Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Tara Black
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Lucius Marga
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
David Rowle
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Istálló és lovarda - Page 6 Vote_lcapIstálló és lovarda - Page 6 Voting_barIstálló és lovarda - Page 6 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Istálló és lovarda

Go down 
+13
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Pistol Alexa
Dan Fujikage
Tara Black
Lionel Lockhwell
Jezabell Pads
Angela Bahneanu
Aneela Mioara Gintaras
Sevastian Porge
Lucius Marga
Alisa Coxton
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:44

[Tegnap este]
*Pár percre elgondolkodom, hogyan mondhatnám el. Eszembe jut, hogy hogyan intézték el a szüleimet, aztán az a hátborzongató kacagás, amit a "világ elsötétülése" közben hallottam.
Dimitrie csak annyit lát, hogy Tarat nézve a homlokomat ráncolom.*
- Öhm, úgy, hogy átváltoztattak *felelem végül nagy nehezen* - Teljes vérű vámpírrá lettem így. Anyám barátnője volt az, akinek ezt köszönhetném, azonban azt megjegyzem, hogy nem vagy olyan boldog miatta *teszem hozzá halkan.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 16:19

[Tegnap este]
- Neked sem lehet könnyű az életed. *mondom.*
- És milyen kalandokban volt már részed? Mármint: vérfarkas, vadász, más vámpír. Szóval ilyen konfliktus? Bocs ha túl sokat kérdeznék, csak szeretem megismerni mások múltját. *magyarázom ki magam. Sokkal könnyebb megérteni a másikat, ha többet tudok róla. Gondolom, majd Tarára téved a tekintetem. Hihetetlen. Bárhol, és bármikor képes elaludni? Ezen el is mosolyodom.*
- És Tarát hogyan ismerted meg? *teszem fel a következő kérdésemet. Erre mindig is kíváncsi voltam, csak időm sem volt megtudni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 16:55

[Tegnap este]
- Volt egy vámpír vadász család *kezdek bele mesémbe* -, akiknek felkeltettem az érdeklődését.
  Volt egy lányuk is, akinek kiváltképp. Nem volt túl ügyes, mégis sikerült elkapnia. A mellkasomat átdöfte egy karóval, ami szerencsére jobb oldalt talált el. A szúrás helyén azóta is egy heg van, ez emlékeztet az esetre és ami a legrosszabb, hogy az a lány még mindig idejár. Alexanak hívják *Elmondom a teljes történetet, amiről nem könnyű beszélnem. Felváltva fixírozom a földet és Dimitrie-t, mert hát mégis csak egy fájó pont. Soha nem tudtam, hogy léteznek kifejezetten a vámpírok irtására szakosodott emberek és rosszul esett, hogy akkor egy üldözőbe vett, amikor azt a szajhát kellett volna. Idegesen sötét hajamba túrok és óvatosan megnyalom kicserepesedő ajkamat. A kellemesebb témának valahogy jobban tudok örülni.*
- Nos, mondjuk úgy, hogy a bátyja jóvoltából *válaszolom picivel nyugodtabban* - Ahogy megláttam, egyből bele szerettem. Találkozgatni kezdtünk, erre sajnos rájöttek a szüleink is, ezért megpróbáltak keresztbe tenni, csak sosem sikerült. Mindig leszerveztem néhány titkos találkát, ahol tovább folytathattuk az elmélyült beszélgetéseket, most pedig itt az eredménye *Nem hittem volna, hogy bármikor is tudunk gy beszélgetni. Egészen elmélyedek, jól esik ez az egész. Le merem fogadni, a küzdelmünk is barátságos lesz majd, ha meg vérre is menne a végén,  le tudom állítani a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 17:23

- Állj, állj, állj! Alexa? Pistol Alexa? Ő akart téged megölni? Még a lovon sem tud szilárdan megülni! És ő vadász? Ha így folytatják, már a kutyák is kaphatnak jogosítványt. *nevetek fel. Emlékszem a múltkori lovaglásunkra. Hamarabb esett le a lóról, mintsem kimondhattam volna: kígyó.* 
- Amúgy szép kis love story. * Ki hitte volna, hogy lehet vele barátságosan is beszélni? Én nem. Remélem a küzdelem közben sem felejti el. Ha pedig mégis, bénultan fog feküdni a földön. Felállok és kinyújtóztatom a végtagjaimat.* 
- Na, én megyek. Van még egy-két elintéznivalóm. Főként vadászat. Ha akarod velem tarthatsz. De ha nem az sem gond. *mondom. Kíváncsi vagyok, hogyan vadásznak a profik, másrészt, jobban összehoz, és erősíti a békét. Azt hiszem. Kérdőn nézek rá, válaszra várva.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 17:50

[Tegnap este]
- Igen, ő *bólogatok hevesen* - Lehet, hogy rossz lovas, viszont ha vámpír vadászatról van szó, más. Már bocsánatot kért, állítólag megbánta, amit tett, de én nem tudom. Nem hinném, hogy meg tudok bízni benne, na meg nem érdekel, hogy épp mi van vele *dörzsölöm a tarkómat, majd lepillantok az alvó lánykára.*
- Veled tartok, viszont Tarat ágyba dugom. Nem árt, ha pihen a mai napra, tekintve, hogy majdnem feldobta a kucsmáját *mondom komolyan.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 18:10

- Te tudod. Legközelebb, figyeld meg a szívverését, az sokat segíthet ilyen helyzetekben. *ajánlom neki. Ha felgyorsul valaki szívverése, akkor vagy hazudik, vagy izgul. Ha egyenletes akkor igazat mond.*
- Rendben, itt megvárlak. De azt ugye tudod, hogy én nem iszom diákokból? *diákból nem. Tanárból végképp. Inkább a környékbeli turistákra. Vagy állatokra. Attól függ, mi kerül utamba. Különös hóbort, de nem nagyon érdekel. Lásson amilyennek akar. Nem kötelező velem jönni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Hatodik évfolyam
Steven Blackfield


Hozzászólások száma : 367
Kor : 33
Regisztráció : 2012. Jun. 29.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyVas. Nov. 03 2013, 18:17

- Én is csak néha iszom diákokból. Elég nehéz megállni, hogy néha ne tegyem meg *vallom be, miközben a karjaimba veszem Tarat.*
- Egyébként meg egyenletesnek tűnt, viszont még így sem bízok meg benne *értem ezt Alexa szívverésére. Felemelem a lányt, majd elrohanok vele a toronyig, s a szobája ágyába fektetem.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 19:08

// Olv. -Dimitrie//
 *Alexa mosolyog Dim előbbi válaszára.*
-Te tudod.
*Aztán végül válaszol rá.*
-Persze induljunk.
*Mondja Alexa.És felül Táltosra.*
-Hát mivel te nem tudsz ugratni.Ezért csak az erdőbe.
*Mondja a lány miközben egy tábla felé bólint.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 19:39

//-Alexa//
*Felülök a lovamra, majd elindulok mellette. Nem az a beszédes típus.*
- Ez igaz. Először ülök lovon. Ne akarj ennyire előreugorni! *Erdőbe? Jut el a tudatomig a mondandója. Nem lehetne mezőn? Kérdem magamtól. De már későn, mert bejutunk az erdőbe. Ő megy elöl, én utána. Előre félek. Nayla korántsem ilyen merev, és magas, mint ez a ló. Őt megszoktam. Ha visszamegyek Gravity Fallsba, már nehéz lesz visszaszokni hozzá. Mosolyodom el.* 
- És mi újság veled? Történt valami izgalmas? *kérdem tőle, hogy megtörjem a csendet.* - Régi, visszatért barátok? 
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 19:48

-Nyugi hosszú évek tanulása hogy ugrathas.Én magam 8 éve lovagolok.És még nem megy tökéletesen az ugratás.Izgulsz?Nyugi 10 perc és egy mezőre érünk.
*Mosolyodik el Alexa.*
-Semmi.Veled?Óóóóóó a rokonaim már megölték.
*Modja Alexa mosolyal az arcán.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 19:58

- Én lóval még nem csináltam semmit. Viszont ültem már állaton. Tudod milyen érzés, húsz métert ugrani a levegőben, egy mély vízesés fölött? Mert én igen. Ne akarj annyira kioktatni. Mondjuk igaz, az én állatom nem ilyen pálcika. *mondom mosolyogva, és felmutatom a kisujjam.*
- Szabad megkérdeznem, hogy kit? Vagy engem is megölnek ezért? *kérdem. Nem mintha félnék tőlük. Egy ember, akármilyen vadász legyen is, sokkal jobb reflexekkel rendelkezem, és harcművészeti jártasságom is van. Akkor ő húzná a rövidebbet. Mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 20:03

-Óóó én nem.Sajnos a volt barátom nem mutatta meg ezt nekem.
*Mosolyodik el Alexa.*
-Akkor te még nem láttál teher hordó lovakat.Persze nemfognak megölni.Hát egy vámpír barátom volt.Aki hát hogy is mondja? 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 20:23

- Mármint állattal alattad. Felemelő. Csak nem szabad elveszítened az egyensúlyod. És jó összekötés kell az állatod, és közted. 
- Semmilyen lovat nem láttam még. Ahonnan én jövök ott egy ilyen, új állatfajnak számít. 
- Szerencséjük. *jegyzem meg gúnyosan.* - Akkor a rokonaid valamiféle vadászok? És te is az vagy? *kérdem kíváncsian. jobb lesz elkerülnöm a közeljövőben. Ha nem akarok karóval a szívemben feküdni holtan.* - Egy önző, szemét, barom? *javaslom a szavakat.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 20:30

-Hát nekem az ilyen állatok új faj.
*Mosolyodik el.*
-Am.... igen ők vámpír vadászok.És én is az voltam.
*Mondja Alexa nyögve nyelősen.*
-De már ugye az a vámpír pasim aki volt.Amiatt lemondtam a vádászásról.De mondjuk Steven-től bocsánatot kérni nehéz volt.A sebbel az oldalamon.
*Mondja Alexa fél mosolyal.*
-Nem nem ez a helyes kifejezés.Inkább az hogy elég csúnyán megbántott.
*Mondja Alexa inmár a rét szélén.* 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 20:47

*Kiérünk a rét szélére.*
- Csakhogy a vadászatról nem lehet csak úgy lemondani. *mondom. Mint elszakadni egy régi hagyománytól. Nem lehet. " elég csúnyán megbántott" Na biztos, hogy ezt is csak ő tudja ilyen szépen körülírni. Én meg sem próbálkozom vele.*
- És most? *kérdem miközben ott állunk a rét szélén.*
- Mi lesz? Állunk itt, vagy...? *kérdem tőle. Kezd unalmas lenni, és a ló is egyre nyugtalanabb alattam. kilométer hiányos. Mosolyodom el.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 20:53

-Hát nem.1 hosszú évbe került.
*Mosolyodik el.A fiúnak jelezve hogy tényleg lemondot erről a dologról.*
-Most én egy normális diák vagyok.
*Mondja a lány kivillanó fogakkal.*
-Hát vagy leszálunk itt.És lemozgatom a lovad.Vagy lovat cserélünk.Vagy ügetünk.Vagy pedig hagyjuk legelni őket. 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 21:06

- Ja, egy átlagos diák, aki vámpír, és vadász is egyszerre. *mondom gúnnyal a hangomban.*
- Szerintem inkább az utolsó. 1. Nem hagyom, hogy neked jusson csak ki az öröm. 2. Nem tudnék menni, egy olyan cérnaszállal. 3. Szeretem a gyorsaságot, és az ügetés, minden csak nem az. *magyarázom, miközben leszállok a lovamról.*
- És addig mi mit csinálunk? Leülünk a fűre, és elmélkedünk a sorsról? *kérdem szarkasztikusan.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptyKedd Nov. 05 2013, 21:14

-Igaság szerint most vagy 5 évig nem leszek vámpír.Jó akkor legyen az utolsó.
*Modja mosollyal az arcán.A másik kérdésére a fiúnak később válaszol.Mert leszáll Táltosról.*
-Hát figyelj bármit csinálhatunk.Én mondjuk gyakorolok.
*És Alexa előhúzta a nyeregtáskájából az íjat.És a nyilat.És egy fába belelőt.*  
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 17:13

- Egész ügyes! *mondom, mikor belelő a fába. De ezt figyeld. Teszem hozzá magamban. Előhúzom a tőrömet, és becélozom. Elhajítom késemet, egyenesen abba a fába amelyikbe az imént belelőtt. A késem kettészeli nyilat, és úgy fúródik a fa törzsébe. Nem csak te tudsz frankó trükköket. Gonoszan rámosolygok, odasétálok a fához, és kihúzom a tőrömet, majd visszahelyezem a hüvelyébe. Sajnos a nyila bánta, amit kihúzok a fából, és visszahajítom neki minkét félt, ami az arcától pár centire fúródik bele a mögötte lévő fába. Nem hajítottam volna felé, ha nem tudok pontosan célozni. De mivel tudok... csak ne ugorjon bele, és semmi komolyabb baleset.*
- Bocsi. *mondom, mikor visszaérek mellé.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 17:20

-Óóóó nem rossz.
*Mondja a lány miközben a nyíl elmegy az arca mellet.A lány nem mutat semmi félelmet.Belől megbízott a fiúba.*
-Semmi baj.Csak ne feled el ezt.Mert még vissza kaphatod.
*És Alexa egy almát adott a fiú kezébe.*
-Tedd fel a fejedre. 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 17:48

- Amint a lusta szabó mondja: ahogy tetszik. *mondom majd felrakom a fejemre az almát. Rezzenéstelen arccal figyelem ahogy kilövi a nyilat. Ha rosszul lő, nekem annyi, de nem hinném, a vadász vér nem száll ki olyan könnyen az emberből. Megbízom benne, de úgyis látom, ha saját útra tévedne a nyila. A védekezés...na az már más kérdés. Ha meghalnék, az az ő lelkén száradna, bár vadászként, simán megöl bárkit. Mrs. Tökély.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 17:52

*Alexa kilövi a nyilat.Látja Din arcán hogy megbízik benne.Mikorra ezt végig gondolja már a nyíl az almába csapódott.Az alma beterítette Din válát.*
-Na milyen volt? 
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:04

*Lesöpröm a vállamról az almamaradékot.*
- Unalmas. *mondom majd felé dobok egy másik almát.*
- Most ismét te jössz. *mondom, majd előszedem ismét mindkét tőrömet. Neki nehezebb lesz türelmesen végignézni a műveletet. Egyiket bal kézzel, a másikat jobb kézzel. Amikor megérkeznek az almába azt négy részre vágják, majd kijönnek belőle, és a válla mellett elsuhanva, belefúródnak földbe. Az alma pedig szétnyílik a fején. Gonoszan rávigyorgok.*
- Na? Féltél? *kérdem vigyorogva, majd mellé lépek és felszedem a késeimet.*
Vissza az elejére Go down
Pistol Alexa
Első évfolyam
Pistol Alexa


Hozzászólások száma : 244
Kor : 25
Hely: : Coxton varázsló iskola
Regisztráció : 2013. Jul. 16.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:10

-Nem nem féltem ennél több kell nekem.
*És a lány egy almára mutat.Az az alma egy fán volt a sok közül.Ami a lánytól vagy 1 km-re volt.
A lány lőtt.És egyenesen az alma közepébe talált.Felpattant a lovára és elment az almáért.Mikor a fához ért leszekíttota az almát és vissza vágtázott.*
-Tessék hoztam neked egy almát.
*Mondja gúnyos mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
http://12lovalili.blogspot.hu/
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 18:29

- Kösz. Nem rossz. *mondom miközben elveszem az almát.Majd elmosolyodom, és megint előveszem a késemet. Nem is rakom el legközelebb. 1 kilométerre talán nem találok el, de 500 méterre talán igen. Bumerángként elhajítom a tőrömet. Az az egyik almát a kocsányán találja el. És el is vágja. Az alma leesik a földre. Felugrok a lovamra, és elhozom neki. Na ezt utánam csinálni 1 kilométerre tőlem csak egy vámpír tudná, akinek nagyon jó a látása. Felszedem az almát, és a késemet. Visszaügetek a lovammal Lexihez.*
- Most már abba hagyhatnánk a versengést. *mondom.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Istálló és lovarda - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Istálló és lovarda   Istálló és lovarda - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Istálló és lovarda
Vissza az elejére 
6 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: