Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Tara Black
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Lucius Marga
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
David Rowle
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_lcapSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Voting_barSötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem

Go down 
+12
Főmesélő
Cerasela Aries
Apollo D. Udrea
Cristian Badrick
Fred Padmor
Cosmina Lambert
Lucius Marga
Aneela Mioara Gintaras
Mara Sîrbu
Florina Zaharia
Bogdan Bilaşca
Lionel Lockhwell
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:18

*Nem tudom beszólás nélkül hagyni az újonc érkezését, aki a ringyóhoz megy oda. Rögtön a lovacskákról kezdenek el beszélgetni. Óra után.. Hmm, én is tehetnék egy látogatást, de nem tudom, hogy meglepjem -e őket, vagy sem.*
- Hé seprűhaj! Vörös loboncos patkány! *integetek feltűnően, nem messze tőlük* - Te ki a feneee vagy úgy egyébként? *kérdezem hangosan, fürkésző pillantásokat vetve rá. Na igen, "kedves szavaimtól" őt sem kímélem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:26

-Okés.Nem megyünk most?
*Kérdi Alexa*
-Ne törödj vele.
*Mondja miközben feláll.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:29

*A lány erős,csipős tekintettel nézz Alexára, már most sejtem hogy itt baj lesz. Aztán a lány megszólit,integet, lehetetlen nem észrevenni. Mondjak valami durvát? Vagy védjem meg Alexát? Vagy tegyek úgy mint ha észre sem venném? Nem, nem akarok zűrbe kerülni. Alexa zavarban van látom hogy kerülni akarja a lányt.
-Helo! -szólítom meg a lányt bátortalanul.-Yvanne vagyok,új.-mosolygok rá.-Melyik házba tartozol?
Most biztos dühösek lesznek rám mind a ketten de nem tehetem,nem akarok senkivel összeveszni. Minden esetre egy próbát megért a lánynál.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:33

-Azért mondtam mert már nem fog jönni.
*Alexa meglepődik a lány döntésén.~Vajon miért akar vele jóban lenni.Nem ahllota az előző beszólását Ceraselának?Ugye tudja hogy az neki szólt nem nekem?~*
-Jössz akkor?Majd te mekkapod Ámort én meg kimegyek Aldoróval.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:40

- Ion elintézte, hogy én legyek a ló tulaja, legalább is itt biztosan. Ezért át is lett helyezve egy másik bokszban *vigyorodok el szélesen, majd felállok, hogy fekete bőrszerkómban közelebb sétáljak hozzájuk.*
- Lupiatto, én pedig minden ember rémálma vagyok személyesen. Az én resortom a tanárok idegeinek feszítése *mutatkozok be a magam sajátos módján.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:45

-Sokat elérhetél már az életbe ha csak egy lovad van.Az meg a másik hogy a döglöt lovad hogy van?
Mert hogy az én lovam aki még él mert gondját tudom viselni az is ide fog kerülni.Ja és az igazgató azt mondta hogy mivel tölünk jött Aldoró így bármikor lovagolhatok rajt.
*Mosolyodik el Alexa.Erre biztos nem számított az a szajha.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:52

*A lány bemutatkozása hasonlított a stílusára,Alexa viselkedés pedig nagyon para. Legjobb lesz ha innen gyorsan elsurranok mielőtt a két lány megölné egymást...
-Hát örülök hogy megismertelek.-Csak ennyi jött ki a torkomon.Majd Alexára nézek.-Asszem tegyünk máskorra azt a lovagolást. Ha nem baj....Bocs.
Nem várok választ már rögtön rohanok az ajtóhoz.Biccentek a lánynak és elmegyek.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 20:54

*Nálam hamar túlcsordul a pohár. Dühödten rácsapok a padra teljes erőből, majd áthajolok, egyenesen Alexa képébe.*
- Ne merd a szádra venni a lovamaat!! *üvöltöm el magam, hogy visszhangzik tőle a terem* - Mit tudsz te arról, hogy mi történt vele? Remekül a gondját tudtam viselni. Nem hanyagság miatt pusztult el, és legalább az enyém nem egy előre idomított csini-kicsi paci volt, hanem egy belevaló erős mén, akit szívroham vitt el *hirtelen megragadom a felsőjét és közelebb vonom magamhoz* - Ha még egyszer döglött lónak hívod, ha felszakítod még százszor azt, amit nem tudok elviselni, haj nélkül maradsz legalább egy évig *miután kiosztom, az új lánhoz rohanok és megragadom az ő ruháját is. Huh, azt hiszem sikerült elhagynia a termet, de lehetséges, hogy elmenekülni már nem fog tudni.*
- Te melyik házból való vagy, göndör?
Vissza az elejére Go down
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 21:00

*-Panagan.*-mondom rémülten.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 21:09

*Szerencsére nem lécel le, így lassan visszahúzom a teremhez.*
- Hmm, az bizony klassz! A legelső barátnőm is az, Tara Blacknek hívják. Ha szerencséd van, valamikor találkozhatsz is vele *felelem rá egy fokkal nyugodtabban.*
~Hmm, miért érzem úgy, hogy még mindig nem tért be a tanár?~
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 21:16

*Alexa elővesz egy tört és a két lány közé dobja.Oda a megy rigyóhoz és megcsapja.*
-Büszke lenne rád a döglöt lovad.*A ringyó oda lép hozá.Én bólint Yvannek hogy menjen.*
-Max megversz pont tőled nem félek.
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Yvanne Wander
Első évfolyam
Yvanne Wander


Hozzászólások száma : 150
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Nov. 08.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 21:25

*Alexe bedurvult. Enek rossz vége lesz. Bocsánat kérően Alexa felé bólintok majd elmegyek.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 21:35

*Alexa bólint Yvanne felé hogy menyen nyugodtan.Ő addig is eltereli a logyó figyelmét*
-Na mivan nem mersz megszólalni.
*Mondja a logyónak*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 28 2013, 21:49

*Kiveszem a táskámból a termoszt, amit még otthonról csentem el, majd leöntöm vele Alexat a benne található kávéval válaszképp minden eddigi cselekedetére.*
- Elegem van belőled. Szerintem meg a tanár eleve nem lesz boldog attól, hogy itt voltunk, de köpök rá, amíg meg tudom törni a büszkeséged valamilyen szinten. Én sem félek tőled, a csapásodat pedig meg sem éreztem. Azt javaslom, tartsd magad távol tőlem és a fiúmtól is, ha még nem akarsz parókát húzni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötét Varázslatok Kivédése ( SVK ) tanterem
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» JOS tanterem
» Mugliismeret-tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Első emelet-
Ugrás: