Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Tara Black
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Lucius Marga
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
David Rowle
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Tatros folyó partja - Page 3 Vote_lcapTatros folyó partja - Page 3 Voting_barTatros folyó partja - Page 3 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Tatros folyó partja

Go down 
+28
Steven Blackfield
Apollo D. Udrea
Tara Black
Cerasela Aries
Christian D. Jensen
Bálint C. Baltazár
Tsicsói Hargita
Mia Gart
Isabella Sancu
Dévajvári Nóra Dela
Fred Padmor
Cristian Badrick
Beatrix Gabriela Zola
David Rowle
Jezabell Pads
Avram Thadziev
Sevastian Porge
Cerasela Dâba
Kevei-Túr Johanna
Corina Slavici
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Ronald Morgan
Florina Zaharia
Susana Enescu
Jonathan Coxton
Alisa Coxton
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 15:57

*Az esetleneket odanavigálja Somához, és Jezre pillant. Mivel a lány azért is ellentmond, megunja a dolgot, elnézést kér, és a lányhoz siet.*
-Akkor most dönthetsz, Jezabell. Vagy betartod, amire kértelek, vagy magam viszlek az igazgató elé. Garantálom, hogy nem maradsz az iskola tanulója. Vannak olyan szabályok, amikért még én sem tudom tartani a hátamat, mert neked éppen úgy tetszik. Hogy utálod a prefektusokat, szíved joga, holott nem ismersz, két szót nem beszélgettél még velem. De az, hogy kérlek, és dafke azért sem teszed meg, az minden határon túl megy. Utoljára szólok. Vagy arrébb mész, és félreeső helyen szívod el a cigarettádat, vagy véget ért a programod, és az igazgatónál folytatjuk. *Nem mondhatja róla senki, hogy nem normálisan áll a diáktársaihoz, de van egy határ, amit ha átlép valaki, és szó szerint tesz a fejére, azt nem tűri el.*
Vissza az elejére Go down
Jezabell Pads

Jezabell Pads


Hozzászólások száma : 252
Kor : 27
Hely: : Általába ott ahol nem kéne. :P
Regisztráció : 2011. Dec. 28.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:03

* Mikor újra Avram jön oda hozzá, sóhajt egyet. Unott pillantással néz a fiúra, majd föl áll. *
- Megkértél…de én a magam ura vagyok…és nem mindegyik prefektust utálom, Somát például nem. Tőlem mehetünk már most az igazgatóhoz nem érdekel ha kirúgnak. Akkor úgy lesz ahogy. Mit érdekel az engem? * ez utóbbi csak költői kérdés volt, de a srác veheti annak aminek akarja. Higgadtan néz, és mindent komolyan gondol. Pluszba a fiú arcába még egy kis füstöt is fúj. *
~ Blablablabla…komolyan mintha ő maga lenne az igazgató…de én kész vagyok föl vállalni tetteim következményét. ~ * gondolja, és egy gonosz mosoly kíséretében el is indul a kastély felé. *


//most kevertem bajba a karim Razz XD//
Vissza az elejére Go down
http://kulonlegesutazasvampirok.blogspot.com
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:12

*Addig még egész jó, amíg Avram is, Jokó is a közelében van, na de azután...ide-oda dülöng, az egyensúlyát csak nagy nehézségek árán tudja megtartani. De azért csak sikerül észrevennie Jokó malőrjét a folyó másik részén.*
-Csak vigyázz Jokó, nehogy úgy járt, mint én! Az én memóriámba is könnyen beleégnek a dolgok!-*Vigyorodik el, aztán Nadia felé is küld egy hálás mosolyt.*
-Köszi, ez most kellett.-*Vigyorodik el. S mire ész bekap, már az összes kis-és nagy korcsolyás körülötte van.*
-Ö... ebből tömegesés lesz, én figyelmeztettem mindenkit előre.-*Jegyzi meg, aztán segitségkérően pislant körbe. Avramot most nem lehet hívni, ő épp prefiskedik, úgyhogy csak Jokóban meg Nadiában bízhat. Cer meg Corina szemmel láthatóan Sevvel bajlódik.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:16

*Nem tud korcsolyázni, megmondta, soha nem volt ilyen a lábán, de ezt nem is kell világgá kürtölnie, egyértelmű. Saját magán is röhög, aztán Avram összeszedi, és legalább Floig elhúzza. Csodás, most már ketten eshetnek egyszerre.*
-Köszi. *Annak nem örül, hogy beljebb kerültek, mert itt még egy ág sincsen, amibe kapaszkodni lehet. Érti amit Avram mond, meg is jegyzi, na de a kivitelezés... az egészen más tészta. Sevnek is köszön, még Somának is, ha sikerül addig elvergődni.*
-Aha, persze. Lassan, és teljes élre. *Állni még tud, bár így is érdekes, mert néha meginog, és Floba kapaszkodik, és Péterfy sem túl jó ötlet, mert ő sincs a helyzet magaslatán, de ha esik, akkor a legközelebb állót fogja meg, és az most pont Soma, mert egyszer csak kicsúszik a lába alól a talaj, azaz a jég, rajzfilmbe illő a jelenet. Megpróbálja megtartani az egyensúlyát, de nem megy, és ismét hatalmasat esik, hacsak Somáék nem képesek megtartani.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:18

*Vigyorog, mikor Soma beszól neki. Megrázza a fejét.*
- Ne aggódj, apukám, nekem ez jobban megy, mint neked... ÉS te csak ne égess semmit a kis agyadba, mert még a végén háttérbe kerül a TRZ. *Vigyorog továbbra is, csillog a szeme, neki márpedig jókedve van. Jez és Avram közötti konfliktusra nem figyel teljesen, de azért megcsóválja a fejét.* ~Idióta elsősök.~ *Aztán körbenéz. A többiek viszonylag jól boldogulnak.*
- Srácok! Szóljatok Somi bácsinak, ő majd segít nektek kiiagazodni a jégen. Ugye, Nadia? *Cukkolja tovább a srácot. Ez jobban szórakoztatja, mint a korizás.*
Vissza az elejére Go down
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:21

//Hagyjatok ki, telefonálok//
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:25

*Vigyorog ő továbbra is, csak már nem igazán őszintén. Való igaz, rohadtnehéz kapaszkodni, meg haladni is, főleg ha ennyire csúszik ez a bigyó itt a lába alatt. Luciusra pislog. Bátorítaná, de hát nem megy. Mire Somáékhoz érnek, Lucius egy pillanat alatt Flot meg valószínűleg Somát is elrántja.*
- Váááá! *Sikkant egyet, mire rápottyan Luciusra. Reméli, hogy nem törte össze semmijét, leginkább egy testrészét - azt eltörni tán nem is lehet, de azért sérülni tud, és most Flo pirulva, irulva gördül le a srácról. Persze zavarában hatalmas röhögés tör ki belőle.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:32

-Cukkolj csak Jokó! De hadd csak el, megyünk mi még hócsatázni....-*S ezt amint kimondta, még ideje sincs levegőt venni, már is esik, zuhan, koppan, jajdul.*
-Luciuuuuus!-*Nevet a jégen kiterülve.*
-Azt hiszem, én se fogok egykiönnyen megtanulni...úgy biztos nem, ha folyton itt kötök ki.-*Nevet, majd lassan megpróbálja összeszedni magát.*
-Jokóóóóóóóóó! GYere, segíts felállni Flónak és Luciusnak!-*Kiált a lányért. Ő maga meg favágómódszerrel: először térde, aztán féllábbal, aztán mindkettővel, de gugol, aztán széttárt kezekkel miliméterről miliméterre szép lassan felegyenesedik.*
-Sikerüüült! Felálltam. Láttátok? Ott voltam!-*Mutat az előbbi fekvőhelyére.*
-Király vagyok! Na, most merjétek azt mondani, hogy nem!-*Vigyorog ezerrel.
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:41

*Nem így akarta, sőt, remélte, hogy majd simán megáll, nem lesz semmi probléma, de nem így lett.*
-Bocs Soma. Bocs Flo. *Röhögve ül a földön, ez tényleg nem megy neki, ráadásul szegény Flot is lerántja, és a lány ráesik. Megpróbál azzal a technikával felállni, ahogy a prefektus teszi, de ez sem olyan egyszerű. Addig meg, hogy fél lábbal a korcsolyára lép, de most kellene a másik láb is, amit sokkal nehezebb kivitelezni. Valahogy összehozza, és megpróbál felemelkedni, és a kezét nyújtja Flonak. Mert ő aztán biztos pont most, hogyne.*
-Megvagyok, felállni már tudok. *Még mindig nevet, lehet, tényleg jobb lenne, ha valaki magabiztos segítené Flot, mert ő szívesen megteszi, de akkor ezt fogják játszani végig.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:43

*Figyeli a kis hármast, és hatalmasat röhög. Már suhog is oda Florianához és Luciushoz.*
- Gyermekeim az Úrban... Legközelebb olyan programot is kitalálhatnának a kedves Prefik, hogy mindenki élvezze. *Motyogja, miközben szedegeti a népet. Többiekre pislog, láthatóan megvan mindenki. Aztán Somához botorkál.*
- Igen, igen. Láttuk. Király voltál. Most már egyedül is megállhatnál. Nem csak felkelhetnél. Nem gondolod, néha tovább kell lépni? *Kacsint pajkosan, Jokósan. Höh, valljuk be, azért felnőtt már a lányka. Aztán pislog körbe.*
- Most akkor ennyi? Nem is csinálunk versenyt? Mondjuk... Ki esik el 5 percen belül a legkevesebbszer? Legalább te nem nyernél... *Gúnyolódik tovább, Jokósan. És megböki Soma vállát. Persze annyira, hogy biztos meginogjon és ne Jokó miatt essen el, hanem csak úgy maga miatt.*
Vissza az elejére Go down
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:47

*Cer-nek bólintok és mosolyogva elengedem, majd odasiklom Sev másik oldalára.
- Nyugi, nem olyan nehéz, mint amilyennek gondolod.
Majd mikor Avram megszólal tanácsára odafigyelve ha Sev megengedi (és hát ugyebár megengedi) kezemet előtérben tartom, ha véletlenül elvesztené az egyensúlyát.
Remélhetőleg a mai napon nem fogok elesni, mert nem igazán szeretnék a jégen elterülve kikötni.
Miközben Sevvel bajlódunk, azért néha körbetekintek vajon a többieknek hogy megy és látom néhányan hasonlóan el vannak foglalva.
- Hallgass a segítő szavakra. Cer-nek igaza van, mert ha lejjebb helyezed a súlyodat, akkor stabilabban állsz a jégen.
*A jégkori, olyan mint a görkorcsoja, mert aki a kerekeken tud száduldozni, annak sokkal egyszerűbb megatanulni a jégen is és én ezzel pont így voltam. Végül aztán már én is becsatlakozom a tanácsadók sorába.
- Kicsit hajolj előre, mert akkor kisebb az esélye annak, hogy a fenekedre pottyansz. De ne nagyon, mert akkor meg orra buksz.
Mondom vigyorogva, de hangomban benne van azért a komolyság. Ha jól megtanul korizni, akkor utána nem kell majd a rossz technikát kijavítani.*


A hozzászólást Corina Slavici összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 26 2012, 16:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:52

-Ó, ne már, hogy két oldalról fogtok támogatni?! Az olyan, mintha rokkant lennék! Persze, a világ legegyszerűbb dolga, nem? Eleve ellentmond a fizika törvényeinek, hogy ilyen kis vékony pengén egyensúlyozva megtaláljam az egyensúlyomat.
*A látszat kedvéért nyűgösködik kicsit, de rögtön vágja ám, hogy egyszerre két felől fogják őt ölelgetni a lányok, így természetesen hagyja majd magát, sőt kitárja karjait, és vigyorog ezerrel, mikor Cez ölelgeti.*
-Fogjatok erősen, mert baromira csúszik! Főleg, ha az élére állok. Az normális, hogy a bokám folyton szétnyaklik, és úgy állnék legszívesebben, mint Chaplin? Cez, ha erre még a térdemet is rogyasztom, akkor tuti nem állok meg soha! Cori, ha előre dőlök, és pofára esek, akkor oda a szép pofikámnak! A fenekemet meg nem nézegeti senki!
*Azért próbálkozik, és kb. sikerül is neki, így támasztékkal előadni, amit a prefi kért.*
-Nyah, mehetünk! Illetve induljatok el, én majd csúszok köztetek!
*A csajokat nem ereszti, ha már így közrefogták, ki is használja a helyzetet. Most nem pirul, csak vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Nadia Bârsan

Nadia Bârsan


Hozzászólások száma : 126
Kor : 32
Regisztráció : 2012. Feb. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 16:56

*Egy ideig tipródott, hogy beálljon-e Avram mellé villámhárítónak, de végül úgy döntött, hogy egy ember miatt nem mehetnek el ketten, a fiú meg van annyira ügyes, hogy megoldja a helyzetet egyedül. Inkább kint marad a többiekkel, ami persze azzal jár, hogy vigyorog kb. mindenkin. Hogy ne fázzon, tesz pár kört, de végül megint Jokóék körül köt ki.*
-Milyen jó ötlet, rendezzünk versenyt! Legyen két csapat, most így egész jól megoldottátok a beosztást, és legyen az a feladat, hogy Jokóval beállunk a jég közepére, és kerüljetek meg minket, ha már a vonatozásnak tömegszerencsétlenség lenne a vége... Na jó, szerintem ez sem nagyon menne...
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:02

*Ő nem fél a jégtől. Szerinte vicces, hogy így csúszik. Mondjuk ha puhább lenne, lehet magabiztosabb lenne, de már annyira fáj mindene, hogy nem is érdekli. FEltápászkodik, Jokó segítségével azért és Lucius felé nyúl, bár ő már talpon van.*
- Gyere! Gondolj arra, hogy repülni könnyű volt, az varázscucc... Ezt meg a muglik csinálják!!! Ne már, hogy nekünk ne menne! *Bíztatja Lucit. Mintha Flonak nem lenne rá szüksége. XD*
- Jaj... Hisztis leszek és akkor mindenkinek jajj! *Vigyorog, és megpróbál a szárazföld felé csoszogni.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:08

-Semmi gond Luci.-*Vigyorog az elsős srácra.*
-Hé Jokó, mégis ki mondta, hogy nem élvezzük? Én egész jól érzem magam...sőt!-*Vigyorodik el.*
-Én tovább lépnék tiszta szívesen, ha lenne két szép segítő kezem.-*Kacsint pajkosan, s két kezét is előre nyújtja, a lány irányába. Már csak megfogni kéne.*
-Luci, Flo, mit szóltok, jó lenne a csapatunk?-*Kérdi hátravigyorogva a gyerkőcökre. Most a tegnapi Luci-hisztit inkább nem hozza fel, ahhoz túl jó a mostani hangulat.*
Vissza az elejére Go down
Cerasela Dâba
Harmadik évfolyam
Cerasela Dâba


Hozzászólások száma : 162
Kor : 26
Hely: : Állandóan úton
Regisztráció : 2008. Oct. 23.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:12

-Jaj ne hisztizz már megint, Sev! Mondtam mr, nem emlékszel, azt csak, nekünk, lányoknak szabad!-*Nevet a fiőra, miközben támogatja oldalról.*
-De próbáld egyenesen tartani a bokád, akkor nem lesz gond!-*Bíztatja barátját. Lassan, de haladnak.*
-Nyugi, nem engedünk el. Látod, egyre jobb!-*vigyorog, s mindeközben azért arra is ügyel, ő maga se kerüljön a Luci-Flo-Soma trio sorsára.*
-Cori, mit szólsz, el merjünk engedni a kezét? VAgy még inkább ne?-*Kérdi továbbra is nevetve barátnőjétől, átpislantva hol Sev előtt, hol annak hátánál. Mikor hol éri a lányt.*
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:12

*Ő nem fél a jégtől, csupán sosem korcsolyázott. Mikor Jokó is megérkezik, elvigyorodik, megköszöni a segítséget.*
-Ugye? Biztos meg lehet tanulni, csak tudni kell, hogyan. *Valószínűleg több lesz rajta a kék-zöld folt, mint egy kviddics meccs után, na de Flo előtt nem éghet le, hogy feladja.*
-Mi? Verseny? És mikor hógolyózunk? *Az jobban ínyére lenne, de hét akkor is meg fogja mutatni, hogy meg tudja kerülni Nadiáékat. Figyeli, mit csinálnak a többiek, hogyan kell csúszni, és igyekszik nem totyogó pingvin stílusban eljutni a két lányhoz. A baj az, hogy ráérez a csúszásra, na de ott fordulni is kellene, azt meg nem mondta senki, hogyan kell, így büszkén elcsúszik a lányok mellett.*
-Valakiiiiii! Hogy kell megfordulni? *Befelé tart a tavon, reméli, lelassul, vagy történik valami, mert egyedül ki nem jön onnan, az biztos. Mozdulni nem nagyon mer, mert akkor megint zakózik.*
Vissza az elejére Go down
Kevei-Túr Johanna
Ötödik évfolyam
Kevei-Túr Johanna


Hozzászólások száma : 169
Kor : 28
Hely: : Panagan Káhá
Regisztráció : 2008. Jul. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:14

*Csettint a szájával. És szemberöhögi Somát.*
- Kérlek. Megtisztelsz, hogy a prefi kezét foghatom... *Megforgatja a szemét. Aztán megfogja Soma kezét és elkezdi húzni, miközben ő hátrafelé halad.*
- Csak próbáld meg párhuzamosan tartani a korikat a lábadon, és akkor csúszol velem, jó? Menni fog? Vagy magyarázzam el bővebben? *Vigyorog, s mikor már Nadia mellé igyekszik, halkan még beszól Somának.*
- Ezt azért JennyBaby is megtehetné... Vagy már nem mertek együtt mutatkozni? *Gonosz Jokó pillantás és beérnek Nadia mellé.*
- Én szívesen játszok terelőbólyát. Mi lesz a tét? *Kérdezi a lányt, közben azért pajkosan Somára pislog.* ~Áh... ~ *Nem is tud mit gondolni.*
Vissza az elejére Go down
Corina Slavici
Első évfolyam
Corina Slavici


Hozzászólások száma : 24
Kor : 29
Hely: : Coxton Varászlóiskola
Regisztráció : 2012. Feb. 02.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:22

*Miközben szinte szó szerint húzzuk Sevet, csak nem akar leolvadni az arcomról a vigyor. Látom rajta mennyire élvezi a kialakult helyzetet, de most csak az a lényeg, hogya a saját lábán is képes legyen megállni anélkül, hogy elesne.
Mikor már eleget mentünk ahhoz, hogy Sev eléggé belemelegedjen a dologba Cer kérdez tőlem valamit, amire csak a szemem forgatom és próbálom elkapni a pilantását. Megfontolom a választ, hiszen ha Sev elvesztené az egynesúlyát az egyenelő lenne egy hatalmas eséssel, de talán már eléggé ráérzett a dologra és már így is egy rakatnyi tanáccsal lett ellátva.
- Tudod mit mondanak: Próba szerencse. Sev, felkészültél?
Kérdem, de inkább csak amolyan költői kérdésnek szántam, hisz így is úgyis el kell egyszer majd engedünk*


A hozzászólást Corina Slavici összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 26 2012, 17:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Florina Zaharia
Második évfolyam
Florina Zaharia


Hozzászólások száma : 253
Kor : 27
Regisztráció : 2011. Dec. 01.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:23

*Visít, mikor Nadia bejelenti, még játszani is kell a jégen, de csak valahogy megfordul, már egész jól halad, nem kapkod a kezével sem menet közben. Mikor megfordul látja Luciust a folyó belseje felé haladni, sikkant, kezét a szája elé teszi.*
- Vigyááááááz! *Kiált, és elindul felé, igen, maga sem tudja, hogyan, de befelé korcsolyázik, hogy megállítsa Luciust. Amolyan isten tudja hol látott módon, pláne esés nélkül, megállítja a koriját, Luci kezét meg erősen megfogja. Most viszont nem is esnek el.*
- Normális vagy? Megvagy? Gyere szépen erre vissza. Mit csinálsz, te lüke!!! *Kiáltja le a haját. Kijött belőle az anyaállat, és észre sem vette, hogy nem is esett el...*
Vissza az elejére Go down
Sevastian Porge
Első évfolyam
Sevastian Porge


Hozzászólások száma : 167
Kor : 27
Regisztráció : 2012. Jan. 27.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:28

-Most nem is hisztiztem!
*Annyira, mint tehette volna. A lényeg az, hogy jó helyre került, egészen közel Cezhez, és csupán csak emiatt is krónikus vigyorgás tör rá. Kb csak a felét hallja a tanácsoknak, meg kicsit kagylózik, miket mond Jokó, úgyhogy lassan már sikerül egyenesbe hozni a bokáját.*
-Azért fejlődök, figyelitek? Szuper, tartsatok erősen!
*Azért örökké nem csimpaszkodhat a lányokon, ezt ő is érzi, hiszen a hiszti miatt sem tartják túl férfiasnak, úgyhogy a következő kérdésre kénytelen igent mondani.*
-Na jó, megpróbálom egyedül. Margának is megy, nekem is sikerülhet. Okés, felkészültem. Eresszetek, a sas szárnyalni fog!
*Vagy felnyalni a jeget, ki tudja? Kár, hogy az ügyességük nincs egy szinten Margával, akkor még esélye is lenne, hogy bemutassa, milyen kemény csávó. Az túlzás, hogy ráérzett a korcsolyázás ízére, épp csak araszolgat, majd csúszik néhány hosszabbat is, de a lányok még elég messze vannak, úgyhogy "begyorsít", amivel csak azt éri el, hogy kb. félúton térdre is rogy. A kezét leteszi a jégre, és úgy "áll" fel, hogy nem is egyenesedik ki. Az a póz még túl ingatag lenne a számára, csak a jeget fogja, és meg sem mer mozdulni.*

Vissza az elejére Go down
Nadia Bârsan

Nadia Bârsan


Hozzászólások száma : 126
Kor : 32
Regisztráció : 2012. Feb. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:36

*Kivételesen megállja, hogy ne segítsen senkinek, a társaság szemmel láthatóan kezd belejönni a korizásba nélküle is. Lucius simán elsuhan mellette, mire kapcsol, és nyújtja felé a kezét, már késő. Utána is csúszna, ha nem jönne épp a megtáltosodott Flo, aki simán megmenti.*
-Visszafelé a kanyarodást gyakoroljátok!
*Vigyorogva osztogatja a tanácsokat, Sevre meg már rá sem mer nézni. Tipikus pasas, naná, hogy élvezi, ha egyszerre két csaj is ölelgeti.*
-Mi legyen a tét? Somát már csak nem sorsolhatjuk ki! Mondjuk, a győztes csapat kap majd egy tortát, amit én magam készítek, jobb híján hóból!
*A későbbiekben majd megpróbál egy rendeset is keríteni valahonnan, de egyelőre csak ennyit tud felmutatni.*
-Nos, ha készen álltok, a könnyebbség kedvéért a rajt legyen Soma mellől. Kérek mindenkit, hogy fáradjon mellé. Az a csapat nyer, amelyiknél egyesével megkerült minket minden tag, és elsőként teljesíti a feladatot. Utána mehetünk hócsatázni, ha azt jobban szeretnétek.
*Arra azért ügyel, hogy egyenlő távolságra álljon Jokótól, s direkt nem kötötte ki, hogy csak a korcsolya élén szabad siklani, mert az bizony nem megy még mindenkinek.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:41

-Igen, tökéletes a csapatunk Soma. *Hogyne, tisztán látszik, pláne hogy képtelen megállni, megfordulni vagy bármit is csinálni. valaki megfogja, meginog, de nem esik el.*
-Mit csinálok? Megpróbáltam megkerülni a lányokat, de azt senki nem mondta el, hogyan kell fordulni és megállni. *Vigyorogva araszol körbe, míg nem irányba áll. Sevet ahogy meglátja, röhögésben tör ki, neki is zseniálisan megy. Aztán próbálgatja a fordulásokat is, hát igen érdekesen sikerül az is, aztán figyeli, hogyan fékeznek a többiek. Na az menni fog. Sajátos stílusban.*
-Gyere Flo, akkor mutassuk meg, hogyan kell ezt csinálni. Azt nem mondom, hogy nem esünk el. *Nevetve ér vissza Soma mellé, nincsenek kikötve szabályok, ez szuper dolog.*
Vissza az elejére Go down
Avram Thadziev

Avram Thadziev


Hozzászólások száma : 135
Kor : 31
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Aug. 04.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:45

*Nyoma sincs rajta a jókedvnek, aki ismeri, kiszúrja hamar, még akkor is, ha félretesz mindent, hiszen nem a többieken kell csattannia annak, ami történt. Ismét korcsolyát húz, és ha verseny, akkor majd az esőket szedi össze.*
-Nadia isteni tortát süt, ezt előre közlöm mindenkivel. *Már a jégen is van, szerencse, hogy kimaradt az esetlen gyakorlásokból, mert akkor már a hasa is fájna.*
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 EmptyVas. Feb. 26 2012, 17:48

*Nagy széles vigyorral követi a lányt. Lábak szét, bokák egyenesen, megy ez neki, csak fogja valaki a kezét. Aztán egyenesen a szívébe. Elhúzza a száját.*
-Hol élsz Jokó!! Az álompár már hónapok óta nincs együtt!-*Mondja kissé lehangolva. Aztán Luci megjegyzését is lereagálja.*
-Valóban, ma még hócsata is van! Bár a kicsik már a tegnap is csatáztak rendesen.-*Vigyorodik el, Jokó kezét azért továbbra sem engedi el, bár tény, egyre jobban megy már neki ez a dolog. Aztán értetlenül pislog Nadira.*
-Én miért maradok ki a jóból? Én se tudok jobban, mint Lucius.-*Előjött a kiskölyök énje is, megesik, még a prefektusokkal is.*
-Hali Avram, ismét!-*vigyorog a srácra. Jókedve az elmúlt órákban sem csappant.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatros folyó partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatros folyó partja   Tatros folyó partja - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tatros folyó partja
Vissza az elejére 
3 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: