Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Tara Black
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Lucius Marga
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
David Rowle
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Alisa Coxton
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Teofana Enescu
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Padlásszoba Vote_lcapPadlásszoba Voting_barPadlásszoba Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Padlásszoba

Go down 
+10
Apollo D. Udrea
Steven Blackfield
Tara Black
Teofana Enescu
Alan Wood
Hámorszky Honoráta
Gavril Lucian Baticescu
Bálint C. Corina
Bálint C. Baltazár
Jonathan Coxton
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Márc. 12 2011, 16:24

Leírás hamarosan
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:07

*Balti mászik fel a csapóajtón keresztül. A Martionban is sokat volt ilyen helyen, a házuknak volt egy padlása, egyszer még Vicussal is voltak ott. Jobban mondva ott jöttek össze. Úgyhogy szép emlékek kötik az ilyen helyekhez. Ma egy zöld ing van rajta, világoskék farmerrel. Haja kócos. Mindig az. A termoszát lerakja az első üres székre, amit talált. Jelenleg 9 dl áfonyatea található benne. Azért nem egy liter, mert idefele már benyakalt egy decit. Hiába, nem bír ki 10 percet sem tea nélkül. Most, miután a fincsi italt biztonságban tudja, elkezd szétnézni.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Corina
Hatodik évfolyam
Bálint C. Corina


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jan. 17.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:18

*Csak császkál a kastélyban jobbra-balra, nem igazán tud magával mit kezdeni. A múltkor már ráhozta a szívbajt az, hogy most meg lila volt a szeme egy hétig, de már hiányzik neki, hogy nincs most újdonság. Kíváncsian néz a létrára, ahogy odaérkezik a szoba felé, itt meg nem járt, hát felmászik. Pont háttal van neki testvére, így lopakodva odaoson, és ráijeszt, köszöntve őt ezzel.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:25

*Épp egy szoborszerűséget tart a kezében. Szép alkotás, nem igazán érti, miért került ide fel. A tanulmányozásba annyira belemerül, hogy nem is hallja meg a csapóajtó hangját, s húga lépteit, így mikor a lány ráijeszt, a szobrot sikeresen le is pottyantja a földre, ami aztán ripityára törve hull szét a lába előtt. Persze, rögtön tudja, hogy ikertestvére az, csak ő ilyen kis hülye. Hát igen, azért Balti szereti. próbálná meg ne szeretni, kapna a fejére.^^*
-Jaj Cori! Nézd már meg, mit csináltál!-*Fakad ki. Tetszett neki az a szobor, bár bizonyára értéke az nincs, különben nem itt végezte volna.*
-Nem tudsz szépen köszönni, mint más normális ember?-*Néz testvérére, komolynak próbál tűnni, de azért szeme csillogásában ott a megbúvó mosoly.*
-Apropó köszönés. Szia húgi. Hogy vagy?-*Kérdi vigyorogva, s mintha csak most fedezte volna fel Amerikát, felkiált.*-Jé, már nem lila a szemed!
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Corina
Hatodik évfolyam
Bálint C. Corina


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jan. 17.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:30

*Vigyorogva figyeli testvérét, majd ahogy elejti a kis szobrocskát, felsóhajtva megcsóválja fejét, és javító bűbájjal összerakja.*
- Te meg még nem hallottál a javító-bűbájról? Nézd meg, jobb, mint újkorában, egy szavad se lehet. Különben is te voltál ügyetlen, kellett neked elejteni.
*Kacsint rá, és összefonja a karjait.*
- Bagoly mondja verébnek... Egyébként szia. Jól vagyok, csak unatkozom, na és te? Igen, egy ideje már visszaváltozott, egy hétig volt olyan.
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:37

*Megvizsgálja az újjáélesztett szobrot.*-Hát... én azt nem mondanám. Azért pár perccel ezelőtt még jobban nézett ki.-*Jelenti ki és pont. Most már ott van a tudat, hogy valamikor még ezer apró darabként hevert szerteszét a padlón.*
-Ja, kicsit én is unatkoztam már. Vicus most épp mással van elfoglalva.-*Húzza el a száját egy vállvonással együtt.*
-Apropó Vicus.-*Úgy látszik, ez az apropó újabban a szokásává vált.*-Nincs ötleted, mit vehetnék, készíthetnék a számára?-*Néz barna, reménykedő szemeivel a húgára.*
-Kár. Pedig jól állt.*Aztán összevonja a szemöldökét.*-Nem nyomultak jobban a fiúk amig lila volt? Nem volt köcsög senki? Szólj ha igen, elintézem% Megkeserüli az a szemét még azt a napot is, mikor világra jött!-*S most meg nem mondaná senki, hogy ez a srác utálja az erőszakot. Igen, utálja, ez így igaz, de a testvére miatt már eddig is agyalt el másokat, s ez ezután sem lesz másképp.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Corina
Hatodik évfolyam
Bálint C. Corina


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jan. 17.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:42

- Chhh, ezt csak azért mondod, mert már javított verzió, nem teljesen eredeti. Örülj neki, hogy itt vagyunk, nem egy értékes szobrot törtél el, abból nagyobb bajod lenne.
*Villantja rá szemeit, majd gonoszul elmosolyodik.*
- Na ebből nem eszel, tesó, jöjj rá magadtól a megoldásra. Olyat adj neki, ami szívből van, te is tudod, hogy nem arra megy rá, hogy minél drágább legyen az ajándék.
*Megcsóválja fejét Balti utolsó mondataira.*
- Nekem is jobban tetszik, majd lehet kitalálok valamit rá. Pontosan tudod, hogy akkor se mondanám el, ha igaz lenne, mint ahogy eddig is így volt.
*Bizony, mindig mástól tudta meg a fiú, ha valaki úgy közeledett hozzá, ahogy nem illett, ő nem szeretett soha kiváltó lenni.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 18:55

-Ha értékes lenne, alapból nem itt lenne, hanem valakinek a polcán.-*Vág vissza a testvérének. Szeretik ők egymást, bár a kívülállóknak ez nem mindig esik le elsőre.^^*
-Szerinted megtarthatom?-*Na, csak az ing, tea, bögre mánia mellé nehogy beszerezzen még egyet. ^^ Abba mint Vica, mint Cori beleőrülne. Mondjuk ajándékot könnyebb lenne találni. Nem mintha most nehéz lenne. Meg ő akkor sem haragszik, ha a fa alatt kézzel fogható ajándék helyett szeretetet vagy több közösen eltölteni való időt talál. (:*
-Jó, oké. De azért valami kiindulás pont. Ti voltatok együtt egész nyáron! Egy ékszert? Vagy egy tollat? Esetleg egy ruhát?-*Pislog nagyokat. Annyi minden van a fejében, hogy egyszerűen nem tud onnan választani.^^*
-Cipőt biztos nem veszek. Magassarkút legalábbis. Csak tönkreteszi magát. Én hiába mondom, hogy anélkül is szeretem, ő tetszeni akar nekem. Pedig ez baromság! Nekem tetszik magassarkú nélkül is.-*Önti ki szívét.*
-Ti lányok, nagyon nehezen lehet titeket kiismerni.-*Ezzel Balti semmi újat nem mondott az bizonyos.*
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Corina
Hatodik évfolyam
Bálint C. Corina


Hozzászólások száma : 18
Regisztráció : 2009. Jan. 17.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 19:01

- Vagy nem. Lehet, hogy valakinek értékes valami, és nem feltétlenül gondolok anyagi értékre, de a másiknak már nem az.
*Felesel vissza, majd szépen kiveszi testvére kezéből a szobrot, és elteszi.*
- Azt már nem, elég volt a gyűjtőakcióidból.
*Néz rá szigorúan, és megvonja vállát.*
- Amit személyesnek érzel, és nem mindennap kap mondjuk például. Minket nehéz kiismerni? Inkább titeket, férfiakat, mindig máson jár az eszetek.
Vissza az elejére Go down
Bálint C. Baltazár
Hatodik évfolyam
Bálint C. Baltazár


Hozzászólások száma : 62
Regisztráció : 2008. Sep. 18.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptySzomb. Dec. 17 2011, 19:12

-Én az értéket nem csak az anyagira értettem. ha valakinek fontos lett volna, eszmei értéke lett volna magas számára, akkor nem ide teszi, kiszolgáltatva minden diáknak. -*Nem hagyja annyiban a dolgot.^^*
-Jól van na. Miért torkolsz így le, ma csak két bögrét vittem fel a szobámba!-*"Csak" kettőt. ^^ Bár ahhoz képest, hogy a napi 8-10 a szokása. Aminek aztán csak a felét szolgáltatja vissza. Andor már néha morrog is rá. De hát ez van, ezt kell szeretni. Vagyis Baltit kell szeretni. ^^*
-Hát... szerintem nagyon könnyű kitalálni, hogy mi általában mire gondolunk.-*Sokatmondó tekintet.*-Ha nem kaja, akkor...-*És nem fejezi be a mondatot, Cori úgyis tudja már a végét. ^^*
-Na jól van, látom tőled is hiába kér segítséget a varázsló fia.-*Legyint egyet. Még egy ideig elbeszélgetnek, mondani sem kell, csak úgy süt szavaikból a szeretet. Balti még egy ideig szemez a szoborral, közben mg kortyolgat is a teából. Aztán a két testvér összeszedi a cókmókjait és távoznak. Jobban mondva csak Balti szedi össze a termoszát, ami amúgy is a kezében van, és majdnem kong az ürességtől. S mire a KHba ér, már készítheti is a következő adagot. Vagy készítteti valamelyik ügyes háztársnőjével.^^ Ha már Pöttykirálynő nem ér rá.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 20:04

*Levélben értekezett Honival, hogy ma itt lesz a találka. Hogy miért? A fene se tudja... Úgy volt kedve... Sötétség uralkodik itt, a Hold egy két résen beszúrődik, de hozott magával pár gyertyát, szóval pálcaintéssel azokat gyújtja meg. Olyan helyre teszi őket, hogy ne gyulladjon meg a sok kacat. A földre, amit sikeresen szintén pálcával portalanított egy helyen, leterít egy vastag pokrócot. Hogy beszélgetni hívja a lányt vagy egészen másért az majd kiderül. Csak egy kis csendre van szüksége, itt viszont azt tökéletesen megkapja.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 20:18

*Honika érkezik. Kivételesen vörös haja kontyba van csatolva. Farmert visel, meleg sötétzöld pulcsit, világoszöld convers cipőt. Úgy tűnik, a régi Honi visszatérőben.*
-Nem kaptál félelmetesebb helyet?-*Kérdi mosolyogva barátját, miközben felkászálódik a csapóajtón keresztül.*
-Huuu...el nem hiszed, mennyire jó magassarkú nélkül! Kész felüdülés.-*Vigyorog. Na igen, az utóbbi hónapokban csak a saját szobájában volt hajlandó levetni a magassarkút. Vagy ha nem a sajátjában, hát a Luciéban.*
-No, gyere ide szivem, ölelj meg, különben elvisznek a gonosz mumusok.-*Tárja ki karját aztán ha Luci odajött, csókol majd ölelget.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 20:28

*Felfigyel a kisasszonyra és már siet is elébe, hogy felsegítse őt a létrán. Jól lecsukja a cspóajtót és amíg Honi nem veszi észre be is zárja. Nem kell, hogy most őket zargassák. Mosolyogva fordul végül a lány felé.*
- Hát a magassarkúban irtó szexi vagy, de így meg olyan sportosan aranyos. Az a lány, akibe már lassan négy kerek éve beleszerettem. Szóval...
*Átöleli Honit, kezei rákulcsolódnak a vékony derekára és finom csókkal üdvözli.*
- Na jer tubicám. Lehet döglődni...
*Vigyorodik el és végül felkapja alányt mint a menyasszonyokat majd óvatosan leteszi a plédre. Elnyúlik mellette. Furcsa mód kifejezetten meleg az a pléd... az sem kizárt, hogy mágikusan fűtött. Egyik tenyerével végigsimít Honi arcán, majd a nyakán állapodik meg. Odahajol és ismét megcsókolja. Mostmár kissé hosszabban és franciásabban (Very Happy) mint előbb.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 20:47

-Ohohó...ez úgy hangzott, mintha a tíz éves házassági évfordulónkat ünnepelnénk.-*Repül a srác karjaiba.*
-Ne félj, leszek még szexi is, nem mondok ám le a sarkakról.-*Mosolyodik el. Aztán fel lesz kapva, minek hatására csak még jobban, élesebben hallatszik csilingelő nevetése.*
-Felmelegítetted?-*Kérdi, miközben elhelyezkedik a kellemesen meleg pokrócon és kedvese szemébe néz. Az egyik térdét, nem a fiú mellettit, felhúzza, másik lába kinyújtva. Egyik kezével átöleli Gav nyakát, másikkal beletúr annak megrövidült hajába miközben csókolóznak.*
-Végre négy év óta először elmondhatjuk, nekem van kettőnk közül hosszabb hajam.-*Igen, ismét ezzel cukkolja a srácot, és még fogja is párszor. Hiába, szereti így is.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 20:52

- Akár az is megeshet.
*Nevet fel kellemesen. Honi pedig nem bizonyul valami nagy súlynak, szóval könnyedén lavírozik vele pár régi szék és bútordarab között. Amikor elterül csak megvonja a vállát.*
- Persze. Fél órát fetrengtem rajta...
*Vigyorodik el, majd végül a lány fölé kerül és négykézláb támaszkodik meg. Egyik kezével ismét belesimít a vörös tincsekbe.*
- Ohhh édes... nem mondod? De nekem még mindig van valami olyanom, ami neked nincs...
*Vigyorogva piszézik össze a lánnyal, hogy újra és újra letámadja őt a csókjaival. Amik aztán nem csak Honi ajkaira, hanem a nyakára is kiterjednek.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 21:04

-Csak megeshet? Hé, meg is fog. A tizedik, a huszadik, az ezüst, arany, sőt még a gyémánt esküvőnk is.-*Mosolyog mint a vadalma, ez Honi, majdnem mindig csak mosolyogni tud.*
-Fél órát? Ha hívtál volna segíteni, hamarabb végzel... deeee... jobb így. Szeretem a meleget.-*Csókolja meg a srácot. Na igen, az elmúlt majd' négy évnek köszönhetően Luci még Jenny-nél és a tulajdon anyjánál is jobban ismeri Honit.*
-Az már nem is kell nekem. Elég a tied kettőnknek is.-*Ragyog rá huncut mosollyal a srácra. Szereti, ha a nyakát csókolják, ennek hangot is ad, a már jól ismert csilingelő hangon. Mindeközben ő sem tétlenkedik, csókjaival halmozza el a fiút, mikor hol éri.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 21:23

*Keze már a másik pulcsija alatt matat. Lassan simít végig a lapos hasfalon, miközben mosolyogva hallgatja Honi áradozását.*
- Óóóóh éértem már. Szóval te férjül akarsz venni...
*Gyengéden harap rá a lány nyakára, közben keze már az oldalát simogatja egyre feljebb.*
- Tudom... bebizonyítsam mennyire elég...?
*Vigyorodik el közben a szép zöld szempárba néz.*
- Amúgy mit szólnál hozzá, ha ezt a pulcsit, most levennénk? Úgyis olyan meleg van...
*Ő rövidujjúban feszít... A pléd pedig szinte áresztja a meleget. Mintha valami radiátoron feküdnének.*
Vissza az elejére Go down
Hámorszky Honoráta
Ötödik évfolyam
Hámorszky Honoráta


Hozzászólások száma : 108
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 21:49

-Én nem, majd te engem. De nyugi, türelmes lény vagyok, megvárom míg a gyűrűs dobozt felmutatod.-*Vág vissza, s mivel Gav ismeri a lányt, azt is tudhatja, hogy itt abszolút nem a bizonyos doboz tartalmának az értékére célzott a lányka, mert ilyen téren nem érdekli pénz. Legyen gyűrű és kész. De ráér ezzel még pár évig.*
-Tudod, hogy bármikor bizonyíthatsz.-*Mosolyodik el, miközben a fiúhoz hasonlóan aprócska kezecskéi már a fiú hasán játszanak, a póló alatt.*
-Már vártam, hogy mikor kérded meg.-*Jegyzi meg halkan, miközben engedi levetni magáról a pulcsit. Ha ez megtörtént, már csak almazöld push-up melltartója marad rajta.*
-Úgye jól sejtem, hogy a csapóajtóról már gondoskodtál?-*Suttogja kedvese fülébe, nem lenne túl jó, ha egy elsős épp itt szeretné eltölteni a szabadidejét, épp most.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 22:05

- Jajj de jóóó. Imádok neked bizonyítani kincsem!
*Szinte habszolja a lányt. Amikor a pulcsi lekerül, azonnal betámadja csókokkal Honi vállait és egészen apró puszikkal, felmérve a terepet eljut a farmer széléig. Ott egy könnyed mozdulattal belekapaszkodik, hogy felhúzza magát és ismét a lány ajkait vegye célbe, miközben keze simogatóan elkalandozik a domborulatokon.*
- Hat lakatra zártam...
*Súgja Honi fülébe és apró puszit nyom most oda. Belefúrja az arcát a lány hajába, abba a bódító illatba amit annyira imád.*
Vissza az elejére Go down
Gavril Lucian Baticescu
Hetedik évfolyam
Gavril Lucian Baticescu


Hozzászólások száma : 485
Kor : 30
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyVas. Márc. 11 2012, 22:37

//fagy...//
Vissza az elejére Go down
Alan Wood
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Alan Wood


Hozzászólások száma : 78
Kor : 43
Regisztráció : 2008. Nov. 28.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyKedd Szept. 25 2012, 22:09

*Néhány beszűrődő sávja a holdfénynek megvilágította a padlásszobában összegyűlt porszemek egy részét. Egyelőre síri csend honolt, mintha érezte volna a helyiség, mi következik. A porszemek kavarogni kezdtek, egyre több és több emelkedett egy csomópont köré, mígnem egy alak körvonalai kezdtek kirajzolódni belőlük. Hangos köhögés és szitkozódás közepette Alan Wood dehoppanált a padlásszobában, majd azzal a lendülettel el is terült az érkezésekor összegyűlt, megmaradt porban. Kissé meglepődve kelt fel, s míg ösztönösen sepregette talárjáról a piszkot, halkan dünnyögni kezdett orra alatt:*
- Fránya egyiptomi tippek, még dehoppanálni se lehet ezzel a módszerrel rendesen. Ennél még egy manó is jobban suhan. Merlin szakállára, hol a csudában lehetek? Ez most vajon a padlás, vagy átépítették az iskolát míg nem voltam? *Fejcsóválva elmondott egy igét egy pálcalendítés mellett, amivel gyorsabban letakaríthatja talárját, de mivel azt is az egyiptomi ismerősétől kapta, csak félmunkát sikerült végeznie vele, a cipője menthetetlenül szürke maradt a portól. Kissé kezdett pánikba esni, ugyanis tudta jól magáról Alan, hogy nem a tájékozódás nagymestere, és ha nem találnak rá, akár két napig is el tud bóklászni, mire élőt talál ebben a kastélyban. Még soha nem járt azelőtt a padlásteremben, és mint azt egyiptomi kirándulása is megtanította számára, nem jó dolog számára ha kiteszi a lábát otthonról...*
Vissza az elejére Go down
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyKedd Szept. 25 2012, 22:22

*Dalolászva mászik fel a csapóajtón keresztül. A következő tanórájához szüksége lesz egy-két speciális ketrecre. Teonak úgy rémlik, pár évvel ezelőtt itt látta őket. Ha mégsem találja, kénytelen lesz felkeresni Alisát, azt viszont nem akarja, hadd foglalkozzon csak a nő a két kis csöppséggel. Úgyis olyan hamar felnőnek a gyerekek.*
-Uf... sosem szokom meg, hogy a padlás attól padlás, hogy vastag porréteg fedi minden négyzetcentijét...-*Jegyzi meg kissé mormogva miközben fekete nadrágjáról, majd piros hosszú ujjú blúzáról sepri le a ráragadt port. Nagy elfoglaltságában észre sem veszi, hogy nincs egyedül a helyiségben, azt meg pláne nem, hogy egyre közeledik az illetőhöz.*
-Ó! A pegazus szárnyaira!-*Kiált fel pár centire attól, hogy egykori kollégájába fusson.*
-Alan, te mit keresel a padláson? Egyáltalán mit keresel a birtokon? Mármint...*Észbe kap, talán nem teljesen így kéne fogadni egy régi ismerőst.*
-Örülök, hogy újra látlak. De... hogy kerülsz te ide?-*Pislog nagyokat égszínkék szemeivel. A férfi két éve hagyta el az iskolát, azóta nem is tud róla semmit. És azóta bizony jócskán megváltoztak a dolgok Coxtonban, meg az országban is. Talán egykori kollégája nem is tud az itteni hatalmas változásokról.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Alan Wood
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Alan Wood


Hozzászólások száma : 78
Kor : 43
Regisztráció : 2008. Nov. 28.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyKedd Szept. 25 2012, 22:42

*Kisebb szívrohamot kap a félsötétben ráköszönő .. embertől? Igen, az kell legyen, nyugtatgatja meg magát, ki más mászkálna itt...*
- Fényt! *Szólította fel pálcáját, majd elégedetten konstatálta, hogy saját szavaival előbb ér el megfelelő hatást pálcáján, mint az egyiptomi tippekkel. A hirtelen világosságot megszokva szemével Teofana-t ismerte fel maga előtt, zavarbaejtően közeli távolságból. Hátrébblépett egyet, majd félmosollyal az arcán, tisztelettudóan meghajolt kolleginája előtt.*
- Az ősöknek hála, hogy újra láthatom hölgyem! Tudom, eltűnésem némi magyarázatra ad okot... eleinte világkörüli úttal egybekötött nyomozásnak indult utam, de a végére épphogy túléltem és elismerem némileg el is tévedtem nepál környékén, de ez maradjon köztünk ha kérhetem.. * Mosolyát kaján vigyor váltotta fel ahogy felidézte maga előtt a történteket, de visszaváltott egy visszafogott ábrázatra, mivel eszébe jutottak a kifigurázó reakciók ahogy a rivális kutatóvarázslók reagálnának arra, ha megtudnák mindezt.*
- Attól tartok, a dehoppanálást nem szabad erőltetni az egyiptomi megoldásokkal, ennek köszönhetem ezt a fél kiló piszkot magamon és hogy nem a tanári szobába érkeztem.. Történt valami míg nem voltam? * Ez kissé irónikus, költői kérdésnek szánta Alan bizonyítva hogy humora még a régi, de persze azért kíváncsi is volt egyben hogy egyetlen, igazi otthonának tartott, hőn szeretett kastélyában mik változtak míg távol volt.*
Vissza az elejére Go down
Teofana Enescu
Házvezető
Panagan
HázvezetőPanagan
Teofana Enescu


Hozzászólások száma : 422
Kor : 154
Hely: : Coxton Kastély
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyKedd Szept. 25 2012, 23:02

-És nem akadt két év alatt egy képeslapos bódé sem az útjába?-*teszi színpadiasan csípőre mindkét kezét.*
-Hát szabad így megfeledkezni egy kolléganőről?-*Tesz csilingelő hangján szemrehányást, ám Alan a nő nevető szeméből és hangsúlyából is rájöhet, hogy nem gondolja komolyan.*
-Két év alatt? Ugyan! Semmi említésre méltó, ha csak azt nem vesszük, hogy másfél évvel ezelőtt új mágiaügyi minsiztert kapott országunk, Traian Ermindescu zemélyében. Ugyebár köztudott, hogy ki nem állhatja Nath-et, sőt, egyik Coxtont sem szívleli, így az iskolát is majdnem bezáratta, végül megelégedett két-két ház összevonásával. A tanári kar úgy döntött, a testvérházakat vonja össze, így lett a Lupiatto és a Panagan.-*Magyaráz lelkesen, még gesztikulál is mellé.*
-Visszatért Rowle, majdnem elvette Alisa Coxtont, a párosnak februárban megszülettek az ikrei, aztán Rowle, lemondva az igazgatói posztról ismét világnak eredt elintézi ügyes-bajos dolgait. Ahogy Rowle távozott, ismét visszatért Iulius Coxton, bár már évszázadok óta szemmel alakban él, ereje csöppet sem kopott, így átvette az iskola vezetését, kényszervakációra küldve ezzel Jonathnt is.-*Mesél tovább megállás nélkül. Hiába, Teo sem változott semmit, ugyanúgy képes hadarni, mint ezelőtt is.*
-Persze arról sem feledkezett meg, hogy leleplezze Jonathan legnagyobb titkát, miszerint Péterfy Soma a fia. -*Drámai csend, legalább ez alatt a pár másodperc alatt Teo is kicsit szusszan. A beszédbe is el lehet fáradni, de el ám!*
-Rowle távozása után én lettem a Panagan kizárólagos házvezetője. Ja, és Jonathan visszatért a Kastélyba.-*fejezi be a nagy sztorit, majd nagy mosollyal az arcán belekarol Alan karjába.*
-Ugye, hogy nem történt semmi jelentékes az elmúlt két évben?-*Kérdi nevetve a férfit.*
-Apropó, jelentékes... nem látott két nagy ketrecet a porréteg alatt?*Majd' elfelejtette már, hogy miért is jött eredetileg.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Alan Wood
Egyéb Játékos Karakter
Egyéb Játékos Karakter
Alan Wood


Hozzászólások száma : 78
Kor : 43
Regisztráció : 2008. Nov. 28.

Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba EmptyKedd Szept. 25 2012, 23:18

*A képeslapos megjegyzésre inkább nem válaszolt Alan, fanyar mosollyal gondolt arra, hogy néha még az ívóvíz közelébe is csak életveszély árán sikerült eljutnia, és az sem volt éppen biztonságos megoldás mikor megitta..*
- Szörnyen sajnálom, hogy nem értesítettem senkit az itteniek közül kollegina, de örülhetek, hogy ép pálcával és bőrrel sikerült hazakecmeregnem!* Egy pillanatra el is gondolkodott, hogy a vámpírtanya vagy az ördögűzés volt-e a rosszabb útja során, de gyorsan elhessegette a gondolatot, mivel volt azoknál még rosszabb is.*
- Természetesen nem feledkeztem meg kegyedről, ne féljen! *S miközben Teo belekarolt, egy ezüstnek tűnő, csillogó kitűzőt szúrt a nő ruházatába.*
- Ez egy védőamulett, állítólag megvéd az ártó rontásokról, bár ha engem kérdez inkább csak a testszagtól... leteszteltem és a lábbilincselő átkon kívül más nem igen pattant vissza róla, viszont annál kellemesebb az illata!*Nagyot nevetett ajándéka mellé, ezzel leplezve zavarát hogy ennél értékesebb ajándékot nem tudott hozni a nőnek, legalábbis amit hozott még nem akarta elárulni, megmutatni neki.
Ahogy áradt Teoból az információ, Alan nagyokat bámulva hallgatta, miközben megindultak szép lassan körbe a padláson, a két ketrecet keresve.*
- Erről a bizonyos miniszterről elismerem nem sokat hallottam, a fél világot bejártam, de az itteni dolgokat valahogy nem sikerült kitudakolnom. Eldugott kis ország a mienk, talán épp ezért szeretem. * A házak összevonására csak egy szemöldökráncolással és egy fejcsóválással reagált, bizony igencsak komoly változások mentek itt végbe a távollétében. A Jonathanről szóló pletykáláson csak kuncogott egyet:*
- Jonathan és Soma mint apa és fia? Gyanítottam hogy Jonathan nem cölibátus hívő, de nem gondoltam volna hogy már ekkora fia van... vagy csak mi öregszünk ilyen gyorsan, kedves Teofana? Jó tudni hogy nem állt meg az élet míg nem voltam...
Egyébként fogalmam sincs, milyen ketreceket keres kedvesem és hogy hol lehetnek, de a türelem tormát terem, vagy valami ilyesmi... biztos itt lesznek valahol.* Nonverbális varázstudományát villogtatva két nagy ketrecre koncentrálva meglendítette pálcáját, mire az egyik sarokban nagy ricsajjal mozogni kezdett valami, majd két igen öreg, porcicáktól alig látszódó vastákolmány indult meg feléjük.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlásszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlásszoba   Padlásszoba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlásszoba
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Padlás-
Ugrás: