Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
London - Page 2 Vote_lcapLondon - Page 2 Voting_barLondon - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 London

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 16:16

- Sajnálom, hogy ilyen szép vagyok. Nem fogok a kedvedért felöltözni. *Végigsimít mellkasán, semmi mosoly, csak egy szemvillanás, ami gyilkol. Aztán végigméri Rinát az ő félmeztelen kérdésére.*
- Hát... Ha neked úgy kényelmesebb. Bár jobb ha nem, ha belegondolok... Tudod.. Nath meg az én kis becses szerelmem... *Fintorog. Jobb, ha tényleg nem meztelenkedik a lány. Félig se. Clausnak még kelleni fog a kisnagy dolga. XD Végigméri a függönyt. Végülis szép.*
- Oké, de ajánlom, hogy varázslattal tedd fel, mert én nem ugrok oda megint megmenteni a drága életem. Életed... *Nyelvbotlás. Upsz. Megfordul, aztán kecsesen átvonul a konyhába. Már amennyire egy félisten félvéla kecses tud lenni.*
- Na, akkor kérünk zenét. *Ez egy olyan oldala, melyet nem sokan láttak még. Fogja magát és elkezd énekelni. Illetve, valami olyasmit. Gangsta Sexyt. (https://www.youtube.com/watch?v=R1GJt9maObw) A szavak csak úgy záporoznak a szájából, a dallam varázslattal megy. Elég rendesen angol kiejtéssel rappel, ami nem mellesleg baromi jól áll a szájában, furán mondja az "r" betűket és a "s" betűket, de ez csak sokkal sexibbé teszi az előadását. A dal alatt még néha, mikor másfelé lép meg is rázza a csípőjét. Ha Rina vasal, akkor nem láthatja, csak hallhatja. Eközben szépen elkészül a rántotta is, zöldséggel. A házigazda nekilát a terítésnek, bár lehet jobb lenne a segítség.*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 16:30

-Akkor mindkettőnk érdekében majd megpróbállak kerülni. Így jártál.-*Nevet a férfira, majd annak következő megjegyzésére felvonja a szemöldökét.*
-Gyáva...-*S amint ezt kimondta, kislányos mosoly jelenik meg arcocskáján, nyelvetölt a férfira, majd kitáncol. Vasalni. Vasalás közben egyszer hátrapillant, mit ad Merlin, pont csipőrázás közben kapja el a férfit.*
~Jahj nekem...~-*S amolyan "eznekemmiérttilos" pillantásokkal méregeti a táncoló-éneklő konyhavélát. Aztán, ha már kész van a vasalással, elindul a konyha irányába.*
-Varázslattal nem lehet szépen elintézni. És akkor sem estem volna le, ha te éppen nem gondolod úgy, hogy meztelenól akarsz megjelenni előttem. Ha meg félted a testi épségem... vagy inkább a te nemzőképességed... akkor meg menj és tedd fel te magad.-*Kész. Ennyi. Most picit mosrcos, mert nem lett megdicsérve. hiába, a kislány még ott lapul benne. De nem baj, a saját házát majd szépen kidekorálja, és akkor majd megdícséri ő saját magát.^^ Időközben meg beért a konyhába.*
-Jaj... állj már félre. Ez női dolog. Meg amúgy is... miért nem az újakat hazsnálod? Amiket ma vettem?-*És már ki is van minden kapkodva a férfi kezéből. Rina meg azon ügyködik , hogy az új tányérokat, poharakat és étkészletet törlőronggyal áttörölje, hogy aztán hazsnálni lehessen őket.*
-Szalvétát hol tartasz?-*Kérdi a válla fölött. Közben sebesen jár a keze. Bár, azon sem lepődne meg, ha Claus azt mondaná, sehol.^^*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 16:51

*Konyhavélánk elképed a gyáva kifejezésre.*
- Én gyáva? Tessék. Dobd le a felsődet és meglátjuk, ki a gyáva. *Vágja vissza, hisz jól tudja, a lány úgysem fogja megtenni. Most biztos nem. Talán, egyszer... xD*
- Igazad van. Én is két kézzel rendeztem be. És kössz. *Gondol bele, kis pillanatra megállással a konyha közepén, aztán tovább terít. Vagyis inkább csak egy edényalátétet keres a fiókban, mellette megleli a szalvétákat is. A köszönet ennyi volt, ez is nagy szó tőle.*
- Tessék. Szalvéta. Bár még sosem használtam, tudod miért? *Kisfiús, mosolygödrös vigyort ereszt el, most mutasd meg alapon. Megnyalogatja egyik kezén az ujjait és fogja, beletörli a nadrágjába.*
- Ezért. *Elneveti magát, aztán átrakja a rántottás edényt az asztalra, vizet tölt egy kancsóba, és poharat vesz elő. Kettőt. Ezután zöldségmosás és szeletelés egy külön tányérra. Mikor kész, leül. Várja, hogy Rina is közben asztalhoz üljön.* ~Ez rosszabb, mintha...~ *Nem, bele sem gondol inkább, mi lett volna, mintha... Inkább csak a homlokára csap.*
- Zsemle vagy kifli? *Kérdi, s amennyiben a lány válaszol, elő is vesz. Elvégre ha a lány bevásárolt kell lennie ilyennek is.*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 16:59

-Azt hiszem, a szebbik feled jobban jár, ha kettünk közül legalább az egyikünknek van egy kis esze és nem meztelenkedik.-*Vigyorodik el. nem, tényleg nem veti le...bár szívesen emgtenné. Nath még úgysem ölt meg senkit az Rina miatt, épp itt lenne az ideje, hogy elkezdjen.^^*
-Nincs mit. Azt hittem, már soha ki nem nyögöd.-*Jegyzi meg, kissé gúnyosan. Aztán szépen megterít az új dolgokkal, csak úgy ragyognak, majd helyet is foglal.*
-Zsemle.-*Vigyorodik el. Aztán ha megkapta, a rántottából tesz előbb a Claus, majd a saját támyérjára is. Vizet nem önt, az már a pasi dolga. Ő magának elintézi azt is.*
-Hm... nem rossz.-*Jegyzi me az első falat után. S szép lassan tovább folytatja a mármár estebédnek is beillő reggelit.^^*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 17:07

~Claus, azt kell mondjam, nem vagy észnél. Komolyan. Kislány. Kussolj be és egyél.~ *Nyammog a reggeliebédvacsoráján, aztán el is pusztítja. Inni már töltött, most fel is hajtja azt is. Szeme villog. Látni rajta, hogy akar is mondani valami, meg nem is. Ez azért mégsem természetes dolog. És hát valljuk be, Claus sem az a fajta, aki csak úgy kussolni tud a dolgokon.*
- Ugye tudod, hogy ez... Nem épp... Hely.. Természetes. *Nem, hát hogy mi a helyes, azt majd ő eldönti, de végül is a természetes az a legjobb szó. Szemeit a lányra villantja. Rákönyököl az asztalra. Lehet, hogy eddig nem tűnt fel senkinek, de jobb felkarján egy tetoválás van, "Ripper" felirattal. Valahogy azt kell hinni róla, hogy régi "szép" időkből maradt az ott neki. Izmai kidagadnak, ahogy támaszkodik, valamiért most is olyan istenien néz ki. Kócos haja ellenére.* ~Na, tessék... Csúcs vagy. Elcsábítottál egy 18 évest... Édes fa**om..~ *Egy pff is elhagyja a száját, megcsóválja a fejét és meg"igazítja" haját, azaz beletúr és visszakönyököl, míg a lány eszik.*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 17:18

*Ő nagyon jól elvan a kajájával, köszöni szépen. Azért néha csak fel-felpillant belőle, Calusra, s így veszi azt is észre, hogy a férfi valamit mondani akar. Aztán ki is böki.*
-Természetes? Olyan már rég nincs a világban, Claus!-*Kezd bele, s ez is azon ritka pillanatok egyike, mikor nevén szólítja a vélát. Mert olyant ugyebár ritkán szokott.*
-De értem, mire gondolsz...-*Kezdi, s közben feláll és egész közel sétál a férfihoz.*
-De mondd a szemembe, hogy visszakéred a kulcsot, és akkor soha többé nem látsz. Sem itt. Sem a Coxtonban.-*Mélyen a férfi szemébe néz. Szíve hevesn lüktet. Ő is tudja, hogy bizonyéra jobban tenné, ha nem így viselkedne Claus-szal, de egyszerűen nem tud másképp. *
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 17:40

*Bólogat. De igyekszik most hárítani a lány tekintetét, így mindenfelé pislog. Nem azért, mert zavarban van, hanem ezt most más miatt teszi. Maradjon is az ő titka.*
- Tudom, hogy nincs. *Egyezik végül bele, a kulcsos megjegyzésre meg csak cicceg egyet. Megrázza a fejét.*
- Hidd el, nekem is jó, ha itt vagy. Egyrészt vigyáz valaki a lakásra, másrészt meg ki is csinosítja. Ne add vissza, ha csak te nem akarod. Elvégre nem összeköltöztünk. *Még. De ezt még gondolatban sem mondja, mert tudná, na az nem lenne helyes. Odalép az asztalhoz. Leszedi a terítéket. Illetve elkezdi.*
- Hát, most jól esne egy üveg sör. *Sóhajt fel. Ritka. Mert általában whiskey-zik, de most nem kéne újból whiskey-znie. Így is lehet, balhé lesz abból, hogy csak holnap jut vissza Coxtonba.*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:05

-Valahogy így gondoltam én is...-*Huncut mosoly jelenik meg arcán, majd elsétál a pultig, elveszi a szivecskés kulcstartót a lakás kulcsával együtt, és belemélyeszti a táskájába.*
-Sör? Nem ittál már éppen eleget eddig is?-*Vigyorog a férfira. Na igen, attól, hogy bűbáj volt rajta, még felismeri a jeleket.*
-Felőlem... nézz be a hűtőbe. De én bort kérek.-*Ezt is Neth-től örökölte, az százas. A hűtőben meg van minden piából. Nem túl sok, de azért egy vendégváróra való. ^^*
-Niclaus... figyelj...-*Kezd bele, de aztán lehajtja a fejét, s inti, semmi. Ikább elindul a hűtő irányába.*
-Szóval akkor mit töltsek neked?-*Kérdi, immár a hűtőajtó mögül kikukucskálva.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:21

~Vért. Szomjazom.~ *Megrázza a fejét. Nem szól be most Catnek. Nem akar. Nincs kedve. Inkább figyeli a lány hűtőnél való ténykedését.*
- Borospoharat találsz a felső szekrényben. Én is azt kérek. Amíg töltesz, lezuhanyzok. ~Majd legközelebb iszok mást...~ *Szól, aztán átvonul a fürdőszobába. Nem igazán zavartatja magát, de hát tegnap este óta nem fürdött, és a pubok általában büdösek, nem mintha ő azt lett volna, de hát, ha már egyszer társasága van, pláne ilyen kellemes, illik átöltözni. A bornak meg kell adni a módját. Zuhany alatt legalább van egy perc gondolkodási ideje. Vagy kettő. Esetleg három. Végül is pasi. Gyorsak szoktak lenni. Mikor végez, törölközőt teker a dereka köré, úgy slattyog át még félig vizesen a szobájába tiszta ruháért. Ha a lány nem lesz óvatos, még észre is veheti a vonulást. Claus vonulását. (xD) Aztán a szobájában felhúz egy világoskék farmert, zoknit, és egy barna hosszú ujjú pólót. Így távozik vissza a nappaliba. Reméli, már ott a bor. Ha nem, akkor meg nyom egy kis hangulatzenét, isten tudja, most épp milyet és beizzítja a kandallót. LEvágódik a kanapéra.*
- Bocs, a közjátékért... *Húzza félmosolyra a száját, ott az a kis mosolygödör, ami igazán ellenállhatatlan, pont ahogy a félig vizes, göndör haja és tusfürdő illata...
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:40

*Előveszi a bort, majd a poharakat is. Aztán kibontja az üveget. Bűbájjal, saját erőből nem lenne képes. Aztán egyik kezében a kinyitott üveggel, másikban meg a két üres pohárral indul meg a nappali irányába. Ám a konyajtóban lefagy. Ugyanis ekkor táncol el a szemei előtt a törölközős félisteni. Rinánál meg beáll a fogorvos széke effektus. Ami még pár másodpercig azután is tart, hogy a férfi eltűnt a szobájában.*
~Ezt nem lehet épp ésszel kibírni... Rina, neked jobb lesz, ha minél hamarabb visszahúzol a suliba!~
*Aztán fejrázás után elindul a kanapék irányába. Aztán ha Claus ismét feltűnt, kitölti a bort.*
-Na végre. Azt hittem, már egész nap kínozni akarsz...-*Jegyzi meg a polóra célozva miköben átadja a bort. Aztán tölt magának is, borosüveg alátéttel a talpa alatt megy a dohányzóasztalra, Rina pedig felkucorodik Claus mellé a kandallóval szembe. No, azért nem túl közel a férfihoz, főleg most nem, hogy kezdtek alkoholizálni, s mint tudjuk, Rinának a kicsi is bőven sok. ^^*
-Szeretem nézni, ahogy pattog a tűz.-*Na, ez szineztézia a javából.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 19:49

~ Tök jó. Nem vagyok észnél. Nem gáz, majd... Egyszer...~ *Pislog a lányra, aztán belekortyol. Neki nem árt meg a kevés, sőt. Még jót is tesz. Fehér bőre, ugyanis egy kortytól már pirossá válik, a tűz fényénél ez csak jobban kivehető.*
- Nem akarnálak semmivel sem kínozni. *Morogja rekedt, karcos hangján, kicsit paradox módon. Ha már szinesztézia is volt.*
- Én a hangját szeretem. *Szól, lejjebb véve a zene hangerejét. Nem félreérteni, nem Rinát akarja bekussoltatni, csak a tüzet bírja. Lehetőleg maximum ekkora mennyiségben. A háza égését nyilván nem szeretné.*
- Tudod, Caterina, lassan ideje lenne, ha mennél... *Szól halkan, nem igazán akar beleszólni a lány dolgába, de ha már egyszer itt van, vigyázni kéne rá. Elvégre CSAK 18 éves?! Ő meg 29?!*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 20:15

*Értette a célzást. Kussban marad, bort kortyolgat. S ha a poharát kiiszogatta, már éppen eléggé csillog a szeme és ki van pirosodva az arca, hogy el lehessen róla mondani: becsiccsentett. Nagyokat pislogva figyeli a tűzet. Egy ilyen kandallója neki is lesz. Ezt már el is döntötte. Sőt, nem csak egy, minden szobába fog ilyet csináltatni, a pénz nem érdekli. Aztán a teljes nevén szólítják, ez elindít a lányban egy dominóhatást, ugyanis teljes nevén csakis a bátyja szokta szólítani...ha rossz fát tett a tűzre. Szóval most nagy pillákkal, zavaros tekintettel pislog fel a félistenre.*
-Hadd döntsem már el én...jó?-*Aztán szó nélkül leteszi a poharat az üveg mellé, de előtte még varázsol alája egy poháralátétet. Aztán feláll. Egyenesen megy, hisz nincs berúgva, csak épp becsiccsentve egy kicsit, s ezzel ő maga is tisztában van.*
-Szerinted mi a fészkes francot szólnak, ha így beállítok oda?-*Költői kérdés, ő maga is tudja a választ. Megfordul s megindul az üres szoba irányába. Illetve...csak azt hiszi, hogy az üresbe, mert tiszta véletlenül is a Clausét veszi célba.*
-Egy óra elég lesz... ébressz fel. Akkor majd megyek. Nyugi, onnantől már azt csinálsz magaddal, amit akarsz.-*S ezzel el is tűnt az ajtóban, s a férfi, ha feláll s elindul a saját szobájába, már csak az ágyon elnyúló, alvó leányzót pillanthatja meg. Na igen, Rina ilyen állapotban másodpercek alatt képes elaludni.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 20:24

- Jól van na! Nem kell azért a fülem ~farkam~ leharapni... *Veti oda félgőzzel, tud ennél bunkóbb is lenni. Jó fej akart lenni, erre még őt oltja le egy kiscsaj.*
- Csillagvi... *Rág. Fejezné be, hogy az az ő szobája, de hát nem. Csak kell neki az az egy óra, valóban.*
- Kár beléd a bor... *Csóválja meg a fejét, aztán odamegy a lányhoz, a szobába, kiszedi az ágyából, vagyis felkarolja és átcipeli a másik "steril" szobába. Ott aztán betakargatja, s amíg a lány fel nem ébred, ténykedik. Mielőtt kijönne a szobából még hátrapillant, sóhajt egyet, fintort vág, pedig nem azt akar, de aztán az lett belőle, no nem a lánynak szól, hanem inkább magának... Az ébredésig aztán elmosogat, halkan zenét hallgat, elpakolja az edényeket, tányérokat. Egyszóval totál rendet rak. Legalább addig gondolkodni is tud. Sőt, még egy kotyvalékot is készít Rinának, mire az felébred... Ha végzett és még éppenséggel van ideje, felpakolja a lábát a kanapé szélére és borozgat tovább. Borvirágos arca van már pedig...*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:10

*Észre sem veszi mikor át lesz szállítva. Aztán egy óra múlva felébre, beállította a pálcáját.*
~Én nem itt feküdtem le...~*Néz körbe, aztán kihámozza magát a takaróból. Irány a mosdó kicsit rendbeszedni magát.*
-'Estét.-*Motyogja, miközben elhalad a férfi mellett. Aztán vagy fél óra múlva visszatér, frissen tusolva, sőt, már fel is öltözve, kisminkelve, száraz hajjal.*
-Azt hiszem, ideje indulnom.-*Ejt meg egy kényszermosolyt, már-már vicsorgást. Pedig ez Claus asztala. Előveszi a csattot.*
-Te vagy én?-*Kérdi. pálcája a kezében, munkára készen. Azért azt is észreveszi, hogy rend lett csinálva ezalatt az egy óra alatt. Persze, nem teszi szóvá, nehogy elbizza magát a férfi.^^*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:24

*Hallja a zajokat, olyan, mintha mindig is hallotta volna. Aztán megpillantja a lányt tisztán, friss illatosan. Kipillant borgőzösen a pohár mögül, csillogó kissé becsípett szemekkel.*
- Előbb a konyhában lévő löttyöt idd meg. Aztán mehetsz. *Elvigyorodik. Látni, hogy most ez egy kissé más Claus. Egy kissé őszintébb és feloldottabb.*
- Mikor jössz megint ki? Jövő héten? *Kérdi immár felpattanva, követve a lányt a konyhába. Nekitámaszkodik az ajtófélfának. Onnan pislog kis csillogó szemeivel, mosolyogva. Igen, mosolyogva.*
- Kíváncsi lennék, mit szólna ehhez NAth, ha tudná. Vagy Alisa. Rowle-t nem érdekli... Mondta. *Itt és most befogja, nyel egy nagyot, megrázza magát. Túl sokat dumál. Nem szeret beszélni, ha alkoholizál. Túlőszinte lesz tőle. Csinál magának is egy olyan löttyöt, mint Rinának. Lehajtja.*
- Csinálhatod. Megengedem. *Mondja,aztán a nappaliba vánszorog vissza. Nem csináltak ma semmit, mégis elfáradt. Ki érti ezt?! Lehuppan hát a kanapéra. Becsukja szemét, és relaxál. De agyába elég furcsa képek villannak. Ő meg Rina, Rina meg ő. Gyors ki is nyitja, aztán felül. Jobb nyitott szemmel. Úgy nincsenek idióta hallucinálásai.*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:47

-Ugye nem valami szerelmi bájitalt kotyvasztottál? Ha nem tuidnád, anélkül is megvannak a kellő adottságaid, hogy bármelyik nőszemélyt elcsábítsd!-*Vigyorodik el, elveszi a löttyöt, de meg nem issza, míg fel nem elsz világosítva, hogy az mi.*
-Mi az? Máris hiányzom?-*Mosoylodik el szeliden.*-Nem lesz túl feltűnő, ha mnden hétvégén eltűnsz?-*Kérdi, immár közelebb sétálva a férfihoz, s vele szembe állva.*
-Te mit bszéltél Daviddel? Hallod?-*Kérdi kikerekedett szemekkel.*
-Nath nem érdekel, felnőttem. Keressen magának egy bigét és csináljon gyereket. Ennyi.-*Ezzel ő be is fejezte a Nathes részt.*
-Alisa meg most inkább a babákkal van elfoglalva. Meg amúgy is, ő annyival elinzéte, hogy azt csinálok, amit akarok, ha gyereket kell elhajtani, forduljak hozzá. Tiszta hülye, mintha minden utamba vetődő pasi ágyába bemásznék.-*Húzza el a száját. Aztán az engedélyre beleboxol a férfi tetovált karjába.*
-Héé! nem mintha az engedélyedet kéne kérnem! Meg amúgy is, most olyan állapotban vagy, hogy félő, ha rád bízom a dolgot, még a végén a saját hálószobádba készíted a zsupszkulcsot!-*A végére azért elmosolyodik, Rinásan. S nekilát a kulcs elkészítésének.*
-Még van 10 percem.-*Vigyorog szembe a boros félvélával miután végzett.*

Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 21:58

*Elvigyorodik. De csak féloldalasan, olyan Clausosan. Megcsóválja a fejét a lány feltételezéseire.*
- Majd egyszer, ha szerelmes leszek, azért szólok, jó? Nehogy összetörjön már valami. *Kacsint, aztán folytatja.*
- Davidnek elmondtam, hogy meglátogatlak. Vagyis hogy jövök haza... *Igen, neki ez a haza. Imád itt lenni. Mindenkitől távolt. Nyugiban.*
- Amúgy meg... Mégis ki adta volna a csatot? Hmmm? *Kérdi. Holott ez nem igaz, de hát ezt Rina nem tudhatja. Fogja magát Claus megdörgöli a beboxolt területet. Felszisszen, mintha fájna, és a lány varázslását nézi.*
- Jól áll a mágia. Mondták már? *Ez amolyan Claus-féle bók volt, tessék annak venni. Persze a hangnem ugyanolyan modortalannak tűnik, mégis máshogy érthető. Ahogy a férfi akarja értetni.*
- Nem varázsoltam volna a szobámba. Nem tennék ilyet, a te nagy szomorúságodra. De tényleg nem. Akkor már rég megtettem volna nem? Elvégre hát... Valjjuk be, jól nézek ki és a természetem is pont olyan, amire minden nő vágyik. Te is. ÉS akkor már rég kikötöttünk volna ott, ahol te csak maximum elpirulva képzelhetsz... És akkor miért vittelek mondjuk át a szobámból a másikba... Ezekre válaszolj és akkor majd beszélhetünk jó? *Felhúzza a szemöldökét, erősen belefúrja tekinteté Rina szemébe. Na, ezt tessék kivédeni. Szemtől szemben áll a lánnyal. Szemei csak záporoznak a villámoktól.*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 22:34

-Ha a szívemet félted, elárulok egy kis titkot.-*Közelebb hajol a férfihoz, suttogja, hogy csak annyira halladszodjon, hogy Claus még megértse.*
-Már összevolt egyszer, azóta is darabokban, szóval ennél nagyobb kárt már nem lehet benne tenni.-*Elmosolyodik, féloldalasan, majd pár lépést hátrál.*
-Köszönöm!-*Lesüti a bókra a szemét. Igen, ismeri már annyira a férfit, hogy tudja, ez az volt, és meg kell becsülni.*
-Hé! Azért ne tételezz ilyen sokat fel magadrl, szépfiú! Nem kapnál te meg engem olyan könnyen.-*Elmosolyodik és elmegy a férfi mellett, összeszedni a táskáját, különben még szemei mást mondanának, mint a hangja.*
-Nos ház akkor...szia.-*Halvány mosoly, semmi integetés, semmi ölellés, se semmi. Csak egy sima szia, aztán már ott sincs. S ami utána maradt az a barack illat, a feltevésre váró vasalt függöny, a kaja meg ital és étkészlet, meg a tegnapi kék kabát. És a mai bőrdzseki. Ami amúgy nem az övé, így vissza is hozta Clausnak.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2012, 22:40

- Nem féltelek. Téged pláne. És ebben biztos lehetsz: sosem törtem össze még semmit, bármennyire is hihetetlen... *Közelebb hajol, aztán ő is elhajol onnan. A lány amúgy is ellépett onnan. A lány reakciójára félvigyort dob.* ~Na, persze... Dumálj csak. Most már késő...~ *Ezt már nem mondja ki hangosan. Csak magában. Ő azért egy sziát dob meg egy fél intést, és miután a lány távozott fejéhez csap...* ~A kabátja... Francba...~ *Megvonja a vállát, elpakol és újból zuhanyozik. Muszáj. Kell a hidegvíz. Aztán irány az ágy, hisz holnap korán kel, és korán kell hoppanálni egészen Troxiáig, onnan meg beslattyogni Coxtonba...*
Vissza az elejére Go down
Caterina Coxton
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Caterina Coxton


Hozzászólások száma : 197
Kor : 30
Regisztráció : 2009. May. 30.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20 2012, 19:20

*Clausnak köszönhetően viszonylag hamar és korgó gyomor nélkül telik el az ideút. No igen, talán ha Rina is kicsit belerázódik a háziasszony szerepébe, neki is meg fogja futni az agyában, hogy hosszú útra kaját is kéne pakolni: férjeura meg saját maga részére.
Még egy kicsit sikerül pihennie is az utazás során, természetesen, Claus mellkasára bújva.
Aztán megérkeznek, hoppanálnak. A bejárat előtt aztán igencsak meglepődik, mikor választottja ölbe veszi és úgy viszi be a házba.*
-Ezt nem az esküvő utánra kéne hagyni?-Kérdi csilingelő hangján, persze lerí róla, hogy most sincs ellenére a dolog, így nem is ellenkezik, átkarolja fél vélája nyakár, s úgy mennek be a lakásba.*
-A miénk.-*Mosolyogva csókolja meg a férfit, amint beérnek a lakásba.*
~Merlinre... negyed véla gyermekeim lesznek....~*S hogy ez most hogy jutott eszébe, Rina sem tudja... csak hírtelen jött, s most először gondolt erre. Végül is elmosolyodik eme gondolatra, na és ha azok lesznek? Ha olyan szépek lesznek, mint az apukájuk, semmi ellenvetése. S hogy moslya feltűnik-e a férfinak, avagy sem... majd kiderül.*
-Hálószoba?-*Kérdi, még mindig Claus karjaiban. Na igen, a rendelkezésükre álló rövid időt a lehető legjobban ki kell használni. S Rina feltett szándéka, hogy a férfit reggel előtt nem engedi vissza.*
Vissza az elejére Go down
Niclaus J. Morgan
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Niclaus J. Morgan


Hozzászólások száma : 164
Kor : 42
Regisztráció : 2009. Jun. 02.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20 2012, 19:26

*Bólint.*
- De, az esküvő utánra, de nekünk tudod, hogy semmi sem a szokásos menetben zajlik. *Kacsint, s még mindig nem ereszti a lányt kezéből, csak a csomagokat dobálja le a nappaliban, s már viszi is tovább a hálószobába Rinát.*
- Nem volt kérdés. *Talán majd már beszélgetni is kellene. De inkább kihasználják valóban az időt. Rinának holnap suli, innen indul, majd reggel Claus csinál neki reggelit, s mikor a lány már suliban, ő is visszatér a Coxtonba. Elvégre hosszú és fájdalmas beszélgetése lesz. Túl kell élnie, és át kell élnie. Ennyit és még többet is megér neki az a nő, akibe halálosan szerelmes...*

//jóéééjt! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 19 2013, 20:17

*Alexa gyorsan átszaladt Londonba.Egyedül volt de csak egy lovas felszerelést szeretne venni.Meg is találja azt a boltot.Be megy és elkezdi próbálgatni a lovagló nadrágokat.Pár perc múlva megtalálta a neki megfelelőt.Egy barna alapon fekete kockás nadrágot.De meglátott egy fehéret is azt is bele tette a kosárba.Utána átment a lovagló csizmákhoz.Ott se töltött túl sok időt.Utána a lovagló cipőkhöz ment ott egy 41-es fekete bőr cipőt választott ki.Utána ment a csepszek-hez  ott is egy feketét választott.
Utána ment a péztárhoz ott 35 fontot fizetett.Ez után ment haza.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Ajánlott tartalom





London - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: London   London - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
London
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Nagy Világ :: Nagy Világ :: Anglia-
Ugrás: