Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coxton Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola Románia szívében
Harry Potter világában játszódó, valós idejű fórum alapú szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Team
Staff Team ~
Akikhez fordulhatsz

Jonathan Coxton
Igazgató

Teofana Enescu
Házvezető

Analisa Carp
Házvezető

Irisa Ciorei
Iskolapszichológus

Mara Sîrbu
Tanársegéd

Péterfy C. Soma
Prefektus
Tanársegéd

Tsicsói Hargita
Prefektus

Jenny Miles
Prefektus

Solomon Ahalanei
Prefektus

Anica Oprescu
Prefektus

Top posters
Jonathan Coxton
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Péterfy C. Soma
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Angela Bahneanu
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Tara Black
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Lucius Marga
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
David Rowle
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Alisa Coxton
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Gavril Lucian Baticescu
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Teofana Enescu
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Gabriela Bivol
Barak - Page 5 Vote_lcapBarak - Page 5 Voting_barBarak - Page 5 Vote_rcap 
Halloween Zsetonok
Sárgák - 14
1. Péterfy C. Soma - 2
2. Casian Dobaru - 2
3. Analisa Carp - 3
4. Jenny Miles - 3
5. Irisa Ciorei - 1
6. Steven Blackfield - 3


Zöldek - 8
1. Tara Black - 1
2. Anica Oprescu - 3
3. Stefan Moromete
4. Mia Gart - 2
5. Alba Oprescu - 2
Top posting users this month
No user
Dicsőségfal
Legjobb Halloween Jelmez tulajdonosai

Alba Oprescu

Analisa Carp


Októberi dicsőségfal

Stefan Moromete
A hónap új karaktere

Dimitrie Udrea
A hónap pontszerzője

Tara Black
A hónap női karaktere

Steven Blackfield
A hónap férfi karaktere


Lucius Marga
Iskolaelső
Másodikos évfolyamelső

Mia Gart
Elsős évfolyamelső

Teofana Enescu
Év Tanára

Panagan
a Házkupa nyertese

Üzenőfal

 

 Barak

Go down 
+19
Főmesélő
Leah McCanzy
Isabella Sancu
Susana Enescu
Vasile Popescu
Cerasela Dâba
Avram Thadziev
Fekete Béla Benjamin
Péterfy C. Soma
Nadia Bârsan
Lucius Marga
Sevastian Porge
Darius Serban
Jezabell Pads
Afrodita Nazaru
Florina Zaharia
Mara Sîrbu
Lionel Lockhwell
Alisa Coxton
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 17:51

*Végre ide is megérkezett a nyár. Még most is kellemes meleg van kint. Így nem is volt kérdéses, hogy Isa a kastély rideg falai helyett inkább a kinti levegőt választja. Egy kis plédet terített le, arra feküd ki, s behunyott szemmel élvezi a nap egyre fakuló melegét.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 17:58

*Szórakozik, azaz kiélvezi minden pillanatát annak, hogy végre seprűn száguldozhat, még akkor is, ha ezt éppen tiltja a szabályzat. Épp a barak felett repül el, mikor kiszúrja Isát a pokrócon, így hirtelen visszafordul, és hatalmas sebességgel landol mellette.*
-Szasz Isa! Miért pont itt?
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 18:06

*A suhogásra kinyitja a szemét, s lám kit lát, hát Luciust. Seprűn. Nem is kérdése, hogy épp mit csinált.*
-Hali. Hát hogy legyen okos leszállni. Látom, ismét tilosban repülsz.*Csóválja meg játékosan a fejét. Különösebben nem zavarja a dolog.*
-Kint meleg van.*Mondjuk bent sincs hideg, de nem a napfény miatt.*
-Van valami fejlemény a lupis-ügyben?*Hunyorog fel a másikra.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 18:17

-Érthető. Á, dehogy, csak kihasználom, hogy senki nem figyeli a környéket. *Reményei szerint legalábbis. Vannak olyan figurák, amikhez nem szereti a pályát használni, előtte nagyobb sebességgel próbálja ki, maximum lezuhan.*
-Azt én is érzem, fent viszont nincs. Ja, a bunyó? Aha, volt egy R-beszélgetésem Avrammal, aztán a hv-nkkel, illetve az igh is rákérdezett az én verziómra. Csípem Teot is meg Serbant is, sosem részrehajlóak vagy elfogultak. *Persze nem dícsérték meg, ezt senki ne higgye, de arról mélyen hallgat, mi történt közte és Avram között.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 18:23

-Ja, értem. Mindig is csodáltalak téged meg Sevet, de legfőképp Cerát. Hogy a fenébe mertek úgy szlalomozni meg minden! Én a seprűre is alig merek felülni.*Na igen, sosem lesz belőle kviddics játékos, annyi már bizonyos.*
-Értem. Pontot vontak le, vagy megúsztad büntivel?*Időközben felkönyököl,így jobban látja a fiút, s valamivel kényelmesebb is, mint a nyakát nyújtogatni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 18:47

-Porge sosem lesz kviddicses, csak hobbiból tolja, de egyébként nem olyan nagy kunszt. Ha megtanulsz stabilan repülni, akkor elkezdesz trükközni, és adja magát a többi. Ha viszont félsz, akkor bele se kezdj, mert akkor mindig ott lesz benned, hogy leesel, tehát akkor már eleve úgy mész fel, hogy, nem fog sikerülni. Itt rontják el sokan. *Legalábbis ahogy megfigyelte. Bővebben nem tud nyilatkozni, ő ugyanis sosem félt, kiskora óta rajong a repülésért.*
-Egyelőre csak büntetés van kilátásban, de még nem közölték, mi az. Serban annyit mondott, ne lepődjek meg, ha én is és a lupiattos is Coxtontól kapja meg, mert annak ellenére, hogy megértette az indokaimat, azt mondta, ez már nem csak a házakra tartozó konfliktus volt. *Nem olyan hülye, hogy nyílt terepen verekedjen, de itt nem tudta megállni, hiszen Cerát szidták. Az ő olvasatában annyit tesz az egész, hogy itt már nem csak egy szimpla nézeteltérésről van szó, hanem már olyan jellegű gyűlöletről, amit meg kell állítani.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 18:58

-Nem is áll szándékomban többet repülni a kelleténél.*Rázza meg fejét, így is minden RPT előtt azon imádkozik, hogy semmi baja ne legyen.*
-Hú, az nem hangzik valami jól. Coxton nem épp arról híres, hogy milyen kedvesen bánik a diákjaival.*Húzza el a száját. Mármint ha nem Somáról van szó, ugyebár. Hisz ő is Coxton, mind tudjuk, a vérükben van a kivételezés.*
-De mégis mi történt? Miért bunyóztatok? Cerasela teljesen ki volt akadva.*Idézi fel azt az estét, mikor a másodikos lány csak úgy felviharzott. A részleteket akkor ugyanis nem tudta kisilabizálni. Csak anyit sikerült neki, hogy Luci behúzott egy lupisnak, Avram meg őrjöng.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 19:04

-Miért félsz tőle? Tériszonyos vagy? *Akkor megérti, hiszen úgy egészen más tészta.*
-Azt tudom, de nem olyan félelmetes, mint gondolod. Jó arc, hidd el. Ha egyenes vagy vele, ő is az veled. Itt viszont... azért a lupiattosnak nagyobb a vétke, ha a szavakat nézzük. *Ő legalábbis csípi Nathet, még ha szigorú, akkor is.*
-Ja, hát az nem bunyó volt. Jöttünk fel óráról, és egyszer csak beszólt. Először a házra, ami annyira nem is érdekelt, na de amikor Cerára tett megjegyzéseket, ott eldurrant a fejem. Nem ismétlem meg, mik hagyták el a száját, de akkor megcsaptam, kétszer egymás után. Azt hiszem az orra és az állkapcsa bánta. Avram azért akadt ki annyira, mert a folyosó kellős közepén történt mindez, és a házat járatom le, miszerint agresszívek vagyunk. *Abban igazat adott a prefinek, hogy a helyszínt jobban megválogathatták volna, de hirtelen történt minden, eszmecserébe nem akart bonyolódni az éjszaka kellős közepén, így a bunyó volt a leggyorsabb.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 19:12

-Egyszerűen nem tartom biztonságosnak. Szerintem bárikor le lehet róla zuhanni. Utálom, hogy úgy mozog a levegőben.*egyszóval mindennel baja van, ami repüléssel meg seprűvel kapcsolatos, és nem feltétlen a tériszony miatt, bár minden bizonnyal abból is kijutott egy kevés.*
-Hát, én azért nem szeretnék hozzá kerülni perzsára.*Húzza el száját. Mondjuk Luci bármit, Jonathan Coxton akkor is elég félelmetes alak. Mondjuk az sem volt jobb, mikor a távollétében Iulius Coxton volt az igazgató. Egyik rosszabb, mint másik, de lehetne inkább azt is mondani, hogy az alma nem gurult messze a fájától.*
-Azta... akkor én is behúztam volna neki! Vagyis nem... inkább elátkoztam volna.*Javítja gyorsan ki magát, hisz csak rá kell nézni, s lerí róla, hogy nem lett volna szerencsés ökölre mennie. A pálcaforgatáshoz már inkább ért.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 19:18

-Mindenhol sérülhetsz, a repülés semmivel sem veszélyesebb, ezért jó, ha tudod az alapokat, és magabiztosan kezeled a seprűt. *Esett már le, nem egyszer, nem kétszer, és még fog is, de egyszerűen imádja.*
-Nálam most erősen esélyes, de ettől még nem fogom sem letagadni, sem szépíteni azt, ami történt. *Nem szokása, ezt azért mindenki tudja róla. Ha tesz valamit, vállalja a következményeit, és eddig sosem tapasztalta, hogy Coxton kivételezett volna, vagy súlyosabb büntetést kapott volna, mint a másik vétkes fél.*
-Jobb lett volna, tény, de nem akartam zajt csapni. *Vigyorog, hiszen pálcaforgatásból nem mondható gyengének, sőt, már a gyűrűjével gyakorol igen hatásosan, átkokból is igen jól áll, de azért az hangos lett volna, ha ordibálnak egy sort.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 19:36

-Ez igaz. A repülést akkor sem nekem találták fel.*Von végül vállat, lezárva a seprűs témát.*
-Hát, most nem irigyellek. Azért remélem, Coxton nem fog valami nagyon durvát kitalálni neked.*Ejt meg egy halványt mosolyt.*
-Hát, ha gyorsan padlóra küldöd, nem csaptál volna túl nagy zajt vele.*Von végül vállat, bár ha a másik delikvens is hasonlóan jól bánik az átkokkal, akkor minden bizonnyal elkerülhetetlen lett volna a zaj. Így viszont az ügy vízhangja lett nagyobb.*
-Mit gondolsz, mikor lehet lemenni Troxiára? Szeretnék venni magamnak egy macskát. Anyáék végre megengedték.*Vált témát csicseregve.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 19:52

-Kár, nem tudod, mit hagysz ki. *Isa tényleg sajnálhatja, de ha nem, hát nem fogja erőltetni.*
-Túl fogom élni, szerintem azt adja, ami jogosan jár. Ugyan én ütöttem, de a lupiattos volt a durvább, ha azt veszem. *Aztán majd elválik, a diri miként ítéli meg a helyzetet. Ő még sosem tapasztalta nála azt, hogy igazságtalanul döntött volna.*
-Ez történt, nem is ezzel volt a baj, hanem azzal, hogy kint nyílt terepen tettem. *Olyan helyen, ahol mindenki láthatta, ha arra jár, és ez volt a legnagyobb gond... szerinte.*
-Azt nem tudom, de néha nem ártana lemenni, és nem itt üldögélni. Macskát? Nekem elég a bagoly is. *Tényleg meg kellene néznie, mikor van a kijelölt nap, mert eddig még nem foglalkozott ezzel.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 20:04

-Hát, ami azt illeti, tényleg behívhattad volna egy üres terembe. Bár nem hibáztatlak érte, hirtelen döntöttél, megértem.*Időközben a nap is lement, így már kicsit hűvösebb van kint. Sőt, sokkal hűvösebb van, így a lányka szépen felveszi az eddig maga mellett lévő kardigánját.*
-Nekem nincs se baglyom, se hollóm. Az iskola hollóit használom, ha levelet szeretnék küldeni.*Nincs is rá szüksége, viszont egy kisállatra már egész kis kora óta vágyik, s szülei most végre megengedték! Már alig várja, hogy legyen egy sajátja!*
-Hát akkor holnap gyere le velem!*Böki ki gondolkodás nélkül. Amúgy is Dela hajtogatja folyto, hogy nem kell megijedni egy kis tilosban lófrálástól.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 20:10

-Arra nem volt idő, de kösz. Kár, hogy Cera még mindig haragszik, pedig... á, ezt nem is értem. *Nem igazán foglalkozott azzal, mi van a közelben, csak odalépett és csapott is. Van ez így, de hogy a lánynak mi baja van, azt nem fejtette még meg.*
-Nálunk családi hagyomány, ezt nem tudtam kijátszani. *Mindent mást igyekezett "elfelejteni", na de a bagoly az bagoly, pláne az övé, így elhozta magával.*
-Holnap? Oké. *Nagyon nem izgatja magát amiatt, hogy esetleg nem ez a nap a kijelölt, de itt az ideje, hogy körbenézzen ott is, mit lehet beszerezni, ha égetően szükséges.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 20:34

-Nyugi, majd megenyhül. Tudod, mi csajok eléggé kiszámíthatatlanok vagyunk.*Kacsint Lucira. Legalábbis ő mindig ezt hallja a bátyjától. *
-Hívd el valahova. Mondjuk... ne kviddicsezni, ott épp eleget vagytok együtt. Hanem mondjuk...*Hát fogalma sincs, nem olyan nagy ász ő kapcsolatok terén, pláne, mert neki még sosem volt, amit tud e téren azt a nővérétől, könyvekből meg filmekből tanulta.*
-Hát nem is tudom, valahova, ahova szeret járni. Te biztos jobban ismered, elvégre egy csomót lógtok együtt órákon meg edzéseken.*Fejezi be végül.*
-Akkor jó, ezt megbeszéltük.*Vigyorog fel a másikra.*-Én amúgy se vagyok benne biztos, hogy egyedül nem tévednék el. Apropó... tudod az utat odáig?
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 20:40

-Azt vettem észre. Ha nem védem meg, akkor az lett volna a baja, most meg az, hogy meg merészeltem tenni. Ezt ki érti? *Ő biztosan nem, Avram sem, tőle rákérdezett, de ő is azt mondta, a nőkben ne keressen logikát. Hát nem is. Flo is szerette, ezután úgy itt hagyta, mint eb a szaharát.*
-Mi? Hogy? Én? Cerát? Mé? *Na most aztán végképp belegabalyodik az egészbe, Isát sem érti. Cera Porgéval jár, már legjobb tudomása szerint, vagy azt is benézte?*
-Persze, már megnéztem, merre kell menni, ha egyszer rászorulok az egészre. *Vigyorog rendesen, hiszen ez nála azt jelenti, azt is tudja, hol lóghatnak le úgy, hogy ne bukjanak le.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:06

*Megforgatja a szemét. Az egy dolog, hogy a csajokon nehéz kiigazodni,de hogy a pasik is értetlenek, az tuti!*
-Hát hogy megbocsásson meg hasonlók!*Hihetetlen, hogy néha milyen lassú felfogásuk van a srácoknak. Isa meg épp úgy hallotta, hogy Cera meg Sev közt hetek óta vége a dolognak, még azelőtt, hogy a lány elment volna arra a hosszabb edzőtáborra a válogatottal. Talán azért is olyan frusztrált az utóbbi időben. Ki tudja?*
-Az jó, én nem igazán igazodok ki a térképekben. És eddig csak kétszer tettem meg az utat. Egyszer mikor idejöttem, aztán mikor a szünetre elmentem. De vissza már hopponálva érkeztem az anyámmal, mert a vonatot lekéstük.*Vigyorog. Van ilyen. Sőt, a Sancu családban ez mindennapos dolog. Mármint a késés.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:15

-Jaaaa, hogy azért? Na de iért nem elég az, hogy azt mondom, bocs? Egyébként is őt védtem, akkor meg miért haragszik? Meg kellett volna dicsérnem a lupiattost? *Tényleg nem érti a női logikát, fel is adja, ez egy örök rejtély marad, hacsak Rowle nem tudja erre a választ.*
-Emiatt ne aggódj, el nem tévedünk. *A határig mindig elrepül, így kitűnően tudja az utat, még csukott szemmel is.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:34

-Jaj Luci! Ne kötözködj már annyit! Csak csináld amit tanácsoltam és kész! A lányoknál nincs olyan, hogy logika, és egy szimpla boccsal nem mész semmire, hacsak arra nem pályázol, hogy még jobban magadra haragítsd! Azt hinné, hogy nem is akarsz igazán a kedvében járni, csak kényszerűségből vagy valami hasonlóból akarsz vele kibékülni. Szóval jobb, ha nem a sima bocsnál maradsz... vagy ha annál is, akkor azt ne mondjuk edzésközben tedd meg. Sőt, még csak ne is a pálya közelében!*Na, ennyit erről, nem mintha Isa hű de nagyon jól tudná, de a nővére biztos valami hasonlót tanácsolt volna.*
-Oké, akkor megnyugodtam! Holnap ebéd után jó lesz?*Érdeklődik, s időközben fel is áll. Pokróc ide vag oda, most már valóban kezd hideg lenni a földön ücsörgéshez.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:43

-Furcsák vagytok, rólatok is tanulni kellene, nem csak az LLG-t. Komolyan mondom. *Lehet, Isának igaza van, és ezt kellene tennie, majd kiderül. De végül is miért kér bocsánatot? Azért, mert megvédte? Hihetetlen.*
-Persze. Mehetünk. *Azt nem fogja elfelejteni, bár Noellel még van egy csatája, mert megígérte neki. Persze az játékos kakaskodás, na de az a fiúk dolga, így nem is osztja meg Isával.*

-Fázol? Sajnos nem tudok semmit adni, nekem sincs pulcsim.
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:54

-Hát azért valljuk be, ti, fiúk sem maradtok sokkal el mögöttünk!*Jelenti ki fontoskodva miközben kirázza a plédet.*
-Jól van, akkor találkozzunk ebéd után itt kint az első padnál.*Bök fejével az említett ülőalkalmatosság felé, miközben összefogja szépen a pokrócot.*
-Hát, ez esetben legjobb lesz, ha mindketten bemegyünk a Kastélyba, mit szólsz?*Mosolyog háztársára.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 22:00

-Ezzel azért vitáznék. Mi követjük a logikát. *Szemtelen vigyorral néz Isára, szerinte a lányok akkor is bonyolultabbak.*
-Oké. Itt leszek. *Kíváncsi már Troxiára, tavaly kihagyta, idén bepótolja. Ha pedig lebuknak, hát istenem.*
-Támogatom az ötletet. Ugyan nem fázom, na de neked nem hiányzik, hogy felfázz. *Jobban aggódik Isa miatt mint maga miatt, ő túléli a hideget, Campbell mellett már szépen hozzászoktak.*

-Holnap este lesz a válogató is, kijössz megnézni? *Elindul a kastély felé, kivételesen nem pattan seprűre.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 22:14

-Ebbe szerintem ne menjünk bele,különben itt fogunk ülni reggelik.*Vigyorog a másikra., majd hóna alá kapja az összehajtogatott takarót.*
-Én? Megnézni? Hát végül is... ha nem nekem kell a seprűre ülni, akkor nagyon szívesen! *Fogadja el a meghívást, s rögtön az jut eszébe, hogy akkor epres gumicukorból szépen be kell zsákmányolnia. Nem, a tea vagy valami hasonló hasznosabb dolog meg sem fordul a fejében.*
-Akkor menjünk, én azért abban sem vagyok biztos, hogy te nem fázol meg.*Mosolyog Luciusra miközben megindul a Kastély irányába.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Marga
Harmadik évfolyam
Lucius Marga


Hozzászólások száma : 596
Kor : 26
Regisztráció : 2012. Jan. 14.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 22:30

-Rendben. Sosem fogunk egyetérteni. *Lévén Isa lány, ő pedig nem, így kizárt dolog, hogy valaha is egy véleményen legyenek ezeket a kérdéseket sorba véve.*
-Nem kell beszállni, de jó kis válogató lesz az. Campbellt nem érdekli ki vagy, ha rontasz, vagy nem teljesítesz. Kíváncsi leszek. *Szegény Noelt sajnálja, mert annak a srácnak semmi kedve az egészhez, na de bődületes ütései vannak, kell a csapatba.*
-Túl fogom élni. *A kastély ajtaját kitárja, előreengedi Isát, aztán még be is csukja maguk mögött, hogy utána a toronyba induljanak.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Sancu
Második évfolyam
Isabella Sancu


Hozzászólások száma : 157
Kor : 24
Regisztráció : 2009. May. 26.

Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 04 2013, 18:12

*Isa ücsörög egy pléden, maga előtt a jegyzetei, tankönyvei. Egy vakosabb könyvet olvas, miközben pálcáját maga előtt szorongatja, motyog is valamit, minden bizonnyal egy varázsigét, de a lány arckifejezéséből és a füstölgő pálcavégből arra lehet következtetni, hogy bizony egyelőre nem járt sikerrel a kicsilány.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Barak - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Barak   Barak - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Barak
Vissza az elejére 
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coxton Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Coxton Kastély és környéke :: Udvar-
Ugrás: