Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Tara Black
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Lucius Marga
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
David Rowle
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Alisa Coxton
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Teofana Enescu
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Marius Licantrop Vote_lcapMarius Licantrop Voting_barMarius Licantrop Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Marius Licantrop

Go down 
SzerzőÜzenet
Marius Licantrop

Marius Licantrop


Hozzászólások száma : 1
Kor : 300
Hely: : Kastélyban
Regisztráció : 2012. Nov. 17.

Marius Licantrop Empty
TémanyitásTárgy: Marius Licantrop   Marius Licantrop EmptyVas. Nov. 18 2012, 12:26

Marius Licantrop 211-34

Név: Marius Licantrop
Becenév: Marius, Marius Úrfi, Licantrop Úrfi
Titulus: Tanár
Tanított tárgy: Párbajokató, varázslények oktatása
Faj: Vámpír
Pálca: 12 hüvelyk sárkány-szívizomhúr égerfa.



Faj


Hogyan változott át: Tiszta vérű (Született vámpír)
Mikor változott át: -
Ki változtatta át: -




A család:

Anya: Halott
Apa: Halott
Testvérek: -
Tanívtványai: Lestat de Francoru (124) Enkil (256) Kethrin Salvatore (112) Coralin Evanchia (100)




A múlt:


Születési dátum: 1723. december.21 (288)
Születési hely: Ausztria
Jelenlegi lakhely: Coxton

Külső jegyek: Kiemelkedő szépség, nem lehet elmenni mellette anélkül, hogy meg ne akadna rajta a tekinteted, legyél bármelyik nem tagja.Világos kék szemei túlviláginak hatnak. Nehéz fel idegsítenii, ám ha sikerült, menekülj. Feketés kék haja furcsa egyveleg alkot a szeme színével.

Belső jegyek: Hűvös, nyugodt, tisztelet tudó. Mindenkivel udvarias. Nem mutatja ki saját érzelmeit. (Csak ritkán) Komoly, kerüli a harcot, jó tárgyaló fél. Szeret egyedül és Tiszta vérűekkel és vámpír társaságában lenni. szereti a bulikat, bálokat. Kötelesség tudó, fegyelmezett. Kedveli a nyugodt környezetet és a csendet.




Előtörténet:


1723 -ben születtem szüleim otthonában. Ott nevelkedtem, magán tanár járt hozzám. Mindent megtanultam amit csak kellett. Általános műveltséget és egyéb műveltséget. Egyéb alatt a mágiát értem. Híresnek születtem már csak tiszta véremnek és szüleimnek köszönhetően. Jellemem nagy részét apámtól örököltem. Ő volt az aki sosem mutatta ki érzelmeit. Sosem mutatta ha szomorú, ha boldog. Mindig ugyan úgy nézett. Anyám a színtiszta kedvesség, szeretet volt. Szüleim nem voltak a mészárlás hívei, béke tűrők voltak. Vérszomjukat nagyszerűen tudták uralni. Én is tőlük tanultam. A vámpír lét legnagyobb részét. Sajnálatos mód nem lehetnek velem már, 6 éves koromban megtámadtak minket és megölték szüleim. Feltartóztatták a gyilkost, hogy én elmenekülhessek. Nem szívesen tettem, de muszáj volt. Mindez ősszel történt. Messzire mentem. Vándorolni kezdtem. Híresebb vámpírokhoz látogattam. Párnapot ott töltöttem, mint vendég, majd tovább álltam. 10 éves koromban már Sok helyen jártam, és tanultam sok mágiát. Teltek az évek és 16 éves lettem. Addigra már jócskán a birtokomban volt sok tudás. Akkoriban az utcákat róttam, és emberek vérét szívtam nem törődve semmivel. Ebben az időben derült ki hogy ritka a vérem mármint ami a tiszta vért illeti. 18 évesen kerültem a Cross Akadémiára, nem voltam soha diák csak az igazgatóval éltem egészen addig míg Felügyelő nem lettem az éjjelisek-nél. Ez 20 éves koromtól olyan 25 évig. Ez után végeztem el az Evöri Boszorkány és - Varázslóképző Egyetemet ott Párbajokató, varázslények oktatása, Mágiatörténelem, Sötét kivédése szaktanár végzettségeket szereztem. per pillanat a Coxton Varázsló képzőben szeretnék elhejeszkedni mit párbaj tanár vagy varázslények oktatása tanár ként.
Vissza az elejére Go down
 
Marius Licantrop
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Szerepjáték tartozékok :: Előtörténet részleg-
Ugrás: