Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 9 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 9 Voting_barTatros folyó partja - Page 9 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:00

*Nem lepődik meg a mikor a fának nyomják, és a torkának szegezik, a kést. Nem szól csak elővesz egy újabb tőrt és a lány hasának nyomaja de csak annyira hogy megérezze.*
-Lenne egy ajánlatom. Amint lehetséges gyere velem egyiptomba. És úgy tombolhatsz ahogy akarsz. És nem mellesleg lóvét is szerezhetsz.*mondja és eltesi a tőrt majd minden erőfeszítés nélkül eltolja magától a lányt. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:12

*Nyomástérzek a hasamnál, jobb oldalt. Le sem kell néznem, rájövök, hogy a tárgy hegyes és voltaképp ugyanaz, amit mindezek előtt eldob, de hogy mi okból, az nekem rejtély.*
- Már miért mennék veled? Mégis mit csinálnánk odakint? *törnek elő belőlem a kérdések, majd mikor lassan eltol magától, kirúgom a kunait a kezéből. Nem tehetek róla, ösztönös reakció, ugyanis ha csak meglátom, összerándul tőle a gyomrom. Nem bírom a látványát, főleg nem azét, amit hozzám érintenek, vagy amivel felém céloznak.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:20

-A bátyámnak van egy kutatása amit nem fejezhetett be. És tartozom neki annyival hogy én fejezem be. *mondja és nem érdekli hogy a lány mit gondol. Összeszedi fegyvereit.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:27

*Visszapörgetem a fejemben az elmúlt történéseket. Tara valamilyen okból kifolyólag felém hajít egy kunait - feltételezem azért, hogy felmérje a reakciómat -, én pedig válaszképp egy fához nyomom, a nyakához fogva két konchi kést. Erre a hasamhoz nyom még egy olyan fegyvert, de csak annyira, hogy érzem sötétszürke pengéjét még így a dzsekimen át is. Enyhén megborzongok, érzem, hogy emiatt bőröm libabőrös lesz, de szerencsére a hosszú ujja miatt nem látszik.*
- Benne vagyok, nem hangzik rossz melónak, csak az a kérdés, hogy mi után kutatunk? Mikor mennénk? *érdeklődöm tovább, csizmáimba süllyesztve a kis szépségeket. Az ajánlatot, miszerint Egyiptomba kéne mennem, nem tudom visszautasítani, bárhol jobb, mint az iskola  falai közt bezárva.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:37

-Egy korona és egy kard. Elméletileg Kleopátra Egyiptom utólsó uralkodójáé volt. És elméletileg ezeknek köszönheti hogy annyi ideig képes volt uralkodni, és legyőzte ellenfeleit. *magyarázza, és felugrik az egyik fa ágára. Majd gyors tempóban halad előre.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptyVas. Szept. 15 2013, 12:49

*Felkapom a gitárt és futva sietek utána. Na igen, a hangszer nehéz ezért nehezebb dolgom van, máskülönben meg könnyedén tartanám vele a tempót.*
- Szuper, már alig várom! *mondom, gyorsabbra véve az iramot, már amennyire ez a tárgy engedi. A vállamon van, pántjának köszönhetően, így nem kell ténylegesen a kezemben fognom ahhoz, hogy haladni tudjak.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 15:33

*Újra a folyóparton futok. Mostanában nagyon nem bírok egyhelyben megmaradni. Amióta az a furcsa ködszerűséggel találkoztunk Cera és én, jobban oda figyelek a környezetemre. Egy kicsit megállok és térdeimre támaszkodva fújom ki magam. Majd a vízhez lépek, hogy megmossam az arcom. Nincs túl meleg ma ezért jobban bírom ma az edzést. Fekete melegítőm ujjával megtörlöm az arcom. Az égre nézek. *~Három óra jócskán elmúlt. Megint elszaladt a nap nagy része.~*gondolkodom az eget figyelve.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 15:50

*Az egyik fa takarásában lévő padon ücsörög. Bár hihetetlenül hangzik, bizony néha ő is kidugja orrát az irodájából! Így tette ezt ma is, mikor úgy döntött, lelátogat a folyópartra kicsit friss levegőt szívni. Nagyon diákok se járnak ma erre, hisz nincs valami nagy meleg, bizony már beköszöntött a cudar, hideg ősz. Azért egy idő után csak feltűnik egy lány. Szó nélkül figyeli, ahogy az megmosakodik a folyóvízben, s csak ezután szólal meg mély, reszelős hangján.*
-Ilyen hidegben nem ajánlatos már a vízzel játszani, még a végén Afrodita asszonynál kötsz ki!*A betegszoba meg nem a legszívmelengetőbb helyiség a Kastély falain belül.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 16:02

*Miután megmosom az arcom az égre pillantok. Nem számítok kint senkire mert a szobatársaimból ítélve elég sokan vannak itt olyanok akik elég fagyosak. És nem a viselkedésükre értem. Személy szerint jobban bírom a hűvös vagy a hideg időt. Nagy elmélkedésemből egy mély hang zökkent ki. Arra fordulok, és az igazgatóval találom szembe magam. *-Jó napot. *köszönök hallkan.*-Nem olyan vészes a víz. És az idő sem olyan hideg.*válaszolom nyugodtan állva. Japán neveltetésemből adódóan most sem emelem fel a fejem mivel nálam idősebb és magasabb rangban állóval beszélek.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 16:19

-Azért ne kockáztassunk, ha csak nem muszáj.*Jelenti ki, s ezzel párhuzamosan veszi elő kabátja zsebéből a pálcáját, melynek segítségével egy suhintással szárítja meg teljesen a kislány arcát. A másik csak kellemes meleg simogatást érzékelhet az egészből.*
-Csak nem délutáni testedzést tartasz?*Azon ritka pillanatok egyike ez, mikor diákjai előtt Nath is elmosolyodik, melyet csak akkor pillanthat meg a lány, ha felemeli kicsit a fejét.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 16:33

*Meglepődök a meleg futallatra, ami megszárítja arcát. Felpillant a kérdés miatt és látja hogy az igazgató mosolyog. Kicsit megnyugtatja a tudat hogy itt nem olyan szigorúak a tanárok, és az ittlévők mint ahonnan jött.*-Inkább egész napos. Ritkán bírok egyhelyben maradni.*válaszol a kérdésre. Szokatlan számára hogy egy tanár egyáltalán szóba áll vele. *-Akkor én folytatnám is nem szeretnék zavarni.*mondja és indulni készül.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 16:49

-És a tanulás?*Vonja fel kíváncsian szemöldökét.*-Vagy nem szombaton szoktál tanulni?*Neki végül is édes mindegy, hogy diákjai mikor tanulnak, a lényeg csak az, hogy mikor kell, tudják az anyagot.*
-Nem zavarsz, így ha mégis úgy éreznéd, hogy még egy ideig meg tudsz ülni egy helyben, a pad többi része szabad.*Mutat maga mellé a fából készült padra.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 17:00

*Kicsit behúzza nyakát mikor rákérdez a tanulásra.*
-Álltalában éjel tanulok mert rossz alvó vagyok.*valja be őszintén. Örül hogy nem zavarja tanárát, ezért oda megy a padhoz és leül.*-Köszönöm. *mondja. Kicsit elgondolkodik a néhány napja történteken.*~Talán megkérdezhetném nem tud-e valamit a medálról és arról a furcsa ködszerű lényről. ~*gondolja és még mindíg a hideg futkos a hátán attól hogy ha arra a napra gondol.*
-Professzor... Ön megtudná mondani mi ez a medál? Hiába kutattam nem találtam róla semmit, és valamiért kinyitni sem tudom.*mondja és leveszi nyakából az ezüst medált majd a tanára felé nyújtja.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 17:35

-Akkor mikor pihensz?*Nem tetszik neki ez.*-Majd keresd meg Afrodita asszonyt és kérj altató italt.*De akár Béla bácsi is segíthet a lánynak. Sőt, valószínűleg az idős férfiban jobban meg is bíznak a gyerekek, mint a javasasszonyban.*
-Hm...*Érdeklődve veszi át a nyakéket. Miközben vizsgálja az, lassan mosolyodik el.*
-Úgy tűnik, Dorian ismét feltűnt.*Jegyzi meg végül mosolyogva, aztán visszapottyantja a lány kezébe az ezüst medált.*
-Nem is fogod tudni kinyitni, csak majd akkor, mikor ő is ezt szeretné.*Válaszol Tara kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 17:50

-Egy két óránál többet sose bírtam aludni, de már megszoktam. Különösebben nem zavar már.*mondja és érzi hogy itt megbízhat a felnőttekben. A javasasszony hallatára elhúzza a száját. Majd érdeklődve hallgatja amit mond neki tanára. *-Ki ez a Dorian? *kérdezi kíváncsian ahogy vissza kapja a medált. Kíváncsi hogy ki lehet akiről először azt hitte hogy meg akarja támadni, őt és Cerat.*-Cerasele eléggé megijedt tőle.*mondja hallkan. Nem lejáratni akarja a lányt csak szokatlan hogy ennyire megijedt. Tara hozzá volt szokva a furábbnál furább dolgokhoz. *
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 18:05

*A lovarda után átöltözöm és a folyópartra indulok. Az egy személyes társaság után magányra vágyom. Fekete csőszárú nadrágban, fekete utász bakancsban és motoros bőrkabátban sétálok a Tatros - folyó partján. Elkezdek játszani valami lassú számot, miközben sétálok.*
- Édes a magány, a sötétség még inkább. Nem kell nekem senki, egyen meg, aki lát. Nem zavar, ha most teszi, hiszen eleget... Hiszen eleget éltem már *na igen, nincs most valami jókedvem, de ma úgy alapból nem. Egyedül az a ló volt képes arra, hogy felvidítson. Nem ismerném be senki előtt, de megmelengette a szívemet az az állat. Makacs, visszahúzódó, egy igazi különc, akárcsak én, vagy amilyen az a Pegazus is volt... Szegénykém! Egy szívroham vitte el.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 18:12

//pár kilométerrel távolabb//
- Ne már, ne menj el! *mondja a mókusnak, aki bezzeg rá se hederít és fut tovább. // beszél az állatok nyelvén// Megelégeli a dolgot, felugrik, tüzet lövell a lábából, és máris a mókus után repül. A mókus fut az ágakon, ő pedig repül utána, amíg egy váratlan ágba nem ütközik. Leesve a földre, még bukfencezik egyet, és hasonfekve áll meg. Az igazgató, és régi barátja Tara mögött. Felkel, lerázza magáról a földet, és nem is törődve a mókussal, (aki még most is a szemközti ágon röhög) odasétál hozzájuk.*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 18:53

-Ebben a korban nem egészséges, hogy ilyen keveset alszol.*Sőt, valójában egyik életkorban sem egészséges az egy-két óra alvás.*
-Dorian iskolánk egyik kopogószelleme. Néha évekre, évtizedekre eltűnik, aztán hirtelen előbukkan.*Úgy látszik, most ismét úgy gondolta, jó lesz kicsit boldogítania Coxton népét.*
-Szép estét.*Köszön biccentve az érdekes belépővel érkezett srácnak is.*
-No lám, ott a szabályszegőnk is.*Pillantja meg a távolban Ceraselát is.*


//Dimitrie, szeretnék veled beszélni, ha van skype vagy FaceBook elérhetőséged, kérlek, elküldöd nekem Hollóban?//
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:03

*Nem tud mit mondani mert tanárának igaza van. Érdeklődve halgatja Dorian-ról a beszámolót. *-Értem... *mondja mdjd hirteln Dimitrie zuhan le a hátuk mögött. *-Jól vagy? *kérdezi ahogy odalép a fiúhoz és kezét nyújtja hogy felsegítse. *-Kicsit óvatosabb is lehetnél. *mondja majd int Cerának is. *~Hirtelen megszaporodtunk. Amint elkezd sötétedni mindenki előbújik? ~*gondolkodik majd ha Cerasela is közelebb ér köszönti őt is.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:05

*Tovább éneklek, majd lassan közelebb lépek a mini bagázshoz. Tőlem nem messze egy fiú esik le. Kikerekedett szemekkel nézek rá.*
- Nem is tudtam, hogy ma mágus eső lesz! Ugye tudod, hogy az állatokkal tárgyalni kell, nem elűzni őket? Mókus-moleszter! *rivallok a fiúra köszönés helyett, majd némán biccentek Tara felé és leülök hozzájuk.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:13

*Azt tudta magáról, hogy amikor a Hold fenn van akkor ő is, de hogy mások is?*
- Tara nekem volt eltörve már a gerincem, lebénultam nyaktól lefelé, ez...semmiség. *mondja a lánynak megnyugtatásképpen. Majd mikor Cera odaér hozzájuk, ő is köszön neki, és a padhoz legközelebbi fához dől.*
- Cera tárgyaltam vele csak megijedt, és elfutott, én pedig utána.
Köszzzz *mondta szarkasztikusan*
Vissza az elejére Go down
Jonathan Coxton
Igazgató
Igazgató
Jonathan Coxton


Hozzászólások száma : 1640
Kor : 47
Hely: : Coxton Birtok
Regisztráció : 2008. Jul. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:22

*Nem szólal meg, egyelőre csak csendben figyeli a gyerekeket. A tanórákat leszámítva rég volt ennyi diák között.*
-Na és várjátok már a gólyahetet?*Szólal meg végül, remélve, hogy ezzel gátat szab a Dimitrie és Cera között kialakuló szópárbajnak is.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:27

*Cera szerencséje, hogy nem szól vissza, mert mivel vízparton vagyunk a végén jéghegyként végezné. Aztán felfigyel a tanár úr kérdésére.*
- A...mit? *kérdez vissza*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:33

*Dimitrie nagyon lazán veszi a zuhanásos belépőt. Nem zavarja hogy mekkorát esett. Pedig egy ilyen után még Tara is meggondolja hogy ugqáljon egy darabig. *-Ha te mondod elhiszem.*mondja a fiúnak de azért aggódik mert bármi előfordulhat. Cera ma sem hazutolja meg önmagát, és köszönés helyett egyből beszólogat. *
-Nyugi srácok nincs baja a mókusnak. Ezért ne ugorjatok egymásnak.*próbálja csitítani a két lupist kevés sikerrel. Köztük áll és úgy látszik most ő az a bizonyos villámhárító. Megkönnyebbül mikor az igazgató megszólal, majd újra, elsápad.*-Gólya... hét?*kérdez rá idegesen, mert nem igazán szamított ilyesmire.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Aries
Első évfolyam
Cerasela Aries


Hozzászólások száma : 368
Regisztráció : 2013. Aug. 24.

Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 EmptySzomb. Szept. 21 2013, 19:41

- Szívesen máskor is... *végigsimítok a hajamon, ahogy őt nézem.*
- "Tökéletes úr"! *fejezem be gúnyosan a mondatot, széles vigyorral képemen. Máris jobb kedvem lesz a fiút nézve, majd az igazgató felé fordulok.*
- He? Mi van? *kérdezem értetlenül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
9 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: