Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Tara Black
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Lucius Marga
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
David Rowle
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Konyha - Page 2 Vote_lcapKonyha - Page 2 Voting_barKonyha - Page 2 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Konyha

Go down 
+16
Victor Alecu
Pistol Alexa
Steven Blackfield
Toma Zamfirescu
Casian Dobaru
Cerasela Aries
Apollo D. Udrea
Tara Black
Lionel Lockhwell
Cosmina Lambert
Mara Sîrbu
Havasi Viktória
Jezabell Pads
Susana Enescu
Péterfy C. Soma
Alisa Coxton
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07 2012, 21:37

*Túl jól ment minden. S azért férfiúi büszkesége nem engedi, hogy az utolsó palacsintát ne feldobja. S meg is járja, a szenvtelenje fenn marad... ám mikor épp nem számítanak rá, lepottyan. Aztán zavaros minden. Annyi biztos, hogy a kiscsaj megcsókolja... hát, Soma is sokkot kap, annyi szent. Aztán csak akkor kezd kissé tisztulni, miután a lány köddé válik.*
~Basszus... hiszen csak elsős... szentséges Marlin... és a diákom... te jó ég... beszélnem kell vele. Különben még a végén megvádolnak kiskorú megrontásáért.~
*Eddig jut el, aztán előveszi pálcáját, melynek segítségével rendet teremt, s saját magát is rendbe teszi, majd fogja a megmaradt palacsintás tálat, még jó sok van rajta, majdnem az összes, s visszavánszorog a szobájába.*


//Mi tú.//
Vissza az elejére Go down
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Jan. 15 2012, 15:58

*Soma érkezik a konyhába, ismét. És ismét nincs egyedül, ezúttal egy másik lány tisztelte meg a társaságával, Iz személyében. A lány kérdése hallatán elmosolyodik.*
-Hát, jobb, ha egyik szabályt sem szeged meg.-*Válaszol, miközben előre engedve Izt ő maga is belép a helyiségbe. A konyha nagy, és utolsó ittjárta óta semmit sem változott. ha csak azt nem számítjuk változásnak, hogy azóta valaki kitakarított. Bizonyára valamelyik aranyos kis házimanó, a sulinak van egy pár belőle.*
-Épp most elsején rúgtak ki két diákot.-*Kezd bele a mesébe, miközben fürgén jár a keze, s ő maga is a polcok és szekrények sorában.*
-Béla bácsi rajta kapta őket, amint párbajoznak.-*Folytatja, s közben már szépen fel is pakolt az eszközökből, most már csak a hozzávalók kellenek: liszt, tojás, olaj és lekvár csokikrémmel.*
-Illetve akkor már befejezték. Sőt, az egyikük, Abony még az életét is befejezte volna, ha az öreg nem érkezik időben.-*Mondja, s közben már le is pakol a pultra s indul beszerezni a hozzávalókat.*
-De szerencsére Béla bácsi is ért a dolgához, hamar elállította a vérzést. Aztán az igazgató kifúgta mindkettőjüket, Zoltát is, Abonyt is.-*Húzza el a száját, hiszen Abonnyal jóban volt, még azelőtt, hogy az az átkozott Zolta bele nem vitte volna a bajba.*
-Az egészben az a legjobb, hogy a legjobb barátok, s egyben szobatársak is voltak.-*Vigyorodik el, immár minden a pultunk van, s ha kap magának egy kötényt, neki is lát a kotyvasztásnak.^^
Azért reméli, eléggé eltántorította Izt a rosszalkodástól.^^*

Vissza az elejére Go down
Jezabell Pads

Jezabell Pads


Hozzászólások száma : 252
Kor : 27
Hely: : Általába ott ahol nem kéne. :P
Regisztráció : 2011. Dec. 28.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Jan. 15 2012, 16:15

-Értem.*Ekkor arcára orjási mosoly ült mert eszébd jutott az a kviddics pályás incidens.Közben keresett egy széket hogy le tudjon ülni.*-Ha nem gond szeretnélek egy kicsit meg ismerni elég kiváncsi vagyok.Mondj valamit magadról!*Ekkor körülnézet és meg láttata azt amit szeretett volna hát fölált és oda ment de közben figyelte mit mond a fiú.*
Vissza az elejére Go down
http://kulonlegesutazasvampirok.blogspot.com
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Jan. 15 2012, 16:26

-Hát, nincs túl sok érdekes dolog rólam.-*Von vállat, miközben lisztet önt a tálba.*
-Tizenhárom éves korom óta ide járok, s itt is élek.-*Von vállat, s ezzel be is fejezte a mesét. Időközben a tojás is belekerült a többi hozzávalóval együtt.*
-Na és te? Honnan érkeztél?-*Érdeklődik, miközben készíti a finomságát.*
Vissza az elejére Go down
Jezabell Pads

Jezabell Pads


Hozzászólások száma : 252
Kor : 27
Hely: : Általába ott ahol nem kéne. :P
Regisztráció : 2011. Dec. 28.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Jan. 15 2012, 16:37

~Ó a francba kellett nekem ez?Miért vagyok ilyen hülye.De hamár meg tettem most viseljem a következményeket.~-Hát en 14 évés vagyok ,félvér.Azt hogy honnan jöttem nehéz meg megmondani mivel nem tudom hol születtem és egyfolytába vándorlok itt leszek majd a legtöbbet életembe.*Most már olyan biztos volt abban hogy mindent el kell mondania mint hogy él. *
Vissza az elejére Go down
http://kulonlegesutazasvampirok.blogspot.com
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Jan. 15 2012, 16:54

*Somi időközben kikeverte a tésztát, most már csak meg kell sütni, de előtte még fel kell a teflont melegíteni.*
-Hm... érdekes.-*Mondja, közben koncentrál, a nyelvét még egy kicsit ki is ölti, aztán sikeresen beletalál a sütőbe, s már sül is a fincsi pali.*
-Akkor honnan tudod, hogy félvér vagy, ha nem ismered a szüleidet?-*Kérdi. Ő ebből a szempontból szerencsés, bár nem a vérszerinti szüleivel nőtt fel, az igazi apját sikerült megismernie.*


//Fagyunk, úgy néz ki. (://
Vissza az elejére Go down
Jezabell Pads

Jezabell Pads


Hozzászólások száma : 252
Kor : 27
Hely: : Általába ott ahol nem kéne. :P
Regisztráció : 2011. Dec. 28.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Jan. 15 2012, 20:26

-Várjunk te neked félig igazad van.De honnan veszed hogy nem ismerem a szüleimet?Ilyesmiről nem beszéltem veled.
*Iz hangja egyszerre meg lepődést, gyanakvást és fenyegetést rejtet.Abba hagyta azt amit csinált és oda megy a fiúhoz hogy miközben Soma válaszol láthassa a fiú szemét ami a lélek igásságát rejti.*
~Ő meg honnan tudja?Ezt csak egy valakinek mondtam el de nem hiszem hogy elkotyogta volna.~
*Miközben várta a választ a tekintete olyan volt mint amivel ölni is képes lenne.*


A hozzászólást Jezabell Pads összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 23 2012, 20:16-kor.
Vissza az elejére Go down
http://kulonlegesutazasvampirok.blogspot.com
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 17 2012, 19:45

//olvadunk//

*Meglepődik a lány heves reakcióján.*
-Kikövetkeztettem.-*Vonja meg a vállát, miközben már kész is van az első palacsintával.*
-De ezek szerint ráhibáztam.-*Teszi még hozzá, miközben a következő palacsintához méri ki a tésztát.*
-Akarsz róla beszélni?-*Kérdi, látva mit váltott ki megjegyzése Jezabellből.*
Vissza az elejére Go down
Jezabell Pads

Jezabell Pads


Hozzászólások száma : 252
Kor : 27
Hely: : Általába ott ahol nem kéne. :P
Regisztráció : 2011. Dec. 28.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 17 2012, 19:57

-Kösz nem nem akarok róla beszélni.Ja és onan tudom hogy félvér vagyok hogy apámat a hálálfalók csak 6 éves koromba kapták el.Egyépként jól tudsz következtetni.Te már szegtél meg szabályt?Azért kérdezem mert most jutott az eszembe.
*Iz vissza megy oda ahol volt hogy be tudja fejezni azt amit elkezdett.*
~Kicsit gyanús nekem ez a fiú.~


A hozzászólást Jezabell Pads összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 23 2012, 20:15-kor.
Vissza az elejére Go down
http://kulonlegesutazasvampirok.blogspot.com
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 17 2012, 20:04

*Oké, tudomásul vette, hogy a lány nem akar beszélni. persze, az iylesmit bizonyára inkább egy vele egykorú lánynak meséli el, nem egy évekkel idősebb fiúnak.*
-Mint exprefektus és tájrajz tanársegéd, azt hiszem, erre a kérdésedre jobb lenne, ha nemmel válaszolnék.-*Vigyorodik el.*
-De természetesen igen, szegtem már szabályt. Szerintem már mindenki szegett legalább egyszer szabályt. Csak vigyázni kell, ne kapjanak el.-*Kacsint a lányra a palacsintasütő mögül.*
Vissza az elejére Go down
Jezabell Pads

Jezabell Pads


Hozzászólások száma : 252
Kor : 27
Hely: : Általába ott ahol nem kéne. :P
Regisztráció : 2011. Dec. 28.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 17 2012, 20:17

-Én egyszer majdnem lebuktam egy hajszálon múlt.*Pont befelyezte italát és leült egy székbe hogy nyugottan ihasson.*
-Na és jártál már a hóhérerdőben? Én egyszer szivesen bemenék. Kvidicsezel?
*Mivel nem akarta a fiút frusztrálni többi kérdését késöbbre halasztotta. Iszogatta italát de ekkor hak lépéseket hallott. Balra nézett és egy házimanót látott, gondolta köszön neki.*
-Szia.
*A manó válaszul bólintott és tovább ment.Iz olyan álmos volt de nem akart aludni menni főleg mivej a srác érdekes társaságnak bizonyult.*
-Nem kell segítség?
*Miközben iszogatta az italát az ablakra pillantott és úgy látszott mintha a hóhérerdőnél állna valaki.Gyorsan oda megy az ablakhoz de ahol látni vélt valakit ott már nem volt senki.*
~Biztos azért hittem azt hogy van ott egy ember mer már nagyon ki vagyok fáradva.~


A hozzászólást Jezabell Pads összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 18 2012, 18:14-kor.
Vissza az elejére Go down
http://kulonlegesutazasvampirok.blogspot.com
Péterfy C. Soma
Hetedik évfolyam
Péterfy C. Soma


Hozzászólások száma : 837
Kor : 30
Hely: : Coxton torony
Regisztráció : 2008. Jul. 18.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 17 2012, 20:24

//Iz, kérlek még bővítsd ki a hozzászólásodat. Ennyire rövid hozzászólásokkal nem játszunk. (:
Most mennem kell, holnap folytatjuk a játékot, addig kérlek, bővítsd ki még a hszt. (://
Vissza az elejére Go down
Havasi Viktória
Hatodik évfolyam
Havasi Viktória


Hozzászólások száma : 38
Kor : 29
Regisztráció : 2009. Feb. 26.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2012, 19:03

*Csörög, zörög az edényekkel. Már a feje búbja is lisztes. Pedig tud sütni, csak káoszban. Épp muffin készül.*
- Hát ez nem igaz. A manók mindig eldugják a dolgokat. Biztos már páran megdézsmálták a készletet... Hehh. *Nevet fel hangosan, aztán csak csak megtalálja a muffinsütőt is... Bepakolja a kis tésztát a formákba, aztán miután bedugja a sütőbe, elkezdi magát leporolni, meg kicsit rendet rakni. Ami meg koszos edényt talál, nekiáll elmosni. Hiába, ez Vica.*
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2012, 19:11

*Mara érkezik. Teljes harci díszben: narancssárga csőnaci, natúr színű blúz, haja egy narancs szalaggal átfogva, nyakában egy aranyos narancs-rózsaszín filc madárka, ujján a kedvenc natúr fimo virág gyűrűje. Körme, mert az sem maradhat el, natúr alapon narancssárga leopárdmintás. A foltok széle pedig sötétbarna. Ez pedig Mara. Kész divatbábu.^^ Meg miniszakács is. Most is azért jött. Fejébe vette ugyanis, hogy sütit fog készíteni. No, nemmagának, a vonalaira vigyáznia kell! S ha nem magának, akkor kinek másnak, mint aktuális imádottjának, Lionak?! Szóval most neki kéne valami finomat készíteni. S hoppá. Lám. Nincs egyedül. A lányt ismeri már...látásból. Annyit már tud, hogy egyel jár alatta, ő is az idén érkezett, és természetesen, háztársa. Meg talán ami Mara számára újabban a legfontosabb szokott lenni, meg amit minden boldog pártól irigyel: együtt lehet azzal, akit szeret. Mégpedig egy elég jóképő sráccal, ha valaki Mara véleméynére kíváncsi. Pedig aztán a mi kis afro csajunk a pasik terén is legalább olyan jól informált és kifinomult ízléssel rendelkezik, mint a divat terén.*
-Halihó!-*Köszönti mosolyogva a feje búbjáig lisztes lánykát.*
-Úgy látom, nem csak én adom sütésre a fejem ebben az iskolában.-*Mosolyodik el.*

//fagyasztás van^^//
Vissza az elejére Go down
Cosmina Lambert
Első évfolyam
Cosmina Lambert


Hozzászólások száma : 17
Regisztráció : 2012. Jan. 29.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13 2012, 22:59

*Mint minden este, ma is itt kötött ki, szendvicset készítgetett, mert bár éhes az nem volt, enni azért szeretett. Vacsora után a megszokott éjszakai sétáját tervezgette, csak azt nem tudta hova menjen, talán az udvar megfelelő lenne - talán. Igazából valami izgiset akart csinálni, neki a lefekvéshez még túl korán volt. Úgy döntött hogy marad az udvarnál!*
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Aug. 19 2012, 23:28

*Mara tűnik fel a konyha ajtajában. Ez aztán rá jellemző, még jóformán meg sem érkezett a vakációjáról, máris a kastélyt járja... aztán végül a Konyhában köt ki, mint szokás szerint. Legszivesebben most Lionak készítene valami finomat, de hónapok óta nem beszéltek, a férfi elég világosan a tudtára adta, hogy hagyja békén. Mara még abban sem biztos, hogy házvezetője tudja, hogy minden vizsgáját kiválóra elvégezte, sőt, SVK-ból a vizsgáztató még meg is dicsérte, mondván, az elmúlt évek legjobb vizsgázója volt. Ma csupa fehér öltözék van rajta, ami kiemeli bőre és szeme színét. A változatosság kedvéért sem smink, körömlakk, sem kiegészítők nem kerültek rá, hisz ilyen késő éjjel ugyan ki zavarná. A kijárási tilalomtól nem kell tartania, hisz még nem kezdődött el a tanév. Haja egy fehér szalaggal átkötve, nem szereti kiengedni, ha a konyhában tevékenykedik.
Fehér ruha ide vagy oda, azért addig nem nyugszik, míg egy kötényt nem szerez magának, hisz valamire való háziasszony nem dolgozik a konyhában kötény nélkül.*
-Csak tudnám, hova tették a manók a kötényeket. Az ember lánya csak pár hétre tűnik el, itt máris feje tetejére áll minden...-suttogja maga elé keresgélés közben.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Aug. 19 2012, 23:44

* A konyha. Igazából nem is tudja miért pont oda indult, de mégis csak az ajtaja előtt kötött ki. Lassan de még csak nem is biztosan bóklászott az ajtóig, és inkább csak botorkált, mint rendesen lépett. Kicsit meg kellett kapaszkodnia az ajtófélfába. *
- Hogy az a ... * motyogta maga elé, majd megdörgölte az orrát, összecsippentette két szeme között hüvelyk és mutató ujjával, aztán valahogy könyökkel sikerült lenyomnia a kilincset.
És nahát! Ejjnye, ahogy beesik a konyhába, majdnem szó szerint, az se nem illendő se nem tanárhoz méltó, plusz nem is illik hozzá. Az ember valahogy ki nem nézné belőle. Inkább gondolnák róla, hogy nap mint nap szebbnél szebb nőkkel múlatja az időt. Erre itt van, tessék... a nagy és híres Lionel Lockhwell professzor... a kilincsbe kapaszkodva bámul ki a fejéből, egy félig üres whiskeys üveggel a kezében. *
- Ezek az a... jtók semmm a régiek már... * motyogja maga elé. Szemlátomást remekül megvan önmagával. És fel se tűnik neki a lány. Amúgy sem számított közönségre. Se diák se tanár nincs még a kastélyban, talán csak egy két gyerek lézeng a folyosókon, meg olykor néhány professzor, de ők is a szobájukban. *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 00:11

*Az ember azt várná, hogy ilyen késői órában már senki nem zavarja itt. Ráadásul nagyon diák sincs, a tanárok meg ilyenkor már a saját szobájukban sziesztáznak. Erre mi történik? Nagy zaj! Mara majd felsikít ijedtében. Aztán hátrafordul, és kit pillant meg? Hát imádott professzorát, ami alapból sem túl felemelő hír, hisz a bizonyos gyakorlóteremi incidensük óta nem voltak kettesben, ráadásul a professzor most még szemmel láthatóan is pityókás állapotában létezik. Az első meglepettségét a sokk, majd a megdöbbenés, s végül mérhetetlen csalódás és felháborodás követi. S mindez alig pár másodperc leforgása alatt.*
-Hát ez aztán nagyon szép, mondhatom! Ha így látnák a diákok, mindjárt nem bomlanának a professzor úrért úgy a kis libák. Szánalmas!
*S mivel úgy érzi, kötelessége a további ivászatnak útját állni, még mielőtt a férfi lereagálná, előveszi a pálcáját.*
-Invito whiskeys üveg!*Amin megkaparintja, ismét megszólal.*
-Azt hiszem, mára épp eleget ivott. És még mielőtt megszólalna, felhívnám rá a figyelmét, hogy tudom, hogy utál, hogy kiborítom, én vagyok a legidegesítőbb tanítványa és minden egyéb. Jobb ha nem ismétli újra és újra el, a részeg ember amúgy is mindig a legőszintébb... leköröz bármilyen veritaserumot.-*De ezt az utolsót csak halkan teszi hozzá, ha Lio józan lenne, biztos meghallja, így viszont nem biztos. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 00:22

* Lio eleinte nem is érzékeli, hogy hozzá beszélnek. Aztán érzékeli, de nem igazán tudja, hogy csak képzeli e, vagy mégsem, hiszen túl ismerős az a hang amit hall. Aztán végül el is jut a tudatáig. Amikor kiröppen a whiskeys üveg a kezéből. *
- Kis libák? Magasról teszek a kis libákra, mégis, ki... hhukkk, a fene... maga? És az üvegem.... - * ám ekkor felpillant, és nyomban elkomorodik. Főképp amikor folytatódik a szóáradat is . *
- Mindjárt g... ondolatttam volna... a fenébe is... vissza a züvegemet Miss Shhirbu! - becsapja maga mögött az ajtót, majd pálcát ránt, és a lányra szegezi. Még józanul is veszélyes vele, nem, hogy így. Aztán hirtelen leereszti, és kicsit imbolyogva állva meg a lábán, nem a legegyenesebben, kezeibe temeti arcát. *
- Hiszen ma-ga nem is leet itt... biztos... megint csak a kísérteni jött, mint minden... minden... - * nem esik el csak a földre huppan, és nem néz a lányra. *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 00:33

*Tudta, hogy résen kell lennie, de nem ijed meg a felé szegeződő pálcától, épp Lio volt az , aki megtanította jó pár hasznos védekező- és támadó varázsra. aztán hirtelen a pálca eltűnik, és Lio is őrültségeket kezd motyognia a földre roskadva. A lány egy pillanatig tétovázik, majd az üveget gyorsan leteszi is odamegy a férfihoz.*
-Jól van, úgy látom teljesen kiütötte magát, ami amúgy egyáltalán nem szép!-*Ezt muszáj volt még hozzátennie. Lassan lehajol Liohoz, hacsak a bevitt alkoholmennyiséggel arányosan nem csökkent a HV szaglása is, úgy már biztos érzi Mara barackvirág illatú parfümjét.*
-Na jöjjön, visszakísérem a szobájába, még mielőtt egyik kollégájába botlana... vagy ne adj Merlin épp Coxtonékba!-*Mondja már kissé gyengédebben, miközben próbálja tanárát felsegíteni. Időközben meg azon agyal, mégis milyen rémképek gyötörhetik szeretett professzorát.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Lockhwell
Igazgató-helyettes
Lupiatto
Igazgató-helyettesLupiatto
Lionel Lockhwell


Hozzászólások száma : 363
Kor : 40
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2009. Jun. 01.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 00:56

* Lionel eleinte jó részeghez méltóan nem hagyja magát. Nem néz a lányra, elhúzódik tőle, majd amikor rápillant vörösre dörzsölt szemeivel - talán sírt volna???? ááá, biztosan nem... vagy mégis? - pislognia kell párat, hogy megbizonyosodjon róla, tényleg ott van a lány .*
- Maga... tényleg... ma g a t... ényleg ... ? * kérdezné is meg a lányt, de nem igazán tud fogalmazni jelen pillanatba. Valamint annyira el van gyengülve az imént említett szeretett professzor, hogy ellenkezni sem nagyon tud. Igazából nem is akar. Aztán jön az az illat... *
- Nincs itt semmmmi kolega Miss Sirbu, nincs it semi kolega... * mondja de azért belekapaszkodik a lányb a, és a mikor feláll, egy pillanatra egész súlyával rátámaszkodik, ami remélhetőleg nem nyomja agyon a lányt, aztán úgy ahogy megáll a lábán, csak az útja lesz némiképp kacskaringós. *
- Na és most... hová a kar engem vini Miss Shhhirbu? Valai jókis verembe? Kíhnzó kamrába? Használja ki a leeetőséget, ne habozzon! Itt van a szerencsétlen, szörnyeteg professzora! * vigyorog a lányra. *
Vissza az elejére Go down
Mara Sîrbu
Hetedik évfolyam
Mara Sîrbu


Hozzászólások száma : 113
Kor : 31
Regisztráció : 2009. Aug. 05.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20 2012, 01:10

*Most van először alkalma szembe nézni Lioval, és meg is döbben annak kisírt szemén. Nem , ezt tuti nem az alkohol okozta. Legjobb lesz, ha lemegy a vadőrhöz és tőle érdeklődik, ő biztos tudni fogja, Lionak mi baja. És Maranak is tudnia kell, valahogy ki kell derítenie. Liot nem abból a fából faragták, aki siránkozna, sőt, Mara meg emrt volna rá esküdni, hogy Lio még soha életében egy könnycseppet nem ejtett.*
-A Coxtonok mindig itt vannak, legalább az egyikünk, Ha nem lenne ilyen részeg, maga is éppen ilyen jól tudná.-*Jegyzi meg. s maga is meglepődik, hisz azt akarta, hogy keményen szóljon a férfihoz, ehhez képes elég gyengédre sikerült.A férfi elég nehéz tud lenni, de szerencsére a lány csak egy pillanatra inog meg, el nem esnek. Még az lenne csak a szép móka, mindketten a földön,, Mara LIo alatt. De nem, erre nem került sor. Bár tény, más helyzetben a lánybiztos örült volna neki.*
-Ja, majd elintézem, ha józan lesz, nálam gyengébbel nem kezdek.-*Ahogy kimondja, már meg is bánja, csak remélni tudja, hogy Lio annyira részeg, hogy nem fogja fel a szavak jelentését.
*Időközben sikerül kiérniük a konyhából és megindulni felfele. Ilyenkor örülne, ha Béla bácsira tekintettel megbűvölték volna az egyik lépcsősort, hogy mozgólépcsővé váljon. De ez még nem történt meg, így kénytelenek gyalogolni.*
-Van otthon valamilyen főzete, ami javíthatna kicsit az állapotán?-Érdeklődik, miközben arra is próbál odafigyelni, hgy egyikük se bukjon orra.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:20

*Miután elenged fölkelek a földről. Akár hogy nem gondolta komolyan akkor is rossz vicc volt. Végül elérünk a koyhába.*
-Tempura és Soba tészta megfelel?*kérdezem. Még mindíg kicsit sértődötten. Nem szeretem az ilyen viceket.*
Vissza az elejére Go down
Apollo D. Udrea
Első évfolyam
Apollo D. Udrea


Hozzászólások száma : 389
Kor : 25
Regisztráció : 2013. Sep. 11.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:38

- Ha megkérhetlek, magyarul beszélj, és ne kínaiul. Légyszi. De tudod mit? Nem is igazán érdekel. Főzzünk, és meglátjuk mi sül ki belőle. Mi is kell hozzá? *kérdem. A japán konyhát, még nem ismerem, de elvileg nem főznek rosszat. Nem érdekel mit főzünk, csak ehető legyen. A neve nem igazán érdekel, csak az íze.*
- Kérlek ne haragudj. Sajnálom oké? Többet nem csinálok ilyet. És nem gondoltam komolyan, tudod...
Nincs harag? Kérlek. Meg tudsz bocsátani? *mondom miközben szembeállok vele. Ha a szemembe néz, láthatja, hogy nagyon megbántam.*
Vissza az elejére Go down
Tara Black
Első évfolyam
Tara Black


Hozzászólások száma : 602
Kor : 26
Hely: : Coxton
Regisztráció : 2013. Mar. 22.

Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 EmptyVas. Nov. 03 2013, 15:48

*Tudom hogy nem gondolta komolyan de akkor is fájt. Nem érdekel hogy elém áll. Én csak kikerülöm és a pulthoz lépek. Elkezdem előkészíteni a főzni valót. *
-Tudom hogy nem komolyan mondtad de akkor is fájt. Tudod jól hogy érzek iránta. *mondom hallkan és neki látok a Tempura zöldségeknek. Még jó hogy mindíg tartok magamnál fűszereket mikor a koydnyhába jövök.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha   Konyha - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Konyha
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Pince-
Ugrás: