Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Menza - Page 5 Vote_lcapMenza - Page 5 Voting_barMenza - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Menza

Go down 
+17
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Cerasela Aries
Tara Black
Mia Gart
Isabella Sancu
Tsicsói Hargita
Nadia Bârsan
Avram Thadziev
Darius Serban
Sevastian Porge
Ronald Morgan
Corina Slavici
Cerasela Dâba
Florina Zaharia
Lucius Marga
Alisa Coxton
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 18:40

*Cas érkezik a menzára, fekete pólót visel, koptatott farmerrel, lábán szürke tornacipő. Egész nap nem evett semmi normálisat, így igencsak jól jön most a meleg étel. Hamar leül egy üres asztalhoz, s rendel is, zöldséglevest, a másodikon még van ideje gondolkodni. Míg a levesére vár, körbenéz a termen. Szégyen és gyalázat, hogy ismerő arc se jár erre! Most ehet ismét egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:06

* Fekete farmer, fehér converse cipő és egy világoskék, rövid ujjú felsőben közelítem meg a Coxton egyik termét. Az igazat megvallva még nem igazán tudtam tájékozódni ebben az iskolában. Minden új és szokatlan, egyedül meg nem tudom felfedezni az egész területet. Szerencsére a menzáig való eljutás úgy ment, mint a karikacsapás, ugyanis pont ebben a pillanatban lépek be a suli "éttermébe". Na most az megint egy másik dolog, hogy mit fogok enni, feltehetőleg nem valami furcsa étkekkel szolgálnak. Mert én békalevest és pókpörköltet aligha fogok enni. Ahogy beljebb lépkedek egy üres asztalt keresek, hogy helyet foglalhassak. Le is ülök az egyik székre, majd az asztalra könyökölve rendelek valami viszonylag normálisat. Míg várok arra a bizonyos vacsorára, amit imént rendeltem, jobban szemügyre veszem a menzát. Egész jól be van rendezve, most nincsenek is olyan sokan, így nem kell feszengenem... Megpillantok egy másik srácot is, minden bizonnyal ő is a rendelését várja.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:19

*Kikapj a levest. Persze, túl forró, miért is kapná normál hőmérsékleten? Nem mintha ezt a manók és hűségesek számlájára írná, ők csak teszik a dolgukat. Lévén, nem tud egy elfogadható hűtő-bűbájt sem, az ősi módszerhez folyamodik, vagyis kanalával kavargatja meregeti a hűteni kívánt levest. Igen ám, de ez is hosszadalmas , és ami még fontosabb, hogy unalmas tevékenység. Így ismét a termet kezdi el pásztázni, s rövidesen megállapodik a szeme egy másik srácon, ő is ugyanúgy kémlel, mint Cas. Szerencsére elég közel ülnek egymáshoz ahhoz, hogy kiabálás nélkül, kicsit hangosabban megszólalva még célba érjen a hangja.*
-Helló! Te is csak így egyedül?*Kérdez, mert mi van, ha csak vár valakire? Jobb biztosra menni.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:28

* Így hát egyedül térek be a menzára, sikeresen... Bonyolultabb magamtól eligazodni, mint ahogy azt először képzeltem. Úgy voltam vele, hogy simán eltalálok én egyedül is bárhova, na most nagyot koppantam. Az utóbbi pár napban a suli felfedezésével foglalatoskodtam és lassan eljutottam arra a szintre, hogy egy árva, eltévedt gyerekre hasonlítottam. Remek, mit ne mondjak, tényleg segítségre volna szükségem, még ha a büszkeségem nem is engedi. Mindegy, a lényeg, hogy most a gyomromat kell kielégítenem valami normális étellel, mert a folytonos korgása miatt nem tudok koncentrálni az én kis felfedező akciómra. Le is ülök és várok arra az ételre, ami vélhetőleg nem valami furcsa ízű valami lesz. Időközben hozzám szól az a srác, akit már korábban kiszúrtam a nagy terepszemle közben.*
- Üdv. Igen, valahogy úgy. * bólintok egyet, s kényelmesen hátradőlök a széken. *-Nem olyan rég érkeztem, úgyhogy kevés diák van, akivel társaloghatnék. *jegyzem meg így a végére, aztán fel is figyelek az elém tálalt ételre. Tészta, valami hússal és szafttal. Nem tűnik rossznak ezért bátran szúrom bele a villámat.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:46

*Ez igazán jó hírnek hangzik, már legalábbis az a része, hogy a másik srác is egyedül étkezik.*
-Ez esetben nem zavar, ha csatlakozok hozzád? Nem szeretek egyedül enni, hacsak nem muszáj.*Teszi még hozzá egy félmosoly kíséretében, s ha társa rábólint, már fel is, fogja két kézzel a levessel teli tálat és szép lassan, apró léptekkel költözik át a szomszéd asztalhoz. Óvatosan pakolja le a tányért, nehogy a leves kiömöljön, csak ezután nyújtja jobbját a másik srácnak.*
-Amúgy Casian Dobaru vagyok, a Lupiattoból.*Mutatkozik be hatalmas, tőle megszokott vigyorral, aztán már le is ül.*
-Megértelek, én is elég sokáig nem találtam a helyem.*Valójában még most sem nagyon érzi itt itthon magát, rengeteg ismerőse akadt már, ám barát egy sem.*
-A Kastéllyal hogy állsz, téveszted még a termeket?*Hatalmas az épület, nem lenne meglepő, ha még hetek, hónapok múltán is sikerülne a folyók labirintusában eltévednie valakinek.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 19:58

* Nos, ez igazán jó, hogy nem egyedül kell töltenem a hátralévő időt, amit ennél az asztalnál akartam tölteni. Legalább ismerősöket szerzek és nem fogom annyira elveszettnek érzeni magam, mint az elmúlt napokban. Elsőre egész jó fej srácnak tűnik. Közvetlen és nem olyan arcot vág, mint aki citromba harapott. Ezért is bólintok egyet, amikor társulni akar az asztalhoz. Át is pakolászik, majd illendő módon a kezét nyújtja. Én is hasonlóképp teszek.*
- Toma Zamfirescu és a Panagan...Azt hiszem...* egy kicsit nehéz megjegyezni ezeket, mert korábban nem hallottam ilyesféle szavakat, ezért lehet, hogy keverem. Na mindegy, ez a srác biztos jobban tudja a dolgokat.*
- Igazából még fel sem fedeztem a nagyját...* sóhajtok egyet, miközben pár falatot bekapok, hogy végre megszűnjön gyomrom szakaszonkénti korgása.* - Így egyedül macerás bejárni ezt a hatalmas kastélyt, és ugye nincs még baráti köröm, akikre számíthatnék. * mondom komoran. * - De majdcsak kialakul, nincs veszve semmi. * állok pozitívan a dolgokhoz.*
- Veled mi a helyzet? Régóta jársz már ide? * utalok a sulira és ismét falatozok egy kicsit a tésztás valamiből.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 20:19

-Igen, jól mondod!*Bólint helyeslően, miközben kanalát belemeríti a levesbe. Nyelvével tesz próbát, hogy már fogyasztható-e égési sérülés nélkül, avagy sem.*
-Nagyszerű, már ehető.*Suttogja maga elé, s így rögtön be is kanalaz két adagocskát.*
-Elhiszem, valóban monumentális épület! Ha szeretnéd, majd elviszlek egy-két helyre.*Ajánlja fel szolgálatait a srácnak. Még emlékszik azokra az időkre, mikor ő maga is elveszett elsős volt.*
-Naná, hogy ki. Amúgy is, hét éven keresztül még lesz alkalmad barátokat szerezni.*Teszi hozzá vigyorogva. A következő kérdést hallva sem lohad le a vigyor, sőt, már a füléig is ér.*
-Ja, harmadszor vagyok elsős.*Ehhez is tehetség kell, de valahogy mindig elcseszi a vizsgákat. Biztos rossza az aurája, az nem engedi soha sikeresen levizsgázni. Az már meg sem fordul a fejében, hogy ő maga lehet a probléma okozója.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 20:31

* Figyelem, ahogy leteszteli a leves hőmérsékletét, de a suttogást nem igazán hallom, mivel én is elkezdem kóstolgatni az elém tálalt ételt. Ami nem is rossz, sőt felettébb finom, fogyasztható állapotú. Jó, jó, valahol sejtettem, hogy nem méreggel fognak szolgálni, de hogy a menza koszt ennyire jó, azt közel sem gondoltam volna.*
- Hmm... * gondolkodok el az ajánlatán. Végül is ebből én is jól jövök ki, nem? Megismerem a helyet, nem egyedül kell majd csatangolnom. Nem is lenne olyan rossz, úgyhogy a büszkeségem itt másodlagos fontosságú dolog. *- Rendben, azt megköszönném. * megyek bele végül és biccentek egyet. Hét év... Ahogy mondja, hét éven keresztül simán találhatok barátokat, legalábbis ha nem taszító az aurám, akkor egész biztos. Mit is várhattam volna? Elsőre tuti nem fognak özönleni hozzám mások, nem mintha annyira ragaszkodnék ehhez.*
- Harmadszor? Az úgy kellemes. * mondom és felpillantok a tányérról. Nem egy kis dolog, az tény, de emiatt nem fogok másképp viselkedni ezzel a sráccal.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 20:44

*Szerencsére a suliban jól főznek, eddig nem nagyon volt rájuk panasz, így érthető, hogy mindkét srácnak nagyon ízlik az eléjük pakolt eledel.*
-Pompás!*Jegyzi meg elégedetten.*-Akkor holnap indulhatnánk is! Mit szólsz?*Már kezd is azon kattogni az agya, hogy miket mutasson meg srácnak. Mondjuk felviszi a padlásra és onnan haladhatnak majd egyre lejjebb.*
-Az bizony, pláne, ha folyton a diri húz meg.*Neveti el magát. Nem zavartatja magát érte, ez van. A művész emberek élete nehéz, de a nehézségeket le lehet gyűrni.*
-De ez van, a tájrajzot nem csípem.*Meg abból nem is tanul, de majd ellesi Cris technikáját és rajzolni fog, úgy hátha ráragad valami, szobatársának bevált, ő már másodjára nem bukott meg, hátha Casianon is segíteni fog ez a stratégia.*
-Amúgy honnan érkeztél?*Érdeklődik tovább két kanál leves között.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 21:34

* Határozottan ízlik, nem kérdés, hogy megeszem e az egészet. Éhes is vagyok, finom is, kell ennél több?*
- Oké. * bólintok egyet. A holnap jó, nem kell amiatt aggódnom, hogy valami dolgom van. A listámon csak is a suliban való tájékozódás szerepel, egyelőre... Miközben falatozok, azért figyelemmel kísérem amiket mond, miszerint az igazgató buktatta meg.*
- Akkor meg még inkább. * vigyorodok el most már én is. Először egy kicsit komolyabb hangulatom volt, de lehet, hogy csak a kezdeti feszültség miatt. Nem vagyok az a barátkozós ember amúgy se, és ugye még új nekem ez az egész és oldódnom kell. Úgy látszik ez a Casian eléggé tűrhető és jó fej, máris van egy ismerős a suliból, aki nem abba mogorva, nem törődöm kategóriába tartozik.*
- Mindenkinek van gyengéje, amiből kevésbé jó. * magyarázom, bár szerintem tök feleslegesen, mert ezzel mindenki tisztában van. Senki sem tökéletes.*
- Tusnádfürdő, Románia. * válaszolok a kérdésére, majd érdeklődve pislogok rá, hogy ő is elmondja honnan jött.*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 21:51

-Hja. Ezek szerint még nem volt hozzá szerencséd. Egy felfuvalkodott hólyag, bunkó és paraszt. Mondjuk ez nagyvonalakban az összes Coxtonra igaz.*Húzza el a száját, bár ha a srác mágusszármazék, akkor bizonyára hallott már egyet s mást a Coxton famíliáról.*
-Ez igaz. Az enyém a tanulás. Mondjuk az LLGt vágom, abból már elsőre is átmentem.*Vigyorodik el nagy büszkén. Szereti is a tanárnőt, mg jó, hogy idén is őt kapták, és nem egy újabb Coxton tanítja. Úgy szaporodnak, mint a macskák! Először volt csak kettő, aztán kiderült, hogy hárman vannak testvérek, aztán az egyiknek feltűnt a fia, a másik szült egy ikerpárt, aztán feltűnt a szellem üküknagyapa is... szörnyű, lassan Coxtonba botlik az ember mindenfele!*
-A te gyengéd micsoda?*Ha már itt tartanak, vesézzék ki legalább rendesen a témát.*
-Ó, az klassz jó hely! Már azt a rengeteg medvét leszámítva!*Teszi hozzá gyorsan, mert tudja azt minden román emer, hogy bizony Tusnádfürdőn igencsak elszaporodtak a barna bundás macik.*
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 22:07

- Lehet, de amíg nem találkoztam velük én nem ítélkezek. * ez így igaz, bár amit ez a srác gondol róluk... Igencsak megváltoztatja a véleményemet. De át is térünk egy másik témára, hogy kinek mi a gyengéje. Ahogy hallom neki a tanulás, de ezután rögtön megemlíti, hogy egy másik tantárgyból egész ügyes.*
- Na tessék, akkor neked az megy inkább. * biccentek egyet haloványan mosolyogva, majd a tésztás cuccra pillantok. Már alig van belőle, annyira ízlik, ha így haladok az egészet eltüntetem, bár már most érzem, hogy kipukkadok. Csak a szemem kívánja, ezért le is teszem a villát.*
- Az én gyengém? Lássuk csak... A gyógynövénytan. * vallom be, hisz minek titkolózni, ha már ő is elmondta? Ezeket a növényeket lehetetlenség megkülönböztetni, ez az egyik ok, amiért nem megy nekem, na meg amúgy sem vagyok oda a "zöldségekért". Inkább kotyvasztok mindenféle folyadékot, minthogy az erdőben kutakodva holmi gazokért kutassak.*
- Nekem nincs különösebb bajom a medvékkel. * magyarázom. Csak vannak és kész, ez elvárható egy ilyen fekvésű helytől nem?*
- Ha már itt tartunk, a te szülővárosod?*
Vissza az elejére Go down
Casian Dobaru
Első évfolyam
Casian Dobaru


Hozzászólások száma : 101
Kor : 26
Regisztráció : 2008. Aug. 04.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 22:20

-Megértelek. De azért készülj fel.*Kacsint egyet. lassúnak nem mondható tempóban fogy a Cas tányérjából is a leves.*
-Ó, pedig az nagyon jó! Mondjuk a gyomokat én se mndig tudom megkülönböztetni egymástól, viszont Béla bácsit csípem. Tudod, ő tartja a gyógynövénytan órákat. Jó fej az öreg, bár már néha mintha kicsit szenilis lenne.*Von vállat. Végül is, lehet, meg nem mondaná az öregről, de az a pletyka terjeng, hogy már jól túl jár a százon is, pedig még csak nem is vámpír!*
-Azért majd ha legközelebb összetalálkozol egyel, el ne felejt hangosan énekelni.*Ad nevetve tanácsot a srácnak. S ezzel ki is kanalazza az utolsókat is a tányérból.*
-Hm, ez finom volt!*Jegyzi meg, miután megtörölte száját egy fehér szalvétával, melynek a sarkán a Panagan címere díszeleg. Ezek szerint a pangis asztalhoz ült, eddig fel sem tűnt neki! Végül is... olyan mindegy.*
-Én Feketehalomról származom. Egy kisváros, Brassótól nem messze.*Magyarázom. Légvonalban nem is lenne a két város, már Feketehalom és Tusnádfürdő, olyan messze egymástól, de ugyebár a rengeteg hegy miatt beletelik 3-3,5 órába is, mire vonattal elérnek egyik helyről a másikra.*
-Hó, ha megbocsájtasz, én most mennék, még dolgom van mára. De holnap mindenképp összefutunk valamikor!
Vissza az elejére Go down
Toma Zamfirescu
Első évfolyam
Toma Zamfirescu


Hozzászólások száma : 32
Kor : 25
Hely: : Coxton birtok
Regisztráció : 2013. Oct. 07.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptySzomb. Nov. 02 2013, 23:06

* A kacsintásra és a "készülj fel" mondatra csak a kaját turkálom a villával. Jó, biztos nem sok jót hallani róluk, de minden iskolában kibírhatatlanok az igazgatók. Legalábbis a legtöbb helyen ezt lehet tapasztalni. A tésztás, húsos finomságom egy részét ott hagyom, pedig legszívesebben magamban tuszkolnám, de nagy valószínűséggel hasfájás lenne a vége.*
- Majd megismerem. A tanárokkal sem vagyok tisztába. Mármint, hogy ki kicsoda, ez még a jövőre van bízva. * mondom. Aztán a szülővárosra és a macikra terelődik a szó, amit nem bánom. Mint mondtam nincs különösebb gondom a bundás, négylábú barátainkkal, de azért tény, hogy nem árt résen lenni. De amióta megjelentek semmi gond nem adódott ebből, legalábbis számomra biztos nem. *
- Feketehalmon még nem jártam... * gondolkozok el egy kicsit, de erre nincs sok időm, mert Casian indulni készül.*
- Rendben, akkor majd találkozunk. * bólintok egyet, aztán én is lassan felállok a helyemről, hogy elbattyogja pihenni.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 16:52

*Nagyot sóhajtva ülök le egy bögre teával és egy tál gyümölcssalátával. Nem igazán tudom hogy mit tegyek. Elég beteg voltam de már jól vagyok. Lassan bedilizek az unalomtól. Nagyon unalmas volt egész nap a szobában lenni. Kodo és Podo a két görényem egyfolytában zajonganak. Hiába kaptak enni már megint éhesek így egy egy darab almát adok nekik.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:07

*Valami ehető étel után nézek, már korog a gyomrom az ürességtől. Jó ideje nem ettem. Gyümölcssalátával a kezemben ülök le az egyik asztalhoz, ma nincs kedvem túlságosan is laktató ételt enni. Mikor leülök, azonnal fel is állok, és odasétálok Tarához. Valamiért mostanában mindig elkerüli a figyelmemet. Akárhogyan is kerestem, sehol nem találtam. Leülök vele szemben az asztalához.*
- Szia! Rég láttalak. Hol jártál hugi? *kérdem tőle. Mikor meglátom a kis rakoncátlan görényeket.* - De aranyosak! Ők a te kis házi kedvenceid? *kérdem tőle. Majd kinyújtom az egyik kis nikkelbolha felé a kezem, aki fel is mászik rajta, és a bal vállamon talál helyet magának. Megsimogatom a kis fejét.* - Őt hogy hívják?
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:16

*Hirtelen Dim jelenik meg mellettem és rámosolygok.*
-Szia. Végre jobban vagyok úgy hogy már nem kell a szobámba dekkolni.*mondom. Kodo felmászik Dim vállára. *
-Ő Kodo. Kettejük közül ő a bátrabb. Podo inkább megfontolt.*mutatok a táskámra és a másik kis görcs el is bújik. Nem a bátorságáról híres. *
- Veled mi a helyzet?*kérdezem.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:27

- Akkor egymás ellentétei. Mint én és az "igazi" húgom. *mosolygok rá. Hát ja. Ő lenne Kodo, én pedig Podo. Majd kinyújtom a másik felé is a kezem. És bár félénken, de azért felmászik ő is a vállamra. Szép kis látvány lehetek így a két kis ördöggel a nyakamban.*
- Semmi. Hogy haladsz a naplóval? *kérdem. Már régen nem láttam őt, és vele együtt a naplót sem, de azért mindent kiírtam, és így néha-néha rájövök egy újabb rejtvényre. Bár még így is nagyon homályos. Egyiptomban minden sokkal könnyebb lenne. Bár már jártam ott, de csak a három háromszög, és Mr. Oroszlán-ember homályos képe maradt csupán meg. De már nagyon régen volt.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:38

*Nagyot sóhajtok mikor Dim rákérdez a naplóra. *
-Sehogy. Olyan mintha a bátyám direkt akarna félre vezetni. *mondom. *- Azt terveztem hogy elmegyek Egyiptomba. Van ott egy ismerős aki talán segíthetne.*mondom ahogy az asztalra könyöklök.*
-Bár nem igazán tudom hogy mit tegyek.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 17:47

- Csak ne hogy bajba kerülj. A hatalom vágya megrészegíti az embereket. És elég veszélyes hely. *mondom a tapasztalataimat. Nem egyszer kerültem már így bajba.*
- Nem akar félre vezetni. Csak a tapasztalatait furcsán fejezi ki. De lehet, hogy ami tanított neked, arra alapozott. Hogy más ne tudja még csak véletlenül se.
- Elkísérjelek? Nem árthat, ha segítek, és ha vigyázok rád. Elvégre a húgom vagy. *mondom majd a törpék felé fordítom a tekintetem. Jól van leszállás! Megfogom őket, majd visszarakom őket Tara táskájába.* 
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:07

*Jól esnek Dim szavai. Jó testvér. Mindíg meg tud nyugtatni. És ha rossz a hangulatom képes felvidítani.*
-Nem kérhetem hogy velem gyere. Veszélyes lehet. Főleg hogy vámpír vagy. Egyiptom nem a hűvös éghajlatáról híres. Ezért nem szóltam a terveimről Stevnek.*magyarázom ahogy az asztalt figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:16

- Tudom, tudom. 40 fok, egész napos napsütés... Na, és? Maximum te nappal kutatsz, én pedig éjszaka. Amúgy sem engedlek el egyedül. Túl veszélyes. Skorpiók, kígyók stb. És Egyiptom arról sem híres, hogy törődnének a turistákkal, és hogy van jó rendőrségi szolgálat. Vagy valaki elmegy veled, aki immunis a mérgekre, vagy te sem mész! *Nem szeretek parancsolgatni, de túlságosan is féltem. Tudom, hogy túlságosan szigorú vagyok, de nem kockáztatom meg, hogy elveszítem. Több embert már nem veszíthetek el. Többé már nem.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:29

-Nem lehet. Nem jöhetsz velem. Dim kérlek. És ha véletlenül későn bújsz el a nap elől? Nem akarom hogy bajod essen. *mondom. Képes vagyok megvédeni magam. Ismerek ott embereket. Jobb ha egyedül megyek mintha mások halálos ítéletét írnám alá. *
-Magam is boldogulok. *teszem hozzá lehet kissé fagyosan.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:43

- Akkor így jártam. Amúgy be tudom ásni magam a sivatag homokjába. És mindig vigyázok magamra. Senki nem tud úgy megvédeni, mint a testvéred. *mondom fagyosan. Most már bekeményítek. Nem hagyom, hogy egyedül menjen. És nem mozog olyan otthonosan azon a terepen. Ráadásul nem hiszem, hogy ismer valakit is.* - Akkor nem mész, és téma lezárva!
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 EmptyKedd Nov. 19 2013, 18:58

-Már mindent lerendeztem. A hétvégén indulok, és Marokkóban várnak. *mondom. Nem tud megijeszteni. Mert úgy sem bántana. *
-Sajnálom Dim de ha tetszik ha nem ezt meg kell tennem. *mondom határozottan. Nem akarom megbántani de egyedül kell megtennem pedig tudom hogy nélküle nem haladnék úgy.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Menza - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Menza   Menza - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Menza
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Földszint-
Ugrás: