Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Tara Black
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Lucius Marga
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
David Rowle
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Alisa Coxton
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Teofana Enescu
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Mandarinszirom Czukrászda Vote_lcapMandarinszirom Czukrászda Voting_barMandarinszirom Czukrászda Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Mandarinszirom Czukrászda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Mesélő
Mesélő
Főmesélő


Hozzászólások száma : 145
Hely: : Sehol és mindenhol
Regisztráció : 2008. Aug. 05.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptySzomb. Júl. 06 2013, 14:51

Leírás később.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 18:50

*Honi érkezik a cukrászdába. Úgy beszélték meg Risával, hogy itt találkoznak, a lány valami jó hírt szeretne elújságolni, ennyit már kikövetkeztetett a hangjából. Találkozhattak volna otthon, Nagyváradon is, de ezt a hetet Honoráta Lucinál tölti, a fiú családjának craiovai birtokán, így Troxia tűnt a legkézenfekvőbb találkozó helynek.
Mosolyogva köszönti a cukrászt, aztán leül az egyik ablak melletti asztalhoz, amíg feltűnik Risa, Honoráta megpróbálja kiválasztani a süteményt.*
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 18:57

Izgatottan érkeztem a cukrászdába, azért is mert sütiéhes voltam, és azért is hogy elújságoljam a nagy hírt Honinak. Észre is vettem őt, és odamentem. Amíg belemélyedt a sütikbe, kedvesen köszöntem a cukrásznak, aztán a lányhoz fordultam.
- Szia! - Köszöntem neki szinte felugorva. - Örülök hogy tudtunk találkozni. Van egy nagy hírem, és tőled is mesélést követelek! - vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 19:04

*Felpillant, mikor meglátja szőke barátnőjét.*-Sziiiia!*Köszönti a lányt hasonlóan hatalmas mosollyal. Fel is áll, hogy megölelhesse, puszilhassa szomszédját, majd csak ezután csüccsen vissza.*
-Na hadd halljam! Alig bírtam kivárni, hogy találkozzunk!*Nevet. A sütiről már meg is feledkezett, pedig még nem is sikerült eldöntenie, hogy a sok finomság közül, melyeket a cukrászda kínál, melyiket válasza. A felszólításra, hogy neki is mesélni kell majd, csak sokatmondóan somolyog, lesz mit.^^*
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 19:12

Miután köszöntöttük egymást, le is ültem vele szemben. - Várj. - Mondtam neki. - Gyere előbb meghívlak sütizni, aztán megmutatom. - Mosolyogtam sejtelmesen. - Oda is pattantam a sütikhez, de akkora volt a választék. - Hmm.. - Kérnék ebből, és ebből. - Mutattam rá egy  nagy nehezen egy csupa csokis sütire, és egy gyümölcsös krémes habos szeletre. Már úgy összefutott a nyál a számban. Meg is kaptam őket, és a kis villát meg szalvétát hozzájuk, és letettem az asztalra.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 19:20

-Jaj nekem, csak győzzem kivárni!*Nevet fel, de a meghívást nem utasítja vissza. Risával együtt sétál a pulthoz, ahol rendelnek, aztán süteménnyel együtt ülnek vissza ablak melletti asztalkájukhoz.*
-Hm...*Nyammog miközben az első falatot ízleli.*-Ez nagyon finom!*Mosolyodik el miután lenyelte, aztán újabbat vág a kis műanyag villával.*
-Szóóóval, mi az a nagy hír, amit nem lehetett telefonba elmondani?*Kérdi kíváncsiságtól csillogó szemekkel. Azért reméli, még nem baba-örmökről van szó. Nem is tudja, hogy egyáltalán most van-e barátja a lánynak. Majd erőrl is részletesen kifaggatja ám!*
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 19:26

Mikor leültünk elővettem a levelet, amiben az állt, hogy megkaptam az Iskolapszichológusi állást a Coxtonban, és odanyújtottam Honinak. Örültem neki mikor megkaptam, nem gondoltam volna hogy diploma után már lesz is állásom. Igaz ez nem valami varázslós tevékenység, amivel vissza tudok zökkeni a varázsvilágba, de pont erre vágytam. Izgatottan vártam amíg elolvassa, addig is majszolgattam a csokis sütit. Azok az ízek... Mintha egy csokoládé bomba robbant volna a számban. Mennyi jó dolog egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 19:34

*Kérdő pillantással veszi át a felé nyújtott levelet, mielőtt felnyitná, leteszi másik kezéből is a villát, aztán kinyitja a pergament és olvasni kezdi. Arcára hamar kiköltözik az a hatalmas honis mosoly, amit már megszokhattunk tőle.*
-Risa, ez fantasztikus!*Szólal meg végül miután másodszor is végigfutott a sorokon. Igen, ez határozottan a diri kézírása.*
-Gratulálok!*Nyújtja vissza ragyogó arccal a levelet.*-Ezért muszáj adnom még egy puszit!*Kuncogva emelkedik ismét emg, hogy miközben a levél gazdát cserél, ismét nyomjon egy cuppanósat Risa arcára.*
-Mit szólt hozzá az édesanyád?*Persze, emlékszik ő Corina nénire, ahogy arra is, hogy nem igazán van oda a varázstársadalomért.*
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 19:45

Nagy mosollyal fogadom az újabb puszit.- Köszönöm. - Pattantam vissza a helyemre.
Jajj..ne is kérdezd. - Nyúltam a homlokomhoz mikor anyát kérdezte. - Igazából már nem nagyon szabja meg mit csináljak, de annyira nem tetszett neki. Annak viszont örül hogy kezdek valamit a diplomámmal. Szerintem azért nyugodott bele ilyen hamar mert azt hiszi így nem fogok varázsolni. - Ráztam meg a fejem mosolyogva. És máris elővettem a pálcámat, hogy egy kicsit lebegtessem a tányéromat. - Ha tudná.. - Raktam vissza vigyorogva a pálcát a helyére.
- De rólam ennyi is a jó hír. Mesélj, mi újság veled? - kaptam be egy újabb falatot a csokicsodából.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 20:03

*Kuncog a lány megjegyzésén. N aigen, valóban vannak dolgok, amiket jobb ha a szülők nem tudnak. ilyen dolog az is, ha a lányuk előreláthatóan négy éven belül férjhez megy.*
-Ó, hát nálam minden rendben. Szerencsére tavaly március óta ismét jól vagyunk Lucival.*Mert azelőtt volt egy több mint féléves mosolyszünetük. Kész rémálom volt az az időszak mindkettőjük számára.*
-Ezt a hetet meg jövő hetet is náluk töltjük, Craiován. Aztán meg két hetet megyünk haza Váradra. Utána meg megint Craiova. Kicsit itt is, kicsit ott is, az a lényeg, hogy együtt legyünk.*Szeme csillog, még mindig öt és fél év után is teljesen odavan a fiúért.*
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 20:17

Ezt jó hallani. - Mosolyogtam. - Olyan aranyosak vagytok együtt. Ez olyan ritka.
 Tettem az állam a kezembe és néztem ábrándosan. - Mennyi év eltelt már. De mi volt az a mosolyszünet? - Érdeklődtem óvatosan. Hát igen. Jó is ha van az ember mellet valaki. Főleg aki szinte a másik fele. Hirtelen belegondoltam hogy mennyire jó lenne ha nekem is így ott lenne valaki. De hát tudom hogy én nem vagyok könnyű eset. Azért csak várom én azt a fehér lovas herceget. Bár úgy néz ki inkább gyalog jön, azért tart eddig.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 20:35

-Ó, köszi. Örülök, hogy ezt mondod.*Mosolyog bele a süteményébe. ha már egy frissen végzett szakember is így látja, akkor az így is van!*
-Hát... akadt nála egy kisebb probléma, és azt hitte, jobb lesz nekem, ha ezt egyedül oldja meg és teljesen kizár az életéből.*Persze, Lucit is meglehetett érteni, kell egy kis idő, míg az ember fia feldolgozza, ha bemarja egy vérfarkas.*
-De szerencsénkre elég makacs egy természetem van.*Mosolyodik szélesen el.*És sikerült rájönnie, hogy velem könnyebb, mint nélkülem.*Ez amúgy is örök igazság.*
-Na és veled? herceg a láthatáron?*Kérdi somolyogva. Közben fogy ám a csokicsoda is.*
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 20:50

-A lényeg hogy rájött. - Mosolyodtam el. - Ezek után már biztos hogy nem fog többet elengedni. De ha úgy adódik a párterápiához is értek. - Mondtam viccelődve. Én biztos voltam abban hogy ők úgyis együtt maradnak mindig.
- Hát, tudod volt Magyarországon az egyetemen az a barátom. Mi is együtt voltunk vagy 2 évig. De mikor elmondtam neki hogy varázsló vagyok... - Húztam el keserűen a számat. - Pedig azt hittem ismerem..
Mindig is ilyen leklitársas igaz szerelmes szirupos cuccokban reménykedtem. - Remélem azért valaki majd bekopog az életembe, 23 évesen már nem ártana. - Mosolyogtam megint. Lassan bekanalaztam az utolsó falat sütit.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 21:19

-Köszönjük, de remélem, a következő jó néhány hónapban nem lesz szükségünk a szak tudásodra.*Kuncog. Sőt, biztos benne, hogy egyelőre nem lesznek komolyabb problémáik.*
-Ó, ezt sajnálom.*Gördül le a szája, közben szabad kezével átnyúlva az asztalon megpaskolja Risa kézfejét.*
-De ne csüggedj, biztos vagyok benned, hogy téged is meg fog találni majd az igazi, türelem kérdése az egész.*Mosolyog bátorítóan*.
Vissza az elejére Go down
Irisa Ciorei
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Irisa Ciorei


Hozzászólások száma : 45
Kor : 33
Regisztráció : 2009. Sep. 10.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 21:36

- Köszi. - Mosolyogtam vissza a biztató szavakra. - Huhh hát ez nagyon finom volt. szerintem a törzshelyem lesz ez a hely. - Vigyorogtam. - Lassan mennem kell még sok mindent ki kell pakolnom. Összefuthatunk többször is. Akármi kell tudod hol találsz. - Intettem lazán a kastély felé. Felálltam az asztaltól és kivittem az evőeszközöket, majd visszamentem.
Jó volt újra látni. - Mosolyogtam Honira. - A kastély felé jössz vagy van még dolgod? - Kérdeztem tőle, aztán vagy együtt ballagunk fel, és ott köszönünk el, vagy most kap egy ölelést és puszit, és irány a szobám.
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 21:44

-Valóban finom volt, sosem csalódom a mandarinszirmos sütikben.*Elpusztítja az utolsó morzsákat is, szépen megtörli a száját a hófehér szalvétával.*
-Rendben, majd megyek szobát avatni.*Nevet jókedvűen. Pont, mint mikor az új lakásokat szokták, tök vicces lesz.*
-Ó, nem, az én vizsgáim mát megvannak, meg a Lucié is, így már kiköltöztünk a Kastélyból. Valahol itt van ő is, szerintem mindjárt felbukkan és megyünk haza.*Mármint a craiovai birtokra, de amennyi időt már ott is eltöltött, Honinak már épp annyira "otthon" a craiovai birtok is, mint szülei nagyváradi lakása.*
-Örülök, hogy találkoztunk!*A cukrászda előtt még megöleli, puszilja egykori szomszédját, aztán ki-ki megy a saját dolgára, Honi épp Luci felkutatására.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mandarinszirom Czukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mandarinszirom Czukrászda   Mandarinszirom Czukrászda Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mandarinszirom Czukrászda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Nagy Világ :: Troxia-
Ugrás: