Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Menza - Page 3 Vote_lcapMenza - Page 3 Voting_barMenza - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Menza

Go down 
+17
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Tara Black
Mia Gart
Isabella Sancu
Tsicsói Hargita
Nadia Bârsan
Avram Thadziev
Darius Serban
Sevastian Porge
Ronald Morgan
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Florina Zaharia
Lucius Marga
Alisa Coxton
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Nadia Bârsan

Nadia Bârsan


Hozzászólások száma : 126
Kor : 32
Regisztráció : 2012. Feb. 14.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzer. Feb. 29 2012, 19:49



-Nos, valóban ez a helyzet, viszont akkor már ketten vagyunk. Nem akartam, hogy társ nélkül maradj a füllentésben.
*Az egészet csak azért csinálta, hogy piszkálja Avramot az előbbi miatt. Darius úgy látszik imád beszélni, vagy kedvére való a téma, mert alig győzi hallgatni, de mivel már kezd fáradni, néha kicsit fáziskésik, úgyhogy inkább összefoglalja, mit vont le tanulságként.*
-Tehát azt mondja, hogy mindaz, amit eddig szép eszmének, összetartásnak hittem, csupán az életösztönnek, azaz megint egy önző tettnek vehetek? Ez nem túl biztató. Bár mindenki önző, és azok az eszmék, mint például az összetartás, a ragaszkodás, az önfeláldozás, a kedvesség csak egy szép csomagolás, hogy ezt leplezzük. Viszont, ha ennyire egyszerű, akkor minek tagadjuk? Vállaljuk fel, hogy azért akarjuk megmenteni a társadalmat, hogy nekünk jó legyen, hogy békében és szeretetben éljünk, és legyen valaki, aki a mi kívánságainkat lesi. Gyereket is azért jó nevelni, mert figyel ránk, rajtunk csüng, számít neki a véleményünk… ez olyan nagyon… szánalmas.
*Megvonja a vállát, most már tényleg tanácstalan, nem tudja, mi jó, és mi nem, egyáltalán létezik egy jó, és rossz, vagy az is csak egy skatulya, hiszen ami neki jó, az másnak lehet, pont káros.*
-Szóval, azt állítja, van, illetve lehet hatása a nevelésnek. Mi van akkor, ha mondjuk nem jól csinálom? Azokkal a gyerekekkel nagyon nehéz, akik sokat sérültek. Eleve annyira eldeformálódott a világképük, hogy évek kérdése, mire egy nyelvet beszélünk. Az érzelmi életük nem is hiszem, hogy valaha normális lehet. Ezért gondoltam, hogy inkább egészséges ovisokkal kellene foglalkoznom. Bár az is lehet, beállok utcazenésznek. Avram, ha arra jársz, néha dobj majd egy kis aprót a kalapomba!
*Az a legfőbb baja, hogy lassan kinövi az iskolát, és kell valami pályát választania, valamilyen irányba elindulnia, hogy utána majd boldoguljon az életben.*
-Én úgy képzeltem, hogy már a bölényvadászós időkben is ment a rivalizálás, hogy ki hozott több kaját, ki talált több bogyót, és ugye aki a legerősebb volt, az lehetett a főnök.
Én tudom, hogy nem baj az, ha valaki különbözik, járhat az több előnnyel, is mint hátránnyal. Viszont tényleg sokan vakok, és süketek. Na de későre jár, Avram, szerintem ne raboljuk az igazgatóhelyettes idejét tovább. Köszönjük a beszélgetést, azt hiszem, lesz min gondolkodnom.
*Kedvesen mosolyog, és felkel az asztal mellől. Esetleg még egy gyors járőrözés belefér, de utána megy egyből aludni.*

Vissza az elejére Go down
Darius Serban
Tanár
Tanár
Darius Serban


Hozzászólások száma : 126
Regisztráció : 2009. Aug. 02.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzer. Feb. 29 2012, 20:22

//Újabb fagyás.//
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 20:14

*Gitta érkezik a helyiségbe. Csak tegnap tér vissza, de máris volt egy beszélgetése a házvezetőjével, amiről aztán nem üres kézzel távozott. Vagy inkább üres felsővel. Mert kitűzőt kapott, méghozzá egy szépen csillogó P betűt, passzol a pink hajzuhataghoz. A nagy kinevezések közepette szépen meg is éhezett, de nem volt kedve a KHban enni, itt úgyis nagyobb a felhozatal. Meg amúgy is idejét nem tudja már, mikor járt itt utoljára.
Most fekete cicanadrágot visel, szintén fekete rövidujjú pólóval, valamilyen mugli rock együttes logójával. Első útja a Panagan asztalhoz vezet, ahova szépen le is csüccsen, majd ielőtt eldöntené, hogy mit is szeretne vacsorázni, körbenéz a helyiségben nincs-e valahol gubanc. De még nincs túl sok diák itt, a legtöbben csak az utolsó pillanatig húzzák a szünidőt. Így végül rendel egy tál répás gyümölcssalátát és egy pohár körte ízű nektárt.*


A hozzászólást Tsicsói Hargita összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 27 2012, 20:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 20:24

*Hamarabb jött vissza, mint kellett volna, hiszen prefektusi teendői megkövetelik, és most, hogy szinte házvezetője sincs -legjobb tudomása szerint, vagy csak nagyon elkerülte-, ráadásul társa is meglépett, így egymaga kezdte összeszedni jobb híján, hogy mégis hogyan kellene fogadni a gólyákat.
Ugyan segítsége azonnal akadt, mert az az új lány, aki tavaly év végén esett be az iskolába, az aztán profi módon megszervezett mindent, neki csak írni kellett. Aztán mégis kapott társat, mégpedig Hargitát, így most a vele megbeszélt találkozóra jön. Azaz éppen azon gondolkodik, hogy megbeszélte a lánnyal, vagy csak akarta? Mindegy, éhes.
Amint belép, ki is szúrja őt ebben a nagy "tömegben", ezért azonnal hozzásiet.*
-Szia! Bocs, hogy késtem. *Magától értetődő, hogy ha Hargita itt van, akkor igenis megbeszélték.xD*
-Nos, mindent összeírtam, az a kiscsaj esküszöm neked, az profi a szervezésben. Percre pontosan elmondta, mit hogyan kellene... azaz majdnem percre pontosan. Nem tudom, honnan szalasztották, de pörög, mint a búgócsiga. Megállás nélkül.
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 20:40

*Épp kikapja a vacsiját és kezdene is enni mikor háztársa majdhogynem letámadja őt. Első pár másodpercben nagyjából azt sem tudja mit beszél háztársa.*
-Késtél? De hisz még van pár nap az évnyitóig.-*Néz félrebillentett fejjel a fiúra.*
-Milyen kiscsaj? Avram...-*Fogja meg vállánál a srácot és szürke szemével a fiúéba néz.*-... te ittál valamit?-*Kérdi a lehető legkomolyabban. Vadócnak tűnik, de van felelősségérzete, amit most már a P betűnek köszönhetően a kelleténél többször fog megvillantani.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 20:48

*Az első reakcióból azonnal levágja, hogy mégsem beszéltek semmit, na de sebaj, az a lényeg, itt vannak. Mivel Gitta aggódik, elneveti magát.*
-Nem ittam semmit, tegnap akartam szólni, hogy ma fussunk össze az évnyitó miatt, beszéljük meg, mi merre hány méter, és mivel itt találtalak, szentül meg voltam róla győződve, hogy szóltam is. Tévedtem. A kiscsaj pedig, az a Dela, Magyarországról jött tavaly év végén, és örökösen pörög, szervez. Mindent. Épp a kh-ban ültem, amikor bejött, majd lelkes szónoklatot tartott arról, hogy akkor mit hogyan kellene, feldíszíteni a nagytermet... stb. *Vigyorogva meséli a részleteket, már tudja, ki ez a lány, hiszen megkérdezte Fekete professzort is. Kiderült, némi tapasztalata van a prefektusságban is, ahogy a tanításban is. Már érti, tavaly miért kezdett improvizatív szervezésbe, amikor meglátta, semmit nem cipeltek még ki Somával.*
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 21:14

*Avramnak sikerül meggyőznie, hogy nem ivott semmit. Legalábbis semmi illegálisat nem.*
-Á igen, Delát ismerem én is. Olyan kis hiperaktív, szerintem nem mindenki ismeri őt a suliban, ahogy Somát is. Apropó Soma. Láttad már? Visszajött? Nem tudod véletlenül, hogy van-e barátnője?-*Aztán tudatosul benne, hogy kicsikét eltért a tárgytól, így széles mosollyal megrázza élénk rózsaszín hajzuhatagát.*
-Bocsi, nem erről szerettél volna beszélni. Amúgy én épp vacsorázni készültem.-*Mutat az előtte lévő tálra.*
-Sárgarépás gyümölcssaláta. Kérsz te is?-*Kérdi miközben a tálat kicsit Avram felé tolja.*
-Van már elképzelésed az évnyitóval kapcsolatban?-*Érdeklődik a sráctól.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 21:30

-Az biztos, egy percre sem áll meg. Láttad a kh-t? Már azt is átrendezte, egész jól fest. *Miután már az elején belezavarodott abba, hogy mit hova kellene tolni, már nem is törekedett arra, hogy kövesse Dela pörgését, elég volt a végeredményt látni. Pofás lett, és sokkal logikusabb, meg kell hagyni.*
-Sajnálom Gitta, Somával még nem futottam össze, bár itt kellene lennie már. Nem tudok róla, hogy lenne neki, nyugodtan bepróbálkozhatsz. *Újabb vigyor ül ki az arcára, a salátára nemet int a fejével.*
-Köszönöm, nem kérek, elég egy pohár sütőtöklé is most. *Azt gyorsan lerendezi, és mielőtt válaszolna a kérdésre, hatalmasat kortyol az italból.*
-Akad. Nos, az elképzelések szerint minden asztal a ház színeinek megfelelő terítőt kapja, ugyanilyen szalvétákkal, poharakkal, kupákkal. A tanári az a kettő egyvelege lesz, de nem elosztva, hanem természetesen az iskola címerével ellátva. Dela szerint halálosan jól festene így, ráadásul ő megspékelné az asztalvégeken kitett két kisebb felhúzott zászlóval.
Évfolyamok szerinte leülés, középen a kicsiknek helyet hagyva,hogy ne érezzék magukat egyedül. A beosztásnál elkerülve a malőröket nekünk kellene a gólyákat odakísérni a többiekhez, így nem kalandoznak el másfelé, és a kiscsaj szerint aranyos megoldás, ha az idősebbektől kapnak valamit, mint egyfajta stafétabotot, amit jövőre ők adnak tovább az újaknak. *Megvakarja a fejét, ez nem is hülyeség.*
-Van benne valami, elvégre a kicsik eddig elanyátlanodva ültek az asztal végén, de így azt érezhetik, máris befogadta őket a házuk. Tetszik.
No de visszakanyarodva... az évnyitót végighallgatjuk, a részletekre figyelünk. Miután kiőrjöngte magát a győztes ház, és ha az nem a Panagan, Margáékat lenyakazom a levonásaik miatt, utána Dela ötlete az, hogy megkeresi Coxton professzort, hogy a két ház prefektusai is köszönthessék az újakat, valamint a társaikat. Szerinte így sokkal bensőségesebb a dolog, és nem tűnik olyan ridegnek. Vélemény? *Sok dolgon meglepődött maga is, de nem annyira konzervatív, hogy kapásból elutasítson mindent. Julius Coxton pedig bármennyire megközelíthetetlennek tűnik, nem hiszi, hogy ellent mondana ennek, hiszen maga is azt szerette/ti, ha jó hangulatban érkeznek a kicsik és nem megszeppenten üldögélnek.*
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 21:54

-Igen, az feltűnt, hogy picit megváltozott a KH arculata.-*Vigyorog Avramra. Aztán a Somás dologra legyint egyet, kezében a villával.*
-Á, annyira nem fontos. Sőt, igazából nem is tudom, nagyon jófej meg minden, de azt hallottam, hogy régebb még ő volt a Coxton Cassanovája. Nem biztos hogy szeretnék egy újabb trófea lenni.-*Szerelmi életéről egyelőre ennyit, már így is biztos többet mondott, mint amennyit Avram hallani akart. Miközben Avram mesél, Gitta eszik, mert valóban éhes. Azért néha nem felejt el egy-egy "ühüm", "aham" és "igen, ez jó" szavacskákat is közbeiktatni.*
-Nekem tetszik az ötlet.De Delacska majd Jonathan-t keresse fel, úgy vettem ki Enescu professzor szavaiból, hogy ő is visszatér az új tanévre.-*Mondja, majd elfogyasztja a saláta utolsó darabkáit is.*
-Azt hiszem, Dela dicséretet érdemel.-*Mosolyog Avram-ra.*-Ezt a lupiattos prefikkel is meg kéne beszélni, meg a házvezetőkkel, nem gondolod?-*Pislog a fiúra a nektáros pohár fölött.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 22:04

-Kicsit. *Hirtelen nem is tudta, mit hol keressen, de hamar hozzászokott. Hogy az üzenőtábla is központi helyen van, ráadásul jelzi is, ha valami fontos esemény van, az külön jó, mert így senki nem felejt el semmit.*
-Azért nem volt akkora Casanova, csak szerették volna. *Ismeri Somát, ha ezt hallaná, hangosan röhögne minden bizonnyal.*
-Visszatér? Rowle nem akar? *Hoppá, akkor mégis van hv-je, nem árvultak el, csodás.*
-Persze, ez természetes, én csak összeírtam, mert másra nem volt időm, olyan ütemben diktált a kiscsaj. Mire eljutottam odáig, hogy a terem díszítése, ő már rég készen volt mindennel. *Ugyan megfordult a fejében az is, hogy Delát prefektusnak ajánlja, de a lány kategorikusan elutasította, mondván neki elég volt, köszöni szépen. Ahhoz képest szervez ezerrel, de semmi baj.*
Vissza az elejére Go down
Tsicsói Hargita
Hetedik évfolyam
Tsicsói Hargita


Hozzászólások száma : 162
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Jun. 17.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 22:14

-Rowle-ról nem tudok semmit, de úgy néz ki, csak egy HV-vel fogjuk elkezdeni az új tanévet, de szerintem még úgy is le fogjuk győzni a Lupiattot.Náluk marad mindkettő, Serban és Lockhwell is, nem igaz?-*Kérdi, mintha Avram tájékozottabb lenne nála.*
-Oké. Akkor hívjuk össze őket és kérjük meg Delát, hogy jöjjön el ő is. Ezt azt hiszem, rád hagyom, jobban ismered őt, mint én.-*Mosolyog, majd kortyol egyet az italából.*
-Apropó prefektusok. Tudod, hogy a Lupiatto-ban kinek van még Soma mellett jelvénye?*Pislog háztársára.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27 2012, 22:23

-Szuper, na sebaj, nem okozhat gondot. Igen, odaát maradnak, ott nem lesz fennakadás, de itt sem. A győzelem... nem lenne illő dolog elveszíteni a versenyt, és ha jó sejtésem, akkor nyerhetünk. *Mindent megtesznek ennek érdekében, nem kérdés.*
-Pontosan ezt fogjuk tenni. Delát nem lesz nehéz meggyőzni, csak majd ne lepődj meg, hogy egy szuszra ledarál mindent. *Újabb vigyor, már most kíváncsi rá, ki fogja bírni a lány tempóját.*
-No, kijárási tilalom elkezdődött jó ideje, ideje mennünk, azt hiszem, nekünk is. *Bár még szünidő van, de nem árt, ha már most visszaszokik mindenki a szabályokhoz. Feláll, bevárja Gittát is, és ha a lány követi, akkor együtt hagyják el menzát.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 20:50

*Vizsga után szüksége van az ember lányának egy kis pihenésre. Most rögtön két lányka is érkezik, Mia és Isa személyében.*
-Egy vajsör most nekem is jól esne.*Mosolyog barátnőjére, majd miután kiválasztottak egy helyet, leül a lánnyal szembe, ha pedig megjön az egyik manó, majd leadja a rendelést, vagyis a két vajsört.*
-Hogy ment? Druett jól megkavarta a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 20:58

*Lassan meg is érkezünk a menzára, vannak még egy páran, biztos más is lazít a vizsgái után. isszamosolygok Isára, és leülök vele szemben. * - Szerintem egész jól. De nagyon izgultam. A kezem is remegett. * - Nevetek most már rajta.* - Az jó volt hogy nem voltam egyedül. Az még rosszabb lett volna ha csak rám koncentrál áhh. És te hogy érzed? Nem izgultál? - *Kérdezem őt mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 21:04

-Jaj ne is mond! Eleinte azt hittem, még a holdkövet sem fogom tudni összezúzni, annyira remegtem!*Jegyzi meg immár Isa is mosolyogva. persze, ilyenkor már csak mosolyog az egészen, no de amíg ott volt!*
-Örülök, hogy jól ment.*Időközben a töklevek is megérkeznek, így Isa bele is kortyol. Nagyon jól esik most ez az édeskés ital.*
-Hát nekem voltak apróbb bakiim, de a végén megfelelő színű lett a főzet, csak épp két fiola nem jött ki belőle, de remélem, attól még megkapom rá a pontot.*Válaszol ő is Mia kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 21:17

-Szerintem biztos megkapod. Nagyon elégedettnek tűnt a prof a végén. -* Ahogy megérkezik az ital el is kezdem inni. *- Olyan finom. - *Nyalom meg a számat utána. Lassan kortyolgatom hogy minden cseppjét kiélvezzem. * - És a többi vizsga miatt izgulsz? Mondjuk te biztos készültél az összesre. - * Nevetek jókedvűen. A sötét varázslatok kivédésére leszek kíváncsi. Azt nagyon várom.- * És újabb finom kortyokat fogyasztok el. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 21:29

-Nagyon remélem. Tényleg elégedettnek tűnt.*Ad igazat Miának, majd egy újabb kortyot követve, cicabajusszal szája szegletében elmosolyodik.*
-Igen, valóban nagyon fincsi. Szeretem, ahogy a manók dolgoznak, mindig csupa finomat főznek, sütnek!*Ennél valószínűleg már csak az édesanyja főzte a finomabb.*
-Persze, próbáltam tanulni, de azért mégis nagyon félek. Noel megígérte, hogy segít gyakorolni még SVK előtt, de nem vagyok benne biztos, hogy marad ideje rá.*Húzza el picit a száját, aztán gyorsan kortyol is, hogy a rossz gondolatokat elűzze.*
-Arra én is nagyon kíváncsi leszek! Főleg a vizsgáztató személye miatt. Mert Serban írta ki a vizsgát, de Lockhwell adta le. -*Magyaráz lelkesen.*-Szóval kíváncsi vagyok, hogy végül ki fog vizsgáztatni.
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 21:38

-Hihi. Töröld meg a szádat.- *Szólok neki derülten*
-Kis cicabajszod lett. Igen otthon is anya mindig a házi manóval együtt főz. Amit külön csinálnak az is csoda de amit ketten. - *És a számhoz érintem a két ujjam, hogy cuppantsak rá egyet mutatva hogy finom.
-Hát igen SVK előtt nekem se ártana gyakorolni valamicskét, de majd csak összehozom. Ami érdekel azt mindig hamar megtanulom. Mondanám ha nem ér rá akkor gyakorlok veled, de szerintem én rosszabb vagyok belőle. - * Vágok egy keserű grimaszt és újra belekortyolok a vajsörbe.
- Akárki is lesz a lényeg hogy jó fej legyen a vizsgán. - * Mosolygok újra.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 21:46

-Hupsz.*Húzza be a nyakát, miközben a szalvétáért nyúl, mellyel végül letörli a cicabajuszt.*
-Ezért nem tudok otthon tejet sem inni dugiban, mindig elárulja a cicabajusz.*Nevet. Na, nem mintha olyan gyakran kéne bármit is dugiban csinálnia, csak mikor kihagyják, hogy ne igyon tejet, mert kell másnapra ételbe,sütibe vagy valami hasonlóba. Természetesen, ilyenkor a legkívánatosabb minden, ha épp tiltólistán van.*
-Jaj, ugyan, ne butáskodj! Te is nagyon ügyes vagy!*Mosolyog biztatóan barátnőjére, aztán ismét kortyol az italból.*
-Hát, ha sikerül összehozni, akár hármasban is gyakorolhatunk. Vagy mi ketten is.*Végül is, gyakorlat teszi a mestert, azért nem fogják sehol megróni, ha Miával is gyakorol, nem csak Noellel.*
-Hát, egyikről se hallottam túl jó sztorikat, de ha már mindenképp választani kell, akkor határozottan Serban az, akivel jobban járunk.*
-Amimtől még félek, az az LLG. Mindig attól tartok, hogy össze fogom kavarni a lények nevét.*Sóhajt bele a töklébe.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 21:58

-Hát köszi. -*Mosolygok vissza a bátorító szavakra. *
- Az jó lenne, ha nem probléma. Nem akarok beletrollkodni ilyen kialakuló dolgokba. - *Vigyorgok sejtelmesen, hátha érti Isa mire gondolok. Bár gondolom elsősök között nem túl gyakori a romantikázás.*
- Azért az rossz hogy már egy éve itt vagyok és még alig ismerek embereket. - * Húzom el a számat. *
- De végül is csak egy év. A karácsonyi bált várom még. Olyankor szokták felkérni egymást az emberek partnernek? - *Kérdezem kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:17

-Rendben, akkor ezt megbeszéltük.*Mosolyodik el. Kivételesen nem gondol a romantikázásra, Noellel amúgy is csak barátok. Mondjuk, aki neki tetszik, az Marius. De be nem vallaná senkinek, még a világ összes kincséért sem. Legalábbis a fiúknak nem, de Miának majd talán.^^*
-Én se ismerek túl sok mindenkit, szóval nyugi, még amúgy is van hat évünk, mire elballagunk, mindenki fog minket ismerni.*Kacsint a másikra, aztán ismét iszik egy kortyot.*
-Ó, azt már én is alig várom!*Szeme máris csillog, lelki szemei előtt már a ruha is ott van.*-Igen, akkor szokták elhívni egymást. És az a sok gyönyörű ruha!*Lányból van, imádja a szép ruhákat és színeket.*
Vissza az elejére Go down
Mia Gart
Második évfolyam
Mia Gart


Hozzászólások száma : 91
Kor : 26
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:32

- Az biztos. hat év sok idő. - * Kortyolok egy újat, már lassan elfogy a finom ital.*
- Remélem azért a bálra lesz partnerem, vagyis valaki elhív majd. De egyedül is elmegyek. Már alig várom. - *Jövök izgalomba a gondolattól.*
- Ó igen a ruhavásárlás külön bál lesz. Az biztos hogy egy egész napi program. Mehetnénk együtt vásárolni. - *Hozom fel az ötletet. Lassan kihörpintem az utolsó kortyot. Már egy kis fáradtságot is kezdek érezni magamon, pedig még nincs kedvem menni. *
- Lassan szerintem megyek lefeküdni. Eléggé kimerültem a vizsgától. - * Mondom egy ásítás keretében.*
- Jó volt beszélgetni. Megyünk együtt egy ideig? - *Kérdeztem még miközben felálltam. Aztán vagy Isával ballagok fel, vagy egyedül és egy gyors mosdás után le is dőlök hogy holnap már újult erővel lássak neki a többi vizsgának.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptySzomb. Júl. 20 2013, 22:39

-Juj, az nagyon jó lenne! Majd kinézzük, hogy melyik üzletekbe menjünk be!*Ó, át ettől aztán igazán sikerült felpörögnie. Már alig várja! Már csak négy hónap, azt már játszva is kibírja ám. Időközben fogyogat Isa itala is, az utolsó kortyot a lánnyal majdnem egyszerre hörpinti ki.*
-Ez nagyon fincsi volt.*Jegyzi meg még egyszer miközben az újabb cicabajuszok elkerülése végett megtörli a szalvétával az arcát.*
-Én is remélem, hogy valaki elhív majd.*Mosolyodik el. lelki szemei előtt már meg is jelenik Marius, amint megkérdezi, nincs-e kedve elmenni vele a bálra. Erre a gondolatra aztán a kis apró mosolyból pillanatok alatt fülig érő tejbetök vigyor kerekedik. Úgy kell visszarángassa magát Álomföldéről Mia mellé.*
-Jó ötlet, már én is nagyon elfáradtam!*Megerőltető dolog ez a vizsgázás, ezt meg kell hagyni. Így Isa is feláll az asztaltól.*
-Persze, mehetünk még együtt!*Mosolyog Miára, aztán a két barátnő egymás mellett távozik a menzáról. Még egy ideig együtt haladnak, aztán elbúcsúznak, s nemsokára már Isa is a saját szobájában készül a lefekvés előtti mosdás, fogmosás, átöltözés rituáléra.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 16:26

*Tara a menzára tart hogy legalább egyen valamit az óra előtt. Mint mindíg most is túlzásokba esett az edzést illetően. Félválas fekdte felsőt visel ami látattni engedi, a bal vállán lévő feketesárkány tetoválás, ami erősen elüt, a sápadt bőrétől. Fekete combközépig érő, szoknya van rajta a hosszúszárú csizmával. A menzán nincsenek sokan, mert már elmúlt az ebéd idő is. Leül, majd neki lát a kései ebédnek. Fáradtnak érzi magát, és fáj a válla. De nem zavartatja magát. Ha valaki megfigyeli egyedül a szemén látszik a fáradtság. A sok átvirrasztott éjszaka és a rengeteg edzés ellenére sem tud nyugodtan aludni.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 16:36

*Nem! Ezt nem hiszem eeel! Már harmadjára járok itt, pedig biztos vagyok benne, hogy az egyik folyosón jó irányba fordultam, erre megint itt kötök ki! A földszinten vagyok, fekete utász bakancsommal koptatom a földet. Komoran sétálok el, nem tudom merre megyek, egyszerűen csak el szeretnék végre tűnni innen. Meg akartam próbálkozni a felfedezéssel, de nekem rémes, hogy alig indulok el és már eltévedek. Idegesen rúgok az egyik ajtóba, ennek eredményéül bezuhanok egy helyiségbe, aminek a padlója mintha valamilyen kő-, illetve csempeburkolat lenne. Felkelek, leporolom kék csőnadrágom, majd szétnézek. Klassz, egy menzaa! A gyomrom majd' kilyukad, minden lépésnél valami finomért kiált. Lerohanom az egyik konyhás nénit egy tálcával a kezemben, bezsákmányolom az ebédet - vagyis inkább ebéd-vacsorát -, majd helyet foglalok egy lány mellett, akire rá sem hederítek addig, míg le nem ér hátsóm a székre.*
- Ni csak, a lány, aki a duma végén elmenekült! *jegyzem meg tágra nyílt szemekkel. Miért nem láttam előbb, hogy itt van?*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menza
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Földszint-
Ugrás: