelkezem, azonban ha ennél mélyebb ismeretek szükségesek, akkor Coxton urat is felkeresheted, ő ebben hidd el, nehéz kimondani, de sokkal jobb. És tőle akár a néma varázslást is megérdeklődheted, hiszen nekem abból is csak alapvető, kisebb és gyengébb bűbájok tudása van meg. Jobb az ilyeneket olyan embertől megtanulni, aki ért is hozzá. Főleg az esetedben. A minisztériumban dolgozik egy barátom, aki auror. Ha gondolod, nyári pár hetes gyakorlatra beajánlhatlak hozzá, persze, ha a szüleid engedik, no meg te szeretnéd... *Nyilatkozik meg, s várja, most mit reagál a fiú.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 18:05

*Kíváncsian néz Rowle-ra, valóban érdekli a dolog, egyszerűen tudni akarja, mert ha készül, akkor azt komolyan teszi, és esetében tényleg erről van szó.*
-Tudom, hogy komoly gyakorlást igényel, és nem is most gondoltam, csak végiggondoltam a lehetőségeket, hogy mikkel kell számolni. Azt sejtem, hogy ez engedélyköteles lesz majd egyszer, ha eljutok odáig. *Reméli, sikerül arra a szintre fejlesztenie magát, hogy tényleg számoljanak vele, és lehetséges aurorként kezeljék majd.*
-Igen? Ennek mi a menete? Azt tudom, hogy akciókban is bevethető, ha muszáj, bár nem lehet ész nélkül alkalmazni. *Viszont ha nincs más megoldás, akkor nem árt, ha tudja az ember fia, hogyan is alkalmazza. Nem úgy fest, mint aki vissza akarna élni ezzel, egyértelműen már a jövőben gondolkodik.*
-Köszönöm, akkor felkeresem majd, hiszen ahogy olvastam, egy jó auror ezekkel a képességekkel is rendelkezik. Tényleg? Szeretnék menni, a szüleim nem hiszem, hogy elleneznék a dolgot, de írásos engedélyt kérek tőlük. Gyakorláshoz pedig még felkeresem Lockhwell professzort is. *Minden lehetőégnek örül, ahol fejlődhet, tanulhat. Szeret küzdeni, nem várja el, hogy az ölébe hulljon minden.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 18:25

*Bólogat erősen, egyre inkább imponálja a fiú érdeklődése. Bár ő is mehetett volna aurornak. De hát, jött a lánya, fel kellett nevelni, így nem mehet el olyan veszélyes melóba, ahol a félárva kislányát teljesen árvává is teheti. Húsz évesen ő már megtapasztalta, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy elherdálja az ilyen veszélyes álmokra, így inkább kevésbé veszélyes, de annál inkább felelősségteljesebb foglalkozást választott. Így lett tanár. Na, de eltértünk a gondolati tárgytól.*
- Nos, ennek van egy menete, hogyan lehet ilyet alkalmazni. Először is, valami olyan dolgot kell választani, ami sajátod, saját emlékeid vannak vele kapcsolatban, s az sem hátrány - a jobb használhatóság érdekében, hogy már jó ideje a tiéd legyen. Minél régebb óta, annál hatékonyabb. Ezek után pedig egy pálcaszakértő összeköti a pálcáddal. Ami nyilván nem a te feladatod, de az azutáni igen. Nagyjából mindent az elején kell neked vele gyakorolni, ahogy régen a pálcáddal is elkezdtél bánni. Persze, ez már jóval rövidebb folyamat, hisz addigra már a lényegét tudod a dolgoknak, csak össze kell a te agyadat is a tárggyal kötni. Ja, és a legfontosabb ezzel kapcsolatban, hogy nem lehet olyan alakú, mint a pálca. Tehát egy toll nem lehet abszolút tökéletes fókuszeszköz. Ezért is nehéz vele bánni. Gondolj bele, hogy a pálcád például karika alakú. A varázslatot nehezen lehet vele végrehajtani. Ez is ilyen. Ezért igényel sok gyakorlást, engedélyeztetést, nehogy aztán a bűbáj a másik oldalra süljön el. *Mosolyog. Elmagyarázta, mi a lényeg. Végigméri a fiút.*
- Hozzád a leginkább egy kiskori ékszer illene - vicc nélkül. *Fejezi be, aztán még egy pár mondatot hozzáfűz a beszédéhez.*
- Van más kérdésed is? *Érdeklődik, Luciusnál nem tudni. ^^ És ez jól is van így.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 18:42

-Mondjuk egy gyűrű akkor megfelelő lenne, igaz? *Ebben gondolkodik, azt találja a legcélravezetőbbnek. Van olyan gyűrűje, amit egészen kicsiként kapott, családi ékszer, és ha ezt át lehetne alakítani, akkor az lenne a legjobb. Ugyan nem hordja most, de magával hozta, mindig vele van, kedveli is.*
-Azt sejtem, hogy szinte a nulláról kell kezdeni, mert egészen másként kell vele bánni, mint egy pálcával, ami megkönnyíti a fókuszálást. *Érdekesen hangzik, amit Rowle mond, és egyre inkább érdekli a dolog. Sokszor kerülhet olyan helyzetbe majd, amikor nem használhatja a pálcáját. Pláne, hogy ha nem olyan alakú, mint a pálca, akkor aztán tényleg lesz mit gyakorolnia vele.*
-Olyanom van, egy gyűrű, azt a születésem után kaptam, amolyan családi örökség, mindig a született fiú kapja. *Elmosolyodik, nagyon nem is kell keresnie, egy kicsit közelebb kerülhet az álmaihoz, persze a munka nagy része még hátra lesz.*
-Más egyelőre nincsen, köszönöm. *Majd legközelebb, mert biztos, hogy elő fog állni még néhánnyal, amit feltétlenül tudni szeretne.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 18:47

- Igen, az nagyon is tökéletes lenne. De ne haladjunk fiam, ennyire előre. *Megpaskolja a pocakját, amolyan apukásan.*
- Majd meg kell azért nyilván vizsgáltatni, ha át szeretnéd alakíttatni, de amint már mondtam, ezen még ráérsz gondolkodni. *Mosolyodik el, aztán visszadől az asztal fölé.*
- Egyébként, örülök, hogy személyesen közölted velem a büntetést. Ez igazán Sor... Panaganos diákra vall. Az őszinteség. *Bólint. Kicsit majdnem el is hibázta a mondandóját, hiába, nem tud még a régi rendszertől hamar elszakadni. ^^*
- Nos, akkor köszöntem és vigyázz, ne kapjanak el. Egy hónapban elég egy káosz utánad. Értettem? Most pedig nyomás vacsorázni! *Mosolyog továbbra is, aztán intésül elköszön Luciustól. Aztán ha már újra egyedül marad, nincs más dolga, mint összecsapni szépen a dolgokat és ahogy Luciusnak is mondta, ő is nyomás vacsorázni. Nem tehet róla. Ember. És azok időnként éhesek szoktak lenni. Aztán ha a vacsora is megvolt, irány a család.*


//köszöntem szépen!! Smile//
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 18:01

*Felépülve a Nath-tel való harcból, sebek nélkül, és szerencsére Alisa elől eltitkolva most újból dolgozni kényszerül még hétvégén is. Igen, főleg azért, mert most ő az egyetlen élő személy aki ezt az egész kócerájt irányítja. Még ha tökéletesen is megbízik talán az egyetlen Coxtonban, Iuliusban, még így is úgy érzi, hogy az egész irányítás az ő vállát nyomja. Ez meg is látszik rajta: karikás szemek, kicserepesedett száj, olyan mint aki nemrég épült fel egy súlyos betegségből. Azért igyekszik, legalábbis Alisa előtt. Az indok a gyomorrontás volt - romlott lekvárra hivatkozva. Persze, a lekvár csak nagyon ritkán romlik, s ez szerencsére Alisának nem szúrt szemet. Most tehát ücsörög és leveleket körmöl, ide-oda, meg papírdolgot intéz...*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 18:16

*Napok óta a második alkalom, hogy kimozdul a pincében található lakosztályból. most is csak azért, hogy sógorával beszélhessen. Nem valószínű, hogy a férfi tud itt tartózkodásáról, így lehet, hogy meglepetésként fogja érni, mikor az ajtó mögül fiatal sógorasszonya fog előlépni.
Farmert visel, világoskék mély dekoltázsú blúzzal. Fülében kék függő, hozzá tartozó nyaklánccal és gyűrűvel. Smink az nincs, mivel piperecuccai a Roxfortban maradtak, ahogy a ruhái is. Így ha épp lakosztályon kívül van, ami nem esik meg túl gyakran, ezt a ruha összeállítást viseli. Clausnál pedig a férfi pólóit használja.
Rina mindenesetre megadja a módját: kopogtat, nem ront ajtóstól a házba. Így most kintről várja, hogy bebocsájtást nyerjen.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 18:20

*Pakolgat, iratokat rendezget. Hallja a kopogást.*
- Tessék! *Szól, s amint meglátja Caterina fejét és teljes valóját felpattan a székből, de úgy, hogy majdnem hátra is dől. Zavarodottan köszön neki.*
- Szerbusz. Tessék... Foglalj helyet. *Mutat a szemben lévő székbe. És felhúzza egyik szemöldökét.* ~Na, most tőle is kapok... Csodás lesz...~ *Felsóhajt, várta már igazából, de úgy gondolta, később fog kiderülni minden. Persze, ő nem tudhatja, hogy Nath tud Cat ittlétéről, sem semmiről nem tud. Úgyhogy csak a verekedés miatt gondolja így. Várj, mit mond a lány, addig félretesz mindent.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 18:29

*Amikor hallja, hogy bemehet, benyit. Első ránézésre meglepődik sógora kinézetén.*
-Úh... nem festesz túl jól, David.-*Jegyzi meg egy rövid "szia" után.*
-Nézd, az első és legfontosabb: Nath nem tudhatja, hogy itt vagyok most a kastélyban! És azt sem, hogy felkerestelek. -*Kezd bele, még mielőtt a kínált helyet elfoglalná. No igen, mivel az elmúlt napokban csak egyetlen egyszer mozdult ki Claus szobájából, az is a pályára, fogalma sincs róla, hogy időközben feltűnt az ükapja és távozott a testvére.*
-Nos, először is, ezt vissza szeretném adni.-*Előhúzza a csatot.*-Nem az enyém, de biztosra veszem, hogy a tulajdonosa már nagyon keresi.-*Mondja, s bizonyára legkedvencebb sógorának halvány lilája nincs arról, mit kéne neki kezdenie azzal az ékszerrel.
Mivel fogalma sincs, mi folyik/folyt a kastélyban, Davidet sem fogja számonkérni. Bár az tény, ha megtudná, hogy családjuk legfőbb titkát adta ki, egy ideig nem tartozna a kedvencei közé.**
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 18:38

*Lehajtja a fejét. Mikor Cat elkezdi ecsetelni, hogy Nath nem tudhat róla. Ráteszi a kezét a lány kezére, mire az ad neki egy csatot. Belekezd, mert egyszer el kell neki mondania.*
- Nézd, Caterina. Jonathan nincs itt. Elment. És nem igazgató. Iulius vette át az irányítást és én vezetem továbbra is. Nem tudom, hogy Nath miért nem szólt, vagy miért így távozott, Alisának viszont nem szabad megtudnia. A gyerekek, előbb beindul a szülés, nem bocsátom meg magamnak amúgy sem, amit tettem, sosem, de úgy meg pláne nem tennék. Sőt. Valószínűleg olyat tennék... *Nem fejezi be, tényleg meg van törve az öreg David bá. Vagy 5 évet öregedett is. Most már kinéz annyinak, amennyi. Folytatja tovább. A csatra pislogva.*
- Fogalmam sincs, honnan szeded ezt a csatot, de nem is érdekel igazából. Ez nem az enyém és nem én küldtem neked. Vagy mi... Honnan szeded, hogy az enyém? Vagy érted... *Zavarodott. Látszik is rajta.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 19:07

*Először a csatra reagál. Hamar leesnek neki a dolgok. Snem tudja mosoly nélkül megállni.*
-Jaj semmi. Most látom, ez valóban nem a tiéd. Nem is fontos.-*Próbál terelni, ami David állapota miatt bizonyára nem is lesz nehéz. Aztán elteszi a gyönyörűséges, már saját tulajdonát képező ékszert.*
-Nem tudhatta, hogy még itt vagyok a Kastélyban. Amúgy meg nem érdekel, majdnem megölte Claust.-*Még most is képes a szeme villámokat szórni, ahogy visszaemlékszik arra az éjszakára.*
-De..te miről beszélsz? Mit csináltál?-*Néz nagyot. Az meg nagyon nem érdekli, hogy ki vezeti vagy ki nem az iskolát. Utolsó évében tuti nem fog váltani. És igen, most már rátér eredeti céljához vezető útra is.*
-Jaj igen. David, én igazából azért jöttem, hogy megkérjelek, szólj pár szót az érdekemben a Roxfortban. Nem akarok oda visszamenni. Én lerakom ott a vizsgákat, órákon részt veszek, vagy ha nem, bepótolom, de nem akarok ott élni.-*Azt, hogy akkor mégis hol szándékszik, most inkább nem részletezi, hacsak sógora nem kíváncsi rá.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 19:24

*Megvonja a vállát a csatra, hát ha nem, akkor nem. Nem is számít most Davidnek. Összeráncolja a homlokát. Caterina furcsát kér tőle. De előbb jobb tisztázni, hogy mit is tett.*
- Nem fogsz kedvelni tőle, nem fogsz a lábaim előtt heverni, de ez engem nem is érdekel. Alisát és a kicsiket kíméld és szeresd őket helyettem is. *Bevezetőként jó volt, msot pedig jöjjön a fekete leves.*
- Niclausnak elkotyogtam olyasvalamit, amiről csak a szűk kör tud... *Persze David mit sem tud Clausról és Rináról. És ha az ő dolguk komolyabbá válna, akkor meg úgyis kiderült volna.*
- Somát és Nathet. *Sóhajt fel végül. Nem büszke rá, ez tény. De ha így alakult, nem tudja már visszacsinálni. Nath kiborulását és Claus párbaját sem. Ez van, ezt kell szeretni.*
- És furcsa dolgot kérsz tőlem. Mégis hol fogsz lakni, ha nem Roxfortban? Azt ne mondd, hogy össze akarsz költözni valakivel! Végül is, ha ez a vágyad, szólok. Még ha Alisa és mindenki más is megutál érte. Nekem nagy teher, hogy vezetnem egy egész iskolát, amibe pár hónapja tértem vissza... Hidd el, nem egyszerű dolog minden élethelyzetben a tökéletes fazont alkotni. Valahol el kell vennem és máshoz hozzátenni. Hibázok. De ember vagyok és ez van. Nem fogom annyiban hagyni, ennek az iskolának működnie kell. Akár így, akár úgy. *Na, igen. Itt látszik rajta munkamániája.*
- És Alisa és a kicsik. Gondoskodnom kell róluk, most már rólad is! A lányom vagy te is. A húgom, a sógornőm... *Arcát kezébe temeti. Kész, kiakadt. Sóhajt, nagyot...*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 19:45

*Kész. Lemered. Mindenre számított, csak erre nem.*
-Jaj David! Alisa...-*Kezdené a hegyibeszédet, hogy a nővére megbízott benne, meg hasonló, de végül is meggondolja magát és még időben vált. Épp elég teher van már így is sógora vállán.*-... ezt nem szabad megtudja. De felelőtlen voltál. Gondolom, ezért kezdek harcolni: Nath és Claus. Az a hülye kis híján megölte... a másik hülyét!-*Mert most mindkettő hülye, Claus is. lesz is hozzá egy két szava. Hisz ezzel, tudta vagy sem, de Rinát is megbántotta a férfi. S bizonyára, ha ezt azon az estén tudja, nem ápolta volna akkora nagy gondoskodással, mint még soha senkit.
Többet nem fog az esethez hozzáfűzni, mint David, mint Claus nagyot esett a szemében, de ők a családja. Illetve David. Claus meg... azt még Rina sem tudja, hogy ő micsoda.*
-Majd meghúzom magam valahol. A lényeg, hogy ne kelljen ott élnem, mert elegem van az egész bagázsból, hányingerem lesz, hacsak ránézek valamelyik háztársamra, vagy hacsak végig kell mennem az épület folyosóin.-*Ad választ a férfi kérdésére.*
-Erről nem kell senkinek sem tudnia. Így sem Alisa, sem Nath nem fognak számon kérni.-*Jegyzi meg. S egy bólintással veszi tudomásul, hogy sógora majd meglátja, mit tehet. Addig Rina nem is fog visszamenni a másik tanintézménybe. Aztán mikor sógora összeomlik, a lány feláll a székéből, átsétál a férfi mellé, és megöleli.*
-Hé, nyugi David. Nagyon jó igazgató vagy, bárki bármit is mondjon! Mind emberek vagyunk, s mint emberek, néha hibázunk is. S ne feledd, ezekből a hibákból tudunk tanulni!-*Mondja a férfinak, remélve, ezzel segített neki a felállásban.*
-Miattam pedig ne fájjon a fejed, nagykorú vagyok, egyedül csak én tartozom felelősséggel a tetteim miatt, egyedül csak magamat okolhatom, ha valamit elcseszek.-*Mondja. De azért hangjából érződik, jól esik hogy a férfi ennyire mellé szeretne állni, még akkor is, ha most kicsit haragszik rá a pár nappal ezelőtti események miatt.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 20:01

- Tudom, tudom... Bízott bennem. Bíztatok bennem és elárultam... De... az az átkozott félvéla! Olyan... Komolyan, még engem is a hatása alá kerített. Azóta sem láttam, de egész biztos elbeszélgetek vele, hogy lehetett ilyen... alattomos. *Na igen. Valószínűleg most, még David is megtámadná, ha tudná, hogy Rina nála van. Vagy nem. De biztos megszorongatná.*
- Nem szólok senkinek. Kivéve, akinek kell. Felhívom majd az igazgatótokat. És küldök neki egy baglyot is. *Szól, aztán visszaölelgeti Rinát, mikor az mögé lopakodik.*
- Azért nyilván nem adom fel az értékeimet és sírni nem fogok, de.. Ez a pár nap teljesen kimerített. Mi lesz, ha a lurkók is meglesznek? Alisának is szüksége lesz segítségre. Vicky is jön majd, valamikor. Gondolom, te is itt leszel. Mondom én, hogy a lányommá avanzsálsz... *Böki meg enyhén, oldalba a lányt.*
- De nem fáj a fejem miattad. Remélem, hogy, pasifronton is olyat kapsz, akit érdemelsz... *Jegyzi még meg hozzátéve. Ő nem szól bele majd nyilván, nem az ő dolga, de azért törődik a lánnyal.*


//Türürüttürűűű! 500. hsz. Smile//
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 20:27

*Összeszorított szemmel hallgatja végig sógora szájából ömlő Claus-ócsárolást. Hisz annak ellenére, hogy jelen pillanatban ő is hasonlóképp érez, fájnak neki e szavak. S maga sem tudja, mi fáj jobban, az, hogy sógora szájából hallja ezeket, vagy az, hogy odaadta magát ennek a férfinak. Még szerencse, hogy David nem láthatja a reakcióját, hiszen épp egymást ölelik.*
-Köszönöm. És még lenne egy kérdésem. Ha Viky szobája most üres, meg gondolom, most te is Isánál alszol, én alhatok a Vikyében? Csak pár napról lenne szó. Már felvettem egy ingatlan ügynökséggel a kapcsolatot.-*Immár sógora szemébe néz, s azon van, hogy barna szemei ne tükrözzék lelki világát. Ő sem szeretne most sírni, David előtt. Nem, majd csak akkor, ha egyedül lesz. Viszont a férfi utolsó szavai késként hatolnak szívébe.*
~Hogy lehettem ekkora ribanc... Nathnek mégis csak igaza volt.~*S most egyszeribe már az is fáj neki, hogy bátyja nem búcsúzott el tőle. Nem írt még egy levelet sem.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 20:44

*Bólogat, megvonja a vállát, mikor mihez van kedve. Meg hangulata és ereje. A szobás dologra is csak megvonja a vállát.*
- Ahogy gondolod. A zárat tudod, mindent tudsz. *Nem is mond mást. Hagyja, hogy Rina elhagyja a szobát, aztán kicsit David is magába roskad... Elköszön a lánytól. Először Nath, Alisa, Rina, Niclaus, Iulius. Azt sem tudja, mihez kezdjen. Aztán megkordul a gyomra. Megéhezett, így férfi létére, előbb eszik, aztán dönt.... Aztán megy szépen Alisáékhoz.^^*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11 2012, 20:48

-Kösz, sógor.-*Bólint. Életében először szólítva így. Végül is, ismeri Alisát, már nincs az az isten, hogy meggondolja magát a házasságot illetően, és nem csak a babák miatt, szóval egy ennyit igazán megelőlegezhet a férfinak. Bár az is igaz, még fura a fülének ezt így kimondva hallani. Még búcsúzóul egyszer megöleli a férfit, jól meg is szorongatja, próbálja átadni a még benne lévő csöpp ki pozitív energiát, majd távozik, magára hagyva a férfit. S siet, egészen Claus szobájáig. Na ott aztán már hagyja eltörni a mécsest.*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Mesélő
Mesélő
Főmesélő


Hozzászólások száma : 145
Hely: : Sehol és mindenhol
Regisztráció : 2008. Aug. 05.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptyKedd Feb. 14 2012, 19:32

*Cupido Rowle igazgató úrhoz is kegyes volt, így egy csomagocskát hagyott a professzor íróasztalán. Egy karóra, ami majd minden bizonnyal sípolni kezd, ha a kis Rowle picinyek sírni kezdenének. Egy üzenet is olvasható a csomagban, Alisa nem éppen gyöngy betűivel: "Hogy tudd, ha a kicsiknek apa-hiányuk támadna."*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 19 2012, 18:58

*Még időben értesültek arról, hogy mégsem tinktúráznak, hanem a házvezetőjük tart konzultációt. Mivel így alakult, elhozta a 4, már készen lévő házi dolgozatát is, mielőtt azért lesz visszazavarva. Nem volt egyszerű dolga, de titkon még évezte is, mert olyan témákra bukkant, amiket máshol sosem olvasott. De ha már időben ideért, akkor be is kopog, mert tudja, hogy Rowle harap arra, ha valaki nem pontos, és van olyan kérdése is, amit négyszemközt szeretne feltenni majd.*
Vissza az elejére Go down
David Rowle
Igazgató
Panagan
IgazgatóPanagan
David Rowle


Hozzászólások száma : 585
Kor : 50
Regisztráció : 2008. Jul. 13.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 19 2012, 19:06

*Irodájában ücsörög, új karórája a kezén. Azt nézegeti. Annyira jellemző Alisára az ajándékai, hogy le sem tudná tagadni, hogy a nője. Kopogást hall. Beinvitálja az illetőt.*
- Lucius! Gyere csak. Inni? *Kérdi gyorsan. Ma lazábbra vette a figurát. Csak egy sima feliratos - sárkányos - póló és egy sötétkék farmernadrág van rajta. Otthonkája ez. Nem akart hivatalos lenni, elvégre vasárnap is van, és hát... Reménykedett kicsit abban, hogy nem rögtön jönnek hozzá, de azért nem zavarja el a fiút.*
- Na, dolgozataid? *Érdeklődik, és még a teás válaszra sem várva a választ, tölti ki egy bögrébe és nyújtja a fiú felé. Persze, ha az már leült.*
Vissza az elejére Go down
http://www.szotyivirag.blogspot.com
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 19 2012, 19:12

*Mivel lehet, nem ácsorog kint tovább, de megint megfordul a fejében, mekkora buli lenne, ha a kopogás után elinalna, mint egy csínytevő kiskölyök... na de tudják, hogy ő van kint, így pedig már nem is olyan jó hecc. Belép, bezárja maga mögött az ajtót.*
-Jó estét professzor úr! A teára bólint, már tudja, mi baja van, elfelejtett inni. Ha hellyel kínálják, leül, de előtte még átadja a dolgozatait. Kicsit belehúzott, elszámolta magát és többet írt a kelleténél, de ez eszébe sem jut.*
-Elhoztam őket. 4 készen van, az a 5. dolgozatot írom. *Azt is befejezi még holnap, ha minden igaz. A teát megköszöni és elveszi, még jól is esik neki a meleg.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Rowle irodája és szobája   David Rowle irodája és szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
David Rowle irodája és szobája
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Második emelet-
Ugrás: