Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_lcapLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Voting_barLionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 16:42

* Lionel felnevet. Ilyet tényleg ritkán szokott csinálni, főleg őszintén. *
- Hagyjuk inkább a cipősarok témát. Kezdem úgy érezni magam mint egy női cipőboltban dolgozó eladó. Az önbizalom meg... nos azt hiszem egyrészt van mire, másrészt pedig inkább csak megszokásból mondom a dolgokat. Túl sokan törték már ki a nyakukat értem, és kezd kicsit unalmassá válni. Néha átkozom a vérem. Na de nem számít.
* A Roxfort hallatára végig fut a hátán a hideg. *
- Oh igen, a jó öreg Roxfort. Kár, hogy szellemi színvonalban alul maradt egy kissé az utóbbi időben. De így jár az, aki nem a legjobbakat alkalmazza, mint itt a Coxtonban, nem igaz? Ami pedig a strébereket illeti... ha nálam tanult volna bizonyára már sírva iratkozott volna ki az iskolából, és soha többé nem akarna hencegni a tudásával. * vigyorodik el. * - A büntetőmunka pedig csak egy dolog. Én szeretem az óráimat is túlélési lehetőségnek alakítani.
* Bólint amikor a nő kér a csokoládéból. *
- Persze, hisz most kínáltam meg. * teszi hozzá. * - Egyébként jól látja. Ritkán jövök zavarba. A zavarba ejtés inkább... hogy is mondjam... az én művészetem. * vigyorog. * - És ami azt illeti, hogy mire volnék kíváncsi... hát bármire. De jól meg kell dolgoznia a szavakkal, ha azt akarja, hogy tegeződni kezdjek magával, Aneela. Persze az nem érdekel, hogy milyen a fogtérképe, vagy hogy hanyas volt átváltoztatástanból elsőben, de nagyjából minden érdekel. * iszik bele a teájába, majd a pulttól elfordulva felkönyököl rá. *
- Szórakoztasson egy kicsit. Lássuk sikerül e. * vigyorog még mindig. *
Vissza az elejére Go down
Aneela Mioara Gintaras
Vendégtanár
Vendégtanár
Aneela Mioara Gintaras


Hozzászólások száma : 259
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2011. Nov. 20.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2012, 18:15

- Én egyáltalán nem tervezem, hogy kitörjem a nyakam önért... Hát igen a vér... Az egy nagyon érdekes dolog. Ha jól érzem, az ön ereiben véla vér csörgedezik, ugye? * kérdezek rá nyíltan. Nem kenyerem a kertelés, csak az, hogy rákérdezzek a nyilvánvalóra. Érzem a férfi vérének illatát, és igen kellemes étek lenne, ha még olyan életet élnék. De az már a múlt. Viszont a érzékeimet nem tudom eltörölni, ami nem is baj. Sok esetben jól jön az nekem *
- Hát igen, sajnos a Roxfort véleményem szerint Dumbledore vezetése alatt élte fénykorát. Kedveltem az öreget, és megmondom őszintén az egyetlen ember volt abban az iskolában, akit el is fogadtam. * jelentem ki. Nem érdekel erről a témáról másnak a véleménye, mert nekem ez a hozzáállásom. Persze szívesen meghallgatom a különböző érveket, de attól az enyémek ugyan azok maradnak, szerintem amíg élek biztosan *
- Az órák. Hát igen. Azt láttam, milyen a technikája, és ha hiszi ha nem, szívesen lennék a diákja, ezt őszintén mondom! * jelentem ki, miközben elveszek egy desszertet. Finom tényleg. Vajon tényleg az a lány csinálta, vagy segítséget is kaphatott? De ez nem is lényeges. *
- A zavarba ejtés terén nálam lehetséges, sőt biztos, hogy falba ütközik kedves Lionel * csak nem tudok kihagyni egy csípős megjegyzést, de ami tény az tény. Mint ahogy már említettem, kinőttem belőle, sőt, emlékeim szerint soha nem voltam az a fajta. Majd az életem ami ismételten fontos lenne neki, de én nem hiszem hogy pont erre kíváncsi. Viszont az tény, hogy le tudom nyűgözni... Ha megerőltetem magam *
- Pedig a fogtérképemen van meglepő dolog elhiheti * jegyzem meg, majd megeszem a desszertem másik felét, utána leöblítem egy korty teával. Nagyot sóhajtok, hiszen igazán érdekes múltm van, amit, ha ismerne a férfi, nem biztos, hogy szóba állna velem *
- Hm...hol is kezdjem? Megszülettem, tanultam, éltem, szerettem, gyermeket szültem, örökbe adtam, majd megbetegedtem, végül meghaltam, és most megint itt vagyok... És élek, vagy olyasmi * mesélem el a lehető legrövidebb élettörténetemet. Jobb tiszta lappal kezdeni egy ismeretséget. Ha nem érti az egészet, akkor ez van. Ha érti, akkor vagy elzavar, vagy nem *
- Melyik szakasz keltette fel az érdeklődését? * szegezem neki a kérdést, mert nem vagyok az a fajta, aki nyílt ömlengésbe kezd bárkinek, bárhol és bármikor. Persze meg akarom ismerni e férfit, de ahhoz tisztáznunk kell egyet s mást. Ha ő ezekkel a feltételekkel is kiváncsi, szívesen beavatom a részletekbe *
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Mesélő
Mesélő
Főmesélő


Hozzászólások száma : 145
Hely: : Sehol és mindenhol
Regisztráció : 2008. Aug. 05.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptyKedd Feb. 14 2012, 17:33

*Cupido az SVK tanárhoz is elért, s ennek jeleként a férfi éjjeliszekrényén egy kis dobozka jelenik meg, mellette egy pergamenen pár szó.*


//2012. febr. 16.
*Egy manó jelenik meg a lakosztályban, kezében egy nagyobb üvegkehely. A kehelyben finomabbnál finomabb gyümölcsökből összeállított saláta, melyből a bőséges rum sem hiányozhatott. A tejszínhab az elmaradt, a feladó nem épp tejszínhabos embernek ismerte meg a férfit. A kehely lábához egy halvány rózsaszín pergamencetl van főzve vékony lila szalaggal. A cetlin sötét lila betűkkel a következő mondatocska: "Mert senki sem érdemli meg, hogy ne emlékezzenek meg róla a születésnapján! Jó étvágyat! A mérget, az ünnepre való tekintettel, ezúttal kihagytam belőle." Aláírás nincs, bár a professzor így is gondolhatja, kitől kapta.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 01:29

- Én nem vagyok részeg Miss Shhhirrrbu, de nem ám, csupán kisé... ittas... * súgja az utolsó sort a lány füleibe, ami elég forróra is sikeredhetett volna, h a nincs whiskey szaga. Sikerült talpra vergődnie, aztán a lány segítségével elindul az ajtó felé, csak, hogy a konyhából kilépve hozzá egyáltalán nem méltó mozdulatot tegyen. Hirtelen Mara felé forduljon, ezzel kibillentve a lányt az egyensúlyából, és a falhoz lökve, persze szokatlanul gyengéden. Mara fölé tornyosul, s bal kezével a lány feje felett a falnak támaszkodik. *
- Nem isss tudja, mennyire... * teljesen a lány arcához hajol. * - ... gyenge vagyok Miss Mara... akarom mondani Shhirbu... Sorbu... ahh... * mondja, majd felszisszen, amikor nem sikerül kimondania azt amit igazából akarna. Lio pedig nem hülye. Kezd rádöbbenni valahol, józan tudata mélyén, hogy tényleg részeg. Még épp időben, mert arra eszmél, hogy a lány arcát simogatja, és totál némán bámulja őt, mint valami eszelős. Megköszörüli a torkát. *
- Jobenemenük. - szólal meg hirtelen és felettébb gyorsan, így a lány csak találgathat, hogy esetleg azt akarta volna mondani, hogy " jobb lenne mennünk " vagy valami hasonlót, mert nyomban el is indul támolyogva a lépcsők felé. Nem kis meredélyt kell ám megmászniuk. Fránya tornyok. Épp legfelülre kellett költöznie. *
- Ami most javíthana, Miss... * már nem is bajlódik a név többi részével. * - Az a ágyam... semmi más... a vörös... * vált hirtelen témát, és kicsit megtántorodik, de megkapaszkodik a lépcső korlátban. * - Jólálna magának a v örös... azaz a haja... de ruhában is... csak nemm sima... khm... * vigyorodik el, és nem folytatja a mondatot. Hamarosan, ám óráknak tűnő percek múltán elérkeznek az ajtajáig. Végre valahára. *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 01:44

*Már épp azon gondolkodik,hogy leállítja Liot. Ó, hányszor álmodozott már arról, hogy így kettesben a folyosón, ő a falnak szorítva, Lio előtte. Éppen annyi különbséggel, hogy álmában a férfi mindig józan volt. Aztán szerencséjére Lio is meggondolja magát, tán túl gyorsan is, és a lánynak sietnie kell utolérni a férfit, még mielőtt az valóban elesik.*
-Talán legközelebb kétszer is meggondolja, hogy mennyit fogyaszt a whiskeys üvegből, ahhoz, hogy ne hozza magát ilyen gyenge állapotba.*Ez egy kicsit már valóban csípősre sikeredett, de már nem tart attól, hogy Lio felfogná ezt. Végül nagy nehezen valóban megérkeznek a bejárathoz.*
-Nyitva van? Vagy van valami speciális varázsigéje?-*Pislog Liora. Ha sikerült bejutni, a következő akadályt a szűk előszoba okozza, de remélhetőleg ezen is szerencsésen átvergődnek, csakhogy Mara utána megkérdezhesse, mégis melyik ajtó rejti a három közül Lio hálóját. Oda ugyanis eddig nem volt bejárása a lánynka. Nem mintha a konyhán és nappalin kívül bárhol megfordult volna a lakosztályban.*
-Ha most nem vesz be valami kis csodaszert, holnap rettentő fejfájással fog küzdeni, azt meg gondolom maga sem akarja, ahogy én sem. -*Na, ez kicsúszott, de ebben az állapotban imádott tanára biztos nem fogja felfogni, észrevenni. De mihamarabb fel kell keresnie Costint, ez már bizonyos, úgyis rég nem járt már a vadőrnél.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 01:55

* Hát most nyitva van. Lionel ugyanis innen indult az üveggel a kezében. Hogy milyen meggondolásból, azt maga sem tudja, de végül kikötött az említett a konyhában. Épp Mara társaságában. Nagy nehezen átvergődnek az előszobán, ahol Lio berögzötten motyog valami "cipős" dolgot, de ő sem veszi le a sajátját, csak tovább megy, és automatikusan a hálószobája felé. A lány most láthatja először a férfi lakosztályának ezt a részét. Nem túl díszes, elég egyszerű, de igen spéci az ágya. És mivel lépcsőn kell megközelítenie, elég ügyetlenül sikerül ez most neki. Mara segítségére szorul... és ha a lány próbál is neki segíteni, az lesz a vége, hogy ahogy belekapaszkodik Marába, bezuhan az ágyba, a lány pedig egyenesen szemből rá. Lionel reflexei még most is elég jónak bizonyulnak, így elkapja a lányt automatikusan, és két vállát megragadva csak nézi őt. A mondatok el is mennek a füle mellett. Egy ideig ismét csak bámulja, a mellkasa pedig ütemesen emelkedik le és fel, le és fel. Szinte hallani a lélegzését, és érezni a heves szívdobogását. Hosszú idő telik el így. Aztán... *
- Szeretem magát...
* Fel sem fogja a szavakat amik elhagyják a száját. Csak nézi tovább a lányt, és nem jön ki több szó a torkán. *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 02:30

-Igenigen a cipők.-*Motyogja ő is, de esze ágában sincs lehúzni a sajátját. Időközben valahogy megérkeznek a hálóba is.*
-Merlinre... nem tudott nayobb é magsabb ágyat beszerezni? Mégis hány személyes ez, három?-*Normális körülmények között ezt célzásnak szánná, de így csak simán kicsúszott a száján, megszoksból.
*Próbálja Liot felsegíteni az ágyra, de a dolgok nem mennek a elgjobban, Mara maga sem érti, hogy hogyan, hisz inden olyan hírtelen történt, de ő is az ágyban találja magát, ráadásul Lio karjában. Egy csak a férfi szemét bámulja, ismét a hatalmába kerítette,még így, vörösen sem vesztett semmit a szépségéből. Bizonyára ez a véla vérnek is köszönhető, bár erről a lánynak sejtelme sincs. Aztán Lio szerelmet vall, mara legszivesebben engedne a kísértésnek, és megcsókolná a professzort, de tudja, kettőjük közül most neki kell felnőttként viselkednie, bármennyire nehezére is esik a dolog, így végül nagy nehezen kihámozza magát a férfi öleléséből.
-Én figyelmeztettem, hogy ne beszéljen. Lája, máris olyat mondott, amit holnap bánni fog.*Jöhetne azzal is, hogy pár hónapja még a szívét törte össze a gorombaságával, most meg hogy képzeli, hogy szerelmet vall, de Lio részeg, és szemlátomást ez nála a beszámjthatatlansággal is párosul.*
-Lehúzom a cipőjét. Próbáljon elaludni, holnapra semmire nem fog emlékezni.-*Mondja, de jó lenne tudni, hogy ezzel tanárt vagy inkább aját magát szeretné megnyugtatni. Sikeresen lehúzza Lio cipőjét, bár nem megy zökkenőmentesen, szerencsére bosorkányból van, így bűbájjal oldja meg a dolgot, s ha mér a pácája kéznél van, ki is lebegteti a helyére a lábbelit.*
-Most legjobb lesz, ha én megyek. Betakarom, itt már elég hűvös van éjjelente.*Mondja, s úgy cselekszik is. Zavart, hisz nem minden nap vall szerelmet az embernek a saját házvezetője.*
-Jó éjszakát!*Köszön el, miután meggyőződött róla, hogy Lio nem fog megfázni, a kandallóra még nincs szükség. Ha netán a férfi lehúnyta a szemét, Mara még egy puszit is ad a férfi homlokára, abban a reményben, hogy az már az igazak ámát alussza. Lassan levánszorog az ágyról. Még egy rövid ideig töpreng, hogy vajon ne maradjon-e itt a kanapén, de aztán elveti az ötletet, hisz Lio már felnőtt, egyedül is meglesz, ráadásul nem szerené, ha reggel, józan állapotban itt találná, még a végén megátkozza. Így szép lassan, kusza gondolatokkal távozik a szobából. Ma éjjel sem fog aludni.*

\\Köszi\\
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 02:42

- Ne! Ne, ne menjen! * visszakozna Lionel szinte kétségbe esve, ahogy a lány kezd kibontakoznia a karjából,s már nincs ideje magához ölelnie. *
- Én annyira... * ül fel hirtelen, mint Drakula a korporsójában. * - Szenvedélyesen szeetem magát Mara! * fakad ki. * - Maga... gyönyörű és okos... és bosszantóan jó és... * nem találja a szavakat, és a whiskey el is éri végső hatását. Már nem érzi, ahogy lekerül a cipő róla, csak hanyatt dől az ágyon. *
- Dora me' fog ölni... * motyogja magában. Ha Mara ismeri a férfi unokahúgát, akkor gondolhatja, hogy róla beszél. * - Mara én... mindig is... * akarva akaratlanul is lehunyja a szemét. *
- Idegesítsen kérem életem végéig...
* Meglepően érthetően és józanul beszél a végére, de el is alszik. És valószínűleg másnap tényleg nem fog emlékezni az egészre. Vagy mégis? Nos, hát... ez már egy másik történet. *


// Köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya   Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lionel H. R. Lockhwell Lakosztálya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: